NIEZRÓWNANA JAKOŚĆ

Profesjonalny serwis iPhone 7

IPhone 7 nie działa prawidłowo? W naszym serwisie szybko rozwiążemy Twój problem! Aby skorzystać z kompleksowej pomocy, zarezerwuj naprawę od ręki lub zamów wysyłkę kurierem. W zamian możesz liczyć na: wsparcie doświadczonych fachowców, profesjonalne doradztwo, oryginalne części zamienne i konkurencyjne ceny.

W naszym serwisie zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji, a wszystkie naprawy są realizowane zgodnie z najwyższymi standardami. Zapraszamy do kontaktu!

Wsparcie
fachowców

Nasz zespół składa się
z doświadczonych fachowców, którzy wiedzą, jak szybko
i skutecznie naprawić
iPhone’a 7.

Profesjonalne
doradztwo

Naszym klientom oferujemy profesjonalne doradztwo i kompleksową pomoc w zakresie wyboru dobrej jakości części zamiennych.

Oryginalne części zamienne

Podczas wykonywania skomplikowanych napraw bazujemy tylko na oryginalnych częściach zamiennych od sprawdzonych dostawców.

Konkurencyjne
ceny

Wybierając nasz serwis,
możesz liczyć na konkurencyjne ceny, dzięki którym zaoszczędzisz sporo
pieniędzy.

Cennik

Napraw iPhone 7
  • Wymiana Szybki 200 zł
  • Wymiana Baterii 150 zł
  • Wymiana Ekranu 200 zł
Popular

Cennik Naprawa iPhone 7

Popsuty iPhone 7 może znacząco ograniczyć Ci dostęp do ważnych funkcji i danych. Urządzenie będzie się zacinać, szybciej rozładowywać lub nie będzie się łączyło z sieciami WiFi. Wiele usterek utrudnia prowadzenie rozmów telefonicznych i wygodne korzystanie z multimediów. W naszym serwisie sprawnie uporamy się z każdym problemem w Twoim iPhonie 7. Dzięki profesjonalnej naprawie telefon zyska drugie życie, a Ty zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Wymiana szybki iPhone 7

IPhone 7 to lekki i poręczny smartfon wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 4,7 cala. Ekran w tym modelu jest zabezpieczony szybką ochronną, która łatwo może zostać rozbita podczas codziennego użytkowania telefonu. Gdy na jej powierzchni pojawią się rysy, pęknięcia lub widoczne ubytki, to warto ją wymienić na nową w naszym serwisie pogwarancyjnym.

Profesjonalna naprawa szybki to sprawdzony sposób na przedłużenie żywotności iPhone’a 7. Jednak, aby taka usługa przyniosła zamierzony skutek, fachowiec musi najpierw starannie usunąć resztki wadliwej szybki i kleju z powierzchni ekranu. Następnie trzeba dobrze dopasować nową część i dokładnie ją przymocować, aby nie dopuścić do powstania nieestetycznych pęcherzyków powietrza. W naszym zespole pracują specjaliści, którzy są w stanie wymienić szybkę w iPhonie 7 w ciągu zaledwie 15 minut. Jest to usługa, dzięki której Twój telefon odzyska dawny wygląd i będzie się doskonale spisywał w każdych okolicznościach.

Wymiana wyświetlacza iPhone 7

Stylowy iPhone 7 wyposażono w panoramiczny wyświetlacz LCD Multi-Touch o przekątnej 4,7 cala. Urządzenie jest dostępne w sześciu oryginalnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością możesz dopasować kolor obudowy do swoich indywidualnych preferencji. Użytkownicy iPhone’ów 7 często borykają się z uszkodzonym wyświetlaczem. Taka usterka bardzo przeszkadza w codziennym korzystaniu z telefonu. Jeśli chcesz szybko pozbyć się rys, pęknięć i ubytków z powierzchni ekranu, to koniecznie odwiedź nasz serwis pogwarancyjny.

Nasz zespół sprawnie poradzi sobie z wymianą wyświetlacza w iPhonie 7. Do tego celu użyjemy specjalistycznych narzędzi, a naprawa zostanie przeprowadzona w sterylnie czystych warunkach. Cena usługi nie jest wysoka i na pewno nie przekroczy wartości Twojego telefonu. W ramach wymiany otrzymasz również gwarancję na nową część. W efekcie zaoszczędzisz sporo pieniędzy i będziesz mógł korzystać z iPhone’a 7 bez żadnych ograniczeń przez co najmniej kilka następnych lat.

Wymiana ekranu iPhone 7

W iPhonie 7 znajdziesz ekran Retina HD z szeroką gamą kolorów, który pozwala na wygodne przeglądanie stron internetowych, robienie zdjęć i odtwarzanie multimediów. Drobne rysy i uszkodzenia na ekranie spowodują, że swobodne dotarcie do wybranych funkcji będzie utrudnione, a Twój wzrok szybciej się zmęczy. Aby temu zapobiec, zadzwoń lub napisz do nas i zarezerwuj profesjonalną naprawę iPhone’a 7.

Urządzenie możesz nam dostarczyć osobiście lub zamówić wysyłkę do serwisu. W ramach usługi przeprowadzimy kompleksową diagnostyką, na podstawie której zaproponujemy Ci adekwatne rozwiązanie. Uszkodzony ekran w iPhonie 7 najlepiej będzie wymienić, ponieważ wadliwa część może powodować duży dyskomfort podczas codziennego korzystania z telefonu. Taka usługa nie niesie ze sobą żadnego ryzyka, a jednocześnie umożliwia przywrócenie wszystkich ważnych funkcji w nowoczesnym smartfonie. Na nową część otrzymasz gwarancję producenta, dzięki czemu nie musisz się martwić, że usterka ekranu ponownie wystąpi w Twoim telefonie.

Wymiana baterii iPhone 7

Bateria w iPhonie 7 jest niezwykle wydajna, a jej czas czuwania wynosi do 10 dni. Żywotność baterii będzie w dużym stopniu uzależniona od sposobu jej codziennej eksploatacji. Jeśli bardzo intensywnie korzystasz z telefonu, to czas pracy na jednym ładowaniu szybko ulegnie znacznemu skróceniu. W takim wypadku warto się zdecydować na profesjonalną wymianę baterii w iPhonie 7, którą sprawnie przeprowadzimy w naszym serwisie pogwarancyjnym.

Doświadczony fachowiec sprawdzi stan baterii i innych podzespołów odpowiedzialnych za ładowanie telefonu. Na tej podstawie przygotujemy dla Ciebie plan naprawy, dzięki któremu iPhone 7 znowu działał jak nowy. Oferowane przez nas usługi nie są drogie, a ich wykonanie nie zajmuje dużo czasu. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które chcą szybko pozbyć się problemu z niesprawną baterią, aby móc dalej komfortowo korzystać ze swojego telefonu. Po wizycie w naszym serwisie urządzenie będzie sprawnie się ładowało i doskonale Ci posłuży przez lata.

Wymiana głośnika rozmów iPhone 7

Niesprawny głośnik rozmów w iPhonie 7 może spowodować, że nie będziesz mógł swobodnie wykonywać rozmów telefonicznych, korzystać z aplikacji i multimediów. Prostym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest profesjonalna wymiana wadliwego elementu w naszym serwisie. Naprawa głośnika rozmów zajmie nam maksymalnie godzinę i nie będzie się wiązała z żadnym dodatkowym ryzykiem.

Nasz zespół specjalistów posiada rozległe doświadczenie w reperowaniu nowoczesnych smartfonów przy użyciu specjalistycznego sprzętu. W efekcie jesteśmy w stanie szybko wymienić uszkodzony głośnik rozmów i zastąpić go nową częścią o doskonałych parametrach technicznych. Takie rozwiązanie sprawi, że nie będziesz już musiał borykać się ze złą jakością dźwięku. Po naprawie obsługa iPhone’a 7 znowu stanie się prosta i przyjemna, a Ty bez problemu skorzystasz ze wszystkich innowacyjnych funkcji. W ramach usługi dobrze zabezpieczymy Twoje dane oraz udzielimy Ci długoterminowej gwarancji na wymienioną część.

Wymiana mikrofonu iPhone 7

Uszkodzony mikrofon w iPhonie 7 będzie zdecydowanie gorzej zbierał dźwięk, co może się przyczynić do wystąpienia poważnych zakłóceń podczas prowadzenia rozmów telefonicznych, nagrywania filmów i krótkich relacji. Nawet drobne zabrudzenia mikrofonu często prowadzą do nieodwracalnych uszkodzeń, dlatego wadliwą część warto od razu wymienić w renomowanym serwisie pogwarancyjnym.

Nasz zespół specjalistów szybko zajmie się Twoim iPhone’em 7. W ramach usługi urządzenie zostanie naprawione zgodnie z zaleceniami producenta na starannie do tego celu przygotowanym stanowisku roboczym. Do wymiany mikrofonu w iPhonie 7 użyjemy oryginalnej części zamiennej, na którą otrzymasz gwarancję producenta. Nowy podzespół będzie idealnie dopasowany do posiadanego przez Ciebie modelu telefonu, dzięki czemu znowu będziesz mógł wygodnie korzystać z mikrofonu w każdej sytuacji. Profesjonalna wymiana w naszym serwisie to świetny sposób na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

Wymiana obudowy iPhone 7

W iPhonie 7 zastosowano solidną obudowę, która doskonale chroni wnętrze telefonu przed uszkodzeniami i czynnikami zewnętrznymi. Stylowa rama jest dostępna w sześciu modnych kolorach. Gdy dojdzie do jej uszkodzenia, możesz ją wymienić w naszym serwisie pogwarancyjnym. Usługa jest przeprowadzana w sterylnych warunkach z zachowaniem należytej ostrożności, a na nową część otrzymasz gwarancję producenta.

Wymiana obudowy w iPhonie 7 w naszym serwisie to doskonały sposób na odświeżenie wyglądu urządzenia i przedłużenie jego żywotności. Fachowiec starannie dopasuje nową część, dzięki czemu nie zauważysz żadnej różnicy, a urządzenie nic nie straci na swojej wartości. W ramach usługi sprawdzimy stan techniczny iPhone’a 7, aby wykluczyć występowanie innych nieprawidłowości. Telefon będziesz mógł odebrać w godzinach pracy serwisu w dogodnie wybranym przez Ciebie terminie. W efekcie zaoszczędzisz czas i nie będziesz musiał rezygnować ze swoich codziennych zobowiązań.

Wymiana aparatu iPhone 7

IPhone 7 został wyposażony w aparat 12 MP z sześcioelementowym obiektywem i 5-krotnym zoomem cyfrowym. Przy jego pomocy bez problemu zrobisz dobrej jakości zdjęcia, które będziesz mógł z powodzeniem wykorzystać do celów prywatnych lub zawodowych. W iPhonie 7 czasem może dojść do uszkodzenia obiektywu lub innych elementów odpowiedzialnych za prawidłowe działanie aparatu. Na szczęście ten podzespół możesz bezpiecznie wymienić w naszym serwisie.

W tym celu zadzwoń do nas lub napisz, aby zarezerwować termin wizyty. Doświadczony fachowiec przeprowadzi pełną diagnostykę urządzenia i zaproponuje Ci korzystne warunki naprawy. Wymiana aparatu w iPhonie 7 nie zajmie nam dużo czasu, dlatego nie musisz się obawiać, że stracisz dostęp do ważnych dla siebie danych. Naszym priorytetem jest sprawne przywrócenie wszystkich istotnych funkcji w Twoim telefonie. Na wymienioną część otrzymasz gwarancję producenta, a urządzenie wygodnie odbierzesz w godzinach pracy serwisu.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 7

Ładowanie baterii w iPhonie 7 odbywa się przez zasilacz lub przez przewód USB podłączony do komputera. Jeśli dojdzie do uszkodzenia lub poluzowania gniazda ładowania, to ten proces nie będzie przebiegał prawidłowo i zajmie Ci bardzo dużo czasu. Ponadto problemy z gniazdem ładowania sprawią, że nie będziesz mógł komfortowo korzystać z telefonu, kiedy znajdziesz sie poza domem.

Nasz zespół specjalistów sprawnie upora się ze wspomnianym problemem. Najpierw przeprowadzimy kompleksową diagnostykę iPhone’a 7 przy użyciu specjalistycznych narzędzi, a następnie zaproponujemy Ci naprawę z wykorzystaniem dedykowanego sprzętu. Wymiana gniazda ładowania w iPhonie 7 nie jest skomplikowana. Możemy ją wykonać w ciągu 60 minut, jeśli tylko będziemy dysponowali odpowiednią częścią zamienną. Po naprawie urządzenie znowu będzie się dobrze ładowało w każdych okolicznościach, a Ty otrzymasz długoterminową gwarancję producenta na wymienioną część.

Zalany iPhone 7

IPhone 7 posiada klasę IP67, co oznacza, że jest odporny na wodę, zachlapania i pył. Jednak mimo to dłuższy kontakt z cieczą może doprowadzić do wystąpienia licznych usterek. Dlatego telefon po zalaniu warto sprawdzić w serwisie pogwarancyjnym. Nasz zespół fachowców ma duże doświadczenie w reperowaniu nowoczesnych smartfonów, dzięki czemu szybko przeprowadzimy kompleksową diagnostykę i przedstawimy Ci skuteczny plan naprawy.

IPhone’a 7 po zalaniu trzeba dobrze wyczyścić i osuszyć. Taka usługa jest wykonywana na specjalnych stanowiskach roboczych, gdzie panują sterylne warunki. Jeśli w wyniku zalania doszło do trwałego uszkodzenia wybranych podzespołów, to zaproponujemy Ci ich wymianę na nowe, oryginalne części. Podczas profesjonalnej naprawy dokładnie sprawdzimy stan telefonu i ponownie go skonfigurujemy. Wszystko po to, abyś mógł z niego wygodnie korzystać przez następne lata. Jest to doskonały sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, które musiałbyś wydać na zakup nowego telefonu.

Brak sieci iPhone 7

Brak sieci w iPhonie 7 to bardzo poważny problem, który uniemożliwia swobodne wykonywanie połączeń telefonicznych. Gdy urządzenie nie wykrywa dostępnych sieci komórkowych, warto się zwrócić po profesjonalną pomoc do sprawdzonego serwisu pogwarancyjnego. Nasz zespół fachowców przeprowadzi rozszerzoną diagnostykę iPhone’a 7, aby ustalić przyczynę występowania usterki. Brak sieci może oznaczać uszkodzenie modułu odpowiedzialnego za komunikację z sieciami GSM. W takim wypadku konieczna będzie jego wymiana na nową, oryginalną część.

W naszym serwisie iPhone wszystkie naprawy wykonujemy zgodnie z zaleceniami producenta. W efekcie jesteśmy w stanie zagwarantować Ci wysoki poziom usług, a na każdą wymienioną część otrzymasz stosowną gwarancję. Dzięki profesjonalnej naprawie szybko rozwiążemy problem z brakiem sieci w iPhonie 7. Po wymianie bez problemu zadzwonisz do najbliższych i współpracowników, a żywotność urządzenia zostanie znacząco wydłużona.

Naprawa Touch ID iPhone 7

Touch ID w iPhonie 7 to czytnik linii papilarnych, który znajduje się w przycisku Początek i umożliwia odblokowanie telefonu oraz korzystanie z funkcji Apple Pay. Jeśli przycisk się wyrobi lub przestanie działać, to możesz mieć problem, aby odzyskać dostęp do ważnych danych. W takim wypadku warto się zdecydować na profesjonalną wymianę Touch ID w naszym serwisie pogwarancyjnym.

Doświadczony specjalista najpierw dokładnie sprawdzi stan Twojego telefonu, a następnie przeprowadzi niezbędną naprawę na korzystnych dla Ciebie warunkach. W ramach usługi otrzymasz nową, oryginalną część, która będzie w pełni kompatybilna z iPhone’em 7. Wymiana tego elementu nie jest bardzo skomplikowana, ale wymaga posiadania odpowiednich umiejętności technicznych. Dlatego warto ją powierzyć fachowcom, którzy dysponują dedykowanym sprzętem i akcesoriami, aby prawidłowo przeprowadzić naprawę Touch ID. Jest to skuteczny sposób na wyeliminowanie usterki i zaoszczędzenie sporej sumy pieniędzy.

Wymiana przycisków iPhone 7

W iPhonie 7 przyciski znajdują się po obu stronach obudowy, a także bezpośrednio na wyświetlaczu. Te elementy są wielokrotnie używane w ciągu dnia, dlatego łatwo mogą ulec wyrobieniu. Jeśli choć jeden z przycisków nie działa tak, jak powinien, to warto odwiedzić nasz serwis iPhone, aby uzyskać niezbędną pomoc.

Doświadczony fachowiec sprawdzi stan techniczny wszystkich przycisków i zaproponuje Ci wymianę wadliwego elementu na bardzo korzystnych warunkach. Taka usługa nie jest skomplikowana. Jeśli będziemy dysponowali częścią zamienną, to możemy ją wykonać w ciągu zaledwie 60 minut. W naszym serwisie wszystkie zlecenia realizujemy zgodnie z wytycznymi producenta. Po wymianie jeszcze raz poddamy iPhone’a 7 stosownym testom, a na nową część otrzymasz długoterminową gwarancję. Profesjonalna naprawa to niezawodny sposób na przedłużenie żywotności telefonu i zaoszczędzenie sporej sumy pieniędzy. Warto się na nią zdecydować, jeśli w najbliższym czasie nie planujesz zakupu nowego smartfona.

Naprawa układu U2-IC iPhone 7

Problemy z ładowaniem iPhone’a 7 nie zawsze wynikają z nadmiernego zużycia baterii. Czasem usterka może być spowodowana uszkodzeniem innych ważnych podzespołów. W naszym serwisie sprawnie przeprowadzimy naprawę układu U2-IC, dzięki czemu będziesz mógł znowu wygodnie ładować telefon w każdych okolicznościach.

Wymiana tego modułu jest bardzo skomplikowana i wymaga posiadania wysokich umiejętności technicznych. W naszym zespole pracują specjaliści, którzy mają duże doświadczenie w przeprowadzaniu profesjonalnych napraw nowoczesnych smartfonów z użyciem dedykowanych narzędzi. Usługa zostanie wykonana na specjalnie do tego celu przygotowanym stanowisku roboczym w sterylnie czystych warunkach. W efekcie naprawa będzie nie tylko skuteczna, ale także trwała. Po wymianie układu U2-IC iPhone 7 nic nie straci na swojej wartości i będziesz mógł bez przeszkód z niego korzystać przez następne lata. W ten sposób zaoszczędzisz czas i pieniądze, które musiałbyś wydać na zakup nowego telefonu.

Specyfikacja iPhone 7

IPhone 7 to niewielki smartfon, który waży zaledwie 138 gramów. Ten model jest dostępny w sześciu atrakcyjnych wersjach kolorystycznych. W zależności od Twoich upodobań możesz się zdecydować na obudowę w kolorze: różowego złota, złotym, srebrnym, czarnym, onyksowym lub czerwonym. IPhone 7 został wyposażony w panoramiczny wyświetlacz Retina HD LCD Multi-Touch o przekątnej 4,7 cala, który wykonano w technologii IPS. Dla jeszcze większego komfortu użytkowników ekran został pokryty dodatkową powłoką oleofobową odporną na odciski palców.

W iPhonie 7 zastosowano niezwykle wydajny system operacyjny iOS 10 i szybki procesor główny A10 Fusion. Pamięć urządzenia może wynośić 32 GB, 128 GB lub 256 GB w zależności od Twoich preferencji. Ten model posiada również klasę IP67 zgodną z normą IEC 60529, co oznacza, że wykazuje dużą odporność na wodę, zachlapania i pył. Jednocześnie w iPhonie 7 znajdziesz dwa wysokiej jakości aparaty: tylny 12 Mpx i przedni 7 Mpx wyposażone w szereg innowacyjnych funkcji. Na uwagę zasługują w szczególności: funkcja Live Photo ze stabilizacją obrazu, autofokus z funkcją Focus Pixels i tryb HDR dla zdjęć.

IPhone 7 umożliwia również nagrywanie wysokiej jakości filrmów wideo w 4K i ma wbudowany czytnik linii papilarnych, który znacząco ułatwia jego codzienną obsługę. Przy pomocy funkcji Touch ID możesz wygodnie płacić smartfonem w sklepach i internetowych aplikacjach. Takie transakcje są dokonywane za pośrednictwem Apple Pay i charakteryzuje je wysoki poziom bezpieczeństwa.

IPhone 7 został też wyposażony w niezwykle wydajną baterię, dzięki której możesz na jednym ładowaniu prowadzić rozmowy telefoniczne przez maksymalnie 14 godzin i odtwarzać muzykę przez maksymalnie 40 godzin bez przerwy. Ładowanie baterii jest bardzo proste i szybkie. Do tego celu możesz użyć dedykowanego zasilacza lub przewodu USB podłączonego do komputera.

W iPhonie 7 znajdziesz wiele innowacyjnych funkcji, wbudowanych aplikacji i czujników, które znacząco ułatwią Ci codzienną obsługę tego urządzenia. Użytkownicy mogą bezpiecznie korzystać z WiFi, Cyfrowego Kompasu, lokalizacji GPS oraz rozmów wideo i audio przez FaceTime. Dużym udogodnieniem są również liczne ułatwienia dostępu, dzięki którym osoby z niepełnosprawnościami mogą także wygodnie używać wszystkich funkcji w telefonie. Dostępne opcje to między innymi: lupa, dyktowanie, zoom, napisy dla niesłyszących i sterowanie przełącznikami. Dodatkowo w iPhonie 7 znajdziesz wiele darmowych aplikacji, które pomogą Ci w sprawnym wykonywaniu codziennych obowiązków.

Najczęściej zadawane pytania!

Obudowa w iPhonie 7 ma unikalny design i została wykonana z wyjątkowo trwałych materiałów. Ten element ma za zadanie chronić wnętrze urządzenia przed wodą, wilgocią i pyłem. Drobne ubytki w obudowie często powstają przez przypadek, gdy telefon niechcący spadnie Ci na ziemię bądź uderzysz nim o ostry przedmiot. Choć takie uszkodzenia z pozoru wydają się niegroźne, to jednak mogą negatywnie wpłynąć na sprawność Twojego telefonu.

Dlatego obudowę w iPhonie 7 warto wymienić od razu, jak tylko zauważysz niepokojące wgniecenia, rysy i pęknięcia. Taka usługa nie jest droga, a jej wykonanie nie zajmuje dużo czasu. W naszym serwisie możemy wymienić obudowę w Twoim iPhonie 7 od ręki, jeśli będziemy dysponowali dopasowaną częścią zamienną. W ramach naprawy ostrożnie zdemontujemy starą obudowę i zadbamy o jej prawidłową utylizację. Montaż nowej części zostanie przeprowadzony zgodnie z zaleceniami producenta oraz z zachowaniem najwyższych standardów.

Naprawa Touch ID w iPhonie 7 najczęściej polega na wymianie przycisku znajdującego się na ekranie głównym. Czas wykonania usługi będzie w dużej mierze uzależniony od dostępności części zamiennej i bieżącego obciążenia zleceniami serwisu. Jeśli dedykowana część będzie się znajdować w naszym magazynie, to naprawa zajmie nam maksymalnie 1-2 dni robocze. W innym wypadku ten okres może zostać dodatkowo wydłużony o kilku dni.

Całkowity czas naprawy iPhone’a 7 będzie też uzależniony od występowania innych usterek. Bardzo często klienci zgłaszają się do nas z niesprawnym telefonem, w którym nie działa Touch ID, a ekran lub obudowa są mocno uszkodzone. Wówczas będziemy musieli zamówić więcej części zamiennych, a sama naprawa może potrwać od 1 do 7 dni roboczych. Kompleksowa wymiana wszystkich uszkodzonych podzespołów sprawi, że znowu będziesz mógł wygodnie korzystać ze swojego telefonu. Nasi fachowcy dołożą wszelkich starań, abyś nie musiał długo czekać na odbiór urządzenia.

Gdy iPhone 7 zaczyna działać nieprawidłowo, możesz mieć problem, aby zadzwonić do bliskich, otworzyć wybrane aplikacji i programy. Jednak nie każda osoba ma czas, aby wybrać się do serwisu osobiście. Jeśli w ciągu dnia masz dużo pracy i nie możesz zrezygnować ze swoich zobowiązań, a jednocześnie chcesz szybko naprawić telefon, to dobrym rozwiązaniem będzie zamówienie wysyłki kurierem.

Taka usługa jest bardzo wygodna i sprawi, że Twoim iPhone’em 7 szybko zajmą się doświadczeni fachowcy. Zamówienie kuriera do serwisu iPhone jest niezwykle proste i możesz to zrobić również, będąc w pracy.

Gdy otrzymamy urządzenie, od razu do Ciebie zadzwonimy, aby przedstawić Ci wstępny kosztorys i plan naprawy. Po zaakceptowaniu przez Ciebie warunków usługi będziemy mogli przystąpić do realizacji zlecenia. Specjalista będzie Cię na bieżąco informował o postępach i skontaktuje się z Tobą, gdy urządzenie będzie gotowe do odbioru. W efekcie zaoszczędzisz czas, który musiałbyś poświęcić na dojazd do serwisu i powrót do pracy.

W naszym serwisie iPhone bardzo nam zależy na zadowoleniu naszych klientów. Dlatego wszystkie naprawy wykonujemy zgodnie z zaleceniami producenta, stosując najwyższe standardy pracy i dedykowane narzędzia. Profesjonalna naprawa często wiąże się z koniecznością wymiany wadliwego podzespołu. Do tego celu wykorzystujemy dobrej jakości części zamienne, które pozyskujemy od sprawdzonych dostawców.

Każdy wymieniony w naszym serwisie element jest objęty długoterminową gwarancją producenta, która może wynosić od 6 miesięcy do nawet roku. Jest to świetne zabezpieczenie dla klientów, ponieważ w razie ponownego wystąpienia usterki, kolejna naprawa zostanie wykonana w ramach gwarancji i nie pobierzemy za nią żadnej dodatkowej opłaty. Dzięki gwarancji producenta zyskasz pewność, że usługa została przeprowadzona z zachowaniem należytej staranności, a nowa część doskonale Ci posłuży przez lata. Jest to świetna opcja dla osób, które na co dzień bardzo intensywnie korzystają ze swojego iPhone’a 7.

Zbita szybka wygląda bardzo nieestetycznie i powoduje znaczy dyskomfort, podczas korzystania z ekranu dotykowego. W naszym serwisie pogwarancyjnym szybko usuniemy wadliwy element i zamontujemy nową szybkę o doskonałych parametrach technicznych. 

Wymiana tego elementu nie jest droga i zwykle nie kosztuje więcej niż 199 zł. Usługa może zostać wykonana w ciągu 15-45 minut w zależności od stopnia uszkodzenia szybki. Nowy element sprawi, że Twój iPhone 7 będzie doskonale zabezpieczony przed czynnikami zewnętrznymi, a obsługa ekranu znowu stanie się prosta i komfortowa.

Koszt wymiany zbitej szybki w iPhonie 7 nie jest wysoki, dlatego warto się na nią zdecydować, aby podnieść wartość telefonu i przedłużyć jego żywotność. W ramach naprawy urządzenie zostanie dokładnie sprawdzone pod kątem występowania innych nieprawidłowości, a jeśli będzie taka potrzeba, to fachowiec poinformuje Cię o konieczności wykonania dodatkowej naprawy.

Zalanie iPhone’a 7 nie zawsze musi prowadzić do powstania poważnej usterki. Ten model jest odporny na krótkotrwały kontakt z wodą i pyłem oraz przypadkowe zachlapanie. Mimo to zalanie urządzenia może czasem powodować trudności z jego ładowaniem, regulacją dźwięku i codzienną obsługą. Wówczas warto się zdecydować na kompleksową naprawę w naszym serwisie.

Klienci często obawiają się, że taka usługa będzie bardzo długo trwała, przez co nie będą mogli swobodnie korzystać z danych zapisanych na telefonie. Nasz zespół specjalistów ma duże doświadczenie w reperowaniu nowoczesnych iPhone’ów, dzięki czemu sprawnie poradzimy sobie z każdego rodzaju problemem. Naprawa po zalaniu może nam zająć od 1 do 7 dni roboczych w zależności od stopnia uszkodzenia poszczególnych elementów i dostępności części zamiennych.

W ramach usługi przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną wycenę i będziemy na bieżąco Cię informować o postępach w naprawie.

W iPhonie 7 znajdziesz wygodne przyciski zewnętrzne, które służą do włączania i wyłączania telefonu, regulacji dźwięku, wyciszania dźwięku i odblokowywania telefonu. Każdy przycisk z czasem może się wyrobić lub zostać uszkodzony podczas codziennego korzystania ze smartfona.

Jeśli klawisz bardzo słabo reaguje na naciskanie lub w ogóle nie działa, to jest to dobry moment na jego wymianę. W naszym serwisie pogwarancyjnym szybko wykonamy taką usługę, abyś nie musiał długo czekać na odbiór telefonu.

W ramach naprawy wymienimy wadliwą część na oryginalny zamiennik, na który otrzymasz długoterminową gwarancję. Proponowana usługa jest bardzo opłacalna, ponieważ nie jest droga i pozwala na całkowite wyeliminowanie dyskomfortu związanego z nieprawidłowym działaniem poszczególnych przycisków. Po wymianie znowu będziesz mógł wygodnie obsługiwać najważniejsze funkcje w swoim smartfonie bez żadnych ograniczeń.

Masz jakieś pytania?

Zapraszamy do kontaktu! Czekamy na Twój telefon i chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń do nas!

Zadzwoń do nas już teraz i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Napisz e-maila!

Napisz do nas wiadomość, a nasz zespół przyjemnością odpowie na Twoje pytania!