iphone bateria wymina

Wymiana baterii w iPhone 6

Wymiana Baterii iPhone: 129 zł

Zauważyłeś, że bateria w Twoim iPhone 6 nie ładuje się poprawnie? Zastanawiasz się, czy nie jest potrzebna wymiana baterii iphone 6 warszawa? Nie wiesz, czy Twoje podejrzenia są słuszne? Niezależnie od tego, co zbudziło Twoje podejrzenia, nigdy nie powinieneś ich lekceważyć, ponieważ dobry stan baterii wpływa na jakość użytkowania iPhone'a.

Po czym poznać, że mamy do czynienia z usterką baterii w iPhone 6?


Trzeba przyznać, że o kończącej się żywotności baterii może świadczyć wiele różnych symptomów. Jakich dokładnie? Na pewno naszej uwadze nie może umknąć to, że pomimo naładowania urządzenia, poziom baterii nie jest maksymalny. To jednak dopiero początek, bo takich sygnałów telefon wysyła nam o wiele więcej. Jeśli zauważymy, że w naszym telefonie akumulator się zbyt szybko zużywa pomimo tego, że nie jest używany, to również powinno być dla nas sygnałem, że coś złego dzieje się z naszym urządzeniem. Nawet samoczynne wyłączanie się urządzenia bez powodu przy różnych wartościach procentowych baterii powinno nam dać do myślenia (na przykład wyłączanie się przy 10%, 25%, 57%, czy 80% baterii). Słabej jakości akumulator nie radzi sobie także ze spadkiem temperatury, więc jeśli zauważymy, że nasze urządzenie szybko się rozładowuje lub w ogóle się wyłącza, gdy jest zimno, to również możemy być pewni, że dzieje się z nim coś złego. Poza tym zbyt nadmierne się nagrzewanie urządzenia wcale nie oznacza, że go przeciążyliśmy, ale może sugerować, że przyszła pora na wymianę baterii.

Wymiana baterii w iPhone 6 – jak się za to zabrać?


Jeśli przejrzymy Internet, to dowiemy się z niego, że wymianę baterii w iPhone można zrealizować w zaciszu swojego domu. Co więcej, nawet istnieją filmiki instruktażowe, które pokażą nam, jak to zrobić krok po kroku. Aby samodzielnie wymienić baterię w iPhone 6, musimy jedynie nabyć odpowiednią baterię i wygospodarować trochę czasu na naprawę. Czy faktycznie jest to takie proste? Jeśli zabierzemy się za samodzielną wymianę baterii w iPhone 6 bez odpowiedniego wyposażenia, wiedzy i umiejętności, to szybko zrozumiemy, że to mogła być najgorsza decyzja. W iPhone'ach wszystkie komponenty są ze sobą połączone, a uszkodzenie jednego z nich może doprowadzić do poważnych konsekwencji. Jeśli nie chcemy się o tym przekonać osobiście, lepiej nie podejmować ryzyka i pomyśleć o wsparciu profesjonalistów. Jednak to nie wszystko. Warto w tym miejscu też wspomnieć, że czasami te same sygnały mogą świadczyć o innym uszkodzeniu, w tym np. o uszkodzeniu gniazda zasilania iPhone'a 6. Aby szybko ustalić, czy przypadkiem nie mamy do czynienia z taką usterką, warto zrobić mały test. Do jego wykonania będziemy potrzebować kabla USB oraz laptopa lub komputera stacjonarnego. Jeśli po podłączeniu do wybranego urządzenia, telefon nie zostanie wykryty, to może oznaczać, że usterka jest znacznie poważniejsza i potrzebujemy wsparcia w naprawie gniazda zasilania, a nie przy wymianie baterii. Aby zaoszczędzić sobie czasu, nerwów i pieniędzy, lepiej od razu zgłosić się do serwisu.

Wymiana baterii iPhone 6 przez serwis – jak to wygląda w praktyce?


Na pewno warto zacząć od tego, że oddanie iPhone'a 6 do serwisu to najlepsza decyzja, jaką możemy podjąć. Serwis jest odpowiednio przygotowany do tego, by świadczyć profesjonalne wsparcie przy różnego typu usterkach, czy awariach, w tym również wtedy, gdy potrzebna jest wymiana baterii. To właśnie tutaj czekają na nas najlepsi profesjonaliści z branży, którzy mają praktykę, specjalistyczną wiedzę oraz liczne umiejętności. Co więcej, w swojej pracy korzystają tylko z najnowocześniejszych i najlepszych rozwiązań, w tym również z zaawansowanego technologicznie sprzętu oraz nowoczesnych narzędzi, dzięki czemu nie tylko możemy liczyć na szybką i profesjonalną diagnostykę, ale również na sukcesem zakończoną naprawę.
Do serwisu można dostarczyć iPhone 6 w dwojaki sposób: osobiście lub wysyłkowo. Osobiste dostarczenie telefonu sprawdza się w przypadku osób, które dzieli niewielka odległość od serwisu. Osoby, które mają do pokonania setki kilometrów, już nie mają szansy na osobiste dostarczenie telefonu. To jednak nie oznacza, że muszą rezygnować z usług profesjonalnego serwisu. Chcąc zapewnić wsparcie jak największej ilość klientów, serwis umożliwia wysyłkową naprawę. Co to oznacza? Możemy dostarczyć do serwisu swój telefon z wykorzystaniem firmy kurierskiej. Aby usługa mogła przebiec szybko i bezproblemowo, wystarczy dokładnie opisać, co dolega naszemu telefonowi, podać adres zwrotny i nadać przesyłkę. Po naprawie telefon zostanie odesłany pod wskazany adres. Co ważne, naprawy realizowane są bardzo szybko, co oznacza, że w ciągu kilku dni telefon znów może być u nas. Realizacja naprawy rozpoczyna się od dokładnej diagnostyki i ustalenia, czy w danym urządzeniu nie występują inne usterki. Po potwierdzeniu, że przyczyną usterki jest wadliwa bateria, serwisanci zabierają się za jej wymianę, czyli najpierw demontują starą baterię, a na jej miejsce trafia nowe ogniwo, które sprawi, że znów będziemy mogli używać telefonu do woli.

Ekspresowa wymiana baterii iphone


Zużyta bateria iPhone – brak ładowania Wymiana baterii w iPhone jest konieczna kiedy poziom naładowania nie jest maksymalny oraz obserwujesz zbyt szybkie zużywanie się akumulatora w ciągu dnia. Poziom naładowania może spadać również w nocy kiedy iPhone nie jest używany. Problem z ładowaniem baterii może świadzyć również o uszkodzonym gnieździe ładowania a nie tylko zużytej baterii. Coraz większe problemy z niską wytrzymałością baterii w iPhone zgłaszane przez naszych klientów pozwalają wysnuć wnioski, że ogólna żywotność baterii w iPhone spada oraz że telefony są coraz bardziej obciążane lepszymi wyświetlaczami i większa ilością aplikacji pracujących w tle. Coraz większe możliwości iPhone’ów, z których możemy korzystać wymagają też więcej energii i większym pojemności baterii. Wymiana baterii w iPhone jest możliwa w przypadku każdego modelu i ceny serwisowe zaczynają się od 99zł. Wymiana może być zrealizowana na miejscu od ręki w ciągu około 20 minut w przypadku braku kolejki.