NIEZRÓWNANA JAKOŚĆ

Profesjonalny serwis iPhone 13

Masz problem z iPhone’em 13? Urządzenie nie działa prawidłowo? Nie musisz się martwić! W naszym serwisie pogwarancyjnym pomożemy Ci rozwiązać każdym problem z Twoim iPhone’em 13 bez zbędnej zwłoki. Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość, aby zarezerwować termin naprawy.

Urządzenie wygodnie wyślesz też za pośrednictwem sprawdzonej firmy kurierskiej. W naszym serwisie możesz liczyć na kompleksową naprawę, pomoc doświadczonych fachowców, oryginalne części zamienne i długoterminową gwarancję producenta. Zapraszamy do kontaktu!

Kompleksowa naprawa

W naszym serwisie przeprowadzamy kompleksowe naprawy, które obejmują pełną diagnostykę i profesjonalną wymianę uszkodzonych podzespołów.

Doświadczeni fachowcy

Zatrudniamy wykwalifikowanych
fachowców z dużym doświadczeniem, którzy sprawnie poradzą sobie z każdą usterką w Twoim iPhonie 13.

Oryginalne części

Mamy dostęp do
oryginalnych części zamiennych, dzięki
którym Twój iPhone 13
będzie działał
jak nowy.

Gwarancja

W ramach
naprawy otrzymasz długoterminową gwarancję producenta
na każdą wymienioną
część.

Cennik

Napraw iPhone 13
  • Wymiana Szybki 700 zł
  • Wymiana Baterii 250 zł
  • Wymiana Ekranu 450 zł
  • Wymiana tylnej Szybki 400
Popular

Cennik Naprawa iPhone 13

IPhone 13 to nowoczesny smartfon o wszechstronnym zastosowaniu. Dlatego to ważne, aby użytkownik mógł wygodnie korzystać ze wszystkich dostępnych w nim funkcji. Jeśli masz problem z zepsutym aparatem, zużytą baterią, pękniętą obudową lub uszkodzonym wyświetlaczem, to nie zwlekaj, tylko od razu umów się na naprawę w naszym serwisie pogwarancyjnym. Nasi fachowcy dołożą wszelkich starań, aby przywrócić urządzenie do pełnej sprawności.

Wymiana szybki iPhone 13

IPhone 13 wyróżnia się dużym ekranem, na którym znajduje się dodatkowa warstwa ochronna Ceramic Shield. Jest to doskonałe zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jednak niektóre sytuacje mogą spowodować, że szybka zostanie zbita, przez co nie będziesz mógł wygodnie korzystać z panelu dotykowego. W takim wypadku dalsze używanie telefonu może być bardzo ryzykowne. Dlatego najlepiej od razu do nas zadzwoń i umów się na wymianę szybki w iPhonie 13.

Usługa nie jest droga i nie zajmuje dużo czasu. W ramach naprawy zamontujemy w Twoim telefonie wytrzymałą i odporną na uszkodzenia część zamienną, na którą otrzymasz gwarancję producenta. Wszystkie naprawy wykonujemy na starannie do tego celu przygotowanych stanowiskach roboczych. Nowa szybka będzie w pełni kompatybilna z urządzeniem, a jej montaż nie wpłynie znacząco na wartość telefonu. W efekcie iPhone 13 znowu będzie się wspaniale prezentował i doskonale Ci posłuży zarówno w domu, jak i w pracy.

Wymiana wyświetlacza iPhone 13

Użytkownicy bardzo cenią iPhone’a 13 za wyświetlacz Super Retina XDR o przekątnej 6,1 cala, który gwarantuje wysoką jakość obrazu i jest też niezwykle prosty w codziennej obsłudze. Powierzchnia ekranu łatwo może zostać zarysowana, gdy wkładasz telefon do torebki lub kładziesz go na kluczach. Niezależnie od tego, czy uszkodzenie jest niewielkie, czy też bardzo duże, warto się zdecydować na wymianę wyświetlacza w naszym serwisie pogwarancyjnym.

W ramach usługi przeprowadzimy pełną diagnostykę Twojego telefonu i dokładnie sprawdzimy stan matrycy. Na tej podstawie przygotujemy dla Ciebie wycenę i przedstawimy Ci plan naprawy. Wymiana wyświetlacza w iPhonie 13 nie jest skomplikowana. Taką usługę możemy wykonać od ręki, jeżeli tylko będziemy dysponowali dopasowaną częścią zamienną. W naszym serwisie korzystamy z oryginalnych podzespołów, które pozyskujemy od renomowanych dostawców. W efekcie będziesz mógł znowu komfortowo korzystać ze swojego iPhone’a 13.

Wymiana ekranu iPhone 13

Uszkodzenie ekranu w iPhonie 13 to jedna z najczęściej zgłaszanych przez naszych klientów usterek. W tym modelu wyświetlacz OLED o przekątnej 6,1 cala doskonale odwzorowuje kolory, a jego obsługa jest prosta i przyjemna. Jednak drobne rysy, pęknięcia, plamy i martwe piksele mogą spowodować, że nie będziesz mógł w pełni wykorzystać możliwości swojego telefonu. Rozwiązaniem Twoich problemów będzie profesjonalna wymiana ekranu w naszym serwisie pogwarancyjnym.

Doświadczony fachowiec szybko zajmie się iPhone’em 13 i dokładnie sprawdzi jego stan techniczny. Jeśli okażę się, że uszkodzony został tylko ekran, to jego wymiana powinna nam zająć od 60 do maksymalnie 120 minut. W ramach usługi zamontujemy w iPhonie 13 oryginalną część zamienną o doskonałych parametrach technicznych. W efekcie telefon nic nie straci na swojej wartości, a Ty znowu będziesz mógł bez problemu aktywować ulubione funkcje i korzystać z innowacyjnych aplikacji.

Wymiana baterii iPhone 13

Ładowanie baterii w nowoczesnym iPhonie 13 powinno być proste i komfortowe. W tym modelu akumulator pracuje przez wiele godzin na jednym ładowaniu i może być też wygodnie ładowany bezprzewodowo. Jeśli urządzenie rozładowuje się już po 2-3 godzinach lub bardzo wolno się ładuje, to warto sprawdzić stan baterii w naszym serwisie pogwarancyjnym.

Ten element może się szybciej zużywać, jeśli jest nadmiernie eksploatowany lub używasz nieoryginalnych akcesoriów. Na szczęście wymiana baterii w iPhonie 13 nie jest skomplikowana i nie zajmuje dużo czasu. Doświadczony fachowiec może zrealizować taką usługę w ciągu zaledwie 60 minut. W ramach naprawy w Twoim iPhonie 13 zostanie zamontowana nowa część o doskonałych parametrach technicznych. W naszym serwisie wszystkie usługi wykonywane są w sterylnych warunkach oraz z zachowaniem należytej staranności. W efekcie iPhone 13 znowu będzie się sprawnie ładował, a Ty bez problemu skorzystasz ze swoich ulubionych funkcji i aplikacji.

Wymiana głośnika rozmów iPhone 13

Problemy z dźwiękiem w iPhonie 13 to bardzo powszechna usterka, która może sprawić, że nie będziesz mógł wygodnie prowadzić rozmów telefonicznych, używać aplikacji i odtwarzać multimediów. Zniekształcony dźwięk często pojawia się w wyniku zabrudzenia lub uszkodzenia głośnika rozmów. Ten element możemy szybko i bezpiecznie wymienić w naszym serwisie pogwarancyjnym.

Aby skorzystać z usługi, zadzwoń do nas i zarezerwuj termin wizyty lub prześlij nam urządzenie kurierem. Serwisant zajmie się Twoim zleceniem najszybciej, jak to będzie możliwe. Wymiana głośnika rozmów w iPhonie 13 nie jest droga i pozwala na całkowite wyeliminowanie uciążliwych problemów z dźwiękiem. W ramach usługi otrzymasz oryginalną część zamienną, która będzie w pełni kompatybilna z Twoim telefonem. Po wymianie urządzenie znowu będzie emitować doskonałej jakości dźwięk, a Ty komfortowo skorzystasz ze wszystkich ważnych funkcji, aplikacji i programów. W efekcie zaoszczędzisz czas i nie będziesz musiał kupować nowego telefonu.

Wymiana mikrofonu iPhone 13

Mikrofon w iPhonie 13 bardzo dobrze zbiera dźwięk niezależnie od tego, czy użytkownik znajduje się w pomieszczeniu, czy też na zewnątrz. Jednak z czasem ten element może zostać zabrudzony, co sprawi, że dźwięk będzie niewyraźny. Mikrofon jest również podatny na uszkodzenia mechaniczne i łatwo może ulec awarii podczas zalania. Jeśli zauważysz jakiekolwiek nieprawidłowości w trakcie rejestrowania dźwięku, to warto zgłosić się po pomoc do naszego serwisu pogwarancyjnego.

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy mają rozległą wiedzę na temat budowy nowoczesnych iPhone’ów. W efekcie są w stanie szybko uporać się z każdą usterką w Twoim telefonie. Gdy dostarczysz nam urządzenie, przeprowadzimy kompleksową diagnostykę, aby znaleźć przyczynę Twoich problemów. Na tej podstawie zaproponujemy Ci naprawę, która najczęściej polega na wymianie wadliwego elementu na nową, oryginalną część. Z takiej usługi warto skorzystać, jeśli nie planujesz w najbliższej przyszłości kupować nowego telefonu i chcesz, aby iPhone 13 posłużył Ci jak najdłużej.

Wymiana obudowy iPhone 13

Obudowa w iPhonie 13 ma piękny opływowy kształt i możesz ją zamówić w 6 ciekawych wersjach kolorystycznych. Konstrukcja zrobiona ze szkła i aluminium cechuje się wysoką odpornością na zarysowania i jest też bardzo szczelna. Mimo to obudowa może zostać uszkodzona, jeśli telefon spadnie na twarde podłoże i wówczas warto się zdecydować na profesjonalną naprawę w naszym serwisie.

Ubytki, pęknięcia i rysy na powierzchni obudowy są wskazaniem do jej wymiany. Taka usługa nie jest skomplikowana do przeprowadzenia, jednak powinna być wykonana przez doświadczonego fachowca, który odpowiednio zabezpieczy wnętrze urządzenia i wszystkie ważne podzespoły. W naszym serwisie naprawy są realizowane przy użyciu specjalistycznych narzędzi, które umożliwiają precyzyjny demontaż wadliwych elementów i sprawne zamontowanie nowych części o doskonałych parametrach technicznych. W ramach wymiany możesz zmienić kolor obudowy na dowolnie wybrany przez Ciebie odcień. Jest to świetna okazja, aby odświeżyć wygląd swojego telefonu.

Wymiana aparatu iPhone 13

IPhone 13 został wyposażony w system dwóch aparatów 12 MP. W efekcie tym urządzeniem możesz zrobić niezwykle precyzyjne zdjęcia, które z powodzeniem wykorzystasz do stworzenia rodzinnego albumu lub przygotowania projektu do pracy. Jeśli aparat nie chce się włączyć, zdjęcia są nieostre lub nie możesz przybliżyć ani oddalić obrazu, to warto się zgłosić do naszego serwisu pogwarancyjnego, aby uzyskać niezbędną pomoc.

W przypadku trwałego uszkodzenia aparatu w iPhonie 13 konieczna będzie jego wymiana na nową, oryginalną część. Taką usługę wykonujemy zgodnie z zaleceniami producenta w sterylnie czystych warunkach. Wszystko po to, aby sprawnie naprawić Twój telefon i zapewnić Ci najwyższą jakość usług. Po wymianie będziesz mógł znowu robić doskonałej jakości zdjęcia i obrabiać je przy użyciu nowoczesnych narzędzi. Jest to świetne rozwiązanie, jeśli chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze. Dzięki profesjonalnej naprawie w naszym serwisie żywotność iPhone’a 13 zostanie znacząco wydłużona.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 13

Problemy z ładowaniem iPhone’a 13 często wynikają z uszkodzonego gniazda ładowania. Usterka może powstać w wyniku uszkodzenia mechanicznego, zwarcia lub zalania. Jeśli urządzenie nie wykrywa przewodu lub rozłącza się w trakcie ładowania przy użyciu zasilacza, to może się okazać, że niezbędna będzie wymiana gniazda ładowania. Taką usługę warto zlecić doświadczonym fachowcom, którzy wiedzą, jak bezpiecznie przeprowadzić naprawę iPhone’a 13.

W naszym serwisie pogwarancyjnym możemy wymienić gniazdo ładowania w Twoim telefonie od ręki, jeśli będziemy dysponowali dedykowaną częścią zamienną. Naprawa zostanie wykonana przy użyciu specjalistycznych narzędziu na starannie do tego celu przygotowanym stanowisku roboczym. Fachowiec sprawnie zdemontuje wadliwą część i zadba o jej poprawną utylizację. Montaż nowej części zostanie przeprowadzony w sterylnie czystych warunkach i otrzymasz na nią długoterminową gwarancję producenta. W efekcie urządzenie znowu będzie działało jak nowe.

Zalany iPhone 13

Nowoczesny iPhone 13 jest odporny na przypadkowe zachlapania, kontakt z wodą i pyłem. Dlatego nie musisz się martwić, jeśli niechcący wylejesz na niego napój lub na chwilę wpadnie Ci do wanny. Jednak po każdym kontakcie z cieczą warto uważnie obserwować telefon. Jeśli zauważysz jakiekolwiek niepokojące objawy, zadzwoń do nas, aby umówić się na przeprowadzenie pełnej diagnostyki.

Nasi fachowcy mają duże doświadczenie w reperowaniu nowoczesnych smartfonów. W efekcie szybko sprawdzą stan Twojego iPhone’a 13 i ustalą, które podzespoły wymagają naprawy bądź wymiany. W przypadku zalania specjalista musi dokładnie osuszyć i oczyścić wnętrze urządzenia. Kolejnym krokiem będzie wykonanie niezbędnych napraw i ponowne skonfigurowanie telefonu. W naszym serwisie usługi są realizowane zgodnie z zaleceniami producenta, a na nową część otrzymasz co najmniej kilkumiesięczną gwarancję. Naprawa po zalaniu to skuteczny sposób na przywrócenie wszystkich funkcjonalności w Twoim telefonie.

Brak sieci iPhone 13

Brak sieci w iPhonie 13 to usterka, przez którą Twoim bliscy nie będą mogli się z Tobą wygodnie skontaktować. W takim wypadku urządzenie nie widzi sieci komórkowej i się z nią nie łączy, przez co wykonywanie połączeń telefonicznych stanie się niemożliwe. Na szczęście brak sieci w iPhonie 13 to usterka, którą można naprawić. W naszym serwisie pogwarancyjnym zrobimy co w naszej mocy, aby Twój telefon znowu działał jak nowy.

Urządzenie możesz nam dostarczyć osobiście lub zamówić wysyłkę do serwisu. Fachowiec od razu wykona wieloetapową diagnostykę, aby ustalić przyczynę usterki i zaproponować Ci adekwatne rozwiązanie. Brak sieci w iPhonie 13 może być spowodowany uszkodzeniem modułu odpowiedzialnego za komunikację z sieciami GSM. W takim wypadku niezbędna będzie jego wymiana na nową, oryginalną część. Usługa jest dosyć skomplikowana, dlatego jej wykonanie może nam zająć od 1 do 5 dni roboczych. Jednak warto się na nią zdecydować, jeśli chcesz dalej wygodnie korzystać z iPhone’a 13.

Naprawa Face ID iPhone 13

Codzienne korzystanie z Face ID w iPhonie 13 jest niezwykle wygodne. Dzięki tej funkcji Twoje dane są dobrze zabezpieczone przed osobami postronnymi, a Ty możesz szybko odblokować telefon w każdych okolicznościach. Jednak niektóre usterki mogą spowodować, że funkcja Face ID nie będzie działała poprawnie. W naszym serwisie pogwarancyjnym szybko pomożemy Ci uporać się z tym problemem.

Naprawa Face ID w iPhonie 13 jest dosyć skomplikowana, dlatego warto ją powierzyć doświadczonym fachowcom. Nasi specjaliści przeprowadzą wieloetapową diagnostykę, aby ustalić przyczynę usterki, a następnie zaproponują Ci naprawę bądź wymianę wskazanych podzespołów. Usługa zostanie zrealizowana przy użyciu dedykowanych narzędzi, a na nowe części otrzymasz gwarancje producenta. Po zakończeniu prac fachowiec ponownie sprawdzi urządzenie i je skonfiguruje, aby zyskać pewność, że działa prawidłowo. W efekcie zaoszczędzisz czas i pieniądze, które musiałbyś wydać na zakup nowego telefonu.

Wymiana przycisków iPhone 13

Przyciski w iPhonie 13 są bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu. Dzięki nim możesz włączyć i wyłączyć telefon, wyregulować głośność lub całkowicie wyciszyć dźwięk. Jeśli przyciski w Twoim iPhonie 13 nie działają tak, jak powinny, może się okazać, że doszło do ich trwałego uszkodzenia. Aby to sprawdzić, zadzwoń do nas i zarezerwuj termin wizyty w naszym serwisie pogwarancyjnym.

W ramach usługi przeprowadzimy kompleksową diagnostykę i zaproponujemy Ci korzystne warunki naprawy. Uszkodzone przyciski najczęściej wymienia się na nowe, oryginalne zamienniki o takich samych parametrach technicznych. Taka usługa nie wiąże się z żadnym ryzykiem i nie wpłynie znacząco na wartość Twojego telefonu. Wymiana przycisków w iPhonie 13 może nam zająć od 60 do 90 minut, a na nowe części otrzymasz długoterminową gwarancję producenta. W efekcie zaoszczędzisz sporo pieniędzy i znacząco wydłużysz żywotność Twojego telefonu.

Naprawa układu U2-IC iPhone 13

W iPhonie 13 znajdziesz najnowsze rozwiązania technologiczne, dzięki którym ładowanie tego modelu jest bardzo szybkie i komfortowe. Jednak niektóre usterki mogą prowadzić do uszkodzenia modułu U2-IC, który jest odpowiedzialny za zarządzanie zasilaniem i obsługę ładowania telefonu. Wówczas iPhone 13 będzie się często przegrzewał, wyłączał lub w ogóle przestanie się ładować. Jak sobie poradzić z taką usterką?

W naszym serwisie pogwarancyjnym możemy bezpiecznie przeprowadzić wymianę modułu U2-IC, który znajduje się na płycie głównej. Usługa jest bardzo skomplikowana, dlatego powinna zostać wykonana przez doświadczonego fachowca przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Nasi serwisanci są odpowiednio przeszkoleni, dzięki czemu sprawnie wymienią układ U2-IC w Twoim smartfonie, a na nową część otrzymasz gwarancję producenta. Jest to świetna opcja dla osób, które na co dzień bardzo intensywnie korzystają z iPhone’a 13 i nie chcą w najbliższym czasie kupować nowego telefonu.

Specyfikacja iPhone 13

IPhone 13 to średniej wielkości smartfon, który wyróżnia się stylowym designem i starannym wykończeniem. Producent wyposażył ten model w nowoczesny procesor A15 Bionic i niezwykle wydajny system operacyjny iOS 15. W efekcie smartfon doskonale poradzi sobie z każdym zadaniem i może obsługiwać wiele zaawansowanych programów. Pamięć wbudowana w iPhonie 13 to 4 GB RAM, a pamięć masowa może mieć pojemność: 128 GB, 256 GB lub 512 GB.

Urządzenie jest bardzo uniwersalne i poręczne. Smartfon waży 173 g, a jego wysokość wynosi 146,7 mm. W tym modelu znajdziesz innowacyjny wyświetlacz Super Retina XDR o przekątnej 6,1 cala, który posiada szeroką gamę kolorów i specjalną powłokę oleofobową odporną na odciski palców. IPhone 13 jest chroniony warstwą Ceramic Shield z przodu i konstrukcją ze szkła i aluminium z tyłu obudowy. W efekcie urządzenie jest odporne na zachlapania, kontakt z wodą i pyłem. Obecnie możesz zamówić iPhone’a 13 w 6 następujących kolorach: czerwonym, księżycowej poświaty, północnym, niebieskim, różowym i zielonym.

W tym modelu zastosowano system dwóch aparatów 12 MP z obiektywem szeroko­kątnym i ultraszeroko­kątnym. Na uwagę zasługują takie funkcje jak: maks. 5-krotny zoom cyfrowy, automatyczna stabilizacja obrazu, osłona obiektywu ze szkła szafirowego i tryb portretowy z zaawanso­wanym efektem bokeh i funkcją kontroli głębi ostrości. Tylny aparat umożliwia robienie doskonałej jakości zdjęcie i filmów, a dzięki przedniej kamerze wykonasz efektowne selfie i nakręcisz atrakcyjną relację dla rodziny i znajomych. W iPhonie 13 nowością jest również możliwość nagrywania wideo HDR z Dolby Vision w rozdzielczości do 4K z częstością 60 kl./s.

Ten wyjątkowy smartfon posiada również funkcję Face ID, dzięki której będziesz mógł wygodnie skorzystać z usługi Apple Pay zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. IPhone 13 gwarantuje także wysoką jakość dźwięku, niezależnie od tego, czy prowadzisz rozmowy wideo przez FaceTime, czy też odtwarzasz dźwięki przy użyciu popularnych formatów.

W iPhonie 13 zastosowano pojemną baterię, która pozwala na odtwarzanie wideo do 19 godzin bez przerwy na jednym ładowaniu i odtwarzanie dźwięków do 75 godzin bez przerwy na jednym ładowaniu. Wbudowana bateria litowo-jonowa może być ładowana bezprzewodowo przy użyciu najnowszych ładowarek, a także przez zasilacz i przez przewód USB podłączony do komputera.

Ponadto iPhone 13 posiada wiele wbudowanych czujników, bezpłatnych aplikacji i ułatwień dostępu dla osób z różnego rodzaju niepełnosprawnościami.

Najczęściej zadawane pytania!

IPhone 13 może być z powodzeniem wykorzystywany do realizowania wielu zadań i projektów. Dlatego to całkowicie normalne, że użytkownicy chcą mieć stały dostęp do swojego telefonu. Drobne usterki zwykle nie skłaniają klientów do wizyty w serwisie. Tymczasem nawet z pozoru niegroźne uszkodzenie może doprowadzić do poważnej awarii całego urządzenia.

W naszym serwisie szybko i sprawnie wykonujemy wszystkie usługi. Im wcześniej się do nas zgłosisz, tym większa jest szansa, że naprawa będzie niedroga i nie zajmie nam dużo czasu. Z naszych usług warto skorzystać, gdy zauważysz, że iPhone 13 działa wolniej, jest zarysowany, szybko się rozładowuje lub nie łączy się z dostępnymi sieciami bezprzewodowymi.

W każdym ze wspomnianych przypadków uzyskasz kompleksową pomoc, dzięki czemu iPhone 13 nic nie straci na swojej wartości i doskonale Ci posłuży przez kolejne lata.

Jeśli codziennie bardzo intensywnie korzystasz z iPhone’a 13, to na pewno będzie Ci trudno się z nim rozstać na czas naprawy. W naszym serwisie dołożymy wszelkich starań, aby zlecenie zostało zrealizowane w jak najkrótszym czasie. Jak przygotować telefon przed oddaniem do serwisu? Wbrew pozorom, to wcale nie takie trudne.

Przed wysłaniem iPhone’a 13 do serwisu zrób kopię zapasową wszystkich ważnych dla Ciebie danych. W ten sposób zabezpieczysz się przed ich utratą i będziesz mógł z nich dowolnie korzystać, gdy urządzenie będzie w serwisie.

Jeśli masz taką możliwość, to warto również naładować baterię do 30%. W przypadku problemów z ładowaniem dołącz do paczki z telefonem akcesoria, których na co dzień używasz do jego ładowania.

Jednak pamiętaj, że większość napraw nie wymaga specjalnego przygotowania. Wystarczy, że opiszesz nam swój problem i prześlesz urządzenie, a my zajmiemy się resztą i szybko zreperujemy Twój telefon.

W naszym serwisie pogwarancyjnym dbamy o wysoką jakość oferowanych usług. Jeśli w trakcie naprawy konieczna będzie wymiana wadliwego podzespołu, to na nową część otrzymasz gwarancję producenta.

Jest to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu nie musisz się obawiać, że naprawa będzie nieskuteczna. Gwarancja zwykle jest przyznawana na 6 lub 12 miesięcy. Jeśli w międzyczasie nowa część ulegnie uszkodzeniu lub przestanie działać, to wymienimy ją bezpłatnie w ramach obowiązującej gwarancji.

Takie naprawy są dla nas priorytetowe, ponieważ zależy nam na zadowoleniu naszych klientów. Jeśli chcesz wymienić wadliwy podzespół na gwarancji, to wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz wiadomość, aby zarezerwować termin wykonania usługi.

Nasi fachowcy dołożą wszelkich starań, aby iPhone 13 znowu działał jak nowy i doskonale Ci posłużył przez kolejne lata. W efekcie zaoszczędzisz pieniądze i znacząco wydłużysz żywotność urządzenia.

IPhone 13 wspaniale się prezentuje. W tym modelu zastosowano obudowę, która jest niezwykle trwała i doskonale odbija światło. Dzięki niej urządzenie nie tylko dobrze wygląda, ale także jest świetnie chronione przed wilgocią, kurzem i innymi czynnikami zewnętrznymi.

Jeśli zauważysz na tylnej obudowie głębokie rysy, wgniecenia lub pęknięcia, to warto ją wymienić w naszym serwisie pogwarancyjnym. Jest to doskonały sposób na przywrócenie fabrycznego wyglądu i przedłużenie żywotności urządzenia.

Taka usługa nie jest droga, a jej wykonanie może nam zająć maksymalnie do 120 minut. Za wymianę obudowy w iPhonie 13 w naszym serwisie zapłacisz około 799 zł. W ramach naprawy będziesz mógł wybrać preferowany przez siebie kolor obudowy, a na nową część otrzymasz długoterminową gwarancję producenta. Jest to optymalne rozwiązanie dla osób, które korzystają z iPhone’a 13 w pracy i chcą, aby urządzenie dobrze się spisywało przez kolejne lata.

Układ U2-IC znajduje się na płycie głównej, co sprawia, że jego naprawa jest bardzo trudna i wymaga użycia zaawansowanych narzędzi. Fachowiec musi bezpiecznie zdemontować poszczególne części, aby dostać się do wadliwego podzespołu i go naprawić lub wymienić. Takie naprawy są wykonywane w sterylnie czystych warunkach na starannie do tego celu przygotowanych stanowiskach roboczych.

Ze względu na stopień skomplikowania naprawa układu U2-IC może potrwać od 2 do nawet 7 dni roboczych. Zanim fachowiec przystąpi do pracy, będzie musiał wykonać wieloetapową diagnostykę, aby dokładnie sprawdzić stan techniczny iPhone’a 13. Jeśli konieczna będzie wymiana układu U2-IC, to specjalista będzie musiał również zamówić dopasowaną część, na którą otrzymasz długoterminową gwarancję producenta.

Na taką naprawę warto się zdecydować, ponieważ dzięki niej Twój telefon znowu będzie działał jak nowy, a Ty odzyskasz dostęp do wszystkich ulubionych funkcji.

Bateria w iPhonie 13 powinna dobrze Ci służyć przez co najmniej 2-3 lata. Jednak jeśli codziennie przez wiele godzin intensywnie używasz swojego telefonu lub ładujesz go przy użyciu nieoryginalnych akcesoriów, to możesz znacząco skrócić jej żywotność.

Baterię w iPhonie 13 warto wymienić, gdy coraz szybciej się rozładowuje, często się nagrzewa i długo się ładuje. Taka usługa nie jest skomplikowana, dlatego jej wykonanie nie zajmie nam dużo czasu. Cena wymiany baterii może wynieść od 349 zł wzwyż.

W ramach usługi Twoje urządzenie zostanie dokładnie sprawdzone pod kątem występowania innych usterek. Dzięki profesjonalnej naprawie zyskasz pewność, że iPhone 13 jest w pełni sprawny i będziesz mógł z niego swobodnie korzystać zarówno w domu, jak i w szkole czy w pracy.

Warto podkreślić również, że bateria w Twoim iPhonie 13 zostanie wymieniona na oryginalną część zamienną o doskonałych parametrach technicznych, na którą uzyskasz gwarancję producenta.

Czas trwania naprawy iPhone’a 13 po zalaniu może być uzależniony od wielu czynników. Jeśli urządzenie miało długotrwały kontakt z cieczą, to mogło dojść do uszkodzenia ważnych podzespołów lub nawet do zwarcia. Aby to sprawdzić, doświadczony specjalista wykona wieloetapową diagnostykę, na podstawie której ustali, jakie elementy wymagają naprawy bądź wymiany.

Naprawa po zalaniu może nam zająć od 1 do 7 dni roboczych. Zakres działań obejmuje wysuszenie i wyczyszczenie telefonu oraz naprawę i wymianę poszczególnych części. Taką usługę realizujemy zgodnie z zaleceniami producenta na starannie do tego celu przygotowanym stanowisku roboczym. Czas wykonania zlecenia może się wydłużyć, jeśli się okaże, że nie mamy na stanie danej części zamiennej. Wówczas będziemy musieli ją zamówić bezpośrednio u dostawcy.

Każda nowa część zostanie objęta gwarancją producenta, a po naprawie jeszcze raz dokładnie sprawdzimy i skonfigurujemy Twój telefon. Wszystko po to, abyś znowu mógł bezpiecznie z niego korzystać.

Masz jakieś pytania?

Zapraszamy do kontaktu! Czekamy na Twój telefon i chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń do nas!

Zadzwoń do nas już teraz i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Napisz e-maila!

Napisz do nas wiadomość, a nasz zespół przyjemnością odpowie na Twoje pytania!