ipad lcd wymina

Wymiana szybki iPad / wymiana wyświetlacza iPad

Cennik Tabela:


Urządzenie Wymiana Szybki
Wymiana Szybki iPad Mini 1/2 249 zł
Wymiana Szybki iPad Mini 3 249 zł
Wymiana Szybki iPad Mini 4 449 zł
Wymiana Szybki iPad Mini 5 500 zł
Wymiana Szybki iPad Mini 6 800 zł
Wymiana Szybki iPad 1/2/3/4 199 zł
Wymiana Szybki iPad 5 250 zł
Wymiana Szybki iPad 6 300 zł
Wymiana Szybki iPad 7 350 zł
Wymiana Szybki iPad 8 400 zł
Wymiana Szybki iPad 9 400 zł
Wymiana Szybki iPad 10 800 zł
Wymiana Szybki iPad AIR 1 250 zł
Wymiana Szybki iPad AIR 2 400 zł
Wymiana Szybki iPad AIR 3 500 zł
Wymiana Szybki iPad AIR 4 800 zł
Wymiana Szybki iPad AIR 5 1000 zł
Wymiana Szybki iPad 9,7 599 zł
Wymiana Szybki iPad 10,5 650 zł
Wymiana Szybki iPad 11 (gen 1) 900 zł
Wymiana Szybki iPad 11 (gen 2) 900 zł
Wymiana Szybki iPad 11 (gen 3) 1200 zł
Wymiana Szybki iPad 12.9 gen 1 800 zł
Wymiana Szybki iPad 12.9 Gen 2 950 zł
Wymiana Szybki iPad 12.9 GEN 3 1000 zł
Wymiana Szybki iPad 12.9 GEN 4 1100 zł
Wymiana Szybki iPad 12.9 GEN 5 1200 zł

W dzisiejszych czasach na rynku mamy do wyboru bardzo wiele urządzeń mobilnych. Z pewnością ma to bezpośredni związek z tym, że zdecydowana większość osób na świecie po prostu z nich korzysta. Prawda jest taka, że mamy możliwość dzięki nim pracy bez wychodzenia z domu lub pracy z każdego miejsca na świecie. To jakie możliwości oferuje nam dany sprzęt uzależnione jest najbardziej od jego jakości. Nie ma co ukrywać, że im takie urządzenie więcej kosztuje, tym jest lepsze.

Droga naprawa urządzeń od Apple - Wymiana szybki iPad


Jednymi z lepszych urządzeń dostępnych obecnie w sklepach są te od Apple Wymiana szybki iPad. Konkretnie chodzi o iPady. Chyba każdy zna tę markę i wie, że zawsze stawia ona na najwyższą jakość wykonania, a także stosowane są najnowocześniejsze technologie. Dzięki temu każdy z użytkowników jest zawsze w pełni zadowolony z codziennego korzystania. Warto wspomnieć, że zawsze może zdarzyć się jakaś awaria - Wymiana szybki iPad. Może mieć to miejsce po upadku jakiegoś urządzenia lub po prostu bez przyczyny. Zapewne niektórym użytkownikom wspomnianego urządzenia zdarzyła się sytuacja, w której na ekranie urządzenia pojawił się zniekształcony obraz czy wyświetlają się na nim jakieś nietypowe elementy. W wielu przypadkach może to oznaczać awarię wyświetlacza, a w takim wypadku konieczna będzie wymiana wyświetlacza iPad. Coś takiego najlepiej jest zawsze wykonywać w zaufanym serwisie. Wspomnijmy o tym, że jeśli nasze urządzenie jest jeszcze na gwarancji to zdecydowanie warto z niej skorzystać, gdyż wszystko to zostanie wykonane w autoryzowanym serwisie, a co najważniejsze będzie całkowicie darmowe. Dodajmy, że jeśli taki serwis stwierdzi, że uszkodzenie powstało z naszej winy to niestety będziemy musieli ponieść wszystkie koszty naprawy.

Naprawa iPada po gwarancji? - Wymiana wyświetlacza iPad


Często zdarza się, jednak, że gwarancja się już skończyła. Co wtedy zrobić? - Wymiana szybki iPad Raczej mało kogo stać na taką wymianę w autoryzowanym serwisie. Wtedy z pomocą przychodzą nam inne serwisy, które dostępne są w większości polskich miast. Najważniejsze jest, aby przede wszystkim było to miejsce zaufane i cieszące się wysoką opinią wśród innych klientów. Wiadomo, że tam pokrycie kosztów naprawy leży tylko i wyłącznie po naszej stronie, dlatego właśnie powinno zostać to wykonane jak najlepiej, aby po takiej wymianie urządzenie służyło nam jeszcze przez wiele lat. Powiedzmy sobie teraz co jeszcze może oznaczać awarię wyświetlacza. Poza wcześniej wymienionymi objawami trzeba zaliczyć do nich także: obraz wyświetlany tylko na części ekranu, pojawiają się pionowe lub poziome paski czy widoczne są przebarwienia na ekranie. Wszystkie te objawy zdecydowanie sugerują uszkodzenie wyświetlacza. Dla wielu osób niedziałający ekran również może być oznaką czegoś takiego, jednak niekoniecznie tak jest, ponieważ wtedy mogło dość do uszkodzenia płyty głównej. Zawsze trzeba w pierwszej kolejności poddać urządzenie diagnostyce, aby można było stwierdzić co tak naprawdę się dzieje. Zdecydowanie nie warto na tym oszczędzać i lepiej czasami zapłacić więcej.