Serwis iMac

Serwis iMac

iDoit – Profesjonalny Serwis iMac 

serwis imac, serwis apple, naprawa imac, serwis apple imac

  wymiana dysku na ssd imac, serwis imac czyszczenie imac, konserwacja imac migracja danych imac, przenoszenie danych imac
Wymiana dysku na SSD iMacCzyszczenie iMacMigracja danych iMac

Nasz serwis profesjonalnie i szybko naprawi twój komputer klasy iMac. Naprawą Apple zajmujemy się od 15 lat czyli od samego początku istnienia na rynku. Wykonujemy wszystkie możliwe naprawy związane z tym komputerem iMac. Cała konstrukcja tego komputera jest nam znana. Częste problemy jakie dotykają urządzenia klasy Apple iMac:

Możliwość wysyłki ubezpieczoną przesyłką

KURIER DOOR TO DOOR

 • iMac nie działa po zalaniu
 • uszkodzona matryca (wymiana)
 • uszkodzony zasilacz, układ zasilania
 • przegrzewanie procesora
 • brak grafiki
 • komputer nie włącza się
 • uszkodzenie układu chłodzenia, przegrzewanie się
 • instalacja Mac OS X ,
 • upgrade systemu
 • optymalizacja oprogramowania,
 • instalacja sterowników oraz programów,
 • odzyskanie danych imac, zdjęć i kontaktów.

Serwis Apple iMac, naprawa iMaca

iMac to jeden z kluczowych produktów marki Apple. Jest komputerem stacjonarnym – z tego też względu usterki z nim związane mają zasadniczo inny charakter niż sprzętu przenośnego. Niemal wszystkie usterki są nam dobrze znane i potrafimy je bez większego problemu usuwać.

W Polsce istnieje tylko kilka wyspecjalizowanych serwisów sprzętu Apple. My jesteśmy jednym z przodujących. Z nieautoryzowanych serwisów byliśmy pierwsi w Polsce.

czyszczenie imac, konserwacja imac

Serwis Apple iMac

Serwis iMac Apple

Nowoczesne urządzenia Apple iMac poza tym, że sprawiają dużo radości, dużo kosztują, po pewnym czasie również dość często się psują. Najnowszy iMac jest teraz jeszcze szybszy i jeszcze wydajniejszy z powodu nowego osprzętu i zastosowania nowszych technologicznych rozwiązań. Odpowiadają za to procesory Intel Core i5 i i7 siódmej generacji oraz najnowsza jednostka graficzna, która zapewnia zdumiewająca wysoką jakość obrazu. Od lat urządzenia Apple iMac zachwycają swoim zdumiewających wyglądem, nowoczesnym i przejrzystym designem, minimalistycznym podejściem ich projektantów oraz wysoką wydajnością i cichą pracą urządzenia. Jednak jak każde urządzenie elektroniczne w końcu niektóre podzespoły mogą się zużyć i należy je wymienić lub może nastąpić jakaś usterka, której nie mogliśmy przewidzieć lub w mniejszym czy większym stopniu sami się do niej przyczyniliśmy.

Naprawa iMac

Szeroki wachlarz możliwych napraw iMac w naszym serwisie zapewnia naszemu klientowi, że będzie mógł nam powierzyć swój iMac z każdą usterką. Jak dobrze wiemy nowy iMac Pro co prawda potrafi zwalić z nóg swoją wysoką ceną, ale za duże pieniądze można uzyskać najpotężniejszy profesjonalny sprzęt do pracy, nauki i rozrywki korzystając tylko z jednego urządzenia. W niektórych przypadkach naprawy iMac mogą być dość złożone jednak niektóre są całkiem oczywiste, większość napraw jednak jest dość popularnych i często nam spotykanych przez naszych serwisantów, w niektórych przypadkach narzędziem do odzyskiwania systemu jest inny mac, przeciętny użytkownik nie zawsze ma w domu dwa urządzenia i nie ma możliwości samemu odzyskać danych dlatego warto oddać swój sprzęt do profesjonalnego serwisu iMac w Warszawie.

Serwis Apple

Urządzenia Apple są szczególną kategorią urządzeń, z którymi na co dzień spotykają się nasi serwisanci. Typowe lub mniej typowe awarie, usterki są poddawane oględzinom i późniejszym naprawom na podstawie wstępnej diagnozy. Serwis iDoit iMac w Warszawie jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą ominąć kosztowne naprawy u producenta Apple po okresie gwarancyjnym na urządzenie. Jakość napraw nie odstaje od tych autoryzowanych, a gwarancja rzetelności i spisana na papierze 3 miesięczna gwarancja na naprawę daje zapewnienie bezpieczeństwa i wewnętrzną autoryzację naszego serwisu. Nasz serwis nie może sobie pozwolić na niefachową naprawę, nie ma u nas również miejsca na rezygnację z dokonania naprawy, ponieważ wiemy, że jesteśmy w stanie naprawić każde urządzenie Apple i pomóc naszym klientom w każdej sytuacji. Naszą misją jest uniknięcie horrendalnych kosztów serwisowych w autoryzowanych serwisach Apple zachowując przy tym tą samą jakość.

Serwis Apple Warszawa