Wymiana szybki iPhone — gdzie wymienić i jak skutecznie chronić wyświetlacz?

Wymiana szybki iPhone — gdzie wymienić i jak skutecznie chronić wyświetlacz?

zbita szybka iphone, wymiana szybki iphone warszawa, serwis iphone warszawa

Wakacje — czas wyjazdów i beztroski, który chcemy nie tylko jak najlepiej zapamiętać, ale również udokumentować. Niezależnie od tego, czy wyjeżdżamy za granicę, czy planujemy podróżowanie po Polsce, najprawdopodobniej w tych podróżach towarzyszył nam będzie iPhone. Jednak to w wakacje serwisy notują sporo zgłoszeń dotyczących zbitej szybki w telefonie. Ten niewątpliwie delikatny element telefonu łatwo uszkodzić. Co robić, gdy już do tego dojdzie i na co uważać?wymiana szybki iphone >

Najczęstsze przyczyny stłuczenia wyświetlacza iPhone

Tak naprawdę wyświetlacz może stłuc się w nawet najmniej spodziewanym miejscu. Wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko, że telefon nam się wyślizgnie i upadnie. Wielu użytkowników donosi, że stłukło wyświetlacz na kamienistej plaży, kiedy robili sobie pamiątkowe fotografie, czy też podczas wspinaczki lub zabawy ze znajomymi.

Gdzie naprawić zbity wyświetlacz?

W tym wypadku masz kilka możliwości, do wyboru. Na rynku działają autoryzowane serwisy, takie jak Cortland, czy iSpot, ale i też serwisy apple pogwarancyjne typu iDoit.

Możesz również próbować naprawić wyświetlacz na własną rękę, jednakże tej metody zdecydowanie nie polecamy, o ile nie zajmujesz się serwisowaniem takowych sprzętów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że mocno kusi wizja zaoszczędzenia kilkuset złotych, jednak w wielu przypadkach kończy się to większym uszkodzeniem telefonu.

Zapobiegaj, zamiast żałować

Jeśli chcesz uniknąć ewentualnych uszkodzeń wyświetlacza, to najlepiej na taki wyjazd zaopatrzyć się w szkło hartowane na wyświetlacz oraz specjalne etui, które będzie stale chroniło iPhone. Dobrym pomysłem będzie również wykupienie specjalnego pakietu ubezpieczeniowego, za którego sprawą w razie uszkodzenia będziesz mógł wymienić szybkę znacznie taniej.

Wymiana szybki iPhone

Polecamy daleko idącą ostrożność, bo wymiana szybki i wyświetlacza iphone nie należy do najtańszych, a oczywiste jest, że im masz nowszy model iPhone, tym koszt będzie wyższy. Najmniej obecnie kosztują wymiany wyświetlacza od iPhone 6 w dół. Ceny ekranów i całych wyświetlaczy są dyktowane przez producenta Apple, a wiec uslugi wymiany szybek i naprawy wyswietlaczy tez raczej nie spadną radykalnie w dół. Dla porównania ceny wymiany szybki iPhone w najstarszym modelu iphone 4 to 130zl i w najnowszym iphone X – 1500zl wiec roznica jest znacząca. Przypuszczamy, że w kolejnym modelu iPhone, którry jeszcze nie jest w sprzedaży może wynosić jeszcze wiecej ze wzgledu na bardziej zaawansowany technologicznie wyświetlacz.

serwis iphone >

wymiana baterii iphone >

czytaj też

Dlaczego sprzęt Apple jest taki drogi?