NIEZRÓWNANA JAKOŚĆ

Wymiana Szybki Tylnej iPhone 15 Pro Max

Naprawa Autoryzowana przez Apple z Programu Self Repair - Oryginalna części prosto od producenta Apple. iPhone 15 Pro Max (tylne szkło obudowy) – 1099 PLN brutto

Tylna szybka Obudowy

iPhone 15 Pro Max
Od 499 zł
  • Oryginał 1099 zł
  • Zamiennik 499 zł
15 Pro Max

Naprawa tylnej szybki z zachowaniem gwarancji producenta.

Klienci Wymiana-Szybki.pl mają do wyboru usługi autoryzowane pozwalające zachować gwarancję producenta. Usługi autoryzowane są wykonywane przy użyciu oryginalnych części Apple z programu naprawczego Self Repair. Nasz zespół doświadczonych specjalistów przeprowadza pełną diagnostykę, aby dokładnie zidentyfikować źródło problemu i naprawić je kompleksowo. Nie zostawiamy żadnych kwestii na przypadek, dlatego możesz być pewien, że Twój sprzęt wróci do pełnej sprawności.

Wymiana szybki tylnej iPhone 15 Pro Max

Wymiana szybki w iPhone 15 Pro Max nie wymaga już użycia lasera, co sprawia, że naprawa jest znacznie prostsza i szybsza. Tylne szkło obudowy jest przymocowane do korpusu za pomocą uszczelek oraz zatrzasków. Dzięki temu rozwiązaniu naprawa może być przeprowadzona zgodnie z zaleceniami producenta.

Serwis iPhone Mokotów

Odwiedź nas:

Jurija Gagarina 35, 00-753 Warszawa

Serwis Apple Śródmieście

Odwiedź nas:

Szpitalna 5, 00-031 Warszawa

Ile kosztuje wymiana szybki w iPhone 15 Pro Max

Apple w przypadku iPhone 15 Pro Max, zmieniła konstrukcję i ułatwiła dostęp do tylnego szkła obudowy. Koszt naprawy możemy w tym wypadku podzielić na dwa rodzaje. Pierwszym z nich będzie naprawa na oryginalnych częściach od producenta Apple. Taka naprawa jest wyceniona w naszym serwisie "Wymiana Szybki" na 1099 zł. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nie tracimy gwarancji Apple. Jeśli twój telefon był kupiony dopiero niedawno, to taka naprawa będzie rekomendowana przez nasz serwis.

Drugim sposobem oraz znacznie tańszym, jest naprawa na zamienniku. Taka naprawa pozwala nam zaoszczędzić znaczną kwotę ponad 50% . Wymiana tylnej szybki w iPhone 15 Pro Max, za zamienniku wyceniona jest na 499 zł. Zaleca jest dla osób, które wiedzą taka naprawa napewno się jeszcze powtórzy. Cenią sobie czas oraz oszędność pieniędzy.

iPhone 15 Pro Max — tylne szkło

Tylne szkło iPhone 15 Pro Max wysetpują w kolorach: Czarny tytan (923-09651) Biały tytan (923-09652) Naturalny tytan (923-09653) Niebieski tytan (923-09654)

Klapka posiada pełną identyfikację i pasuje do każdego: Apple iPhone 15 Pro Max A3105, Apple iPhone 15 Pro Max A2849, Apple iPhone 15 Pro Max A3108, Apple iPhone 15 Pro Max A3106,

Zaufaj specjalistom z Wymiana-szybki.p!​

Potrzebujesz szybkiej i profesjonalnej wymiany szybki w swoim iPhone 15 Pro Max? Zaufaj ekspertom z Wymiana-Szybki.pl! Nasz doświadczony zespół specjalistów gwarantuje szybką i skuteczną naprawę bez konieczności użycia skomplikowanych laserów. Dzięki naszemu innowacyjnemu podejściu, wymiana szybki staje się prostsza i szybsza, zapewniając Ci spokój i pewność, że Twój iPhone jest w dobrych rękach. Skorzystaj z naszych usług, aby przywrócić pełną funkcjonalność swojego urządzenia. Zadzwoń już dziś i umów się na naprawę!

Masz jakieś pytania?

Zapraszamy do kontaktu! Czekamy na Twój telefon i chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń do nas!

Zadzwoń do nas już teraz i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Napisz e-maila!

Napisz do nas wiadomość, a nasz zespół przyjemnością odpowie na Twoje pytania!