iphone bateria wymina

Wymiana Baterii iPhone 11

Wymiana Baterii iPhone: 250 zł

Jesteś użytkownikiem iPhone'a 11? Zauważyłeś, że bateria w nim dziwnie się zachowuje? Nie wiesz, co jest tego przyczyną? Możliwe, że najwyższa pora na wymianę baterii!

Po czym poznać, że konieczna jest wymiana baterii w iPhone 11?


O tym, że bateria w iPhone 11 uległa uszkodzeniu i konieczna jest wymiana na nowe ogniwo, może świadczyć wiele różnych sygnałów. Na pewno naszą czujność powinno wzbudzić zbyt szybkie rozładowywanie się urządzenia w czasie, gdy go nie używamy. Jest to szczególnie zauważalne o poranku, gdyż w czasie snu, nasz telefon pozostaje w spoczynku. Jeśli przed snem naładowaliśmy telefon, a po przebudzeniu okaże się, że poziom baterii gwałtownie spadł pomimo tego, że urządzenie nie było używane, to może być znak, że z naszą baterią dzieje się coś złego. Nawet wyłączanie się urządzenia bez konkretnego powodu przy różnych wartościach procentowych może świadczyć o tym, że żywotność naszej baterii się kończy – jednakowo przy 2%, 25%, czy 85% naładowania baterii. Szybkie nagrzewanie się urządzenia, wyłączanie na zimnie, czy trudności z osiągnięciem maksymalnego poziomu naładowania baterii sygnalizują, że z iPhone'em 11 dzieje się coś złego.

Wymiana baterii w iPhone 11 – jak się za to zabrać?


Niezależnie od tego, jakie sygnały daje nam iPhone 11, nigdy nie powinniśmy ich lekceważyć. Bateria, która się zużyła, zaczyna przybierać na objętości, a to szybko przełoży się na funkcjonowanie urządzenia. Nie dość, że może pojawić się wybrzuszenie tylnej klapki, to jeszcze może dojść do uszkodzenia wewnętrznych komponentów. Jakby tego było mało, to puchnąca bateria może wywołać samozapłon lub pożar, a to bywa także niebezpieczne dla naszego zdrowia, zwłaszcza jeśli telefon mamy pod ręką. Dlatego trzeba jak najszybciej rozważyć wymianę baterii. Jak się za to zabrać? Jeśli zajrzymy do sieci w poszukiwaniu informacji, to dowiemy się, że wymiana baterii iphone 11 warszawa jest banalnie prosta. Co więcej, baterię w iPhone 11 możemy wymienić we własnym zakresie. Nawet istnieją filmiki instruktażowe, które pokazują, jak w kilku krokach wymienić baterię. Aby zabrać się za to, potrzebujemy jedynie odpowiedniego ogniwa, które zastąpi stare. Proste prawda? Niestety tylko w teorii! W praktyce czeka nas plątanina kabli i połączone ze sobą komponenty, a uszkodzenie jednego z nich może ściągnąć na nas poważne problemy, w tym również konieczność wymiany urządzenia na nowe. Dlatego, zamiast podejmować ryzyko, lepiej od razu postawić na usługi kogoś, kto ma bogate doświadczenie i zna się na wymianie baterii. Takich fachowców z pewnością nie brakuje w profesjonalnym serwisie i to tutaj warto się zgłosić ze swoim iPhone'em 11.

Wymiana baterii w iPhone 11 – jak wygląda usługa w serwisie?


Warto zacząć od tego, że decydując się na naprawę w serwisie, oddajemy iPhone'a 11 w najlepsze ręce, ponieważ do czynienia mamy z punktem specjalizującym się w naprawach urządzeń marki Apple. Serwisanci pracujący tutaj to najlepsi fachowcy z branży, którzy doskonale znają się na swojej pracy i mieli do czynienia z wieloma różnego typu zleceniami. Dysponują szeroką wiedzą, odpowiednimi umiejętnościami oraz praktyką, co pozytywnie wpływa na efekty ich pracy. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że w swojej pracy korzystają z bardzo dobrze przygotowanego laboratorium. Znajdziemy tutaj same nowoczesne narzędzia i sprzęty do diagnostyki oraz naprawy, które pozwalają im wykryć i usunąć nawet niewielkie usterki. Dlatego wymiana baterii w iPhone 11 to dla nich drobnostka. Aby serwisanci mogli zająć się naszym urządzeniem, musimy go do nich dostarczyć. Zrobić to możemy osobiście, zwłaszcza że na rynku działa kilka punktów stacjonarnych. Znajdziemy je w Warszawie, Łodzi, czy nawet we Wrocławiu. Jednak brak możliwości osobistego dostarczenia iPhone'a 11 również nie oznacza, że musimy rezygnować ze wsparcia najlepszych fachowców z branży. Serwis doskonale rozumie potrzeby swoich klientów, dlatego wprowadził możliwość korzystania z naprawy wysyłkowej. W celu skorzystania z takiego rozwiązania wystarczy nadać iPhone 11 przesyłką kurierską, opisać usterkę oraz podać swoje dane. Po wymianie baterii serwisanci odeślą kurierem iPhone'a 11 pod wskazany adres. Co ważne, koszt naprawy wysyłkowej nie różni się od tej, gdy telefon dostarczamy osobiście, dlatego nie musimy martwić się o dodatkowe opłaty, bo już tutaj nie ma. Usługa w serwisie zwykle ma podobny przebieg. Pierwszym etapem jest dokładna diagnostyka, ponieważ tylko w ten sposób można zweryfikować wszystkie podejrzenia, jak również wykryć usterki i dobrać odpowiedni rodzaj naprawy. Jeśli faktycznie mamy do czynienia z uszkodzeniem baterii i będzie potrzebna jej wymiana, to fachowcy zabiorą się do działania. Do tego celu wykorzystają wysokiej jakości ogniwo, które zastąpi wysłużone i zapewni dalszą możliwość korzystania z iPhone'a 11. Wymiana baterii zawsze odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnych sprzętów i narzędzi, ponieważ tylko w ten sposób można zapewnić bezawaryjną wymianę baterii.