iphone bateria wymina

Wymiana Baterii iPhone 8

Wymiana Baterii iPhone: 149 zł

iPhone 8 to telefon niezawodny o licznych funkcjonalnościach oraz ciekawym designie. Jednak również w nim może dojść do uszkodzenia baterii. Po czym poznać, że nasza bateria się zużyła? W jakich sytuacjach konieczna jest wymiana baterii w iPhone 8? Jesteśmy od tego, by udzielić odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania!

Uszkodzona bateria w iPhone 8 – po czym poznać, że konieczna jest wymiana baterii?


O tym, że mamy do czynienia z uszkodzeniem baterii w iPhone 8 i konieczna jest jej wymiana, może świadczyć wiele różnego typu sygnałów. Jakich dokładnie? Przede wszystkim mogą wystąpić trudności z osiągnięciem maksymalnego poziomu naładowania baterii. Co więcej, akumulator może szybciej się rozładowywać, co szczególnie zaobserwować można wtedy, gdy iPhone 8 pozostaje w stanie spoczynku (np. w nocy). Poza tym uszkodzona bateria sprawia, że telefon szybciej się nagrzewa bądź samoczynnie się wyłącza przy różnych wartościach procentowych (jednakowo przy 3%, 15%, czy 55% naładowania baterii). Uszkodzona bateria z czasem zaczyna też puchnąć, co charakteryzuje się lekkim wybrzuszeniem tylnej klapki.

Wadliwa bateria w iPhone 8 – jak zmierzyć się z jej wymianą?


Dla wielu z nas wymiana baterii iphone 8 warszawa to nowe doświadczenie. Jak sobie z tym poradzić? Jak wymienić wadliwą baterię na nową i sprawić, by iPhone 8 nadal służył nam dobrze? Jeśli zajrzymy do sieci w poszukiwaniu wskazówek, to trafimy na informacje o tym, że baterię można wymienić szybko i bezproblemowo w zaciszu domowym. Niektórzy wierzą tym informacjom, zwłaszcza jeśli trafią na filmik instruktażowy prezentujący krok po kroku wymianę baterii w iPhone 8. Jednak do takich treści warto podchodzić z rozsądkiem, ponieważ często osoby, które je publikują, nie mówią, że osoby bez doświadczenia nie będą w stanie wymienić baterii. Warto wiedzieć, że w iPhone'ach wszystkie komponenty są ze sobą połączone, więc żeby zdemontować starą baterię, trzeba się napracować. Jeśli w trakcie odłączania poszczególnych elementów coś uszkodzimy, to możemy doprowadzić do poważnych usterek, a tego chyba byśmy nie chcieli. Dlatego, zanim zabierzemy się za samodzielną wymianę baterii, warto realnie ocenić swoje predyspozycje. Tylko osoby mające specjalistyczną wiedzę, sprzęt oraz umiejętności są w stanie wykonać wymianę wadliwej baterii w iPhone 8 bez wyrządzenia szkód. Jeśli nie mamy doświadczenia w tego typu zadaniach, lepiej pomyśleć o wsparciu kogoś innego. Całe szczęście do swojej dyspozycji mamy serwis iPhone, który chętnie zajmie się wymianą wadliwej baterii w iPhone 8.

Wymiana baterii w iPhone 8 – jak to wygląda w serwisie?


Serwis iPhone to punkt serwisowy, który swoje usługi świadczy użytkownikom iPhone'ów. To właśnie tutaj do swojej dyspozycji mamy wykwalifikowanych serwisantów, którzy mają bogate doświadczenie oraz bardzo szeroką wiedzę, czy odpowiednie umiejętności. W połączeniu z innowacyjnymi sprzętami oraz narzędziami są w stanie świadczyć najwyższą jakość usług. Oddając tutaj iPhone'a 8 możemy być pewni, że wymiana baterii przebiegnie sprawnie i bezproblemowo.Aby jak najszybciej wymienić baterię w iPhone 8, wystarczy dostarczyć telefon do punktu serwisowego. Do swojej dyspozycji mamy kilka punktów stacjonarnych, w tym punkty w Warszawie, Łodzi, czy Wrocławiu. Wystarczy zgłosić się do jednego z nich, by profesjonaliści mogli zająć się naszym telefonem. Jeśli mieszkamy poza wskazanymi miastami, to wcale nie oznacza, że nie możemy liczyć na fachowe wsparcie serwisantów. Warto wiedzieć, że mamy do czynienia z nowoczesną firmą, która oferuje naprawę wysyłkową. Aby skorzystać z takiego rozwiązania, wystarczy nadać przesyłkę kurierską, podać swoje dokładne dane oraz opisać usterkę, a fachowcy zajmą się naszym iPhone'em 8. Co więcej, gdy telefon będzie już gotowy do odbioru, serwis odeśle go pod wskazany adres.>Niezależnie od tego, czy telefon dostarczymy osobiście, czy też wysyłkową, musimy wiedzieć, że usługa zawsze przebiega jednakowo. Pierwszym etapem jest dokładna diagnostyka iPhone'a 8, która pozwala określić fachowcom, czy faktycznie doszło do zużycia baterii, czy też do innej usterki. Dokładna diagnostyka pozwala także sprawdzić urządzenie pod kątem innych usterek, a wczesne ich wykrycie daje szansę na szybką naprawę i jak najdłuższą możliwość korzystania z urządzenia. Jeśli wina leży po stronie baterii, to fachowcy zajmą się jej wymianą. Do tego celu wykorzystują najlepsze sprzęty, jak również ogniwa. Dla nas jako właścicieli iPhone'a 8 oznacza to, że będziemy mogli korzystać z niego jeszcze przed długi czas. Sam czas realizacji usługi nie wynosi dłużej niż 30 minut. Jeśli trafimy na brak kolejek, usługa może być zrealizowana od ręki, więc nawet nie odczujemy braku swojego telefonu, bo po pół godziny iPhone 8 wróci do nas. W przypadku wykrycia innych usterek, sami zdecydujemy, czy chcemy podjąć się naprawy telefonu, czy też nie. Serwisanci poinformują nas o usterkach, jak również o kosztach naprawy. Dopiero gdy zdecydujemy się na naprawę, zabiorą się za realizację usługi.