Wymiana baterii iPhone

Pogwarancyjny Serwis iPhone

wymiana baterii iphone, serwis iphone warszawa, wymiana zuzytej baterii iphone warszawa

iPhone wymiana baterii

Cennik wymiana baterii iPhone

Wymiana baterii iPhone

Cena
iPhone 4/4s99  zł
iPhone 5/5s/5c119 zł
iPhone SE 129 zł
IPhone 6129 zł
iPhone 6 Plus 5,5129 zł
iPhone 6s 4,7129 zł
iPhone 6s Plus 129 zł
iPhone 7149 zł
iPhone 7 Plus 149 zł
iPhone 8149 zł
iPhone 8 PLUS149 zł
iPhone X249 zł

WYMIANA GNIAZDA ŁADOWANIA IPHONE ->>

Jak widać cena wymiana baterii w iPhone różni się niewiele w starszych modelach telefonów aż do iPhone 7 Plus. Ceny samej baterii nieznacznie rosną dopiero od modelu iPhone 8, a najdroższe są dla najnowszego iPhone X. Sama wymiana baterii przebiega szybko i sprawnie, jest możliwe przeprowadzenie usługi na miejscu. W przypadku braku ładowania baterii możliwe, że uszkodzone zostało też gniazdo ładowania. Zazwyczaj może ulec ono awarii przez próby ładowania telefonu baterią od innego modelu telefonu.

Pogwarancyjna wymiana baterii iPhone

iDoit zajmuje się pogwarancyjnymi naprawa telefonów iPhone i innych urządzeń Apple. Z listy modeli objętych zniżką od Apple na baterię warto zwrócić uwagę na modele iPhone 6s oraz iPhone 7 i 7 Plus. W stosunku do modelu iPhone 6s Apple wdrożyło „program jakości” zgodnie z którym, baterie w niektórych egzemplarzach 6s mogą zostać wymienione bezpłatnie. Oczywiście dotyczy to telefonów objętych gwarancją producenta.

wymiana bateriii iphone, serwis iphone warszawa

Ekspresowa wymiana baterii iphone

 

Zużyta bateria iPhone  – brak ładowania

Wymiana baterii w iPhone jest konieczna kiedy poziom naładowania nie jest maksymalny oraz obserwujesz zbyt szybkie zużywanie się akumulatora w ciągu dnia. Poziom naładowania może spadać również w nocy kiedy iPhone nie jest używany. Problem z ładowaniem baterii może świadzyć również o uszkodzonym gnieździe ładowania a nie tylko zużytej baterii. Coraz większe problemy z niską wytrzymałością baterii w iPhone zgłaszane przez naszych klientów pozwalają wysnuć wnioski, że ogólna żywotność baterii w iPhone spada oraz że telefony są coraz bardziej obciążane lepszymi wyświetlaczami  i większa ilością aplikacji pracujących w tle. Coraz większe możliwości iPhone’ów, z których możemy korzystać wymagają też więcej energii i większym pojemności baterii. Wymiana baterii w iPhone jest możliwa w przypadku każdego modelu i ceny serwisowe zaczynają się od 99zł. Wymiana może być zrealizowana na miejscu od ręki w ciągu około 20 minut w przypadku braku kolejki.

 

iDoit Serwis Apple

apple, serwis apple, serwis iphone, serwis produktów apple