iphone bateria wymina

Wymiana Baterii iPhone XS

Wymiana Baterii iPhone: 199 zł

Czy wiesz, że z czasem bateria w iPhone Xs może się zużyć? Zastanawiasz się, co to może oznaczać dla Twojego urządzenia? A może zastanawiasz się, po czym poznać, że masz do czynienia z uszkodzoną baterią i konieczna jest jej wymiana?
Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania i zapewnimy fachowe wsparcie!

Zużyta bateria w iPhone Xs – jak rozpoznać, że żywotność naszej baterii się kończy?


O tym, że żywotność baterii w iPhone Xs dobiega końca, może świadczyć wiele różnych sygnałów. Najczęściej można zauważyć problemy z niemożliwością osiągnięcia maksymalnego poziomu baterii pomimo jej ładowania. Również szybkie zużywanie się akumulatora może świadczyć o problemach z baterią w iPhone Xs. Przede wszystkim dotyczy to sytuacji, w których nasz iPhone Xs pozostaje w spoczynku, czyli głównie nocą. Jeśli tuż po przebudzeniu zauważymy, że nasz iPhone Xs się rozładował pomimo pełnego naładowania baterii przed snem, to już możemy wnioskować, że coś złego dzieje się z naszym urządzeniem. Na tym jednak nie koniec, ponieważ wyłączanie się urządzenia bez przyczyny przy różnych wartościach procentowych baterii (5%, 25%, czy nawet 60% naładowania baterii) również może świadczyć o kończącej się żywotności baterii w iPhone Xs. Poza tym słaba bateria jest podatna na zimno, więc jeśli w chłodniejsze dni zauważymy, że w czasie użytkowania na zewnątrz iPhone Xs szybko się rozładowuje, to również powinno nam dać do myślenia.

Wymiana baterii w iPhone Xs – dlaczego warto się na nią zdecydować?


Wielu z nas bagatelizuje tego typu sygnały i na zweryfikowanie usterki decyduje się dopiero wtedy, gdy iPhone Xs nie nadaje się do użytku. Jednak zapominamy, że w przypadku uszkodzenia baterii problem jest bardziej złożony. Wszystko dlatego, że bateria, której żywotność się kończy, zaczyna z czasem puchnąć. Początkowo możemy tego nie widzieć, jednak z czasem już tak, ponieważ bateria, zwiększając swoją objętość, sprawia, że również panel tylni może zacząć się wybrzuszać. To już znak, że stan naszego telefonu się pogarsza. Nie dość, że wygląda to nieestetycznie, to jeszcze zagraża urządzeniu, oraz nam samym. Bateria, która zwiększa swoją objętość, może uszkodzić wiele części wewnętrznych, a nawet doprowadzić do samozapłonu, czy wybuchu. Jeśli w tym czasie będziemy korzystali ze swojego urządzenia, to skutki mogą być dla nas bardzo poważne. Dlatego pod żadnym pozorem nie powinniśmy bagatelizować sygnałów, jakie daje nam iPhone Xs i jak najszybciej pomyśleć o wymianie baterii.<

Wymiana baterii w iPhone Xs – jak stawić czoła problematycznej baterii?


Skoro wiemy, że i tak konieczna jest wymiana baterii iphone xs warszawa, to nie pozostaje nam nic innego, jak zmierzyć się z problemem. Jak zabrać się za wymianę baterii w iPhone XS? Co niektórzy pewnie zdecydują się na wymianę we własnym zakresie i nie ma w tym nic dziwnego, skoro w sieci można znaleźć wiele materiałów zachęcających do tego. Co więcej, nawet spotkać można filmiki pokazujące jak krok po kroku wymienić baterię w iPhone Xs. Szkoda tylko, że na tych samych filmikach nie mówi się o ryzyku, jakie ponoszą osoby bez odpowiedniej wiedzy i umiejętności. W iPhone'ach wszystkie komponenty są ze sobą połączone, a uszkodzenie jednego może skutecznie unieruchomić cały telefon i narazić nas na jeszcze większe szkody. Dlatego warto się zastanowić, czy faktycznie naprawa we własnym zakresie wyjdzie nam korzyść. O wiele lepszym rozwiązaniem może okazać się naprawa w profesjonalnym serwisie.

Wymiana baterii w iPhone Xs – jak wygląda wymiana baterii w serwisie?


Serwis to specjalistyczny punkt, który zajmuje się naprawą różnego typu usterek telefonów marki Apple. Tym samym możemy być pewni, że zgłaszając się tutaj ze swoim iPhone'em Xs, zapewniamy sobie wsparcie najlepszego serwisu. Do naszej dyspozycji pozostają wykwalifikowani serwisanci, którzy mają bogatą wiedzę, liczne umiejętności oraz praktykę. W połączeniu z odpowiednim sprzętem są w stanie zapewnić najlepsze wsparcie przy naprawie różnego typu usterek. Aby fachowcy mogli zająć się naszym iPhone'em Xs, musimy jak najszybciej dostarczyć go do nich. Zrobić to możemy osobiście, ponieważ serwis ma kilka punktów stacjonarnych, które czekają na nas w Łodzi, Warszawie oraz Wrocławiu. Osoby, które mieszkają poza obrębem punktów stacjonarnych, również nie muszą rezygnować ze wsparcia fachowców, ponieważ mogą zdecydować się na naprawę wysyłkową. Jedyne, co trzeba zrobić, to nadać iPhone Xs kurierem, opisać usterkę i podać swoje dokładne dany. W chwili, gdy bateria zostanie wymieniona, fachowcy odeślą telefon pod wskazany adres. Sama usługa zawsze zaczyna się od wykonania dokładnej diagnostyki z wykorzystaniem specjalistycznych sprzętów i narzędzi. Dzięki temu fachowcy są w stanie określić, czy faktycznie potrzebna jest wymiana baterii, jak również, czy nie doszło do innych uszkodzeń w telefonie. Jeśli problem stanowi zużyta bateria, to zabiorą się za jej wymianę. Do tego zadania również wykorzystają nowoczesne rozwiązania, by nie spowodować żadnych uszkodzeń. Wadliwe ogniwo zostanie wymienione na nowe, a iPhone Xs wróci do nas w nienaruszonym stanie.