iphone bateria wymina

Wymiana baterii iphone x warszawa

Wymiana Baterii iPhone:
- Bez programowania 160 zł
- Z programowaniem 160 zł
- Oryginał 500 zł

Wymiana Baterii w iPhone X


Posiadacze starszych telefonów mogą być przekonani, że czynność taka jak wymiana baterii to pestka i nie jest do tego potrzebny żaden specjalistyczny serwis. Tymczasem w przypadku nowoczesnych smartfonów nie jest to takie proste i próba zdjęcia obudowy, wymienienia samodzielnie baterii dokonana przez nowicjusza zagraża działaniu urządzenia. Choć ma to swoją cenę, należy bezwzględnie udać się do serwisu, który może powierzyć telefon w ręce specjalistów. Może nie każdy o tym wie, ale jeśli przyjrzeć się listom usług w profesjonalnych serwisach, wymiana baterii figuruje przeważnie na początku listy i stanowi odrębną, płatną i istotną czynność. Na szczęście popularność smartfonów Apple sprawia, że powstaje coraz więcej punktów zajmujących się realizowaniem zleceń tego rodzaju. Jeśli w danej miejscowości< trudno jest znaleźć właściwy serwis, można skorzystać z internetu. W dużych miastach jest inaczej, na przykład wymiana baterii iphone x warszawa może zostać zlecona w większości dzielnic tej miejscowości.

Wymiana baterii iPhone X – Warszawa, Wrocław


Możliwość serwisowania nowoczesnych telefonów daje ich właścicielom poczucie bezpieczeństwa. Serwisy i punkty oferujące naprawę smartfonów przydają się w wielu sytuacjach związanych z przypadkowymi lub sprzętowymi uszkodzeniami. Przeciętny użytkownik nowoczesnego telefonu nie zawsze dysponuje umiejętnościami wystarczającymi do samodzielnego rozebrania urządzenia, a co dopiero jego naprawy. W wielu modelach utrudnione są podstawowe czynności, takie jak wymiana baterii. Żeby tego dokonać, trzeba udać się z telefonem do serwisu i to nie do byle jakiego – szukamy wyłącznie autoryzowanych punktów. Wymiana baterii iphone x warszawa odbywa się w placówkach sygnowanych logiem Apple. W innych punktach naprawa może być ryzykowna, chociażby dlatego, że istnieje szansa użycia zniszczonych bądź nieoryginalnych części. Telefon po naprawie będzie przez jakiś czas działał, ale prędzej czy później odmówi posłuszeństwa – kolejna usterka może być dużo bardziej skomplikowana, droższa lub nawet niemożliwa do usunięcia.

Ekspresowa wymiana baterii iphone


Dlaczego tak często zleca się usługę wymiany baterii? Czy nowy telefon nie powinien „trzymać” długo i bez problemu działać na tej samej baterii przez wiele lat? Niestety niekoniecznie, urządzenia z dobrymi parametrami technicznymi często są bardzo wymagające i bateria nie tylko szybko pada, ale także szybko się zużywa. Wiele ciekawych i lubianych modeli wyposażonych jest w baterie, które trzeba ładować przynajmniej raz na dzień. Oczywiście szybkość zużywania się baterii można zniwelować przez włączanie trybu oszczędnego czy rzadsze korzystanie z telefonu, ale nie każdy może sobie na to pozwolić. Przy zakupie dobrze jest zweryfikować, czy do danego modelu smartfona nie da się dobrać baterii o dłuższej żywotności. Co prawda będzie ona droższa (czasami dość sporo) ale ten wydatek się opłaci, zwłaszcza że ceny usługi wymiany zużytej baterii oscylują w przedziale od 100 do 200 zł, w zależności od tego, jaki jest to telefon. Większość producentów domyślnie montuje słabsze baterie, bo czerpie z tego korzyści.

Wymiana baterii iPhone X – w Serwisie


Serwisy i autoryzowane punkty naprawcze zachęcają klientów nie tylko cenami, ale także bardzo wysoką jakością oferowanych usług. Dobry punkt można poznać po tym, że nie zbywa klienta nawet jeśli przyjdzie ze starszym modelem. Usługa realizowana jest dość szybko, nie trzeba długo czekać, oczywiście jeśli nie ma kolejek. Fachowcy wymieniają zużytą baterię na zupełnie nową w czasie krótszym niż pół godziny, co jest istotne dla osób nie wyobrażających sobie życia bez ciągłego korzystania z telefonu. W większości serwisów konieczność oczekiwania wiąże się z tym, że dobre placówki cieszą się dużym zainteresowaniem klientów – każdy nowy zleceniodawca jest na początku informowany o tym, jak długo będzie musiał poczekać. Ceny są różne. Jak już zostało wspomniane, wymiana baterii w profesjonalnym punkcie będzie kosztować około 100 do 200 zł. Chęć zaoszczędzenia na tej usłudze jest zrozumiała (zwłaszcza w przypadku osób, które kiedyś wymieniały baterie samodzielnie), ale często wiąże się z różnymi komplikacjami.

Wymiana baterii iPhone X – Dla kogo


W razie trudności ze znalezieniem punktu w pobliżu lub znacznych kolejek do tych najlepszych serwisów, klienci mogą skorzystać z usługi przez internet. Nie będzie to trwało dużo krócej, ale jest lepszą opcją niż szukanie wśród placówek nieautoryzowanych. Wystarczy znaleźć stronę interesującego kogoś serwisu w internecie i sprawdzić, w jaki sposób realizowana jest usługa. Przeważnie w zakładce kontakt podany będzie adres, pod jaki trzeba będzie wysłać smartfon wymagający wymiany baterii. Czasami usługodawca podaje dodatkowe wytyczne, na przykład taką, że skorzystanie z usługi musi być poprzedzone stworzeniem na stronie konta użytkownika. Czasem trzeba wysłać telefon w specjalnie przygotowanym opakowaniu, co jest oczywiście bardzo dobrym i bezpiecznym rozwiązaniem zważywszy na różne kłopoty z dostarczaniem przesyłek. Korzystając ze swojego profilu na stronie można śledzić, czy naprawa została już wykonana i kiedy telefon wróci do oczekującego go właściciela. Bywa, że stali klienci powiązani z marką Apple mogą liczyć na pewne zniżki.