iphone lcd wymina

Wymiana tylnej szybki iPhone

Wymiana Tylnej Szybki iPhone Cennik :

Urządzenie Cena
Wymiana Tylnej Szybki iPhone 8 299 zł
Wymiana Tylnej Szybki iPhone SE 2020 299 zł
Wymiana Tylnej Szybki iPhone 8 Plus 299 zł
Wymiana Tylnej Szybki iPhone X 299 zł
Wymiana Tylnej Szybki iPhone XR 299 zł
Wymiana Tylnej Szybki iPhone XS 299 zł
Wymiana Tylnej Szybki iPhone XS MAX 299 zł
Wymiana Tylnej Szybki iPhone 11 399 zł
Wymiana Tylnej Szybki iPhone 11 Pro 399 zł
Wymiana Tylnej Szybki iPhone 11 Pro Max 399 zł
Wymiana Tylnej Szybki iPhone 12 499 zł
Wymiana Tylnej Szybki iPhone 12 mini 499 zł
Wymiana Tylnej Szybki iPhone 12 Pro 499 zł
Wymiana Tylnej Szybki iPhone 12 Pro Max 499 zł
Wymiana Tylnej Szybki iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro, 13 Pro Max 599 zł


Wymiana tylnej szybki iPhone ile potrwa?

Proces naprawy trwa około 1-2 dni, oferujemy naprawę metoda laserową bez potrzeby otwierania iPhone. Następnie po usunięciu starego szkła kleimy nowe przez 8-12 godzin. Twój iPhone wygląda jak nowy .Wymiana tylnej szybki iPhone Warszawa

Wymiana Szybki – Serwis Apple Warszawa , oferuje profesjonalną wymianę tylnej szybki w iPhone ! Naprawa odbywa się za pomocą lasera i jest kompletnie bezinwazyjna dla Twojego iPhone. Czas realizacji dzień roboczy.Wymiana tylnej szybki iPhone

Najczęściej mamy do czynienia z uszkodzeniem szybki iPhone'a. A czy wiesz, że tylne szkło również jest narażone na uszkodzenie? Co może doprowadzić do uszkodzenia tylnej szybki w iPhone? Kiedy konieczna jest wymiana tylnej szybki iphone? Jak się za to należy zabrać? Jak zawsze możliwości jest całkiem sporo!

Uszkodzenie tylnej szybki – co może do niego doprowadzić?

Większość z nas nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że nie tylko przednia szybka w telefonie jest narażona na uszkodzenia, ale również tylne szkło. Co dokładnie może doprowadzić do uszkodzenia tylnej szybki w iPhone? Jak się okazuje, powody usterki mogą być różne. Przede wszystkim wszystkie czynności zagrażające upadkowi, czy wyślizgnięciu się telefonu z rąk mogą doprowadzić do uszkodzenia tylnej szybki. Dlatego nawet z pozoru błachy spacer z telefonem w dłoni może się dla nas źle skończyć, jeśli urządzenie wyślizgnięcie się nam z dłoni i upadnie na beton, lub co gorsza, gdy jeszcze uderzy w kamień.

Wymiana tylnej szybki w iPhone – kiedy jest konieczna?

O wymiane tylnej szybki w iPhone zwykle myśli wtedy, gdy uszkodzenie jest bardzo poważne. Jeśli zauważymy niewielkie zarysowania, czy pęknięcia, a telefon nadal nadaje się do użytku, to bagatelizujemy problem. To błąd, bo chodzi przecież nie tylko o nasze urządzenie, ale także o nasze bezpieczeństwo. Nawet z pozoru błache pęknięcia na tylnym szkle mogą postępować i np. w czasie użytkowania odłamek może wbić się nam w rękę lub nogę (jeśli nosimy telefon w kieszeni). Dlatego, zamiast lekceważyć sygnały od telefonu, lepiej jak najszybciej zabrać się za wymianę tylnej szybki w iPhone.

Wymiana tylnej szybki w iPhone – jak się za to zabrać?

Od razu nasuwa się kolejne pytanie – jak zabrać się za wymianę tylnej szybki w iPhone? Skoro z uszkodzeniem tylnej szybki w iPhone nie mamy do czynienia często, to trudno stwierdzić, co robić w takich przypadkach. Dlatego co niektórzy z nas zdecydują się poszukać wskazówek w sieci. Jest to zrozumiałe, zwłaszcza że Internet zwykle daje nam dobre wskazówki. Czy tak będzie i tym razem? To zależy od tego, gdzie zdecydujemy się zajrzeć. Jeśli nasz wybór padnie na amatorskie fora internetowe, to spotkamy się z zachęcaniem do samodzielnej wymiany tylnej szybki. Do takich wskazówek warto podchodzić z rezerwą, ponieważ zwykle nie mają potwierdzenia w działaniu, a każdy, kto zdecyduje się na wymianę tylnej szybki we własnym zakresie, zrozumie, że to był błąd. Wszystko dlatego, że samodzielna wymiana tylnej szybki w większości przypadków nie kończy się dobrze, co oznacza, że sami narażamy się na jeszcze większe usterki, czy wydatki. Powinniśmy mieć świadomość, że do poprawnej wymiany tylnej szybki w iPhone'ach potrzeba specjalistycznego sprzętu oraz umiejętności, a więc lepiej oddać telefon w ręce kogoś, kto już ma na swoim koncie wiele sukcesem zakończonych wymian tylnej szybki w iPhone. Całe szczęście szukać nie musimy daleko, ponieważ na rynku działa firma, która chętnie nas wesprze. Mowa tutaj oczywiście o serwisie iPhone.

Wymiana tylnej szybki iPhone w serwisie

Serwis iPhone to punkt, który służy wsparciem w przypadku różnego typu awarii i usterek, w tym również wtedy, gdy dojdzie do uszkodzenia tylnej szybki w iPhone. Korzysta się tutaj z najlepszych urządzeń oraz narzędzi jednakowo do diagnostyki, jak i samej naprawy. Nie sposób również pominąć faktu, że wszystkie prace realizowane są przez najlepszych specjalistów branży. Oznacza to, że oddając tutaj telefon, możemy być pewni, że trafi w ręce kogoś, kto na pewno zwróci go nam w jak najlepszej kondycji. Serwis swoje usługi świadczy dla wszystkich użytkowników iPhone'ów. Wnioskować zatem możemy, że rodzaj posiadanego modelu iPhone'a nie ma większego znaczenia. Pomoc przy wymianie tylnej szybki otrzymają jednakowo użytkownicy iPhone'ów 5s, iPhone'ów 7, iPhone'ów XS, iPhone'ów 11 Pro, jak i wielu innych. Co ważne, do punktu serwisowego możemy zgłosić się osobiście bądź zdecydować się na wysyłkową naprawę. Wysyłkowa naprawa okazuje się dobrym wyborem, gdy od danego serwisu dzieli nas zbyt duża odległość, a nie chcemy rezygnować ze wsparcia profesjonalistów. Cena wysyłkowej naprawy nie różni się od standardowej naprawy, a serwis zapewnia takie samo podejście do sprawy, jak w przypadku osób, które decydują się na osobistą wizytę w salonie. Aby skorzystać z naprawy wysyłkowej, wystarczy wysłać telefon z pełnymi danymi oraz opisać usterkę. Po naprawie telefon zostanie odesłany kurierem pod wskazany adres. Co stanie się z naszym urządzeniem, gdy trafi do serwisu? Najpierw zostanie poddany dokładnej diagnostyce, by sprawdzić, czy nie ma w nim innych usterek. Następnie serwisanci zabierają się za naprawę, przy której korzystają z najnowocześniejszych sprzętów i narzędzi. Twoja tylna szybka zostanie wymieniona na nową. Co ważne, demontaż klapki wykonywany jest za pomocą lasera i jest to kompletnie bezinwazyjny zabieg dla telefonu. Taka naprawa skutkuje gwarancją braku uszkodzenia iPhone'a i idealnym efektem końcowym.