iphone naprawa po zalaniu

Naprawa iPhone 5/ 5s/ 5c po zalaniu

Naprawa po zalaniu już od: 100 zł

Zalanie telefonu to dość często zgłaszany problem. Zresztą nie powinno to nikogo dziwić, bo czasami wystarczy chwila nieuwagi, jeden niewłaściwy ruch ręką, by na iPhone 5/ 5s/ 5c wylała się nasza kawa z kubka, herbata lub inny napój, zwłaszcza że większość z nas nie wypuszcza telefonu z dłoni, więc o zalanie wcale nie jest trudno. Do zalania telefonu może dojść również wskutek wysunięcia telefonu z kieszeni i upadku do kałuży, czy wody morskiej. Nawet wylądowanie w zlewie, czy w toalecie, czy zalanie przez zwykły deszcz, może mieć negatywne skutki dla telefonu i doprowadzić do zwarcia wewnętrznego. Co w takich przypadkach robić? Jak odpowiednio zająć się swoim urządzeniem?

Zalany iPhone 5/ 5s/ 5c – co robić?


Nie trzeba być ekspertem, by ustalić, że niezależnie od tego, co doprowadziło do zalania, konieczna może być naprawa iphone 5 5s 5c po zalaniu warszawa. Jak się zabrać za naprawę urządzenia po zalaniu? Wystarczy poszukać w sieci, by dowiedzieć się, że istnieje kilka różnych sposobów na naprawę iPhone'a po zalaniu. Niektóre z nich nawet polecane są do wykonania w zaciszu domowym. Jednak, jeśli nie chcemy narazić się na jeszcze większe uszkodzenia, podobnie zresztą jak na utratę danych zapisanych w nim i konieczność zakupu nowego urządzenia, to warto jak najszybciej udać się z urządzeniem do punktu serwisowego.

Naprawa zalanego iPhone 5/ 5s/ 5c w serwisie


Jak dokładnie wyglądać będzie naprawa zalanego iPhone'a 5/ 5s/ 5c w serwisie? Wszystko tak naprawdę zależy od stopnia zalania danego urządzenia. Na pewno specjaliści obejrzą dokładnie nasz iPhone z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu i ustalą, czy zalanie nie doprowadziło do poważnych uszkodzeń. Co więcej, to właśnie ten sprzęt pozwoli im z < sukcesem usunąć wszystkie usterki i przywrócić telefon do stanu sprzed zalania. Oczywiście do tego typu zadań serwis podchodzi priorytetowo, ponieważ przy zalaniach czas odgrywa kluczowe znaczenie. Dlatego, im wcześniej się zgłosimy, tym większe mamy szanse na odzyskanie sprawnego urządzenia.

W tym miejscu warto również wspomnieć, że przy okazji naprawy po zalaniu serwis zapewni nam kilka dodatkowych usług. Jakich dokładnie? Przede wszystkim zajmie się jego czyszczeniem, ale nie tylko. To właśnie serwisanci przywrócą kopie zapasowe, jak również odzyskają dla nas cenne dane po zalaniu. Możemy być również pewni, że sprawdzą wszystkie podzespoły i baterię po zalaniu, a następnie osuszą urządzenie i oddadzą nam je, gdy będzie nadawało się do użytku.