apple

Serwis Apple

iDoit Serwis Apple Warszawa

Pogwarancyjny serwis iDoit – serwis Apple Warszawa zajmuje się naprawami sprzętu Apple:

– serwis iMac

– serwis iPad

– serwis MacBook

– serwis iPhone

Serwis urządzeń Apple Warszawa

 

Najczęstsze awarie z jakimi spotykamy się to:

 

– zbita szybka iPhone – wymiana wyświetlacza

– zalany iPhone – czyszczenie po zalaniu

– utrata danych – odzyskiwanie danych z telefonu

– uszkodzona matryca iMac – wymiana matrycy

– uszkodzony ekran iPad – wymiana wyświetlacza

– uszkodzona bateria – wymiana baterii

– brak ładowania telefonu – wymiana gniazda ładowania

– brak połączenia WiFi – naprawa Wifi

– uszkodzona płyta główna – wymiana płyty głównej

– niedziałająca klawiatura – wymiana klawiatury Apple

Serwis Apple Warszawa

Urządzenia Apple wyróżniają się jakością wykonania oraz szybkością działania oprogramowania. Pomijając funkcjonalność i przystępne uzytkowanie i patrząc tylko na sferę techniczną urządzenia Apple również często ulegają awarii co inne telefonu konkurencyjnych producentów.

Czy warto kupić Apple?

Oczywiście, że warto. Flagowe produkty takie jak aktualnie iPhone X to najbardziej zaawansowany technologicznie smartfon jaki możemy kupić. Wysoka jakość obrazu i świetny design sprawiają, że każdy chce go mieć bez względu na cenę. Urządzenia Apple poza tym wolniej tracą na wartości, to również jest mocny argument za tym, aby zakupić taki telefon. Jak na Polskie warunki Apple iPhone wydają się drogie jednak w USA ceny poszczególnych modeli nie różnią się między sobą tak bardzo jak w naszym kraju. Koszty produkcji róznych modeli iPhone są podobne, oczywiście nowszych są wyższe jednak na pewno nie dwa razy wyższe.

Warszawa Serwis Apple

Apple iPhone po 3 latach ponownie wyprzedził Samsunga jeżeli chodzi oferowane smartfony. Mityczna bezawaryjność jednych i drugich to fikcja, którą potwierdza ilość zgłoszeń od naszych klientów. Najczęściej oczywiście naprawiane sa iPhony i ich zbite szybki. Najczęściej wymieniamy pękniete ekrany, wymieniamy całe wyświetlacza oraz naprawiamy uszkodzone gniazda ładowania, które ulegają mechanicznemu zniszczeniu przez ładowanie nieodpowiednią ładowarką.

Serwis Apple

Szybka naprawa pozwala klientom poczuć się komfortowo bez konieczności rozstawania się ze swoim telefonem na dłużej. Niektóre naprawy wykonujemy od ręki w ciągu pół godziny jeżeli jest to możliwe i awaria nie jest poważna. To co mogliśmy też sami zauważyć ceny sprzętu marki Apple na rynku wtórnym czyli używane bywają tylko nieznacznie tańsze od tych samych produktów na sklepowych półkach. Urządzenia tego producenta dłużej pozostają w dobrej cenie rynkowej nawet pomimo upływu czasu w przeciwieństwie do produktów konkurencyjnych marek np Samsung czy HTC.

Serwis iPhone Warszawa

 

zobacz wiecej tutaj

SERWIS APPLE WARSZAWA ->>

Pogwarancyjny Serwis Apple Warszawa