Czy najnowszy iPhone 11 oraz iPhone 11 PRO zdały egzamin? – pierwsze oficjalne głosy recenzentów

Czy najnowszy iPhone 11 oraz iPhone 11 PRO zdały egzamin? – pierwsze oficjalne głosy recenzentów

Przy okazji premiery iPhone 11 oraz modeli PRO Apple znowu pokazało, że na rynku telefonów nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa. Oczywiście nie zabrakło głosów krytyków, którzy twierdzą, że cena za ten sprzęt jest zbyt wysoka w porównaniu do prezentowanych parametrów. Czy rzeczywiście można się z tym zgodzić? Głos oddajemy pierwszym recenzentom, którzy otrzymali do przetestowania poszczególne modele iPhone 11.

Czytaj też: „Nowe modele iPhone’a 11, iPhone’a 11 Pro oraz iPhone’a 11 Pro Max – co nowego daje Apple?”

Zdjęcia nocne najlepsze w tej klasie

TechCrunch zwraca uwagę, że tryb nocny w nowym iPhone 11 zdecydowanie zdaje egzamin i w swojej klasie wypadają najlepiej z dostępnych na rynku modeli. Zatem, jeśli jesteś fanem fotografowania w nocy, to iPhone 11 prawdopodobnie idealnie wpasuje się w Twoje potrzeby.

Wydajność na wysokim poziomie

Nie da się ukryć, że wiele osób wybiera Apple właśnie ze względu na wydajność i aktualizacje systemu nawet na kilka lat do przodu. W tym przypadku eksperciThe Verge zwrócili uwagę, że dostajemy do dyspozycji mocny procesor, więcej pamięci RAM (4 GB) oraz lepszą baterię. To wszystko sprawia, że wydając bądź co bądź niemałą kwotę na telefon, kupujemy sprzęt, który z pewnością posłuży kolejnych kilka lat.

Wymiana baterii iPhone Cennik

Przystępna cena iPhone 11 (następcy XR)

Najtańszy model iPhone 11 został wyceniony na 699 dolarów, co na warunki amerykańskie jest stosunkowo atrakcyjną propozycją. W Polsce będzie zapewne kosztował w okolicach 3700 zł, zatem nadal niemało, ale i sporo mniej od flagowych modeli iPhone 11 Pro. One mają kosztować ponad 5000 zł w zależności od wybranej opcji.

Rewolucja, czy raczej spokojna ewolucja?

O ile recenzenci zdecydowanie chwalą sobie najnowsze urządzenia od Apple, to jednak nie okrzyknęli ich rewolucyjnymi. Wskazują, że producent faktycznie odrobił zadanie domowe, ale nie ma co spodziewać się żadnych technologii, które w jakiś sposób drastycznie wpłyną na rynek urządzeń mobilnych. Jest solidnie i ze smakiem, ale jeśli ktoś wyobrażał sobie czegoś, co absolutnie zmiecie konkurencyjne marki z rynku, to niestety przyjdzie mu jeszcze na to poczekać. 

 

 

 

 

 

PORADNIK   |   SERWIS IPHONE WROCŁAW   |   WYMIANASZYBKIIPHONE.PL