NIEZRÓWNANA JAKOŚĆ

Profesjonalny serwis iPhone 14

Wymagająca naprawa iPhone’a 14? Potrzebujesz pomocy ekspertów? W naszym serwisie pogwarancyjnym szybko uzyskasz niezbędne wsparcie! Zadzwoń lub napisz do nas, aby zarezerwować naprawę na miejscu lub zamów wysyłkę do serwisu.

Wybierając nasze usługi, możesz liczyć na szybką realizację, konkurencyjne ceny i korzystne warunki gwarancji. W ramach oferty przeprowadzimy również pełną diagnostykę i darmową wycenę. Zapraszamy do kontaktu!

Ekspresowa realizacja

Nasz zespół posiada dużą wiedzę i doświadczenie w naprawie iPhone'ów 14, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko zrealizować każde zlecenie.

Konkurencyjne ceny

Naszym klientom
oferujemy konkurencyjne ceny i atrakcyjne rabaty,
dzięki którym zaoszczędzisz sporo pieniędzy.

Gwarancja

Używamy tylko wysokiej
jakości części zamiennych, a każda naprawa jest
objęta długoterminową gwarancją.

Darmowa wycena

Wycena usług w naszym serwisie jest całkowicie darmowa, dzięki czemu z łatwością podejmiesz korzystną dla siebie decyzję.

Cennik

Napraw iPhone 14
  • Wymiana Szybki 900 zł
  • Wymiana Baterii 250 zł
  • Wymiana Ekranu 500 zł
  • Wymiana tylnej Szybki 500
Popular

Cennik Naprawa iPhone 14

Popsuty iPhone 14 nie będzie prawidłowo spełniał swojej funkcji. Nawet z pozoru drobna usterka może znacząco utrudniać codzienne korzystanie z telefonu, przez co nie będziesz w stanie dobrze wywiązywać się ze swoich obowiązków. Profesjonalna naprawa w naszym serwisie pogwarancyjnym to komfortowe rozwiązanie, które sprawi, że szybko zapomnisz o uciążliwej usterce i będziesz mógł znowu wygodnie używać ulubionych aplikacji i programów.

Wymiana szybki iPhone 14

Szybka w iPhonie 14 jest wykonana z hartowanego szkła i świetnie chroni urządzenie przed wszelkimi uderzeniami. Jest to także dobre zabezpieczenie przed rysami i pęknięciami, które często powstają na powierzchni ekranu podczas wykonywania codziennych czynności. Silniejsze uderzenie lub upadek z dużej wysokości mogą doprowadzić do zbicia szybki w Twoim iPhonie 14. W takim wypadku konieczna będzie jej wymiana przy użyciu dedykowanych narzędzi.

W naszym serwisie pogwarancyjnym sprawnie wymienimy zbitą szybkę na nową, oryginalną część zamienną. Jest to świetny sposób na zabezpieczenie ekranu przed powstaniem kosztownych uszkodzeń. W trakcie naprawy zadbamy o to, aby usunąć wszystkie pozostałości szybki z panelu dotykowego. Następnie starannie przytwierdzimy nową część do powierzchni ekranu. Montaż samej szybki jest bardzo opłacalny, ponieważ znacząco ogranicza koszty naprawy. Po wykonaniu usługi Twój iPhone 14 znowu będzie się wspaniale prezentował i świetnie Ci posłuży przez co najmniej kilka lat.

Wymiana wyświetlacza iPhone 14

Uszkodzony wyświetlacz w iPhonie 14 może przysporzyć Ci wielu kłopotów. Głębokie rysy i pęknięcia często prowadzą do poważnej awarii panelu dotykowego, a wówczas korzystanie z poszczególnych funkcji i programów będzie niemożliwe. Na szczęście taką usterkę możemy sprawnie naprawić w naszym serwisie pogwarancyjnym. Wymiana wyświetlacza w iPhonie 14 nie zajmuje dużo czasu i nie będzie mieć wpływu na wartość telefonu.

Montaż nowej części odbywa się w sterylnych warunkach i jest wykonywany przez zespół doświadczonych fachowców. Do tego celu wykorzystujemy specjalistyczne narzędzia i pozyskujemy oryginalną część zamienną, która będzie idealnie dopasowana do Twojego telefonu. W ramach usługi otrzymasz gwarancję na wymieniony wyświetlacz, a iPhone 14 zostanie dokładnie sprawdzony i ponownie skonfigurowany. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i pieniądze. Nowy wyświetlacz będzie się świetnie sprawował i sprawi, że codzienna obsługa iPhone’a 14 stanie się wyjątkowo przyjemna..

Wymiana ekranu iPhone 14

Mechaniczne uszkodzenie ekranu w iPhonie 14 to bardzo często spotykana usterka. Jeśli wyświetlacz nie działa prawidłowo, a na jego powierzchni zauważysz wyraźne ubytki, martwe piksele, paski lub plamy, to konieczna będzie jego profesjonalna wymiana w sprawdzonym serwisie pogwarancyjnym. Do uszkodzenia ekranu w iPhonie 14 może dojść pomimo obecności szybki ochronnej z hartowanego szkła. Czasem wystarczy chwila nieuwagi, aby doprowadzić do naruszenia powierzchni wyświetlacza, co spowoduje, że ekran przestanie reagować na dotyk.

Nasz zespół szybko zajmie się Twoim iPhon’em 14 i wymieni wadliwą część na nowy, oryginalny podzespół o takich samych parametrach technicznych. W ramach usługi dokładnie oczyścimy telefon i zamontujemy na nim również nową szybkę ochronną. Jest to doskonały sposób na zaoszczędzenie pieniędzy i przedłużenie żywotności telefonu. Po naprawie panel dotykowy będzie działał jak nowy, dzięki czemu komfortowo skorzystasz ze wszystkich innowacyjnych funkcji, aplikacji i programów.

Wymiana baterii iPhone 14

IPhone 14 został wyposażony w wydajną baterię, która gwarantuje wiele godzin nieprzerwanej pracy na jednym ładowaniu. Jednak bardzo intensywne korzystanie z telefonu i jego częste ładowanie mogą spowodować, że bateria zużyje się dużo szybciej, niż to przewidział producent. W takim wypadku będziesz musiał ładować telefon nawet kilka razy dziennie. W naszym serwisie pogwarancyjnym sprawnie rozwiążemy Twój problem poprzez wymianę niesprawnej baterii na nowy, oryginalny akumulator.

Usługa jest wykonywana przez wykwalifikowanego specjalistę, który najpierw dokładnie sprawdzi stan baterii, a następnie przeprowadzi profesjonalną naprawę przy użyciu dedykowanych narzędzi. Cena usługi pozytywnie Cię zaskoczy, a na nową część otrzymasz gwarancję producenta. Dzięki wymianie znowu będziesz mógł komfortowo korzystać z telefonu całymi dniami bez konieczności ciągłego podłączania go do ładowarki. Takie rozwiązanie jest szczególnie polecane osobom, które wykorzystują nowoczesny iPhone 14 do celów służbowych.

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14

W iPhonie 14 zastosowano najnowsze rozwiązania technologiczne. Dlatego podczas rozmowy telefonicznej powinieneś bardzo dobrze słyszeć swojego rozmówcę. Jeśli tak nie jest, to prawdopodobnie doszło do zabrudzenia lub mechanicznego uszkodzenia głośnika rozmów. W takim wypadku głos w słuchawce może być zniekształcony, a w tle pojawią się nieprzyjemne szumy i trzaski.

W naszym serwisie pogwarancyjnym możemy łatwo naprawić wspomnianą usterkę, poprzez wymianę wadliwego elementu na nowy. Usługa zostanie wykonana przez osobę o odpowiednich kwalifikacjach technicznych na starannie do tego celu przygotowanym stanowisku roboczym. Nasz zespół korzysta jedynie z oryginalnych części zamiennych, które są objęte kilkumiesięczną gwarancją producenta. W efekcie nie musisz się obawiać, że po naprawie usterka wystąpi ponownie. Nowy głośnik rozmów w iPhonie 14 sprawi, że prowadzenie rozmów telefonicznych znowu stanie się proste i wygodne, a Ty bez problemu zrealizujesz wszystkie swoje cele zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Wymiana mikrofonu iPhone 14

IPhone 14 został wyposażony w wysokiej jakości wbudowany mikrofon, który doskonale zbiera dźwięk. Jeśli podczas rozmowy telefonicznej źle Cię słychać, w tle pojawia się pogłos i często musisz kilkakrotnie powtarzać, co chcesz powiedzieć, to warto sprawdzić stan techniczny mikrofonu w renomowanym serwisie pogwarancyjnym. Ten element może ulec zabrudzeniu lub uszkodzeniu podczas codziennego użytkowania. Jest to usterka, którą łatwo można naprawić poprzez wyczyszczenie lub wymianę wadliwego podzespołu.

W naszym serwisie szybko zajmiemy się Twoim iPhone’em 14 i przedstawimy Ci bardzo korzystną wycenę usługi. Dzięki profesjonalnej naprawie mikrofon będzie znowu dobrze rejestrował dźwięk bez żadnych zakłóceń w każdych okolicznościach, a Ty wygodnie przeprowadzisz rozmowę telefoniczną lub nagrasz relację z ważnego spotkania. Uszkodzony mikrofon wymienimy na oryginalną część zamienną, na którą otrzymasz stosowną gwarancję. W ten sposób zaoszczędzisz czas i nie będziesz musiał rezygnować ze swoich planów.

Wymiana obudowy iPhone 14

Obudowa w iPhonie 14 została pokryta niezwykle trwałym ceramicznym szkłem, które doskonale chroni wnętrze smartfona przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Jeśli pomimo to tył zostanie zbity lub zniekształcony w wyniku upadku, to warto wymienić tę część na nową. Choć taka naprawa pozornie nie wydaje się skomplikowana, to jednak powinna zostać wykonana przy użyciu specjalistycznych narzędzi. Nasz zespół szybko się upora z wymianą obudowy w iPhonie 14, dzięki czemu Twój smartfon znowu będzie się wspaniale prezentował.

Warto pamiętać, że uszkodzona obudowa to nie tylko problem estetyczny. Przez drobne ubytki do wnętrza telefonu mogą się dostawać wilgoć, kurz i inne zanieczyszczenia, które doprowadzą do uszkodzenia ważnych podzespołów. Dlatego z naprawą iPhone’a 14 nie należy zwlekać. Wymiana obudowy w naszym serwisie nie jest droga i nie zajmuje dużo czasu. Dzięki niej będziesz mógł wygodnie korzystać ze wszystkich ważnych funkcji, a żywotność urządzenia zostanie znacząco wydłużona.

Wymiana aparatu iPhone 14

W iPhonie 14 znajdziesz nowoczesny system dwóch aparatów, który umożliwia robienie wysokiej jakości zdjęć o każdej porze roku. Usterka tego podzespołu może być spowodowana zabrudzeniami, pęknięciem osłony soczewki lub usterkami systemowymi. Gdy zgłosisz się do nas, szybko ustalimy przyczynę powstania problemów z jakością obrazu i zaproponujemy Ci korzystne warunki naprawy.

W przypadku wystąpienia poważnej usterki rekomendowanym działaniem będzie wymiana wadliwego aparatu na nową, oryginalną część. Taką usługę wykonujemy zgodnie z zaleceniami producenta na dedykowanych stanowiskach roboczych. Po naprawie iPhone 14 będzie wyglądał jak nowy, a Ty bez problemu zrobisz nim profesjonalne fotografie na użytek własny lub służbowy. Wymiana aparatu w iPhonie 14 nie nadwyręży Twoich finansów i pozwoli Ci zaoszczędzić czas, który musiałbyś poświęcić na zakup nowego urządzenia. Jest to świetna alternatywa dla osób, które na co dzień robią dużo zdjęć i intensywnie korzystają z wielu zaawansowanych funkcji w swoim telefonie.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 14

Sytuacja, w której podłączasz iPhone’a 14 do ładowarki, a on nie chce się ładować, jest bardzo niekomfortowa. Problemy z wykryciem przewodu najczęściej pojawiają się, gdy dojdzie do poluzowania lub uszkodzenia gniazda ładowania. Taka usterka utrudni Ci swobodne korzystanie z telefonu i uniemożliwi przesyłanie danych na komputer. Na szczęście wadliwe gniazdo ładowania można szybko wymienić na nowe przy pomocy specjalistycznych narzędzi i akcesoriów.

W naszym serwisie pogwarancyjnym chętnie podejmiemy się takiej naprawy, a cena usługi pozytywnie Cię zaskoczy. Wymiana gniazda ładowania w iPhonie 14 jest wykonywana w sterylnych warunkach z zachowaniem najwyższych standardów. Do tego celu użyjemy oryginalnej części zamiennej, która zostanie objęta gwarancją producenta. W efekcie Twój iPhone 14 znowu będzie się sprawnie ładował i umożliwi Ci płynne przesyłanie ważnych danych na komputer. Profesjonalnie przeprowadzona naprawa pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i uchroni Cię przed koniecznością zakupu nowego telefonu.

Zalany iPhone 14

Zalanie iPhone’a 14 nie zawsze musi się wiązać z poważnymi konsekwencjami. Smartfon jest odporny na przypadkowe zachlapanie, wodę i pył, dlatego zwykle krótkotrwały kontakt z cieczą nie prowadzi do powstania uszkodzeń. Jednak urządzenie po zalaniu warto bacznie obserwować. Jeśli przestanie działać prawidłowo i będzie się często zawieszać, to niezbędne będzie przeprowadzenie pełnej diagnostyki i wykonanie adekwatnej naprawy.

W naszym zespole pracują fachowcy, którzy mają duże doświadczenie w reperowaniu smartfonów po zalaniu. Gdy się do nas zgłosisz, szybko przetestujemy iPhone’a 14 i dokładnie osuszymy jego wnętrze. W razie potrzeby możemy również wymienić uszkodzone podzespoły na nowe, oryginalne części zamienne, które zostaną objęte gwarancją producenta. Proponowana usługa nie jest skomplikowana, a jej wykonanie może nam zająć od 1 do 5 dni roboczych. Dzięki szybkiej naprawie urządzenie znowu będzie działało tak samo dobrze, jak przed zalaniem i świetnie Ci posłuży przez następne lata.

Brak sieci iPhone 14

Brak sieci w iPhonie 14 to poważna usterka, w wyniku której urządzenie nie będzie w stanie wykryć dostępnej sieci komórkowej. W takim wypadku konieczne będzie przeprowadzenie wieloetapowej diagnostyki, aby precyzyjnie ustalić przyczynę powstania problemu. Przywrócenie pełnej sprawności telefonu jest możliwe, ale może zająć więcej czasu. W naszym serwisie pogwarancyjnym posiadamy zaawansowany sprzęt, dzięki któremu poradzimy sobie z tym problemem.

Twoim iPhone’em 14 zajmie się zespół fachowców, a naprawa zostanie przeprowadzona w sterylnych warunkach zgodnie z zaleceniami producenta. Brak sieci w iPhonie 14 może być spowodowany uszkodzeniem modułu odpowiedzialnego za komunikację z sieciami GSM. Wówczas niezbędna będzie jego wymiana, którą wykonuje się przy użyciu dedykowanych narzędzi. Profesjonalnie przeprowadzona naprawa pozwala na całkowite wyeliminowanie problemu, dzięki czemu telefon sprawnie połączy się z wybraną siecią komórkową, a Ty wygodnie skorzystasz ze wszystkich ważnych funkcji.

Naprawa Face ID iPhone 14

Face ID to funkcja, dzięki której możesz wygodnie zabezpieczyć dane i odblokowywać iPhone'a 14. Poprawne działanie systemu rozpoznawania twarzy jest uzależnione od wielu wzajemnie powiązanych ze sobą czynników. Dlatego, gdy funkcja Face ID przestaje działać, jej naprawa nie zawsze jest możliwa. W takim wypadku konieczne będzie przeprowadzenie kompleksowej diagnostyki, aby ustalić przyczynę powstania usterki.

Jeśli doszło do uszkodzenia taśmy sygnałowej, to naprawa nie powinna przysporzyć fachowcom wielu problemów. Jednak w niektórych sytuacjach niezbędne będzie użycie specjalistycznego sprzętu, żeby naprawić lub wymienić uszkodzoną część. W naszym serwisie pogwarancyjnym dołożymy wszelkich starań, aby szybko wykonać diagnostykę i poinformować Cię o kosztach ewentualnej naprawy. Na tej podstawie będziesz mógł podjąć korzystną dla siebie decyzję. Przywrócenie funkcji Face ID w iPhonie 14 sprawi, że znowu będziesz mógł komfortowo odblokowywać telefon i odzyskasz dostęp do ważnych programów i aplikacji.

Wymiana przycisków iPhone 14

IPhone 14 to nowoczesny smartfon, który jest obsługiwany głównie za pomocą panelu dotykowego. Większość użytkowników z przycisków bocznych korzysta jedynie sporadycznie, gdy trzeba szybko włączyć i wyłączyć telefon lub wyregulować dźwięk. Gdy dojdzie do uszkodzenia w obrębie tego elementu, to przyciski mogą się zacinać lub nie będą prawidłowo reagowały na naciskanie. Jeśli choć jeden z klawiszy został trwale uszkodzony, to konieczna będzie wymiana wszystkich elementów znajdujących się na jednej taśmie sygnałowej.

Nasz zespół fachowców jest w stanie sprawnie wykonać taką naprawę na specjalnie do tego celu przygotowanym stanowisku roboczym z zachowaniem należytej staranności. Wystarczy, że umówisz się z nami na dogodny termin wizyty lub prześlesz iPhone’a 14 kurierem, a szybko zajmiemy się Twoim telefonem i sprawimy, że będzie działał jak nowy. Po wymianie wygodnie skorzystasz z przycisków, dzięki czemu nie będziesz musiał rozważać zakupu nowego telefonu. W naszym serwisie z uwagą podchodzimy do każdego zlecenia.

Naprawa układu U2-IC iPhone 14

IPhone 14 powinien się bardzo szybko ładować w każdych okolicznościach. Jeśli ta czynność zajmuje Ci więcej czasu niż zwykle, a dodatkowo urządzenie często się rozładowuje i przegrzewa, to mogło dojść do uszkodzenia układu U2-IC. Ten moduł pełni bardzo ważną funkcję w iPhonie 14, ponieważ odpowiada za zarządzanie zasilaniem. Nasz zespół specjalistów szybko upora się ze wspomnianą usterką przy pomocy dedykowanych narzędzi i akcesoriów.

Profesjonalna naprawa w serwisie pogwarancyjnym to świetny sposób na pozbycie się usterki i zaoszczędzenie pieniędzy. Gdy się do nas zgłosisz, najpierw przeprowadzimy kompleksową diagnostykę, a następnie zaproponujemy Ci adekwatne i korzystne finansowo rozwiązanie. W przypadku trwałego uszkodzenia układu U2-IC konieczna będzie jego wymiana na nową, oryginalną część. Taką usługę wykonuje się zgodnie z wytycznymi producenta, a na nową część otrzymasz długoterminową gwarancję. Po naprawie iPhone 14 będzie się sprawnie ładował, dzięki czemu świetnie Ci posłuży przez kolejne lata.

Specyfikacja iPhone 14

IPhone 14 to flagowy model marki Apple, w którym zastosowano wiele innowacyjnych rozwiązań. Urządzenie zostało wyposażone w wydajny system operacyjny Apple iOS 16 i 6-rdzeniowy procesor Apple A15 Bionic z zegarem 3.22 GHz. Wielordzeniowy procesor świetnie sobie radzi z większą ilością skomplikowanych procesów zachodzących jednocześnie oraz sprawnie przydziela dostępną moc obliczeniową do realizacji określonych zadań. Warto podkreślić, że czip Apple A13 Bionic jest jednym z najbardziej wydajnych procesorów dostępnych obecnie na rynku.

Nowoczesny iPhone 14 obsługuje dwie karty SIM, ma 6 GB RAM-u i możesz go zamówić w wersji z pamięcią wbudowaną o pojemności 128 GB, 256 GB lub 512 GB. Doskonałe parametry techniczne znacząco ułatwiają jego codzienną obsługę i pozwalają na swobodne korzystnie z wielu zaawansowanych aplikacji i programów.

IPhone 14 został wyposażony w ekran dotykowy o przekątnej 6,06 cala. Kolorowy wyświetlacz OLED Super Retina XDR o rozdzielczości 2532 na 1170 pikseli przy 460 pikselach na cal świetnie odwzorowuje kolory, dzięki czemu możesz go wygodnie wykorzystywać również do celów zawodowych. IPhone 14 waży zaledwie 172 g, co sprawia, że jest niezwykle poręczny. Obudowa w tym modelu została specjalnie wzmocniona warstwą ceramiczną z przodu oraz konstrukcją ze szkła i aluminium z tyłu. Dodatkowo urządzenie spełnia normę IP68, co oznacza, że jest wodo i pyłoszczelne.

W iPhonie 14 znajdziesz nowoczesny system dwóch aparatów: główny 12 MP i ultraszerokokątny 12 MP. Zastosowane rozwiązania umożliwiają wykonanie 2-krotnego zoomu optycznego i maksymalnie 5-krotnego zoomu cyfrowego. System dwóch aparatów pozwala na robienie doskonałej jakości zdjęć w trybie nocnym i portretowym, a osłona obiektywu ze szkła szafirowego stanowi doskonałe zabezpieczenie przed wszelkimi zanieczyszczeniami.

IPhone 14 umożliwia nagrywanie wysokiej jakości wideo w trybie filmowym, trybie akcji i zwolnionym tempie. Urządzenie jest też wyposażone w innowacyjny aparat TrueDepth, funkcję Face ID i funkcję Apple Pay.

Ten model posiada bardzo wydajną litowo-jonową baterię, dzięki której możesz odtwarzać dźwięk do maksymalnie 80 godzin, a wideo nawet do 20 godzin na jednym ładowaniu. IPhone 14 możesz ładować przy pomocy tradycyjnej ładowarki lub bezprzewodowo. Urządzenie zostało wyposażone również w możliwość szybkiego ładowania, która bardzo się przydaje zarówno na co dzień, jak i w podróży.

W iPhonie 14 znajdziesz również wiele wbudowanych aplikacji, nowoczesne czujnik i wysokiej klasy systemy zabezpieczeń.

Najczęściej zadawane pytania!

Wymiana wyświetlacza w iPhone 14 nie jest skomplikowana i możemy ją przeprowadzić od ręki, jeżeli będziemy dysponować dedykowaną częścią zamienną. Czas oczekiwania na naprawę może być różny w zależności od stanu, w jakim telefon do nas trafi, dostępności części zamiennej i aktualnego obciążenia serwisu.

Zwykle czas wymiany wyświetlacza w iPhonie 14 nie przekracza 90 minut. Jeśli nie będziemy mieć części zamiennej na stanie, to konieczne będzie jej zamówienie, co może wydłużyć naprawę do kilku dni roboczych.

W naszym serwisie pogwarancyjnym wyjątkowo dbamy o zadowolenie klientów, dlatego, gdy przyniesiesz do nas urządzenie, od razu poinformujemy Cię o przewidywanym czasie naprawy. Jeśli podczas wykonywania usługi pojawią się dodatkowe okoliczności, które będą miały wpływ na tempo realizacji zlecenia, to również możesz liczyć na szybki kontakt z naszej strony.

Profesjonalna naprawa w naszym serwisie pogwarancyjnym przyniesie Ci wiele korzyści i sprawi, że będziesz mógł znowu komfortowo korzystać ze swojego telefonu.

Pierwsze problemy z baterią mogą się pojawić, gdy jej żywotność oscyluje w okolicach 85%. Wymiana tego elementu na nowy nie jest droga, jednak ostateczna cena usługi będzie uzależniona od kilku wzajemnie powiązanych ze sobą czynników. W takim wypadku fachowiec weźmie pod uwagę koszt zakupu części zamiennej, a także konieczność wykonania dodatkowych czynności takich jak czyszczenie wnętrza telefonu czy wymianę zbitej szybki.

W zależności od modelu i stanu urządzenia wymiana baterii zajmuje od 30 do 90 minut. Cena usługi może wynieść od 589 zł i każdorazowa jest ustalana z klientem jeszcze przed rozpoczęciem realizacji zlecenia.

W ramach naprawy bateria w iPhonie 14 zostanie wymieniona zgodnie z zaleceniami producenta, a na nową część otrzymasz gwarancję. Dzięki profesjonalnie wykonanej usłudze urządzenie nic nie straci na swojej wartości i będziesz mógł wygodnie z niego korzystać przez co najmniej kilka sezonów.

Warto podkreślić, że stare i zużyte części zostaną poddane odpowiedniej utylizacji, a wszystkie naprawy są wykonywane przez wykwalifikowanych i przeszkolonych specjalistów.

W przypadku większości napraw nie musisz specjalnie przygotowywać telefonu przed wizytą w naszym serwisie. Wystarczy, że przyniesiesz urządzenie o umówionej godzinie wraz z niezbędnymi akcesoriami. Jednak niekiedy warto wykonać pewne czynności, aby skrócić czas naprawy i ułatwić specjalistom realizację zlecenia.

Jeśli możesz włączyć urządzenie, to naładuj je do poziomu co najwyżej 30%. Jest to szczególnie pomocne w przypadku naprawy uszkodzonej baterii. Czasem do przeprowadzenia pełnej diagnostyki będzie niezbędne również podanie hasła do konta Apple ID. Ta informacja jest wykorzystywana na przykład do wyłączenia usługi „znajdź”.

Przed wizytą w serwisie możesz również wyłączyć usługę Apple Cash oraz to ważne, aby przynieść ze sobą wszystkie urządzenia i akcesoria, które mają zostać sprawdzone i naprawione w serwisie pogwarancyjnym.

Gdy do nas zadzwonisz, aby się umówić na dogodny termin i przedstawisz swój problem, fachowiec od razu poinformuje Cię o tym, jak powinno wyglądać przygotowanie telefonu przed wizytą w serwisie oraz, ile wyniesie szacowany czas naprawy.

IPhone’a 14 możesz też wygodnie wysłać do nas kurierem. W takim wypadku warto odpowiednio przygotować urządzenie do wysyłki. Jeśli telefon będzie naprawiany lub zostaną w nim wymienione ważne podzespoły, to koniecznie wykonaj backup, aby zabezpieczyć ważne dla Ciebie dane.

Niekiedy warto wyciągnąć kartę SIM i usunąć urządzenie z listy urządzeń na koncie Apple ID. Wysyłając iPhone’a 14 do serwisu, pamiętaj także o wyłączeniu usługi Apple Cash oraz o dołączeniu akcesoriów, które również mają zostać sprawdzone przez specjalistę.

Bardzo ważnym aspektem jest odpowiednie zapakowanie telefonu. Urządzenie najlepiej owinąć folią bąbelkową i umieścić w dopasowanym opakowaniu. Naszym klientom zalecamy również, aby ubezpieczyć przesyłkę na wypadek wystąpienia różnego rodzaju nieprzewidzianych zdarzeń.

Gdy tylko otrzymamy iPhone’a 14, od razu się z Tobą skontaktujemy, aby ustalić szczegółowy plan naprawy oraz przedstawimy Ci wstępną wycenę. Jest to doskonały sposób na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

Profesjonalna naprawa w serwisie pogwarancyjnym jest rekomendowana w przypadku wystąpienia usterek, które znacząco utrudniają obsługę telefonu, mogą doprowadzić do utraty ważnych danych lub do powstania poważnych uszkodzeń kluczowych podzespołów.

Doświadczony fachowiec jest w stanie sprawnie poradzić sobie z każdym problemem, dzięki czemu szybko przywróci wszystkie funkcje w Twoim iPhonie 14, abyś mógł dalej wygodnie z niego korzystać. Ceny poszczególnych usług nie są wysokie, dzięki czemu taka naprawa jest bardzo opłacalna i szybko się zwraca. Profesjonalne wykonanie zlecenia sprawi, że urządzenie nic nie straci na swojej wartości, a jego żywotność zostanie wyraźnie wydłużona.

Użytkownicy czasem bagatelizują drobne usterki, które nie uniemożliwiają im korzystania z telefonu. Tymczasem nawet niewielkie problemy mogą doprowadzić do trwałego uszkodzenia ważnych podzespołów. Dlatego z naprawą w serwisie pogwarancyjnym nie warto zwlekać. W innym wypadku narazisz się na wysokie koszty lub zostaniesz zmuszony do zakupu nowego telefonu.

Czas wymiany tylnej obudowy w iPhonie 14 może być uzależniony od kilku czynników. Jeśli doszło do poważnego uszkodzenia ramy, to zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz może znajdować się wiele drobnych odłamków, które trzeba będzie starannie usunąć. Niekiedy koniecznie jest również kompleksowe oczyszczenie wnętrza telefonu.

W ramach usługi klient może wybrać preferowany kolor obudowy. Jeśli danej części nie ma na stanie, to będziemy musieli ją zamówić, co może wydłużyć czas naprawy do maksymalnie kilku dni roboczych.

Wymiana tylnej obudowy zwykle trwa około 120 minut, a na nową część otrzymasz gwarancję producenta. Jest to świetny sposób na odświeżenie wyglądu telefonu i zabezpieczenie ważnych podzespołów.

W naszym serwisie pogwarancyjnym dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie naprawy wykonać możliwie w jak najkrótszym czasie. Jeśli z jakichś powodów realizacja usługi będzie się przedłużać, zostaniesz o tym natychmiast poinformowany. W efekcie szybko odzyskasz swój telefon i będziesz mógł bez przeszkód realizować swoje plany.

Problemy z ładowaniem iPhone’a 14 mogą uniemożliwić Ci swobodne wykonywanie rozmów telefonicznych, korzystanie z ulubionych funkcji, programów i aplikacji. Naprawa gniazda ładowania nie zawsze jest możliwa. Jeśli doszło do trwałego uszkodzenia lub przemieszczenia tego elementu, to konieczna będzie jego wymiana.

W naszym serwisie pogwarancyjnym dbamy o to, aby wszystkie usługi były przeprowadzone z zachowaniem najwyższych standardów. Cena wymiany gniazda ładowania będzie w dużej mierze uzależniona od kosztu zakupu części zamiennej oraz czasu, jaki fachowiec musi poświęcić na wykonanie zlecenia i może wynieść od 649 zł wzwyż.

W ramach usługi przeprowadzimy pełną diagnostykę urządzenia, a na nową część otrzymasz długoterminową gwarancję. Po naprawie iPhone 14 zostanie ponownie sprawdzony, aby zyskać pewność, że poprawnie się ładuje i działa bez zarzutu. Jest to doskonały sposób na przywrócenie pełnej sprawności urządzenia w stosunkowo krótkim czasie.

 

Masz jakieś pytania?

Zapraszamy do kontaktu! Czekamy na Twój telefon i chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń do nas!

Zadzwoń do nas już teraz i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Napisz e-maila!

Napisz do nas wiadomość, a nasz zespół przyjemnością odpowie na Twoje pytania!