wymiana szybki iphone warszawa, iphone lcd wymiana

Wymiana szybki iPhone Warszawa

Wymiana szybki iPhone Warszawa Cennik

Urządzenie Dotyk Działa Dotyk Nie działa
Wymiana szybki iPhone 6/6s/6p/6sp 150 ZŁ 200 ZŁ
Wymiana szybki iPhone SE 2/ SE 3 200 ZŁ 250 ZŁ
Wymiana szybki iPhone 7/7+ 150 ZŁ 200 ZŁ
Wymiana szybki iPhone 8/8+ 200 ZŁ 250 ZŁ
Wymiana szybki iPhone X/XS 300 ZŁ 400 ZŁ
Wymiana szybki iPhone XR 300 ZŁ 400 ZŁ
Wymiana szybki iPhone Xs Max 400 ZŁ 500 ZŁ
Wymiana szybki iPhone 11 300 ZŁ 400 ZŁ
Wymiana szybki iPhone 11 Pro 400 ZŁ 500 ZŁ
Wymiana szybki iPhone 11 Pro Max 500 ZŁ 600 ZŁ
Wymiana szybki iPhone 12 Mini 600 ZŁ 800 ZŁ
Wymiana szybki iPhone 12/12 Pro 600 ZŁ 800 ZŁ
Wymiana szybki iPhone 12 Pro Max 700 ZŁ 900 ZŁ
Wymiana szybki iPhone 13/13 Pro 800 ZŁ 1200 ZŁ
Wymiana szybki iPhone 13 Mini 700 ZŁ 1000 ZŁ
Wymiana szybki iPhone 13 Pro Max 900 ZŁ 1400 ZŁ
Wymiana szybki iPhone 14 1000 ZŁ 1500 ZŁ
Wymiana szybki iPhone 14 Plus 1200 ZŁ 1600 ZŁ
Wymiana szybki iPhone 14 Pro 1100 ZŁ 1500 ZŁ
Wymiana szybki iPhone 14 Pro Max 1200 ZŁ 1600 ZŁ
Wymiana szybki iPhone 15/15 Pro 1700 ZŁ 2500 ZŁ
Wymiana szybki iPhone 15 Pro Max /15 Plus 1900 ZŁ 2700 ZŁ

Wymiana szybki to Refabrykacja ekranu to inaczej wymiana samego szkła przy zachowaniu oryginalnego panelu. Warunkiem wymiany jest sprawny oraz dziający ekran. Wyświelacz musi być fabrcynicze oryginalny, bez pasków, plam, przebrawień, wylań, itp..

* Dotyk Działa:

Sprawny dotyk na calej powierzchni ekranu, nie zacisna się , nie przerwya, ekran dzała jedynie zbita jej szybka. Mocno rozstrzaskane szkło potrafi porywsować warstwę dotykowa i może być konieczna również wymiana dotyku. Weryfikacja następuje po "ścięciu" separacji szybki od wyświeltacza

Czas naprawy 2-6 godzin

* Dotyk nie dziala:

Ekran jest sprawny jedynie uszkodzona jest szyba z warstwa dotykowa i ekran nie "klika", nie dziala dotyk na całej powierzchni, lub zbita szybka jest bardzo mocno uszkodzona

Czas naprawy 6-24 h

Wymiana szybki iPhone Warszawa Wyświetlacza

Zarysowania i pęknięcia szybki w Iphone'ach to bardzo często pojawiający się problem. Ciebie również dosięgnął? W takich przypadkach może okazać się, że potrzebna będzie wymiana szybki iphone warszawa. Dlatego nie bagatelizuj tego, ponieważ możesz narazić się na bezpowrotne uszkodzenie telefonu i konieczność zakupu nowego telefonu.

Serwisujemy każdy model iPhone , wymiana szybki w iphone: 12 Pro Max, 12 Pro, 12 Max, 12, 11 Pro Max, 11 Pro , 11, Xs Max , Xs, Xr, X, 8 Plus, 8, 7 Plus, 7, 6s, 6, SE 2 (2020), iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max

Wybierz Model iPhone:

Iphone 5/5c/5s


Iphone SE


Iphone 6


iPhone 6+


iPhone 6S


iPhone 6S Plus


iPhone 7


iPhone 7plus


iPhone 8


iPhone 8plus


iPhone X


iPhone Xr


iPhone Xs


iPhone Xs Max


iPhone 11


iPhone 11 Pro


iPhone 11 Pro Max


iPhone 12 Mini


iPhone 12


iPhone 12 Pro


iPhone 12 Pro Max


iPhone 13 Mini / 13 / 13 Pro / 13 Pro MaxUszkodzona szybka iPhone Warszawa – co może doprowadzić do uszkodzenia?

Chyba zgodzicie się ze mną, że iPhone Warszawa uznawany jest za jeden z najlepszych telefonów, jakie mamy dostępne na rynku. Swoją renomę zawdzięczają porządnemu wykonaniu, licznym funkcjom i bardzo dobremu działaniu. Pomimo tego, nawet te urządzenia nie są bezawaryjne i może dojść do uszkodzenia szybki. Co dokładnie może spowodować uszkodzenie? Trzeba przyznać, że do uszkodzenia szybki w iPhone'ach może dojść z wielu różnych przyczyn. Z pewnością upadek z wysokości może fatalnie się skończyć dla naszego telefonu. Jednak to nie wszystko, do uszkodzenia szybki może dojść również wskutek upadku na beton, zwłaszcza gdy spacerujemy z telefonem w ręku. Trzymając telefon w kieszeni, czy miejscu, gdzie jest podatny na zarysowania, czy pęknięcia również może narazić nas na szkody.


Wymiana szybki iPhone Warszawa – kiedy potrzebna?

Kiedy powinniśmy pomyśleć o wymianie szybki w iPhone Warszawa? Jakie sygnały nie powinny być przez nas lekceważone? Każda sytuacja, o której pisaliśmy wyżej, może nieść ze sobą pewne konsekwencje. Czasami może pojawić się tylko drobne zarysowanie. W innym przypadku pęknięcie lub całkowite uszkodzenie szybki, które wyglądem będzie przypominało sieć pająka. Najczęściej o wymianie szybki myśli dopiero w tym ostatnim przypadku, czyli wtedy, gdy iPhone Warszawa nie nadaje się do użytku. Jednak warto wiedzieć, że żadna z wymienionych usterka nie powinna być przez nas bagatelizowana. Wszystko dlatego, że nawet drobne zarysowanie, czy pęknięcie w czasie użytkowania może postępować i nawet nie zdążymy się zorientować, a telefon będzie w opłakanym stanie. Dlatego już przy pierwszych poważniejszych zarysowania warto rozważyć wymianę szybki w iPhone Warszawa.


Wymiana szybki iPhone Warszawa – jak się za to zabrać?

Od razu nasuwa się kolejne pytanie – jak zabrać się za wymianę szybki w iPhone? Jakie kroki podjąć, gdy szybka w naszym telefonie ulegnie uszkodzenie? Z pewnością wielu z nas skieruje się po podpowiedź do sieci i nie ma nic w tym złego, ponieważ Internet często bywa bardzo dobrym źródłem informacji. Jednak do zamieszczonych tutaj wskazówek, zawsze warto podchodzić z dystansem, ponieważ nie wszystkie okazują się dobre. Jeśli przyjrzymy się bliżej temu, co podpowiadają nam w sieci, dojdziemy do wniosku, że bez trudności wymienimy szybkę w telefonie sami. Co więcej, znaleźć można nawet filmiki instruktażowe, które krok po kroku pokazują, jak to zrobić. Mając odpowiedni zamiennik, można zabrać się za wymianę szybki w domowym zaciszu. Szkoda tylko, że przy okazji nie informuje się o tym, że nawet najmniejszy błąd może nas dużo kosztować. Zapominamy, że nowoczesne telefonu różnią się od tych, które były dostępne kilka lat temu. Obecnie każdy komponent jest ze sobą połączony, co oznacza, że bez specjalistycznej wiedzy i odpowiednich umiejętności nie da się wymienić szybki. Zamiast narażać się na nieodwracalne uszkodzenia iPhone'a lepiej pomyśleć o oddaniu telefonu w ręce kogoś, kto ma doświadczenie w wymianie szybki i zrobi to bez narażania nas na konieczność kupienia nowego urządzenia.


Wymiana szybki iPhone Warszawa w serwisie – jak to wygląda w praktyce?

Wybór okazuje się oczywisty, ponieważ największe doświadczenie ma serwis specjalizujący się w naprawie iPhone'ów. Możemy być pewni, że to właśnie tutaj wymiana szybki w naszym urządzeniu przebiegnie bezproblemowo, ponieważ telefon trafia w ręce wykwalifikowanych serwisantów. Są to osoby o szerokiej wiedzy oraz odpowiednich umiejętnościach, które dodatkowo dysponują profesjonalnym sprzętem oraz narzędziami. Oznacza to, że to właśnie tutaj nasz iPhone Warszawa otrzyma najlepszą pomoc. Do serwisu możemy zgłosić się z każdym modelem iPhone'a w tym m.in. z iPhone 5/5c/5s, po iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6+, iPhone 6S, iPhone 7, iPhone 8, iPhone X, iPhone Xr, czy iPhone 11 Pro. A jak wygląda sama wymiana szybki? Wszystko zależy od tego, w jakim stanie jest nasz iPhone. Standardowa procedura zaczyna się od dokładnej diagnostyki i wyceny kosztów naprawy, dzięki czemu od razu dowiadujemy się, jakie koszty będziemy musieli ponieść z tego tytułu. Na tym etapie sami decydujemy, czy serwisant ma przystąpić do naprawy telefonu, czy też nie. Jeśli zdecydujemy się na wymianę szybki, to możemy być pewni, że usługa nie potrwa dłużej niż 20-30 minut. Fachowcy mogą wymienić samą szybkę lub cały wyświetlacz. Wszystko oczywiście zależy od stopnia uszkodzenia naszej szybki. Warto również wspomnieć, że w przypadku poważniejszych usterek możemy być pewni, że fachowcy wymienią też uszkodzone podzespoły. Dzięki temu telefon wróci do nas sprawny i będzie mógł nam znów dobrze służyć. Na tym jednak nie koniec, ponieważ fachowcy mogą zapewnić nam dodatkową ochronę przed kolejnymi upadkami i nałożyć szkło hartowane.

Wymiana szybki iPhone Warszawa

Nikt z nas nie lubi mierzyć się z usterkami telefonów, ale czasami jest to nieuniknione. Co robić, gdy zauważymy u siebie pęknięcia lub zarysowania na szybce? Kiedy konieczna może być wymiana szybki iphone warszawa? Jak zabrać się za naprawę szybki w iPhone? Odpowiedzi na te pytania są prostsze, niż by się mogło wydawać!

Kiedy może dojść do uszkodzenia szybki w iPhone Warszawa?

Nie od dziś wiadomo, że iPhone Warszawa jest uznawany za jeden z najlepszych telefonów. Charakteryzuje go solidna obudowa, ciekawy design i mnogość funkcji. Pomimo tego nawet te solidne urządzenia nie są wieczne, co oznacza, że również mogą ulec awarii, w tym np. może dojść w nich do uszkodzenia szybki. Co dokładnie może doprowadzić
do uszkodzenia szybki w iPhone'ach? Okazuje się, że przyczyny usterki mogą być różne. Najczęściej uszkodzenia
szybki to efekt naszej nierozwagi. Telefony stały się naszym nierozłącznym atrybutem. Zabieramy je ze sobą wszędzie, nawet tam, gdzie nie powinniśmy, przez co narażamy się na nieprzyjemności, w tym również na uszkodzenie szybki. Wystarczy, że telefon wysunie nam się z kieszeni na wysokości, by szybko rozbiła się w mak. Na tym jednak nie koniec, zwłaszcza że spacerujemy z telefonami w ręku. Lekkie omknięcie się nogi również może doprowadzić do upadku iPhone'a na beton i pęknięcia szybki. Jednak pęknięcia lub zarysowania szybki może być spowodowane uszkodzeniami mechanicznymi, w tym np. być spowodowane kontaktem z ciężkimi przedmiotami, czy jakimiś maszynami bądź urządzeniami.

Wymiana szybki w iPhone Warszawa – kiedy warto o niej pomyśleć?

W jakich dokładnie sytuacjach powinniśmy pomyśleć o wymianie szybki w swoim urządzeniu? Jakich symptomów nie powinniśmy lekceważyć? Prawdę mówiąc, wszystkie sytuacje, o których wspomnieliśmy, mogą powodować maleńkie zarysowania na szybce, bądź też poważne pęknięcia i rozpad szybki w drobny mak. Najczęściej na wymianę szybki w iPhone'ach decydujemy się dopiero w tym drugim przypadku, bo skoro telefon działa, to wychodzimy z założenia, że wszystko jest w porządku. To ogromny błąd, ponieważ nawet najdrobniejsza rysa będzie postępowała, zwłaszcza pod wpływem nacisku. Dlatego, zamiast czekać, aż szybka spowoduje uszkodzenia wyświetlacza, lepiej od razu pomyśleć o jej wymianie.

Wymiana szybki w iPhone Warszawa – jak się z tym zmierzyć?

Jak zabrać się za wymianę szybki w iPhone? Jakie kroki podjąć, by zapewnić sobie bezawaryjne użytkowanie telefonu? Na pewno możemy poszukać informacji w sieci. Co więcej, większość z nas to właśnie w Internecie zacznie szukać wskazówek odnośnie do tego, jak poradzić sobie z wymianą szybki w iPhone. Internet nas nie zawiedzie, ponieważ czekają na nas tutaj nie tylko cenne porady, ale również tutoriale informujące jak krok po kroku wymienić szybkę w swoim iPhone. Z tych filmików dowiemy się, że aby wykonać wymianę szybki w domowym zaciszu, potrzebujemy tylko nowej części zamiennej, czyli w tym przypadku szybki. Wydaje się proste, prawda? Jednak do czasu, bo gdy przyjdzie nam się z tym zmierzyć, wymiana wcale nie okazuje się taka prosta. Aby wymiana szybki w iPhone skończyła się sukcesem potrzeba nam nie tylko nowej szybki, ale również specjalistycznej wiedzy, odpowiednich umiejętności oraz sprzętu. Bez tego niestety naprawa może skończyć się dla nas fatalnie, w tym np. jeszcze większym uszkodzeniem telefonu bądź koniecznością zakupu nowego. Dlatego odradzamy podejmowanie prób samodzielnej wymiany szybki w iPhone, a polecamy skorzystać z pomocy kogoś, kto ma większe doświadczenie i dysponuje odpowiednim sprzętem. Taką pomoc może nam zapewnić serwis iPhone Warszawa.

PROMOCJA! Przy wymianie szybki i wyświetlacza SZKŁO HARTOWANE GRATIS! Profesjonalna naprawa Apple iPhone Warszawa Moktów Naprawą sprzętu Apple zajmujemy się od 12 Lat. Nasze doświadczenie zbieraliśmy w Autoryzowanych serwisach. Nasi serwisanci mieli< do czynienia właściwie już ze wszystkimi przypadkami awarii i usterek urządzeń Apple dlatego też jesteśmy pewni jakości naszych usług i jesteśmy w stanie zapewnić naszych klientów o bezpieczeństwie przeprowadzania napraw.