Przedłuż życie iPhone’a, odratuj uszkodzonego iMaca – serwis Apple w Warszawie

Przedłuż życie iPhone’a, odratuj uszkodzonego iMaca – serwis Apple w Warszawie

wymiana dysku na ssd iMac, serwis apple imac

Sprzęt elektroniczny od Apple słynie nie tylko ze względu na swoją multimedialność i niesamowitą wygodę obsługi, lecz również dlatego, że nawet po latach zapewnia użytkownikowi pełną wygodę obsługi. Pod warunkiem, ze nie dojdzie do uszkodzeń fizycznych. Na szczęście można sobie z nimi radzić.

Wiecznie młody sprzęt

Zacznijmy jednak od początku. Laptopy, smartfony i tablety marki Apple mają swoją specyfikę. Z jednej strony każdy nowy model sprzętu spod znaku nadgryzionego jabłka przyciąga zainteresowanie tak zwanych „fanboyów”, którzy zrobią wiele, by zdobyć urządzenie nowej generacji. Z drugiej – osoby, które nie przykładają emocji do tego typu zakupu potrafią być zadowolone z zakupu nawet po upływie połowy dekady lub dłużej.

Co ciekawe, postawa obu grup jest w pełni uzasadniona. Entuzjaści nowych technologii cieszą się z faktu, ze nowe urządzenia od Apple zwykle posiadają szereg nowych udogodnień – niejednokrotnie bardzo zaskakujących. Z kolei osoby, dla których komputery lub smartfony Apple to rodzaj inwestycji skupiają się bardziej na tym, że w porównaniu z laptopami i telefonami innych producentów, produkty Apple’a starzeją się o wiele wolniej.

Gdy dojdzie do usterki…

Problem pojawia się w sytuacjach, gdy przez przypadek dojdzie do zalania laptopa herbatą (powiedzmy to sobie wprost – przypadek tyleż prozaiczny, co częsty), bądź pęknięcia ekranu po przypadkowym upuszczeniu iPhone’a. Oficjalny serwis Apple jest niestety dość drogi. Na szczęście istnieją punkty naprawcze, których pracownicy specjalizują się właśnie w usuwaniu usterek w „iSprzęcie” – od wspomnianych iPhonów, przez iPady, po MacBooki włącznie.

Zdając się na tego typu alternatywny serwis Apple, Warszawa to miasto, w którym łatwo znaleźć tego typu punkt, można zlecić nie tylko usunięcie podstawowych awarii, ale i czyszczenie, wymianę zużytych elementów, czy zastąpienie dotychczasowej baterii nową. Zobacz też Serwis iPhone Wrocław.

Co ciekawe, niektóre z tego typu firm, w tym serwis Apple z Warszawy, do którego odnośnik zamieściliśmy powyżej, świadczy również usługi odzyskiwania danych, które przypadkowo usunięto (np. SMSów lub wiadomości głosowych). Można więc śmiało powiedzieć, że zakres usług jest bardzo szeroki.

Ceny napraw iPhone:

Wymiana zbitej szybki iPhone cennik >

Wymiana szybki tylnej iPhone cennik >

Wymiana zużytej baterii iPhone cennik >