iphone lcd wymina

Wymiana Tylnego Szkła iPhone XS

Wymiana Tylnego Szkła iPhone XS już od 399 zł

Uszkodzenie tylnego szkła w iPhone Xs to coraz częściej zgłaszany problem. Jak sobie z nim poradzić? Odpowiedź może być tylko jedna – należy wymienić tylne szkło w iPhone Xs!

Co może doprowadzić do uszkodzenia tylnego szkła w iPhone Xs i jak sobie z tym poradzić?


Choć iPhone Xs to wytrzymałe urządzenia, które dobrze służy użytkownikom, to musimy wiedzieć, że nie jest to urządzenie wieczne. Oznacza to, że nawet iPhone Xs może ulec uszkodzeniu, w tym np. może dojść do uszkodzenia tylnego szkła. Do tego typu usterek mogą prowadzić różne przyczyny, ale najczęściej, to my sami ponosimy odpowiedzialność za ich spowodowanie. Wszystko dlatego, że przyzwyczailiśmy się, że iPhone Xs towarzyszy nam wszędzie, również tam, gdzie jest niebezpiecznie. Zabieramy go do pracy, korzystamy z niego na wysokościach, czy nawet w czasie spaceru, zapominając, że wystarczy lekkie potknięcie się, czy wyślizgniecie telefonu z kieszeni, by iPhone Xs upadł na beton, zderzył się z kamieniami, czy innymi ciężkimi przedmiotami. Konsekwencje tego mogą być różne. Czasami pojawiają się zarysowania na tylnym szle, w innym przypadku pęknięcia. Jednak może również dojść do całkowitego rozsypania się tylnego szkła. Niezależnie od tego, co doprowadziło do uszkodzenia tylnego szkła w iPhone Xs, nigdy nie powinniśmy tego bagatelizować. Szczególnie niebezpieczne są urządzenia, których tylne szkło rozsypało się w drobny mak. Jednak nawet z pozoru delikatne zarysowania, czy pęknięcia również będą postępować i może dojść do tego, że nasze tylne szkło również się rozleci. Aby tego uniknąć, warto jak najszybciej zacząć działać, a jedynym rozwiązaniem na rozwiązanie problemu może okazać się wymiana tylnego szkła w iPhone Xs.

Wymiana tylnego szkła w iPhone Xs – jak się za to zabrać?


Skoro zdążyliśmy ustalić, że jedynym słusznym wyjściem jest wymiana tylnego szkła iphone xs warszawa, to nie pozostaje nam nic innego, jak się za nią zabrać. Zastanawiasz się jak? Jeśli zajrzymy do sieci w poszukiwaniu wskazówek, to dojdziemy do wniosku, że z wymianą tylnego szkła w iPhone Xs możemy zmierzyć się samodzielnie. Co więcej, to właśnie w sieci czekają na nas filmiki instruktażowe, które pokazują, jak krok po kroku wymienić tylne szkło w iPhone Xs, więc można uznać, że jest to zadanie banalnie proste. Jednak zanim zdecydujemy się na takie zadanie we własnym zakresie, powinniśmy wiedzieć, że wymiana tylnego szkła wymaga wykorzystania specjalistycznego sprzętu, ale także odpowiednich umiejętności i wiedzy. Bez tego nie da się sukcesem zakończyć wymiany tylnego szkła w iPhone Xs i warto mieć tego świadomość, bo możemy narazić się na jeszcze większe uszkodzenia, czy koszty z tym związane. Dlatego, zamiast ryzykować, lepiej od razu oddać iPhone'a Xs w ręce kogoś o większym doświadczeniu. Komu dokładnie? Serwisowi iPhone.

Wymiana tylnego szkła w iPhone Xs w serwisie


Serwis iPhone to punkt, który specjalizujący się w naprawach urządzeń marki Apple. To właśnie tutaj oddając swój iPhone Xs, możemy być pewni, że zajmą się nim najlepsi fachowcy z branży. Serwisanci to osoby o bogatej wiedzy, odpowiednich umiejętnościach oraz praktyce, którą na bieżąco poszerzają, by zapewnić jak najlepszą obsługę i świadczyć wysokiej jakości usługi. Nie sposób pominąć również bardzo dobrze wyposażonego laboratorium, w którym wykorzystuje się tylko nowoczesne narzędzi i sprzęty do diagnostyki oraz naprawy. Dzięki temu możemy być pewni, że nawet drobne usterki zostaną wychwycone w porę i usunięte z naszego urządzenia, a my będziemy mogli z niego w dalszym ciągu korzystać bez przeszkód. Jeśli zdecydujemy się na wymianę tylnego szkła w iPhone Xs, to jedyne, co musimy zrobić, to dostarczyć telefon do serwisu. Do swojej dyspozycji mamy kilka punktów stacjonarnych w Warszawie, Łodzi oraz we Wrocławiu. Mieszkanie poza obszarem tych miast również nie musi oznaczać rezygnacji ze wsparcia fachowców. Powinniśmy wiedzieć, że serwis zapewnia możliwość skorzystania z naprawy wysyłkowej, co jest jednoznaczne, z tym że na wsparcie profesjonalistów może liczyć każdy, w tym również osoby mieszkające poza obszarem działania serwisu.< Wystarczy, że nadamy przesyłkę kurierską ze swoim telefonem, opisem usterki oraz dokładnymi danymi. Po wymianie tylnego szkła w iPhone Xs serwisanci odeślą kurierem urządzenie pod wskazany przez nas adres. Co ważne, koszt naprawy wysyłkowej nie różni się od tego, jaki byśmy ponieśli, decydując się na osobiste dostarczenie urządzenia, więc nie musimy obawiać się o dodatkowe koszta, bo tutaj one nie występują. Sama wymiana tylnego szkła w iPhone Xs odbywa się przy wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań, jak również wysokiej jakości komponentów, by telefon wrócić do nas w nienaruszonym stanie. Oznacza to, że serwisanci do demontażu klapki wykorzystają m.in. laser, ponieważ to on zapewnia bezpieczną wymianę tylnego szkła. Zanim jednak fachowcy się zabiorą za to zadanie, możemy być pewni, że przeprowadzą dokładną diagnostykę, by ustalić, czy przypadkiem nie doszło też do innych uszkodzeń i jeśli takowe wystąpią, to nas o tym poinformują, jak również o ostatecznym koszcie naprawy.