NIEZRÓWNANA JAKOŚĆ

Wymiana Szybki Google Pixel 8 Pro

W Serwisie Wymiana-szybki.pl specjalizujemy się w kompleksowej naprawie smartfonów, w tym w wymianie szybki w modelu Google Pixel 8 Pro. Pęknięta lub uszkodzona szybka może nie tylko obniżyć estetykę Twojego urządzenia, ale także utrudnić jego codzienne użytkowanie.

Cennik Napraw

Google Pixel 8 Pro
1000 zł
  •  
PIxel

Wymiana szybki w Google Pixel 8 Pro

Nie pozwól, aby pęknięta szybka ograniczała funkcjonalność i estetykę Twojego Google Pixel 8 Pro. Skorzystaj z usług Serwisu Wymiana-szybki.pl i ciesz się doskonałym stanem swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis iPhone Mokotów

Odwiedź nas:

Jurija Gagarina 35, 00-753 Warszawa

Serwis Apple Śródmieście

Odwiedź nas:

Szpitalna 5, 00-031 Warszawa

Najczęściej zadawane pytania!

Proces regeneracji czyli wymiany samej szybki zajmuje od 1 do 3 dni

Naprawa na dzień dzisiejszy wyceniona jest na 1000 zł. Ceny zmieniają się dość dynamicznie. Warto zadzwonić i zapytać czy można już coś ponegocjować.Wymiana wyświetlacza w telefonie Google Pixel, polega na zastąpieniu całego setu, to jest: szybki, ramki, oraz wyświetlacza. Przekładany jest cały przedni panel tak zwany service pack. Naprawa samej szybki w Google Pixel 8 Pro polega, na wymianie samej szyby z zachowaniem starego oryginalnego ekranu. Wymiana szybki w Google Pixel 8 Pro to proces regeneracji, polega on na ścięciu starej zbitej szybki z ekranu, i wymiany na nową z zachowaniem oryginalnego wyświetlacza. Taka naprawa jest dużo tańsza oraz ekologiczna, ponieważ nie marnujemy części i nie wytwarzamy niepotrzebnych elektro-swieci 

Masz jakieś pytania?

Zapraszamy do kontaktu! Czekamy na Twój telefon i chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń do nas!

Zadzwoń do nas już teraz i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Napisz e-maila!

Napisz do nas wiadomość, a nasz zespół przyjemnością odpowie na Twoje pytania!