iPhone 11 – co o nim wiemy? Kiedy będzie premiera nowe iPhone 11? iPhone 11 z kwadratową kamerą.

iPhone 11 – co o nim wiemy? Kiedy będzie premiera nowego iPhone 11? iPhone 11 z kwadratową kamerą.

Nieoficjalnie już wiadomo, że nowy iPhone 11 będzie wyposażony w kwadratową, potrójna kamerę tylną. Data premiery jeszcze dokładnie nie jest znana jednak będzie to rok 2019 r., co może dziwić ze względu na dość niedawno wypuszczone 3 modele iPhone Xr, iPhone Xs i iPhone Xs Max. Jednak Apple ma, co pokazać i może się tym pochwalić, więc czemu nie. Wstępnie wiemy, że nazwa „iPhone 11” to tymczasowo nazwa robocza i możliwe, że ostateczna nazwa w sprzedaży będzie inna. Nowy iPhone XI ma mieć też usprawnioną funkcję Face ID oraz lepszy wyświetlacz OLED.

Porównaj wyświetlacze: Artykuł ‚Porównanie wyświetlaczy w iPhone Xs, Xs Max, Xr’

Apple iPhone 11, co nowego

Potrójna kamera tylna w iPhone 11 będzie umieszczona na specjalnym wybrzuszeniu znanym też w innych modelach smartfonów konkurencji. W tym miejscu znajduje się również flash i mikrofon. Wstępnie wiadomo również, że w ten typ potrójnej kamery będą wyposażone też kolejne wersje iPhone Xs i Xs Max w większych wersjach pojemnościowych natomiast iPhone Xr pozostanie przy wersji z dwoma kamerami. Dotarła do nas równiez informacja, że zniknąć ma 3D Touch i być zastapione Haptic Touch. Kwadratowe wybrzuszenie może niektórych zaskakiwać i zmienia nieco design minimalistycznego Apple iPhone, jednak jest to konieczne ze względu na to, że optyka dobrego aparatu nie zmieści się przy obecnej technologii w całości.

Czytaj artykuł Nowe modele iPhone’a 11, iPhone’a 11 Max oraz iPhone’a 11 Pro

iPhone XI – premiera wrzesień 2019r.

Niektóre źródła podają datę premiery iPhone XI na wrzesień 2019r. Prawdopodobnie iPhone XI będzie mógł pochwalić się przekątną ekranu 5,8-cala. Będziemy mogli oglądać również jego większą 6,5-calową wersję, być może będzie to XI Max. W przypadki nowych iPadach Pro pojawi się również złącze USB-C, nie zmieni się nic w kwestii złącza Lighting. Nowy aparat fotograficzny ma być dużo dokładniejszy, dzięki opcji Time of Flight. Trójwymiarowa kamera ma opierać swoje działanie na pomiarze czasu przemieszczania światła.

Nowy iPhone XI – tryb podwodny

Nowe iPhone’y będą wyposażone w tryb podwodny, co znacząco zmienia podejście do nowych smartfonów.  O wodoodporności zapewniano już dużo wcześniej jednak po naprawach serwisowych widzimy, że nie do końca się to udało zrealizować. Nowy iPhone XI jeżeli będzie podwodny czyli też wodoodporny może to oszczędzić sporo pieniędzy użytkowników, którym zdarza się zalać telefon podczas deszczowej pogody, nad morzem na wakacjach czy w jakikolwiek inny sposób. Telefon zanurzony pod wodą nie powinien się wyłączyć i można będzie z niego normalnie korzystać. Umożliwia to robienie pięknych zdjęc podwodnych np. podczas nurkowania, a jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo przy normalnym korzystaniu ze smartfona.

iPhone 11 wysyłanie muzyki przez Bluetooth – Dual Audio

Nowy iPhone zapowiadany na jesień 2019 roku ma pozwolić na bezprzewodową emisję audio do dwóch urządzeń jednocześnie. Nie tak dawno iPhone i iPad mają możliwość obsługi multiroom w kontekście głośników wykorzystujących technologię AirPlay 2. Sprawna komunikacja z Bluetooth w praktyce może pozwolić nam na przykład połączyć iPhone’a ze słuchawkami AirPods i zegarkiem Apple Watch w tym samym czasie. Ponadto plotki o usunięciu 3D Touch wydają się coraz bardziej realne. Zostanie ona zastąpiona funkcją Haptic Touch, Modele iPhone 11 oraz iPhone 11 Max otrzymają nowy aparat polu widzenia 120 st. i matryce o rozdzielczości 12 Mpix. Oprócz iPhone 11 Apple wprowadzi w tym roku jeszcze 2 inne modele. Co nam zaprezentują? Czym będą się różnić i który z nich będzie najlepszy? Tego pewnie dowiemy się we wrześniu, czekamy z niecierpliwością. Więcej zdjęć jest tutaj „Jak będzie wyglądał nowy iPhone 11”.

 

Sprawdź ceny „Wymiana wyświetlaczy iPhone – zestawienie cen”

iPhone 11 oznaczenia modelu Apple:

 • A2111
 • A2160
 • A2161
 • A2215
 • A2216
 • A2217
 • A2218
 • A2219
 • A2220
 • A2221
 • A2223
idoit serwis apple pogwarancyjne naprawy iphone ipad macbook imac