Sprzedaż iPhone 12 oraz iPhone 12 Pro

Na stronie Apple pojawiła się data sprzedaży nowych iPhone 12 oraz iPhone 12 PRO


Sprzedzaż iPhone 12 , iPhone 12 Pro


Firma Apple zaczęła przyjmować zamówienia w przedsprzedaży na nowe modele iPhone'a 12 i iPhone'a 12 Pro za pośrednictwem swojego sklepu internetowego i aplikacji Apple Store. Sklepy stacjonarne do tej pory nie prowadzą zapisów na nowe iPhone 12 oraz iPhone 12 Pro

Zamówienia w przedsprzedaży są dostępne w ponad 30 krajach i regionach na całym świecie. Warszawa ma mieć najwyższą pule nowych iPhone w sklepach stacjonrancyh Appke 

Następny iPhone  w kolejsce jest ,  iPhone 12‌ mini oraz  ‌iPhone 12 Pro‌ Max, dostępne od 6 listopada,  zamówienie można złożyć w przedsprzedaży. i

Według nas iPhone 12 mini będzie hitem sprzedażowym idący setki milionów sztuk i wygrywający wszystkie rankingi

iPhone 12 Wyceniony od 3499 zł za 64 GB pamięci, iPhone 12  to najbardziej przystępny cenowo iPhone firmy Apple w tym roku. Stosunek cena jakość w porównaniu z konkurencją samsunga bedzie zdecydowanie na korzysć Apple .

iPhone 12 Pro to iPhone firmy Apple z wyższej półki, z ulepszoną technologią aparatu, a jego cena zaczyna się od 4449  zł za 128 GB pamięci. Wszystkie modele  iPhone w tym roku mają nową, płaską konstrukcję, podobną do iPada Pro lub iPhone'a 4, z bezramkowymi wyświetlaczami OLED, Face ID, szybszą technologią chipów A14 i, przede wszystkim, łącznością 5G.  iPhoen 12 Pro będzie kombajnem technoligicznym do zadań specjalnych. Nowoczesny design już znalazł nasze uznanie .

W Polsce  wszystkie modele iPhone 12 obsługują zarówno sieci 5G  

Bardziej przystępny cenowo iPhone 12 ma konfigurację z dwoma obiektywami, podczas gdy iPhone 12 Pro ma aparat z trzema obiektywami i skanerem LiDAR, który wprowadza kilka nowych, godnych uwagi funkcji do iPhone'ów wyższej klasy, takich jak portrety w trybie nocnym i rozszerzone możliwości AR.

Aby uzyskać pełne omówienie różnic między dwoma modelami, zapoznaj się z naszym przewodnikiem. Zamówienia w przedsprzedaży są dostępne w Polsce  Ci, którzy chcą otrzymać urządzenie w dniu premiery, powinni od razu zamówić w przedsprzedaży, ponieważ nie wiemy, jak wygląda dostęnośc nowych iPhone i  dostaw Apple.

Tegoroczne iPhone'y pojawią się w październiku zamiast we wrześniu z powodu opóźnień w produkcji przez koronowiursa. Nowe etui na iPhone'a i ładowarkę MagSafe są również dostępne od dzisiejszego ranka. Klienci, którzy pomyślnie złożą zamówienie na dostawę w dniu premiery, mogą zacząć otrzymywać swoje urządzenia w piątek, 23 października, czyli oficjalną datę premiery „iPhone'a 12” i „iPhone'a 12 Pro”.

iDoit Serwis iPhone Warszawa