NIEZRÓWNANA JAKOŚĆ

Serwis Google PIXEL 8a

Google Pixel 8a oferuje dostęp do wiodącej na rynku sztucznej inteligencji od Google oraz zaawansowane funkcje aparatu Pixela, a wszystko to za jedynie 2449 zł. Premia telefonu wypadła na 7 maja 2024 roku.

Cennik Napraw

Google Pixel 8a
  • Wymiana Szybki Google Pixel 8a- 800 zł
  • Wymiana Ekranu Google Pixel 8a- 1400
  • Wymiana tylnej szybki Google Pixel 8a - 300
  • Wymiana Głośnika Google Pixel 8a - 300
  • Wymiana Gniazda ładownia Pixel 8a - 300
PIxel

Wymiana szybki w Google Pixel 8a

Wymiana szybki w Google Pixel 8a może być konieczna w przypadku uszkodzenia szybki wyświetlacza. Warunkiem wymiany samej szybki, jest sprawny wyświetlacza oraz działający dotyk na całej powierzchni. Proces ten jest dość skomplikowany, dlatego zaleca się skorzystanie z profesjonalnego serwisu takiego jak nasz Wymiana-Szybki.pl. Jesteśmy specjalistami w prochach regeneracji czyli wymiany samych szybek z zachowaniem oryginalnego wyświetlacza.

Serwis iPhone Mokotów

Odwiedź nas:

Jurija Gagarina 35, 00-753 Warszawa

Serwis Apple Śródmieście

Odwiedź nas:

Szpitalna 5, 00-031 Warszawa

Wymiana baterii Google Pixel 8a

Wymiana baterii w Google Pixel 8a w serwisie Wymiana-Szybki.pl jest przeprowadzana na oryginalnych częściach. Aby skrócić czas wizyty, zaleca się umówienie się na konkretny termin. Skorzystanie z usług profesjonalnego serwisu, takiego jak Wymiana-Szybki.pl, zapewnia pewność, że wymiana baterii w Google Pixel 8a zostanie przeprowadzona prawidłowo i szybko, przy użyciu najwyższej jakości części.

Wymiana złącza ładowania 8a

Serwis Wymiana-Szybki.pl oferuje wymianę złącza ładowania w Google Pixel 8a, korzystając z oryginalnych części. Naprawy są starannie wykonywane na miejscu, często „od ręki”, co minimalizuje czas oczekiwania. Aby skrócić czas wizyty, zaleca się umówienie się na konkretny termin. Skontaktuj się z serwisem telefonicznie lub poprzez stronę internetową, aby zarezerwować dogodny termin naprawy.

Wymiana szkła aparatu

Serwis Wymiana-Szybki.pl oferuje wymianę szkła aparatu w Google Pixel 8a, korzystając z oryginalnych części. Naprawy są starannie wykonywane na miejscu, często „od ręki”, co minimalizuje czas oczekiwania. Aby skrócić czas wizyty, zaleca się umówienie się na konkretny termin. Skontaktuj się z serwisem telefonicznie lub poprzez email, aby zarezerwować dogodny termin naprawy.

Wymiana wyświetlacza Google Pixel 8a

Skorzystanie z usług profesjonalnego serwisu, takiego jak Wymiana-Szybki.pl, zapewnia pewność, że wymiana wyświetlacza w Google Pixel 8a zostanie przeprowadzona prawidłowo i przy użyciu najwyższej jakości części. Naprawy są starannie wykonywane na miejscu, często „od ręki”, co minimalizuje czas oczekiwania. Aby skrócić czas wizyty, zaleca się umówienie się na konkretny termin.

Wymiana Głośnika Google Pixel 8a

Czy w Twoim telefonie słabo słyszysz rozmówcę lub dzwonek działa cicho? Może to być oznaką konieczności wymiany głośnika. Natomiast, jeśli Twoi rozmówcy słyszą Cię bardzo słabo, uszkodzony może być mikrofon. Na szczęście, nasz serwis Wymiana-Szybki.pl może Ci pomóc i szybko naprawić ten problem!

Masz jakieś pytania?

Zapraszamy do kontaktu! Czekamy na Twój telefon i chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń do nas!

Zadzwoń do nas już teraz i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Napisz e-maila!

Napisz do nas wiadomość, a nasz zespół przyjemnością odpowie na Twoje pytania!