iphone bateria wymina

Wymiana Baterii iPhone 7 Plus

Wymiana Baterii iPhone: 149 zł

Masz problemy ze swoim iPhone'em 7+? Bateria się zbyt szybko rozładowuje? A może iPhone 7+ wyłącza się bez przyczyny? Możliwe, że konieczna jest wymiana baterii w iPhone 7+! Istnieje kilka charakterystycznych sygnałów, jakie nie powinny umknąć naszej uwadze. Co to za sygnały? Na pewno nie powinniśmy lekceważyć wszelkiego typu problemów z ładowanie baterii. Jeśli zauważymy, że pomimo ładowania bateria nie jest w stanie osiągnąć maksymalnego naładowania, to już może być znak, że coś złego dzieje się z naszym urządzeniem. Zbyt szybkie rozładowywanie się baterii również może znakiem, że najwyższa pora pomyśleć o wymianie baterii w iPhone 7+, szczególnie gdy do szybkiego rozładowywania się akumulatora dochodzi w czasie spoczynku urządzenia. Telefon, którego bateria kończy żywotność, szybko się nagrzewa, jak również źle reaguje na zimno. Poza tym może wyłączać się bez przyczyny przy różnych wartościach procentowych baterii – jednakowo przy 20%, 45% oraz 75% naładowania baterii. W późniejszych etapach może dojść zwiększanie objętości baterii, co charakteryzuje się wybrzuszeniami tylnej klapki, bądź rozdzielania panelu przedniego od tylnego. Tego stanu pod żadnym pozorem nie wolno bagatelizować, ponieważ może dojść do uszkodzeń mechanicznych poszczególnych komponentów, jak również samozapłonu bądź pożaru.

Wymiana baterii w iPhone 7+ - jak się za to zabrać?


Dla wielu z nas wymiana baterii iphone 7+ warszawa to nowe doświadczenie dlatego może być ciężko określić, jak się zabrać za to zadanie. Aby ułatwić sobie podjęcie decyzji, niektórzy z nas na pewno zdecydują się szukać informacji w sieci. Nie ma nic w tym złego, ponieważ Internet zwykle bywa dobrym źródłem informacji. Jednak godne zaufania są tylko te serwisy, które podsuwają naprawdę dobre rozwiązania. Na pewno nie powinniśmy brać pod uwagę informacji o samodzielnej wymianie baterii w iPhone 7+, ponieważ rzadko kiedy mówi się tutaj o tym, że samodzielne próby zwykle kończą się źle. Tylko doświadczone osoby są w stanie samodzielnie poradzić sobie z wymianą baterii w iPhone 7, ponieważ nie dość, że mają odpowiednią wiedzę, sprzęt i narzędzia, to jeszcze doskonale wiedzą, jak takie zadania wykonać. Bez specjalistycznej wiedzy możemy doprowadzić do poważnych uszkodzeń, w tym również do całkowitego uszkodzenia telefonu. Jeśli nie chcemy się narazić na takie straty, powinniśmy wziąć pod uwagę wsparcie profesjonalistów z serwisu.

Wymiana baterii w iPhone 7+ przez fachowców – jak wygląda usługa w serwisie?


Warto zacząć od tego, że serwis to profesjonalny punkt usługowy, które świadczy bardzo szeroki zakres usług użytkownikom iPhone'ów 7+. To właśnie tutaj możemy się zgłosić, gdy nasza bateria zacznie szwankować, lub zauważymy inne niepokojące sygnały. Do swojej dyspozycji mamy najlepszych fachowców z branży, którzy mają obszerną wiedzę, odpowiednie umiejętności oraz praktykę. Nie bez znaczenia pozostaje również to, że serwisanci korzystają z najlepszych sprzętów oraz narzędzi do diagnostyki i naprawy, dzięki czemu są w stanie wychwycić nawet niewielkie usterki i ochronić nas przed poważnymi problemami z urządzeniem. Aby serwisanci mogli wymienić baterię w naszym telefonie, wystarczy zgłosić się z iPhone'em 7+ do najbliższego punktu. Na terenie naszego kraju znajdziemy kilka punktów stacjonarnych w Warszawie, Łodzi oraz Wrocławiu. To jednak nie oznacza, że osoby mieszkające w pozostałych rejonach Polski nie mogą liczyć na fachowe wsparcie serwisantów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku i chcąc zapewnić wsparcie wszystkim klientom, serwis oferuje naprawę wysyłkową. Aby skorzystać z takiego rozwiązania, wystarczy nadać przesyłkę z wadliwym telefonem, dokładnymi danymi oraz opisem usterki. W chwili, gdy bateria w iPhone 7+ zostanie wymieniona, telefon zostanie odesłany kurierem pod wskazany adres.Sama usługa rozpoczyna się zawsze od dokładnej diagnostyki, ponieważ serwisanci nigdy nie działają pod wpływem przeczucia swoich klientów. Aby zyskać pewność, że problem dotyczy baterii, najpierw dokładnie sprawdzają urządzenie. Na tym etapie wykorzystywane są najnowocześniejsze narzędzia diagnostyczne, dzięki czemu możemy być pewni, że wszelkiego typu nieprawidłowości zostaną wychwycone. Jeśli przyczyna leży po stronie baterii, to serwisanci zabiorą się za jej wymianę i wykorzystają do tego celu wysokiej jakości ogniwo. Warto również wspomnieć, że czas wymiany baterii nie trwa zwykle dłużej niż trzydzieści minut Jeśli uda nam się trafić na brak pilnych zadań, czy brak kolejki, to możemy liczyć na wykonanie usługi od ręki. Tym samym w ciągu pół godziny telefon znów wróci do dawnej sprawności i będziemy mogli w pełni korzystać z jego funkcjonalności.Jeśli przyczyna będzie leżała po innej stronie, to się o tym dowiemy i sami zdecydujemy, czy chcemy naprawić iPhone'a 7+, czy też rezygnujemy z usługi. Co ważne, diagnostyka nie wiąże się z żadnymi kosztami, tylko naprawa i o tym, ile dokładnie zapłacimy za usługę, dowiemy się właśnie po diagnostyce.