Samsung S24 Ultra

Wymiana Szybki
900 zł
  • Szybka Naprawa
  • Regeneracja
  • Sieć serwisowa
Cena

Wymiana szybki Samsung S24 Ultra

W Serwisie Wymiana-szybki.pl specjalizujemy się w profesjonalnej naprawie smartfonów, w tym najnowszych modeli takich jak Samsung S24 Ultra. Pęknięta szybka może znacząco wpłynąć na funkcjonalność i estetykę urządzenia. Nasz zespół doświadczonych serwisantów oferuje szybkie i skuteczne rozwiązania, aby Twój telefon wyglądał i działał jak nowy.

Najczęściej zadawane pytania!

Naprawa powinna zająć od jednego do dwóch dnia w zależności od dostępności części serwisowych 

Naprawa w naszym cenniku jest wyceniona na 900 zł. Jeśli uważsasz ze to dużo, daj znać. Ponegocjujemy, zrobimy rabat, napewno się dogadamy!Wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung, polega na zastąpieniu całego ekranu, to jest: szybki, ramki, oraz wyświetlacza. Przekładany jest cały przedni panel tak zwany service pack. Naprawa samej szybki polega, na wymianie samej szyby z zachowaniem starego oryginalnego wyświetlacza. Wymiana szybki w s24 Ultra to proces regeneracji, polega on na ścięciu starej zbitej szybki z wyświetlacza, i wymiany na nową z zachowaniem oryginalnego wyświetlacza. Taka naprawa jest dużo tańsza oraz ekologiczna, ponieważ nie marnujemy części i nie wytwarzamy niepotrzebnych elektro-swieci 

Naprawę możemy wykonać ,gdy zostaną spełnione dwa najważniejsze warunki. Pierwszym z nich: wyświetlacz musi być sprawy, nie posiada plamek, przebarwień czy pasków. Drugim jest sprawny dotyk na całej powierzchni ekranu. Masz jakieś pytania?

Zapraszamy do kontaktu! Czekamy na Twój telefon i chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń do nas!

Zadzwoń do nas już teraz i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Napisz e-maila!

Napisz do nas wiadomość, a nasz zespół przyjemnością odpowie na Twoje pytania!