Wymiana mikrofonu iPhone

Cennik Tabela:

Urządzenie Cena
Wymiana Mikrofonu iPhone 5/ 5s/ se 99 zł
Wymiana Mikrofonu iPhone 6 129 zł
Wymiana Mikrofonu iPhone 6 Plus 149 zł
Wymiana Mikrofonu iPhone 6 S 129 zł
Wymiana Mikrofonu iPhone 6 S Plus 149 zł
Wymiana Mikrofonu iPhone 7 150 zł
Wymiana Mikrofonu iPhone 7 Plus 150 zł
Wymiana Mikrofonu iPhone 8 149 zł
Wymiana Mikrofonu iPhone SE 2020 149 zł
Wymiana Mikrofonu iPhone 8 Plus 149 zł
Wymiana Mikrofonu iPhone X 200 zł
Wymiana Mikrofonu iPhone XR 200 zł
Wymiana Mikrofonu iPhone XS 200 zł
Wymiana Mikrofonu iPhone XS MAX 200 zł
Wymiana Mikrofonu iPhone 11 250 zł
Wymiana Mikrofonu iPhone 11 Pro 250 zł
Wymiana Mikrofonu iPhone 11 Pro Max 250 zł
Wymiana Mikrofonu iPhone 12 250 zł
Wymiana Mikrofonu iPhone 12 mini 250 zł
Wymiana Mikrofonu iPhone 12 Pro 250 zł
Wymiana Mikrofonu iPhone 12 Pro Max 250 zł

Uszkodzenie mikrofonu to bardzo często zgłaszany problem w iPhone. Po czym poznać, że mamy do czynienia z taką usterką? Jak sobie poradzić z uszkodzonym mikrofonem? Konieczna może okazać się wymiana mikrofonu w iPhone!

Uszkodzenie mikrofonu w iPhone – po czym poznamy?


Mikrofon w iPhone jest odpowiedzialny za zbieranie dźwięków w czasie rozmowy telefonicznej, jak również w czasie korzystania z dyktafonu. Jeśli zauważymy, że w czasie prowadzonej rozmowy mikrofon przerywa lub jest efekt rozmowy jak z tunelu, to już może świadczyć o problemie. O uszkodzeniu może też świadczyć bardzo ciche działanie mikrofonu, jak i całkowity brak działania. Co więcej, może się również zdarzyć, że mikrofon będzie działał tylko na głośnomówiącym i to również może świadczyć o uszkodzeniu.

Uszkodzenie mikrofonu w iPhone – jak sobie z nim poradzić?


Jakie kroki powinniśmy podjąć, gdy zauważymy, że doszło do uszkodzenia mikrofonu w iPhone? Jak poradzić sobie z usterką? Na pewno nie zabraknie osób, które będą próbowały działać we własnym zakresie. I nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ nawet w sieci można spotkać opinie, że wymiana mikrofonu iphone jest bardzo prosta. Jednak warto w tym miejscu wspomnieć, że takie zadanie wydaje się łatwe tylko dla tych, którzy mają bogate doświadczenie. Osoby, które nigdy nie zajmowały się wymianą mikrofonu w iPhone, mogą sobie nie poradzić. Nawet dobre filmiki instruktażowe nie będą w stanie pomóc nam w samodzielnym usuwaniu usterki, jeśli nie mamy odpowiedniego sprzętu, czy wiedzy. Dlatego, jeśli nie chcemy narażać się na jeszcze większe usterki, to lepiej zgłosić się po pomoc do fachowców.

Wymiana mikrofonu w iPhone przez serwis


Serwis iPhone to profesjonalny punkt, który swoje wsparcie oferuje wszystkim użytkownikom iPhone'ów. Tym samym to właśnie tutaj możemy zgłosić się, gdy dojdzie do uszkodzenia mikrofonu w naszym urządzeniu. Nie ma znaczenia model, ponieważ serwis zajmuje się wszystkimi iPhone'ami. Co więcej, do naszej dyspozycji oddaje najlepszych serwisantów z branży, którzy mają bogatą wiedzę, odpowiednie umiejętności oraz praktykę. Co więcej, na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje, więc możemy być pewni, że zapewnią nam najwyższą jakość usług. Nie bez znaczenia pozostaje również to, że mają bardzo dobrze wyposażone laboratorium. Znajdziemy tutaj tylko najwyższej jakości urządzenia i narzędzia do diagnostyki oraz naprawy. Dzięki temu możemy być pewni, że będą w stanie zmierzyć się ze wszystkimi usterkami i je z sukcesem wyeliminują. Jeśli zdecydujemy się zlecić im wymianę mikrofonu, to musimy dostarczyć swoje urządzenie. Możemy to zrobić osobiście lub za pośrednictwem kuriera. W chwili, gdy iPhone dotrze do serwisu, fachowcy zabiorą się za dokładną diagnostykę. Dzięki temu ustalą, co uległo usterce i będą wiedzieli, jakie kroki podjąć w celu jej wyeliminowania. Jeśli okaże się, że uszkodzeniu uległ mikrofon, to zabiorą się za jego wymianę i sprawią, że znów będziemy mogli w pełni korzystać z możliwości swojego urządzenia.