baner

Serwis Apple Wrocław


ico-phone +48 578 298 618

CENNIK iPhone Wrocław

iPhone 5/ 5s/ SE

Wymiana Szybki iPhone Wrocław - 149 zł
Wymiana baterii iPhone Wrocław -119 zł
Naprawa po zalaniu iPhone - 99 zł
Wymiana głośnika - 99 zł
Serwis iPhone Wrocław - 99 zł

iPhone 6 / 6 Plus

Wymiana szybki iPhone Wrocław - 200 zł
Wymiana baterii iPhone Wrocław - 129 zł
Wymiana głośnika - 99 zł

iPhone 7 / 7 Plus

Wymiana Szybki iPhone 7 - 299 zł
Wymiana baterii iPhone 7 Wrocław - 149 zł
Wymiana Układu audio - 299 zł
Wymiana głośnika Rozmów iPhone - 149 zł

iPhone 8 / 8 plus / iPhone SE 2020

Wymiana Szybki iPhone - 349 zł
Wymiana baterii iPhone 149 zł
Wymiana tylnej szybki iPhone Wrocław - 399 zł
Wymiana głośnika iPhone - 149 zł

iPhone X, Xs, Xs Max

Wymiana Szybki iPhone - od 499 zł
Wymiana baterii iPhone X - 199 zł
Wymiana tylnej szybki iPhone -449 zł
Wymiana Głośnika iPhone - 149 zł

iPhone Xr

Wymiana szybki iPhone Xr Wrocław - 499 zł
Wymiana baterii iPhone Xr - 199 zł
Wymiana tylnej szybki iPhone Xr - 399 zł
Wymiana głośnika iPhone Xr - 149 zł

iPhone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max

Wymiana szybki iPhone od 799 zł
Wymiana baterii od 199 zł
Wymiana tylnej szybki iPhone - 559
Wymiana głośnika iPhone - 149 zł

Serwis Apple, Serwis iPhone, Serwis MacBook, Naprawa Apple - Wrocław

Ciężko sobie wyobrazić funkcjonowanie bez laptopów, telefonów i urządzeń, które ułatwiają nam pracę, naukę, komunikację z bliskimi, czy wykonywanie wielu innych zadań. Jednak musimy liczyć się z tym, że nawet tak dobry sprzęt, jaki zapewnia nam Apple, nie jest wieczny. Zarówno iPhone, iPad, iMac, jak MacBook Wrocław może się zużyć, ulec usterce, czy nawet zalaniu. Co wtedy robić? Jak przywrócić swój sprzęt do dawnej sprawności? Jednym z najlepszych sposobów na przywrócenie sprzętu Apple do funkcjonalności może być oddanie go w ręce wykwalifikowanych serwisantów z Serwisu Apple Wrocław!
Serwis Apple Wrocław – o kim mowa?

Przede wszystkim powinniśmy zacząć od tego, że Serwis Apple Wrocław to specjalistyczny punkt, który zapewnia wsparcie wszystkim użytkownikom sprzętu Apple. Oznacza to, że mamy do czynienia z punktem, do którego możemy oddać jednakowo iPhone'a, iPad'a, iMac'a, czy MacBook'a Wrocław. Do swojej dyspozycji mamy sztab wykwalifikowanych serwisantów, którzy dysponują szeroką wiedzą, odpowiednimi umiejętnościami oraz praktyką. Co więcej, na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje, by zapewnić klientom jak najlepsze wsparcie. Nie bez znaczenia pozostaje również to, że Serwis Apple Wrocław ma bardzo dobrze wyposażone laboratorium. Nie brakuje tutaj nowoczesnego sprzętu i narzędzi do diagnostyki i naprawy, jak również wysokiej jakości części zamiennych. Dzięki temu możemy być pewni, że to właśnie tutaj zajmą się odpowiednio naszym sprzętem Apple.
Serwis Apple Wrocław – zakres usług

W jakich dokładnie sytuacjach warto pomyśleć o wizycie w Serwisie Apple Wrocław? Kiedy wsparcie profesjonalnych serwisantów może nam się przydać? Jak wspomnieliśmy, każdy sprzęt Apple jest podatny na usterki, zwłaszcza jeśli sami wystawiamy go na niebezpieczeństwo. Na pewno serwisanci zapewnią nam wsparcie wtedy, gdy dojdzie do zbicia szybki w iPhone, czy zalania iPad'a lub iMac'a. Serwisanci mogą wesprzeć nas wtedy, gdy dojdzie w naszym sprzęcie do zwarcia układu wewnętrznego, wystąpią problemy z działaniem WiFi, bądź utracimy cenne dane i będzie potrzebne ich odzyskiwanie. Na tym jednak nie koniec, ponieważ serwisanci wesprą nam wtedy, gdy nasze urządzenie będzie zawirusowane, dojdzie> do uszkodzenia dysku, uszkodzenia matrycy w MacBooku, czy wystąpią problemy w ładowaniu urządzenia.
Serwis Apple Wrocław – jak dostarczyć sprzęt?
Dostarczenie wadliwego sprzętu do serwisu Apple Wrocław jeszcze nigdy nie było tak proste. Do swojej dyspozycji mamy stacjonarny punkt we Wrocławiu, lecz warto pamiętać, że fachowcy zapewnią również wsparcie w Warszawie, czy Łodzi. Jeśli okaże się, że nie mieszkamy w pobliżu danego punktu serwisowego, to również nie oznacza, że musimy rezygnować ze wsparcia najlepszych fachowców z branży. Serwis Apple Wrocław wprowadził innowacyjne rozwiązanie, które gwarantuje wsparcie dla wszystkich klientów, w tym również tych, którzy mieszkają w najdalszych zakątkach Polski. Swój uszkodzony sprzęt możemy dostarczyć do serwisu za pośrednictwem kuriera. W tym celu należy nadać przesyłkę kurierską ze sprzętem Apple, opisać usterkę oraz podać adres zwrotny. W chwili, gdy nasz sprzęt będzie naprawiony, serwis odeśle go do nas kurierem pod wskazany adres.

serwis-image

iPhone Wrocław słynie ze swojego płynnego działania i niezawodności, lecz musimy wiedzieć, że jest to telefon, który również może ulec awarii. iPhone Wrocław jest podatny na wpływ czynników zewnętrznych, upadek, zalanie, czy nieodpowiednie użytkowanie. Co robić, gdy nasz iPhone Wrocław przestanie działać? Gdzie zgłosić się pomoc? Serwis iPhone Wrocław śpieszy z pomocą!
Serwis iPhone Wrocław – o kim mowa?
Serwis iPhone Wrocław to profesjonalny punkt, który świadczy wsparcie wszystkim użytkownikom telefonów marki Apple. Wnioskować zatem możemy, że to właśnie tutaj możemy zgłosić się, gdy nasze iPhone odmówi posłuszeństwa. Do naszych usług pozostają wykwalifikowani serwisanci, którzy mają odpowiednie przygotowanie do świadczenia wysokiej jakości usług. Serwisanci to osoby wykształcone, które dysponują szeroką wiedzą, odpowiednimi umiejętnościami oraz praktyką. Warto w tym miejscu wspomnieć, że serwisanci wciąż podnoszą swoje kwalifikacje, rozwijają wykorzystywane techniki oraz rozwiązania. Serwis iPhone Wrocław ma również bardzo dobrze wyposażone laboratorium, w którym korzysta się tylko z innowacyjnego sprzętu i narzędzi do diagnostyki oraz naprawy iPhone'ów.
Serwis iPhone Wrocław – zakres usług
Jakie usługi może zaoferować nam Serwis iPhone Wrocław? W jakich dokładnie sytuacjach możemy liczyć na wsparcie serwisantów? Trzeba przyznać, że zakres oferowanych usług jest całkiem szeroki, ponieważ dla wykwalifikowanych serwisantów nie ma zadania, z którymi nie byliby w stanie sobie poradzić. Wśród najczęściej zgłaszanych usterek wymienia się pęknięcie szybki w iPhone, zalanie, uszkodzenie baterii, utratę danych, czy uszkodzenie gniazda zasilania. Jednak warto wiedzieć, że do serwisu możemy się zgłosić również z wieloma innymi usterkami. Serwisanci pozostają do naszej dyspozycji, gdy będziemy potrzebowali wsparcia w wykonaniu aktualizacji systemu, usuwaniu wirusów, jak również wtedy, gdy na naszym urządzeniu nie będzie dobrze działało WiFi. Co ważne, do serwisu możemy zgłosić się z każdym telefonem marki Apple – serwisanci chętnie zajmą się iPhone'em 55s, iPhone'em SE, iPhone'em 6S Plus, iPhone'em 7 Plus, iPhone'em Xs, iPhone'em Xr i wieloma innymi.
Serwis iPhone Wrocław – jak dostarczyć iPhone'a?
Jeśli zdecydujemy się oddać swój iPhone w ręce najlepszych specjalistów z branży, to nie pozostaje nam nic innego, jak dostarczyć go do nich. Jak to zrobić? Do swojej dyspozycji mamy punkt stacjonarny we Wrocławiu, więc ułatwione zadanie mają mieszkańcy Wrocławia oraz okolic. Jednak warto też wspomnieć, że serwis swoje punkty stacjonarne ma też w Warszawie i Łodzi i one również pozostają do naszej dyspozycji. Jeśli okaże się, że wszystkie punkty stacjonarne znajdują się poza obszarem naszego zamieszkania, to zawsze możemy zdecydować się na naprawę wysyłkową. Aby skorzystać z takiego rozwiązania, wystarczy nadać swoje urządzenie kurierem, opisać usterkę oraz podać adres zwrotny. W chwili, gdy urządzenie będzie naprawione, serwisanci odeślą iPhone'a pod wskazany przez nas adres.

serwis-image

Serwis MacBook Wrocław

MacBook Wrocław dla wielu z nas jest narzędziem do pracy, nauki, jak również sposobem na szybkie załatwianie spraw z domu. Nic więc dziwnego, że gdy zaczynają pojawiać się jakieś usterki, zaczynamy poszukiwać sposoby na ich szybkie pozbycie się. Co robić, gdy MacBook Wrocław odmawia posłuszeństwa? Jednym słusznym rozwiązaniem może okazać się wizyta w Serwisie MacBooka Wrocław.
Serwis MacBook Wrocław - o kim mowa?
Warto zacząć od tego, że Serwis MacBook Wrocław to specjalistyczny punkt, który swoje wsparcie oferuje każdemu, u kogo wystąpią problemy z laptopem marki Apple. Serwisanci pracujący tutaj to najlepsi fachowcy z branży. Dysponują szeroką wiedzą, odpowiednimi umiejętnościami oraz doświadczeniem. Warto również wspomnieć, że w swojej pracy korzystają tylko z najlepszych sprzętów i narzędzi do diagnostyki i naprawy, dzięki czemu z sukcesami świadczą wsparcie wszystkim użytkownikom MacBooków.
Serwis MacBook Wrocław – zakres usług
Serwis MacBook Wrocław to specjalistyczny punkt, więc możemy być pewni, że tutaj oferowany jest bardzo szeroki zakres usług. Na co dokładnie możemy liczyć ze strony wykwalifikowanych serwisantów? Na pewno Serwis MacBook Wrocław wesprze nas, gdy dojdzie do zalania naszego sprzętu. Tego usterki są bardzo popularne, bo tak naprawdę wystarczy chwila, by na urządzeniu wylądowała ciecz, która może wyrządzić wiele szkód. Jednak serwis nie pozostawi nas samym sobie, tylko zagwarantuje pomoc w przywróceniu urządzenia do dawnej sprawności. Na tym jednak nie koniec, ponieważ Serwis MacBooka może także zająć się rozbudową pamięci RAM w naszym sprzęcie, wymianą zasilania, czy zawiasów. Jakby tego było mało, to warto wiedzieć, że do Serwisu MacBooka może zgłosić się również, gdy dojdzie do uszkodzenia wiatraków, napędu optycznego DVD, czy matrycy LCD. Serwisanci mogą również podjąć się naprawy płyty głównej, jak i wymianą klawiatury. Co więcej, to właśnie serwisanci wesprą nas, gdy nie będziemy wiedzieli, jak zaktualizować system, usunąć wirusy, czy programy szpiegujące. Serwis MacBook Wrocław chętnie zrealizuje też sezonowy przegląd urządzenia, by zapewnić jego jak najlepszą pracę i wiele innych zadań, z którymi zwykłe serwisy sobie nie dają rady.
Serwis MacBook Wrocław - jak dostarczyć sprzęt?
Jeśli zdecydujemy się oddać MacBooka Wrocław w ręce najlepszych serwisantów z branży, to nie pozostaje nam nic innego, jak zgłosić się do punktu stacjonarnego. Zrobić to możemy osobiście, a do naszych usług pozostaje punkt stacjonarny we Wrocławiu, ale nie tylko, ponieważ serwis ma też swoje punkty w Warszawie oraz Łodzi. Jeśli okaże się, że wszystkie punkty stacjonarne nie są w zasięgu naszych rąk, to również nie mamy powodów do zmartwień. Serwis MacBook Wrocław doskonale rozumie potrzeby swoich klientów, dlatego wprowadził naprawę wysyłkową, z której mogą skorzystać mieszkańcy całej Polski. Aby serwisanci mogli zająć się naszym MacBookiem, wystarczy nadać sprzęt kurierem, opisać usterkę oraz podać adres zwrotny. Bezpośrednio po naprawie serwisanci odeślą do nas sprzęt (również kurierem

serwis-image

Wymiana szybki iPhone Wrocław

Zarysowania, pęknięcia oraz wszelkiego typu zarysowania szybki w iPhone'ach zdarzają się bardzo często. Wszystko dlatego, że praktycznie jesteśmy nierozłączni z telefonami i korzystamy z nich nawet tam, gdzie są podatne na uszkodzenia. Co robić, gdy dojdzie do uszkodzenia szybki w iPhone Wrocław? Jak sobie poradzić z tego typu problemami? Najlepszym rozwiązaniem może okazać się wymiana szybki w iPhone Wrocław!
Wymiana szybki w iPhone Wrocław – kiedy warto pomyśleć o wymianie?
Większość z nas o wymianie szybki w iPhone myśli wtedy, gdy urządzenie nie jest zdatne do użytku. Najczęściej ma to miejsce dopiero wtedy, gdy szybka iPhone'a wygląda jak sieć pająka lub rozbiła się w drobny mak. To ogromny błąd, ponieważ o wymianie szybki w iPhone Wrocław warto również pomyśleć, gdy dojdzie do zarysowań, czy pęknięć. Musimy wiedzieć, że nawet z pozoru błahe pęknięcia oraz zarysowania będą postępowały, szczególnie pod wpływem nacisku. To może doprowadzić do jeszcze większych uszkodzeń, a więc również narażamy się na większe wydatki. Dlatego, zamiast bagatelizować problem, lepiej pomyśleć o wymianie szybki w iPhone.
Wymiana szybki w iPhone Wrocław – jak się za to zabrać?
Jak w takim razie zabrać się za wymianę szybki w iPhone Wrocław? Niektórzy pewnie zdecydują się na samodzielne stawienie czoła problemowi i nie ma w tym nic dziwnego, bo nawet w sieci internauci zachęcają do tego. Co więcej, możemy znaleźć też liczne filmiki pokazujące, jak krok po kroku wymienić szybkę w iPhone Wrocław. Jednak zanim się za to zabierzemy, warto realnie ocenić swoje predyspozycje oraz umiejętności. Aby powodzeniem zakończyć wymianę szybki w iPhone Wrocław potrzeba nie tylko filmików instruktażowych z YouTuba, czy innym serwisów, ale przede wszystkim umiejętności, wiedzy oraz odpowiedniego sprzętu. Tego nie zapewni nam żaden filmik wideo, a zbyt pochopne działanie może sprawdzić, że doprowadzimy do jeszcze większych uszkodzeń. Dlatego lepiej zdecydować się na oddanie iPhone'a w ręce serwisu iPhone.
Wymiana szybki w iPhone Wrocław – jak wygląda usługa w serwisie?
Wymiana szybki iPhone Wrocław realizowana jest przez wykwalifikowanych serwisantów, którzy dysponują odpowiednią wiedzą, umiejętnościami oraz doświadczeniem. Poza tym serwisanci na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje i ulepszają stosowane techniki, a wszystko po to, by zapewnić nam jak najlepszą jakość usług. Warto również wspomnieć, że serwis korzysta z najlepszego sprzętu i narzędzi do diagnostyki i naprawy, dzięki czemu możemy być pewni, że wymiana szybki w iPhone przebiegnie sprawnie i bezproblemowo. Aby fachowcy mogli zająć się naszym urządzeniem, wystarczy go do nich dostarczyć do punktu stacjonarnego we Wrocławiu – bezpośrednio lub za pośrednictwem kuriera. Sama usługa zacznie się od wykonania dokładnej diagnostyki, bo upadek iPhone'a może mieć różne konsekwencje. Aby wykluczyć inne uszkodzenia, potrzebna jest właśnie diagnostyka. Jeśli okaże się, że problem leży tylko po stronie szybki, to fachowcy zajmą się jej wymianą. Wymianie może podlegać sama szybka, jak również cały wyświetlacz, a do realizacji tego zadania zostaną wykorzystane najlepsze komponenty zamienne.

serwis-image

Wymiana baterii iPhone Wrocław

Baterie w iPhone'ach mają określony czas przydatności. Po czym poznać, że w naszym urządzeniu bateria się zużyła i potrzebna jest nowa? Jak poradzić sobie z wymianą baterii w iPhone? Z pomocą przychodzi serwis iPhone!
Po czym poznamy, że konieczna jest wymiana baterii w iPhone?
O tym, że bateria w naszym iPhone Wrocław uległa zużyciu, może świadczyć wiele różnych sygnałów. Jakich dokładnie? Na pewno nie powinniśmy bagatelizować tego, że pomimo ładowania poziom baterii w iPhone Wrocław nie jest maksymalny. Zbyt szybkie zużywanie się baterii również może świadczyć o problemach z akumulatorem, szczególnie gdy do rozładowania dochodzi w czasie spoczynku iPhone'a. Da się to zaobserwować w nocy, więc jeśli po przebudzeniu zauważymy, że poziom baterii w naszym telefonie gwałtownie spadł, to również może świadczyć o tym, że najwyższa pora pomyśleć o wymianie baterii w iPhone. Na tym jednak nie koniec, ponieważ o problemach z baterią może też świadczyć wyłączanie się urządzenia bez przyczyny przy różnych wartościach procentowych baterii (jednakowo przy 5%, 20%, jak i 70% naładowania baterii). Nadmierne nagrzewanie się iPhone'a, jak również jego wyłączanie na zimnie może świadczyć o bardzo słabej jakości akumulatora.
Wymiana baterii w iPhone Wrocław – jak sobie poradzić?
Od razu nasuwa się kolejne pytanie – jak poradzić sobie z wymianą baterii w iPhone? Jakie kroki podjąć, by przywrócić telefon do sprawności? Co niektórzy mogą szukać wskazówek w sieci i próbować wymiany baterii w iPhone we własnym zakresie, ale może to mieć różne konsekwencje. Jeśli nie chcemy ryzykować jeszcze większym uszkodzeniem telefonu, lepiej oddać iPhone'a w ręce kogoś, kto doskonale zna się na wymianie baterii. O kim mowa? Oczywiście o serwisie iPhone Wrocław!
Profesjonalna wymiana baterii w iPhone Wrocław – jak wygląda usługa w serwisie?
Wymiana baterii iPhone Wrocław realizowana jest w profesjonalnym punkcie serwisowym, który ma bogate doświadczenie w naprawie telefonów marki Apple. Wnioskować zatem możemy, że właśnie tutaj zapewnione nam zostanie najlepsze wsparcie, więc jeśli zauważymy, że coś złego dzieje się z naszym iPhone'em, warto zgłosić się do serwisu. Do naszej dyspozycji pozostaje sztab wykwalifikowanych serwisantów, którzy mają bogate doświadczenie, szeroką wiedzę oraz umiejętności, które w połączeniu z wysokiej jakości sprzętem gwarantuje szybkie wykrycie różnego typu usterek i możliwość ich naprawy. Aby najlepsi serwisanci z branży mogli zająć się naszym iPhone'em, wystarczy go do nich dostarczyć do punktu stacjonarnego we Wrocławiu. Zrobić to możemy osobiście bądź za pośrednictwem kuriera, co bywa przydatne, gdy mieszkamy poza Wrocławiem. Jeśli chodzi o samą usługę, to możemy być pewni, że serwisanci na początek wykonają dokładną diagnostykę iPhone'a, ponieważ to jedyny sposób na potwierdzenie, czy uszkodzeniu uległa bateria, jak również, czy nie występują inne usterki i ustalenia odpowiedniego postępowania. W przypadku samego uszkodzenia baterii w iPhone serwisanci wykonają demontaż starego ogniwa i na jego miejsce umieszczą nową baterię. Jeśli doszło do innych usterek, to o tym, czy zostaną naprawione, zdecydujemy sami.

serwis-image

Wymiana tylnej szybki iPhone Wrocław

Wielu z nas zapomina o tym, że nie tylko przednia szybka iPhone'a jest narażona na uszkodzenia, ale również tylna. Co więcej, uszkodzenie tylnej szybki w iPhone Wrocław to ostatnio coraz częściej zgłaszany problem. Jak sobie z nim poradzić? Jak przywrócić iPhone'a do dawnego wyglądu? Warto pomyśleć o wymianie tylnej szybki w iPhone!
Uszkodzenie tylnej szybki w iPhone – kiedy warto pomyśleć o wymianie?
Tylna szybka w iPhone Wrocław jest tak samo narażona na uszkodzenia, jak i przednia. Wystarczy, że telefon wypadnie nam z ręki na beton, by doszło do zarysowania lub pęknięcia tylnej szybki w iPhone Wrocław. Jeśli upadek będzie z wysokości, to może dojść nawet do powstania tzw. sieci pająka na tylnej szybie lub tylna szybka może nawet rozsypać się w drobny mak. Najczęściej o usuwaniu usterek myślimy dopiero wtedy, gdy telefon nie nadaje się do użytku, czyli wtedy gdy mamy do czynienia z rozsypaniem szybki w iPhone w drobny mak. Jednak zarysowania oraz pęknięcia również nie powinny być przez nas lekceważone, bo nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale również mogą postępować, powodując uszkodzenia nawet wewnętrznych komponentów. Jeśli nie chcemy do tego doprowadzić, lepiej od razu pomyśleć o wymianie tylnej szybki w iPhone.

Wymiana tylnej szybki w iPhone – jak się za to zabrać?
Jak poradzić sobie z wymianą tylnej szybki? Jak się za to zabrać? Coraz więcej z nas decyduje się na naprawę iPhone'ów we własnym zakresie i nie powinno to nikogo dziwić, skoro nawet w sieci internauci zachęcają do tego. Co więcej, do swojej dyspozycji mamy też liczne filmiki instruktażowe pokazujące, jak krok po kroku zrealizować różnego typu naprawy. Czy w tym przypadku naprawa we własnym zakresie to dobry wybór? Wymiana tylnej szybki iPhone Wrocław wcale nie jest takim prostym zadaniem, jak by się mogło wydawać, dlatego lepiej zapomnieć o samodzielnej naprawie urządzenia. Do wymiany tylnej szybki w iPhone Wrocław potrzeba nie tylko wiedzy i umiejętności, ale także odpowiedniego sprzętu, a takim dysponuje tylko serwis iPhone i to do niego warto zgłosić się po pomoc.
Wymiana tylnej szybki w iPhone Wrocław w serwisie
Przede wszystkim warto zacząć od tego, że serwis iPhone Wrocław to specjalistyczny punkt, który zapewnia wsparcie wszystkim użytkownikom telefonów marki Apple, więc nie ma znaczenia, z jakim dokładnie modelem się zgłosimy. Jeśli nasz iPhone ma tylną szybkę i dojdzie do jej zarysowania, pęknięcia, czy rozsypania w drobny mak, profesjonalny serwis pozostaje do naszych usług. Swoje wsparcie w wymianie tylnej szybki zapewniają najlepsi fachowcy z branży, którzy bazując na swojej wiedzy, doświadczeniu oraz umiejętnościach wykorzystają najlepsze techniki i sprzęt, aby przywrócić telefon do dawnej sprawności. Aby fachowcy mogli zabrać się do pracy, musimy dostarczyć do nich iPhone'a. Zrobić to możemy osobiście lub za pośrednictwem kuriera (tzw. naprawa wysyłkowa).< Jeśli chodzi o samą usługę, to serwisanci najpierw przeprowadzą dokładną diagnostykę, by ustalić, czy nie występują inne usterki. Jeśli wymienić trzeba będzie tylko tylną szybkę, to serwisanci użyją lasera, gdyż ona pozwala na szybką i bezinwazyjny demontaż szybki, a następnie na miejscu starej szybki, umieszczą nową w iPhone Wrocław.

serwis-image

Zalany iPhone Wrocław

Zalanie iPhone'a zdarza się częściej, niż nam się wydaje. Co robić, gdy do niego dojdzie? Jak poradzić sobie z zalanym iPhone'em? Warto pomyśleć o naprawie iPhone'a po zalaniu!
Zalany iPhone – co może do niego doprowadzić i co robić?
Zalany iPhone Wrocław to żadna nowość, bo dosięga coraz więcej z nas. Co może doprowadzić do zalania iPhone'a? Okazuje się, że poważne zagrożenie dla naszego iPhone'a stanowi nawet kawa czy herbata. Wystarczy, że jakaś ciecz wyląduje na naszym telefonie, a już może dojść do poważnych uszkodzeń. Jednak na tym nie koniec, ponieważ poważne skutki może nieść ze sobą upadek iPhone'a do morza, jeziora, czy nawet kałuży. Co w takich przypadkach powinniśmy robić? Na pewno nie należy bagatelizować problemu, ponieważ zalanie może prowadzić do uszkodzeń wewnętrznych, w tym również do zwarcia, czy utraty danych. Dlatego najlepiej jak najszybciej pomyśleć o naprawie iPhone'a Wrocław po zalaniu!
Naprawa po zalaniu iPhone'a Wrocław – jak się za to zabrać?
Jakie kroki podjąć, by przywrócić iPhone'a do dawnej sprawności? Jak zabrać się za naprawę po zalaniu? Sposobów na naprawę iPhone'a po zalaniu jest całkiem sporo. Niektórzy wskazują, by wrzucić zalany iPhone Wrocław do torebki z ryżem na 12-14 godzin. Inni podpowiadają, by zalany telefon wysuszyć z wykorzystaniem suszarki do włosów. Kolejni wskazują, że suszenie na kaloryferze także czyni cuda. Czy tak faktycznie jest? Niestety nie! Co więcej, stosując tego typu rozwiązania, możemy doprowadzić do całkowitego zniszczenia telefonu lub samozapłonu baterii, zwłaszcza jeśli wykorzystamy suszarkę do włosów lub będziemy suszyć iPhone'a na kaloryferze. Cudowne właściwości ryżu również nie zostały potwierdzone naukowo, więc jego dobroczynny wpływ na telefon to efekt przypadku, gdyż tyle czasu potrzebuje urządzenie, by samoczynnie się wysuszyć. Co w takim razie powinniśmy zrobić? Odpowiedź jest banalnie prosta – zgłosić się do serwisu iPhone.
Naprawa po zalaniu iPhone'a Wrocław w serwisie
Serwis iPhone Wrocław to specjalistyczny punkt, który swoje wsparcie oferuje wszystkim użytkownikom telefonów marki Apple. Do swojej dyspozycji mamy sztab wykwalifikowanych serwisantów, którzy dysponują szeroką wiedzą, odpowiednimi umiejętnościami oraz nowoczesnym sprzętem. Dzięki temu są w stanie zapewnić najlepsze wsparcie zarówno w wykrywaniu, jak i naprawie różnego typu usterek, w tym również mogą zająć się iPhone'em po zalaniu. Aby fachowcy mogli zająć się naszym urządzeniem, wystarczy go do nich dostarczyć. Zrobić to możemy osobiście, a do dyspozycji mamy punkt stacjonarny we Wrocławiu. To jednak nie wszystko, ponieważ skorzystać możemy również z naprawy wysyłkowej i dostarczyć iPhone'a do serwisu za pośrednictwem kuriera. Na miejscu fachowcy wykonają dokładną diagnostyką i ocenią poziom uszkodzenia iPhone'a. Dzięki temu będą mogli ustalić, jakie kroki podjąć, by przywrócić iPhone'a Wrocław do sprawności. Na pewno chętnie podejmą się osuszania oraz oczyszczenia iPhone'a. Mogą także zająć się odzyskiwaniem danych, jak i przywracaniem kopii zapasowych.