Wymiana układu U2 w iPhone

Tabela Cen:

Urządzenie Cena
Wymiana Układu U2 iPhone 5 / 5C / 5S 200 zł
Wymiana Układu U2 iPhone 6 / 6s / 6+ / 6S+ / SE 250 zł
Wymiana Układu U2 iPhone 7 / 7+ / 8 / SE 2020 300 zł
Wymiana Układu U2 iPhone 8+ / X / XR / XS / XS MAX / 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX / 12 mini / 12 / 12 PRO / 12 PRO MAX 350 zł

Uszkodzenie układu U2 w iPhone zdarza się bardzo często. Po czym poznamy, że mamy do czynienia właśnie z taką usterką? Jak sobie poradzić z uszkodzeniem układu U2 w iPhone? Wymiana najczęściej jest jedynym słusznym rozwiązaniem!

Czym jest i co może doprowadzić do uszkodzenia układu U2 w iPhone?


Układ zasilania U2 zlokalizowany jest na płycie głównej i znajduje się w każdym iPhone, który wyposażony jest w gniazdo ładowania Lighting. Odpowiada on za komunikactaję przez gniazdo ładowania oraz zarządzanie zasilaniem. Jest to jeden z delikatniejszych komponentów w iPhone, dlatego nie trudno o jego uszkodzenie. Najczęściej za usterkę odpowiada korzystanie z nieodpowiednich akcesoriów do ładowania, jak również korzystanie z ładowarek samochodowych bez certyfikatu Apple MFI. Tym samym, jeśli sięgniemy po nieoryginalne produkty, które nie są dedykowane dla naszego urządzenia, to możemy doprowadzić do uszkodzenia układu U2 w iPhone. To jednak nie wszystko, ponieważ również krótkie przepięcie elektryczne podczas ładowania iPhone może ponosić odpowiedzialność za tego typu uszkodzenia.

Po czym poznamy uszkodzenie układu U2 w iPhone?


Uszkodzenie układu U2 w iPhone daje o sobie kilka charakterystycznych znaków. Po czym dokładnie poznamy, że mamy do czynienia właśnie z tym uszkodzeniem? Jeśli zauważymy, że iPhone nie reaguje na ładowarkę lub po prostu się nie włącza, to może być znak o uszkodzeniu układu U2 w iPhone. Naszej uwadze nie powinno umknąć również to, że iPhone szybko się nagrzewa z prawej strony lub zbyt szybko się rozładowuje. O uszkodzeniu układu U2 w iPhone może świadczyć także brak połączenia przy użyciu kabla USB z komputerem lub laptopem.

Jak sobie poradzić z uszkodzeniem układu U2 w iPhone?


Co w takich przypadkach robić? Jak sobie poradzić z uszkodzeniem układu U2 w iPhone? Pewnie co niektórzy będą próbowali samodzielnej naprawy uszkodzonych komponentów, jednak takie praktyki nie zawsze kończą się dobrze. Aby uporać się z uszkodzeniem układu U2 w iPhone potrzeba odpowiedniej wiedzy, umiejętności oraz sprzętu. Oznacza to, że osoby, które nie miały do czynienia z tego typu naprawami, mogą sobie nie poradzić. Co więcej, bez odpowiedniego przygotowania, możemy doprowadzić do jeszcze większych uszkodzeń, więc na pewno to nie wyjdzie nam na korzyść. Co więc powinniśmy zrobić? Oddać swoje urządzenie do serwisu iPhone!

Wymiana układu U2 w iPhone


Serwis iPhone to specjalistyczny punkt, który oferuje wsparcie wszystkim użytkownikom iPhone'ów. Do swojej dyspozycji mamy wykwalifikowanych serwisantów, którzy mają nie tylko odpowiednie kwalifikacje, ale również dobrze przygotowane laboratorium, więc nie ma dla nich zadań, z którymi by sobie nie poradzili. Dlatego to właśnie tutaj warto się zgłosić, gdy konieczna jest wymiana układu u2 iphone. Aby fachowcy mogli zająć się naszym uszkodzeniem, wystarczy go do nich dostarczyć osobiście lub za pośrednictwem kuriera do jednego z punktów stacjonarnych. Sama usługa opiera się na dokładnej diagnostyce oraz zweryfikowaniu naszych podejrzeń. Jeśli się sprawdzą, fachowcy zabiorę się za wymianę układu U2 w iPhone. Do tego celu wykorzystają nowoczesny sprzęt oraz wysokiej jakości komponenty zamienne.