Wymiana Aparatu

Cennik Tabela:

Urządzenie Cena
Wymiana Aparatu iPhone 5 150 zł
Wymiana Aparatu iPhone 6 200 zł
Wymiana Aparatu iPhone 6 Plus 300 zł
Wymiana Aparatu iPhone 6 S 250 zł
Wymiana Aparatu iPhone 6 S Plus 350 zł
Wymiana Aparatu iPhone 7 300 zł
Wymiana Aparatu iPhone 7 Plus 450 zł
Wymiana Aparatu iPhone 8 350 zł
Wymiana Aparatu iPhone SE 2020 450 zł
Wymiana Aparatu iPhone 8 Plus 500 zł
Wymiana Aparatu iPhone X 600 zł
Wymiana Aparatu iPhone XR 600 zł
Wymiana Aparatu iPhone XS 300 zł
Wymiana Aparatu iPhone XS MAX 700 zł
Wymiana Aparatu iPhone 11 800 zł
Wymiana Aparatu iPhone 11 Pro 800 zł
Wymiana Aparatu iPhone 11 Pro Max 800 zł
Wymiana Aparatu iPhone 12 800 zł
Wymiana Aparatu iPhone 12 mini 800 zł
Wymiana Aparatu iPhone 12 Pro 500 zł
Wymiana Aparatu iPhone 12 Pro Max 500 zł

Aparat w Twoim iPhone uległ uszkodzeniu? Nie wiesz, co robić? Rozważ wymianę aparatu!

Kiedy pomyśleć o wymianie aparatu w iPhone?


Zdążyliśmy się przyzwyczaić do tego, że fotografujemy praktycznie wszystko – siebie, innych ludzi, otoczenie, a nawet jedzenie. Dlatego, gdy pojawiają się trudności z aparatem w iPhone, wielu z nas może przeżyć zawód. Jeśli nie chcemy się na to narażać, lepiej rozważyć wymianę aparatu w iPhone. W jakich dokładnie przypadkach wymiana aparatu iphone jest wskazana? Na pewno nie powinniśmy bagatelizować tego, że zdjęcia robione przez iPhone są rozmyte. Również plamy na zdjęciach mogą oznaczać, że coś złego dzieje się z naszym aparatem. Co więcej, może dojść nawet do tego, że aparat w ogóle nie będzie działał, więc tym bardziej, najwyższa pora pomyśleć o wymianie.

Jak zabrać się za wymianę aparatu w iPhone?


Jak sobie poradzić z usterką? Jak zabrać się za wymianę aparatu w iPhone? Wielu z nas może próbować wymiany aparatu w iPhone we własnym zakresie i nie ma co się dziwić, skoro nawet w sieci można znaleźć materiały zachęcające do tego. Zanim jednak zabierzemy się za samodzielną wymianę aparatu w iPhone, lepiej realnie ocenić swoje zdolności. Jeśli po raz pierwszy zamierzamy zmierzyć się z wymianą aparatu w sprzęcie Apple, to może się dla nas skończyć jeszcze większymi uszkodzeniami, w tym nawet doprowadzić do całkowitego zniszczenia telefonu. Jeśli nie chcemy do tego doprowadzić, lepiej zgłosić się fachowców, a szukać ich nie musimy daleko, ponieważ do naszej dyspozycji pozostaje serwis iPhone.

Wymiana aparatu w iPhone przez serwis


Serwis iPhone to specjalistyczny punkt usługowy, który swoje wsparcie oferuje użytkownikom telefonów Apple. Oznacza to, że właśnie tutaj możemy się zgłosić, gdy uszkodzimy aparat w iPhone. Nie ma znaczenia model naszego iPhone'a, ponieważ to doświadczony punkt i świetnie sobie radzi ze wszystkimi telefonami Apple. Wszystko to zasługa profesjonalnych serwisantów, którzy mają bogatą wiedzę oraz odpowiednie umiejętności. W połączeniu z wysokiej jakości sprzętem i narzędziami do diagnostyki i naprawy są w stanie świadczyć najwyższą jakość usług. Dzięki temu z powodzeniem wykrywają nawet drobne usterki i usuwają je, zapewniając najlepsza wydajność iPhone'a. Aby najlepsi serwisanci z branży mogli zająć się naszym urządzeniem, wystarczy go do nich dostarczyć. Możemy to zrobić osobiście, a do naszej dyspozycji pozostaje punkt stacjonarny. Jeśli okaże się, że nie mieszkamy w pobliżu punktu stacjonarnego, to zawsze możemy zdecydować się na naprawę wysyłkową. W tym celu pozostaje nam nadać swój iPhone przesyłką kurierską z dokładnie opisaną usterką oraz adresem zwrotnym. Gdy będzie już gotowy do odbioru, serwis go do nas odeśle. Przebieg wymiany aparatu w iPhone może mieć różny przebieg, a będzie on uzależniony od poziomu uszkodzeń. Aby je ocenić, fachowcy najpierw wykonają dokładną diagnostykę. Dzięki temu wykryją, czy nie ma innych usterek i dobiorą odpowiednie działania. Jeśli będzie konieczna wymiana całego aparatu, to na pewno wykorzystają do tego najlepsze komponenty.