Naprawa

Samsung S24 ULTRA
1500 zł
  • Oryginalny Ekran
  • Kompatybilność: S928
  • Kod producenta: GH82-33385A
Cena

Wymiana Wyświetlacza Samsung S24 Ultra

Zbiłeś ekran? Nie Pękaj! Nasz serwisant zawsze udzieli Ci porady oraz wsparcia na miejscu. Naprawy smartfonów Samsung dla naszego zespołu z Wymiana-Szybki.pl to codzienność.

Wymiana wyświetlacza w Samsungu Galaxy S24 Ultra to skomplikowany proces, który wymaga od nas wysokich umiejętności technicznych oraz odpowiednich narzędzi. Naprawę wykonujemy na Oryginalnym wyświetlaczy tak zwanym service pack firmy Samsung. Odradzamy szukania tanich zamienników ponieważ są one fatalnej jakości .

Najczęściej zadawane pytania!

Naprawa powinna zająć od 2 godzin do 5h, w zależności od dostępności części serwisowych oraz obłożenia serwisu. Staramy się by nasi klienci nie musieli rozstawać się na długo ze sowim smartfonem 

Cena wymiany wyświetlacza  to 1600 zł. Naprawa obejmuje nowy oryginalny wyświetlacza oraz robociznę.Tak, montujemy oryginalny, ponieważ zamienniki są bardzo niskiej jakości. Niestety, każda ingerencja serwisowa powoduje utratę oryginalnego certyfikatu wodoszczelności telefonu. Producent nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zalanie w przypadku zalania, i my również nie możemy gwarantować wodoszczelności. Proces naprawy wymaga otwarcia telefonu i rozklejenia fabrycznych uszczelek. Chociaż uszczelki są wymieniane na nowe, naprawa jest przeprowadzana ręcznie, co uniemożliwia zagwarantowanie pełnej wodoszczelności telefonu.

Smartfon Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB 6,8″ 120Hz 200Mpix Żółty
  • Wyświetlacz: 6,8 ” 3120 x 1440 pikseli AMOLED 2X.
  • Pojemność baterii: 5000 mAh.
  • Pamięć RAM/wewnętrzna : 12 GB / 512 GB.
  • Aparaty tylny/przedni: 200 Mpix + 50 Mpix + 12 Mpix + 10 Mpix / 12 Mpix.
  • System operacyjny: Android 14.
Masz jakieś pytania?

Zapraszamy do kontaktu! Czekamy na Twój telefon i chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń do nas!

Zadzwoń do nas już teraz i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Napisz e-maila!

Napisz do nas wiadomość, a nasz zespół przyjemnością odpowie na Twoje pytania!