iPhone 11 PRO - Wymiana Szybki iPhone 11 PRO

Wymiana szybki w iPhone 11 Pro Warszawa


iPhone 11 PRO - Wymiana szybki, Wyświetlacza, Ekranu w iPhone 11 PRO

iPhone 11 Pro jak każdy smartfone narażony jest na uszodzenia mechaniczne. Ciągłe życie w pośpiechuj, naraża nasze iPhone'y na róznego rodzaju wypadki. Czasem spadnie nam z biurka w pracy, lub wypadnie z ręki. Co skutkuje zbitą szybka w naszym iPhone 11 Pro.

W takiej sytuacji niezbędna jest wizyta w Serwis iPhone w Warszawie, i konieczna jest wymiana szybki w iPhone 11 PRO. iDoit Warszawa - specjalizuje się w naprawie iPhone, doświadczenie zbieramy nieprzerwanie od 12 lat . Nasza praca jest pasją i naprawy iPhone robimy z wielka przyjemnością.

 

Ile trwa wymiana szybki w iPhone 11 PRO ?

Wiemy jak ważny dla państwa jest mieć pod ręką swojego ukochanego iPhone . Dla wielu z nas iPhone 11 Pro to narzędzie pracy bez którego jesteśmy zblokowanii i nie możemy pracować. 

iDoit wykonuje ekspresowe naprwy i wproawdziliśmy jako pierwszi w Polsce "od ręki" . Wymiana szybki w iPhone 11 PRO zajmuje nam około 60 minut.

 

Ile kosztuje wymiana szybki iPhone 11 PRO ? 

Nasz Cennik możecie Państwo znalezć na naszej stronie www 

CENIK NAPRAWY IPHONE

W przypadku wymiany szybki prosimy o kontakt telefoniczny 518 107 427, ceny z dnia na dzień się zmieniaja i starmy się robić najtenij jak jest to możliwe.

Usługa polega na wynianie zbitej szybki ekranu , Wymieniany jest cały przedni wyświetlacza . Monotwany jest nowy ekran. 

Zrobione.

iDoit - Serwis Warszawa iPhone