Co Apple szykuje w 2020 roku i czy będzie przełom? Premiery iPhone 2020r.

Co Apple szykuje w 2020 roku i czy będzie przełom?

Analityk Ming-Chi Kuo przewiduje, że Apple w 2020 roku zaskoczy nas wieloma nowościami. Jego przewidywania są zdecydowanie optymistyczne i wiele z nich sprawdzało się w przeszłości. Dlatego poniżej zebraliśmy dla Ciebie garść nowinek, które każdego fana Apple powinny zdecydowanie ucieszyć. 

iphone 12 premiera 2020r.

Nadchodzą nowe MacBooki

Prawdopodobnie jeszcze w pierwszej połowie tego roku pojawi się długo wyczekiwany następca MacBooka Air, jak i również MacBook Pro z 14-calowym ekranem. Szczególnie dobra wiadomość dotyczy klawiatury, na którą wiele osób narzekało w poprzednich modelach. Tym razem, klawiatury w najnowszych komputerach zostaną wyposażone w innowacyjny mechanizm nożycowy, dokładnie taki, jak zaimplementowano w MacBook Pro 16. 

Nowy iPhone SE?

Ucieszą się wszyscy, którzy nie chcą wydawać kroci, a jednak zależy im na tym, aby posiadać iPhone. Oto prawdopodobnie jeszcze wiosną tego roku światu zostanie przedstawiony iPhone 9, który ma być najtańszym smartfonem w ofercie Apple, a jego cena nie powinna przekroczyć 400 dolarów. Zapowiadany iPhone 9 ma zostać wyposażony w ekran 4,7’’, 3 GB pamięci RAM oraz procesor A13. 

nowy apple macbook pro 16 2019r.

Odświeżone iPady Pro

Przymierzasz się do zakupu iPada Pro? Zatem jeśli nie jest to paląca potrzeba, to warto zaczekać, aż Apple zaprezentuje ich odświeżone wersje. Niemniej jednak, na razie próżno szukać konkretnych informacji o tym, w co dokładnie zostaną wyposażone. Na ten moment wiadomo jedynie o potrójnym układzie aparatów, które mają mieć możliwość skanowania 3D. 

Zapowiedź nowego iMaca

Podobnie jak w przypadku iPadów, tak i tutaj na ten moment nie wiadomo zbyt wiele. Na pewno szykują się zmiany stylistyczne oraz nowe podzespoły. Przede wszystkim największą zmianą będzie zastosowanie układów graficznych od AMD Navi, co też oznacza, że sprzęt ten będzie potężniejszy od poprzednich modeli. 

Tutaj warto zauważyć, że Apple jakiś czas temu zapowiedziało… komputer do gier. Wiadomość ta zszokowała środowisko i niewykluczone, że nowy iMac będzie w wersji gamingowej, jednakże są to na razie jedynie przypuszczenia. 

Czy ten sen się ziści? 

Jeśli przewidywania analityka Ming-Chi Kuo znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości, ot niewątpliwie Apple może zaliczyć jeden z najlepszych roków od kilku lat. Poczekamy, zobaczymy! Sprawdź ceny napraw Serwis Apple Warszawa.

 

 

Czytaj też: