Wymiana przedniego aparatu w iPhone

Cennik Tabela:

Urządzenie Cena
Wymiana Przedniego Aparatu iPhone 5 100 zł
Wymiana Przedniego Aparatu iPhone 6 130 zł
Wymiana Przedniego Aparatu iPhone 6 Plus 130 zł
Wymiana Przedniego Aparatu iPhone 6 S 130 zł
Wymiana Przedniego Aparatu iPhone 6 S Plus 130 zł
Wymiana Przedniego Aparatu iPhone 7 150 zł
Wymiana Przedniego Aparatu iPhone 7 Plus 150 zł
Wymiana Przedniego Aparatu iPhone 8 150 zł
Wymiana Przedniego Aparatu iPhone SE 2020 150 zł
Wymiana Przedniego Aparatu iPhone 8 Plus 150 zł
Wymiana Przedniego Aparatu iPhone X 250 zł
Wymiana Przedniego Aparatu iPhone XR 250 zł
Wymiana Przedniego Aparatu iPhone XS 250 zł
Wymiana Przedniego Aparatu iPhone XS MAX 250 zł
Wymiana Przedniego Aparatu iPhone 11 300 zł
Wymiana Przedniego Aparatu iPhone 11 Pro 300 zł
Wymiana Przedniego Aparatu iPhone 11 Pro Max 300 zł
Wymiana Przedniego Aparatu iPhone 12 350 zł
Wymiana Przedniego Aparatu iPhone 12 mini 350 zł
Wymiana Przedniego Aparatu iPhone 12 Pro 350 zł
Wymiana Przedniego Aparatu iPhone 12 Pro Max 350 zł

Uszkodzenie przedniego aparatu w iPhone przydarzyć może się każdemu. Co wtedy robić? Jak poradzić sobie z usterką? Warto pomyśleć o wymianie przedniego aparatu w iPhone!

Uszkodzenie przedniego aparatu w iPhone – co może do niego doprowadzić i po czym poznamy usterkę?


Do uszkodzenia przedniego aparatu w iPhone może dojść z różnych przyczyn. Czasami są to uszkodzenia wewnętrzne, w innych przypadkach to efekt uszkodzeń mechanicznych. Przykładowo, jeśli doprowadzimy do poważnego upadku telefonu, to uszkodzeniu może ulec nie tylko szybka, ale również przedni aparat. Jeśli zauważymy, że pojawiały się pęknięcia lub zarysowania na przednim aparacie, a jakość zdjęć już nie jest taka jak była, to warto pomyśleć o naprawie iPhone'a.

Uszkodzenie przedniego aparatu w iPhone – jak się z nią zmierzyć?


Jak zmierzyć się z uszkodzeniem przedniego aparatu w iPhone? Jak poradzić sobie z usterką? Co niektórzy pewnie będą próbowali samodzielnej naprawy i nie ma w tym nic złego, jeśli dysponujemy odpowiednimi umiejętnościami, czy wiedzą. Co więcej, przydadzą nam się też odpowiednie sprzęty oraz narzędzia, ponieważ bez nich ciężko mówić o poprawnej wymianie uszkodzonego aparatu w iPhone. Dlatego, w wielu przypadkach lepiej odpuścić sobie samodzielne działania, a postawić na usługi kogoś, kto wie, jak poradzić sobie z uszkodzeniem przedniego aparatu w iPhone. Do takich punktów można zaliczyć serwis iPhone.

Wymiana przedniego aparatu w iPhone przez serwis


Serwis iPhone to profesjonalny punkt usługowy, który powstał z myślą o osobach korzystających z telefonów marki Apple. Dzięki temu każdy, kto musi zmierzyć się z wymianą przedniego aparatu w iPhone, czy innymi usterkami, może liczyć na fachowe wsparcie. Do naszej dyspozycji pozostaje sztab wykwalifikowanych osób, które mają bogate doświadczenie, odpowiednią wiedzę oraz najlepszy sprzęt do diagnostyki i naprawy. Tym samym są w stanie wykryć nawet niewielkie uszkodzenia i szybko podjąć się ich usunięcia, by zapewnić nam dalszą możliwość korzystania z iPhone'a. Aby sprawdzić ich umiejętności w praktyce, wystarczy dostarczyć iPhone. Zrobić to możemy osobiście do najbliższego punktu stacjonarnego. Jeśli okaże się, że mieszkamy za daleko, to wcale nie musi oznaczać rezygnacji ze wsparcia najlepszych fachowców z branży. Warto wiedzieć, że serwis iPhone doskonale rozumie potrzeby swoich klientów, dlatego zapewnia również możliwość naprawy wysyłkowej. Aby skorzystać z takiego rozwiązania, wystarczy nadać przesyłkę kurierską ze swoim urządzenie, wskazać usterkę i podać adres zwrotny. Gdy w telefonie zostanie wymieniony przedni aparat, to serwis odeśle urządzenie pod wskazany adres. Sama usługa może mieć różny przebieg, a wszystko będzie zależało od poziomu uszkodzeń. Aby je zweryfikować, serwis najpierw wykona dokładną diagnostykę urządzenia. Na jej podstawie określi, co jest uszkodzone i wybierze odpowiednie postępowanie. Jeśli faktycznie będzie potrzebna wymiana przedniego aparatu iphone, to serwisanci się tym zajmą. Jeśli doszło do innych usterek, to również chętnie zabiorą się za ich usuwanie, ale o tym zdecydujemy już sami.