iphone bateria wymina

Wymiana Baterii iPhone 7

Wymiana Baterii iPhone: 130 zł

Zauważyłeś, że bateria w Twoim iPhone 7 dziwnie się zachowuje? Podejrzewasz, że może już się zużyła? A może najwyższa pora pomyśleć o jej wymianie? O zużyciu baterii w iPhone 7 może świadczyć brak możliwości pełnego naładowania poziomu baterii. Również zbyt szybkie rozładowywanie się akumulatora może świadczyć o tym, że bateria się już zużyła. Na tym jednak nie koniec, ponieważ szybkie nagrzewanie się urządzenia, czy wyłączanie się na zimnie może świadczyć o tym, że konieczna jest wymiana baterii. Nie powinniśmy także lekceważyć wyłączania się telefonu przy różnych wartościach procentowych baterii (10%, 25% i 65%).

Zużyta bateria w iPhone 7 – po czym poznać i dlaczego konieczna jest wymiana baterii?


Wielu z nas może bagatelizować sygnały, jakie daje iPhone 7 i dalej korzystać ze swojego urządzenia. Jednak warto wiedzieć, że usterka sama nie ustąpi, a stan baterii będzie się pogarszał. Początkowo możemy tego nie dostrzegać, ale z każdym dniem sytuacja będzie się stawała poważniejsza. Bateria, której żywotność się skończyła, zaczyna puchnąć, co może objawiać się wybrzuszeniem tylnej klapy. Jeśli zauważymy, że tylna klapa zaczyna oddzielać się od przedniej części, to ostatni sygnał, ponieważ już nie wiadomo, jakie to wyrządziło szkody. Bateria, która zwiększa swoją objętość, może prowadzić do uszkodzeń mechanicznych różnych komponentów, ale nie tylko, ponieważ grozi to samozapłonem, jak również wybuchem lub pożarem. Jeśli w danej chwili będziemy korzystać z telefonu, to nie wiadomo, jakie będą tego konsekwencje dla naszego zdrowia. Dlatego pod żadnych pozorem nie powinniśmy lekceważyć symptomów, jakie daje nam telefon i zabrać się za wymianę baterii jak najszybciej.

Wymiana baterii w iPhone 7 – jak sobie z tym poradzić?


Jak w takim razie powinniśmy zabrać się za wymianę baterii w iPhone 7? Jakie kroki podjąć, by wadliwa bateria została usunięta z naszego telefonu? W celu uzyskania wskazówek, co niektórzy z nas mogą skierować swoje kroki do sieci. Jest to zrozumiałe, ponieważ zwykle Internet daje nam odpowiedzi na wszystkie pytania. Czy tak będzie tym razem? Czy dowiemy się, jak powinna być zrealizowana wymiana baterii iphone 7 warszawa? Oczywiście, że tak, ale powinniśmy wiedzieć, że nie wszystkie informacje z sieci należy traktować poważnie. Z Internetu dowiemy się, że wymianę baterii można zrealizować we własnym zakresie. Aby wymienić baterię w iPhone 7, wystarczy mieć nowe ogniwo, które umieścimy na miejscu starego. W teorii wygląda to na bardzo proste zadanie. W praktyce już nie, ponieważ w telefonie wszystkie komponenty są ze sobą połączone. Uszkodzenie jednego z nich może prowadzić do poważnych usterek, a więc zanim się zabierzemy za wymianę baterii we własnym zakresie, warto zastanowić się przez chwilę, czy jesteśmy gotowi na takie usterki. Tylko mając specjalistyczną wiedzę oraz sprzęt można z sukcesem wymienić baterię w iPhone 7. Poza tym musimy wiedzieć, że wina wcale nie musimy leżeć po stronie baterii, tylko np. może być uszkodzone gniazdo ładowania lub występować inne usterki. W ustaleniu tego mogą pomóc tylko fachowcy, dlatego lepiej oddać telefon do serwisu iPhone.

Wymiana baterii w iPhone 7 – jak to wygląda w serwisie?


Przede wszystkim powinniśmy zacząć od tego, że serwis iPhone to profesjonalny punkt, który zapewnia wsparcie wszystkim użytkownikom iPhone'ów, w tym również iPhone'a 7. Do swojej dyspozycji mamy wykwalifikowanych serwisantów, którzy mają specjalistyczną wiedzę, odpowiednie umiejętności oraz praktykę. Poza tym mają też dobrze wyposażone laboratorium, co oznacza, że możemy być pewni, że nasz telefon trafi w odpowiednie ręce.

Aby się o tym przekonać osobiście i jak najszybciej zabrać się za wymianę baterii w iPhone 7, wystarczy dostarczyć telefon do serwisu. Z tym nie powinno być żadnych trudności, ponieważ czeka na nas kilka stacjonarnych punktów serwisowych w Warszawie, Wrocławiu oraz Łodzi. Osoby, które mieszkają w pozostałych rejonach Polski, również nie muszą rezygnować ze wsparcia fachowców, ponieważ mogą zdecydować się na naprawę wysyłkową. Wystarczy, że swój wadliwy iPhone 7 wyślemy przesyłką kurierską do wybranego punktu serwisowego z pełnymi danymi oraz opisem usterki. Po naprawie telefon również zostanie odesłany kurierem pod wskazany adres.

A co z wymianą baterii? Jak wygląda wymiana baterii w iPhone 7? Musimy wiedzieć, że zanim serwisanci przystąpią do wymiany baterii, wykonają dokładną diagnostykę urządzenia. Dzięki temu ustalą, co dokładnie dolega naszemu telefonowi i czy wina leży po stronie baterii, czy też przyczyną jest inna usterka. Jeśli nasze przypuszczenia się potwierdzą, to serwisanci zabiorą się za wymianę baterii. Do tego zadania stosują zawsze najlepsze ogniwa, dzięki czemu możemy być pewni, że nasze urządzenie znów będzie nam dobrze służyło. Co ważne, jeśli w serwisie nie będzie kolejki, ani też nie będzie innych pilnych zadań do wykonania, to możemy liczyć na wymianę baterii od ręki. Oznacza to, że w ciągu trzydziestu minut telefon zostanie nam oddany i znów będziemy mogli z niego korzystać.