NIEZRÓWNANA JAKOŚĆ

Wymiana Baterii Google Pixel 8a

Czy Twój telefon Google Pixel 4a wymaga wymiany baterii? Zauważyłeś, że trzyma ona mniej energii niż kiedyś, a czas pracy na baterii uległ skróceniu? W takim przypadku, nasz serwis jest gotowy Ci pomóc!

Cennik Napraw

Google Pixel 8a
300 zł
  •  
PIxel

Wymiana baterii w Google Pixel 8a

Czy Twój telefon Google Pixel 8a potrzebuje nowej baterii? Jeśli zauważyłeś, że czas działania na jednym ładowaniu znacznie się skrócił, to znak, że może być konieczna wymiana baterii. W serwisie Wymiana-Szybki.pl oferujemy szybką i sprawdzoną wymianę baterii, abyś mógł ponownie cieszyć się długim czasem pracy swojego urządzenia!

Serwis iPhone Mokotów

Odwiedź nas:

Jurija Gagarina 35, 00-753 Warszawa

Serwis Apple Śródmieście

Odwiedź nas:

Szpitalna 5, 00-031 Warszawa

Najczęściej zadawane pytania!

Naprawę możemy wykonać od ręki czyli w około 60 minut. Konieczna jest rezerwacja w celu realizacji takiej naprawy. W innym przypadku czas wzrasta do 1-2 dni roboczych

Koszt naprawy baterii w Google Pixel 8a, to jedynie 300 zł . Naprawa zawiera oryginalną baterie oraz robociznę. Jeśli czas pracy urządzenia znacznie się skrócił lub telefon potrafi się samoczynnie wyłączyć, warto pomyśleć o nowej baterii. Warto tez zdjąć etui i sprawdzić czy bateria nie puchnie. Wystarczy spojrzeć pod kątem czy tylna szybka pokrywa baterii nie odchodzi od obudowy.Profesjonalny serwis: Nasz doświadczony zespół serwisantów specjalizuje się w naprawach i w telefonach Google Pixel. Daj swoje zaufanie specjalistom, którzy zadbasz o sprawną pracę Twojego urządzenia.Masz jakieś pytania?

Zapraszamy do kontaktu! Czekamy na Twój telefon i chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń do nas!

Zadzwoń do nas już teraz i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Napisz e-maila!

Napisz do nas wiadomość, a nasz zespół przyjemnością odpowie na Twoje pytania!