NIEZRÓWNANA JAKOŚĆ

Profesjonalny serwis iPhone 12

Wymagająca naprawa iPhone’a 12? Zaufaj naszym ekspertom! Mamy bardzo duże doświadczenie w reperowaniu nowoczesnych iPhone’ów, dzięki czemu sprawnie poradzimy sobie z każdą usterką w Twoim telefonie. Zadzwoń lub napisz do nas, aby zarezerwować wizytę w serwisie.

Urządzenie możesz nam także przesłać kurierem. W ramach oferty możesz liczyć na fachowe doradztwo, szybką naprawę, wysokiej jakości części zamienne i gwarancję producenta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Fachowe
doradztwo

Nasi specjaliści mają rozległą wiedzę i duże umiejętności techniczne, dzięki czemu doradzą Ci najlepsze dostępne rozwiązania.

Szybka
naprawa

Dokładamy wszelkich
starań, aby nasi klienci
nie musieli długo
czekać na naprawę swojego telefonu.

Wysokiej jakości części zamienne

W naszym serwisie mamy dostęp do wysokiej jakości części zamiennych, dzięki którym naprawa będzie skuteczna i trwała.

Gwarancja
Producenta

Na każdy wymieniony
w naszym serwisie
podzespół otrzymasz długoterminową gwarancję producenta.

Cennik

Napraw iPhone 12
  • Wymiana Szybki 500 zł
  • Wymiana Baterii 250 zł
  • Wymiana Ekranu 350 zł
  • Wymiana tylnej Szybki 400
Popular

Cennik Naprawa iPhone 12

IPhone 12 zachwyca nowoczesnym designem. Jednak drobne usterki mogą spowodować, że nie będziesz mógł w pełni wykorzystać potencjału tego urządzenia. W takim wypadku nie czekaj, aż stan telefonu się pogorszy, tylko od razu zadzwoń do nas i zarezerwuj termin naprawy. Nasi fachowcy przeprowadzą pełną diagnostykę i szybko znajdą przyczynę Twoich problemów. Dzięki profesjonalnej naprawie zaoszczędzisz sporo pieniędzy i zyskasz w stu procentach sprawne urządzenie.

Wymiana szybki iPhone 12

IPhone 12 z przodu ma warstwę Ceramic Shield, która zapewnia doskonałą ochronę przed wstrząsami i uderzeniami. Mimo to szybka w tym modelu może się zbić, gdy urządzenie niechcący spadnie z dużej wysokości na ziemię. Taka usterka powoduje duży dyskomfort, szczególnie jeśli rysy są bardzo duże i uniemożliwiają odczytanie danych z ekranu. Zbitą szybkę możesz wygodnie wymienić w naszym serwisie pogwarancyjnym.

Nasi fachowcy sprawnie poradzą sobie z tym zadaniem. Wymiana szybki w iPhonie 12 może nam zająć około 30 minut. Cena usługi nie jest wygórowana, a na nową część otrzymasz długoterminową gwarancję producenta. W naszym serwisie wszystkie naprawy są przeprowadzane z użyciem specjalistycznych narzędzi oraz zgodnie z zaleceniami producenta. W efekcie jesteśmy w stanie zreperować Twój telefon w taki sposób, aby wyglądał jak fabrycznie nowe urządzenie. Po wymianie zbitej szybki ekran znowu będzie doskonale chroniony, dzięki czemu wygodnie skorzystasz z iPhone’a 12 w każdych okolicznościach.

Wymiana wyświetlacza iPhone 12

IPhone 12 został wyposażony w nowoczesny wyświetlacz Super Retina XDR, OLED o przekątnej 6,1 cala, który świetnie odwzorowuje kolory. W niektórych sytuacjach wymiana wyświetlacza jest bardzo wskazana. Jeśli doszło do naruszenia jego powierzchni w wyniku uderzenia bądź zarysowania, to do wnętrza mogą się dostać zanieczyszczenia, które doprowadzą do uszkodzenia całej matrycy. Profesjonalna wymiana wyświetlacza w naszym serwisie to skuteczny sposób na poradzenie sobie z tą usterką.

Doświadczony fachowiec szybko sprawdzi stan techniczny Twojego iPhone’a 12. Na tej podstawie będziemy mogli zaproponować Ci adekwatne działania naprawcze. Wymiana wyświetlacza nie jest droga i nie zajmuje dużo czasu. Jeśli będziemy dysponowali dedykowaną częścią zamienną, to możemy ją wykonać w ciągu 60-120 minut. Do tego celu użyjemy oryginalnego podzespołu, na który otrzymasz gwarancję producenta. W efekcie iPhone 12 znowu będzie się wspaniale prezentował i doskonale Ci posłuży przez kolejne lata.

Wymiana ekranu iPhone 12

Nowoczesny iPhone 12 jest wyjątkowo cienki, lekki i poręczny. Obsługa ekranu dotykowego w tym modelu jest bardzo intuicyjna i nie powinna sprawiać żadnych problemów. Jednak niektóre usterki mogą spowodować, że ekran będzie reagował na dotyk z dużym opóźnieniem, przez wykonywanie codziennych czynności stanie się znacząco utrudnione. Niesprawny panel dotykowy spowoduje, że nie będziesz mógł swobodnie korzystać z ulubionych gier, multimediów i aplikacji.

W naszym serwisie pogwarancyjnym szybko wymienimy wadliwą część przy użyciu specjalistycznych narzędzi. Naprawa nie zajmie nam dużo czasu, a nowy ekran zostanie objęty długoterminową gwarancją producenta. Nasi fachowcy dobrze zabezpieczą Twoje dane oraz zadbają o to, aby podczas wymiany do wnętrza urządzenia nie dostały się żadne zanieczyszczenia. Usługa jest bardzo opłacalna i pozwala na całkowite wyeliminowanie problemów z panelem dotykowym. Wymiana ekranu w iPhonie 12 to także doskonały sposób na przedłużenie żywotności urządzenia.

Wymiana baterii iPhone 12

W iPhonie 12 znajdziesz wbudowaną baterię litowo-jonową, którą możesz ładować bezprzewodowo nowoczesną ładowarką MagSafe o mocy nawet 15 W. Takie rozwiązanie jest bardzo komfortowe, szczególnie jeśli często znajdujesz się poza domem. Bateria z czasem będzie się zużywać, co oznacza, że jej czas pracy na jednym ładowaniu będzie się systematycznie skracał. W pewnym momencie akumulator może się zacząć bardzo często rozładowywać i wówczas warto wymienić baterię w naszym serwisie pogwarancyjnym.

Nasz zespół składa się z doświadczonych fachowców, którzy wiedzą, jak sprawnie naprawić iPhone’a 12. Wymianę baterii możemy wykonać na miejscu w ciągu 60-120 minut, jeśli tylko będziemy mieć na stanie dopasowaną część zamienną. Taka usługa nie jest skomplikowana i nie wpłynie znacząco na wartość Twojego urządzenia. W ramach naprawy otrzymasz gwarancję na wymienioną część, a iPhone 12 zostanie dokładnie sprawdzony i ponownie skonfigurowany. Jest to optymalne rozwiązanie dla osób, które w najbliższej przyszłości nie planują zakupu nowego telefonu.

Wymiana głośnika rozmów iPhone 12

Lubisz korzystać z trybu głośnomówiącego, ale od jakiegoś czasu masz problemy z dźwiękiem? Jeśli głos w słuchawce jest za cichy lub zniekształcony, to prawdopodobnie doszło do uszkodzenia głośnika rozmów. Ten podzespół pełni bardzo ważną funkcję w iPhonie 12, dlatego w przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości warto go wymienić na nową część.

W naszym serwisie pogwarancyjnym taka usługa nie jest droga i możemy ją wykonać od ręki na miejscu, jeśli tylko będziemy dysponowali dopasowaną częścią zamienną. W innym wypadku zamówimy podzespół u sprawdzonego dostawcy, a sama naprawa potrwa od 1 do 3 dni roboczych. Wymiana głośnika rozmów w iPhonie 12 nie nadwyręży Twoich finansów. W trakcie naprawy starannie zabezpieczymy wnętrze urządzenia i zadbamy o to, abyś nie stracił dostępu do ważnych dla Ciebie danych. Na nową część otrzymasz gwarancję producenta, a gdy odbierzesz urządzenie, będzie ono w pełni sprawne i gotowe do ponownego użytku.

Wymiana mikrofonu iPhone 12

Problemy z dźwiękiem w iPhonie 12 mogą również dotyczyć mikrofonu. To urządzenie powinno dobrze zbierać dźwięk podczas rozmów telefonicznych, wideokonferencji oraz nagrywania różnego rodzaju filmów. Jeśli Twoi rozmówcy bardzo słabo Cię słyszą, to przyczyną zakłóceń może być uszkodzony mikrofon. Jednak, aby potwierdzić wystąpienie tej usterki, trzeba przeprowadzić kompleksową diagnostykę przy użyciu specjalistycznych narzędzi. W naszym serwisie pogwarancyjnym szybko pomożemy Ci uporać się z niesprawnym mikrofonem.

Zadzwoń do nas, aby zarezerwować termin naprawy lub zamów wysyłkę do serwisu. W obu przypadkach zajmiemy się Twoim iPhone’em 12 najszybciej, jak to będzie możliwe. Jeśli okaże się, że mikrofon został trwale uszkodzony, to zaproponujemy Ci jego wymianę na bardzo korzystnych warunkach. W ramach usługi otrzymasz również długoterminową gwarancję na wymienioną część. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą, aby iPhone 12 posłużył im jak najdłużej i nie planują w najbliższej przyszłości wymiany telefonu.

Wymiana obudowy iPhone 12

Tył obudowy w iPhonie 12 został wykonany z wytrzymałego szkła i aluminium. Konstrukcja jest wyjątkowo solidna, dzięki czemu doskonale chroni wnętrze urządzenia przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Uszkodzenie obudowy w iPhonie 12 to usterka, której nie warto bagatelizować. Drobne pęknięcia, rysy i ubytki wyglądają nieestetycznie, a dodatkowo mogą się przyczynić do awarii ważnych podzespołów. W takim wypadku lepiej nie zwlekaj, tylko od razu zadzwoń do nas i umów się na wymianę obudowy w Twoim iPhonie 12.

Doświadczony specjalista sprawnie zdemontuje wadliwą część i zadba o jej prawidłową utylizację. W ramach usługi będziesz mógł wybrać jeden z 6 dostępnych kolorów obudowy. Nowa część zostanie zamontowana zgodnie z zaleceniami producenta oraz przy użyciu specjalistycznych narzędzi. W efekcie urządzenie nic nie straci na swojej wartości, a Ty będziesz mógł wygodnie korzystać z iPhone’a 12 przez kolejne lata. Jest to świetny sposób na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

Wymiana aparatu iPhone 12

W iPhonie 12 znajdziesz nowoczesny system dwóch aparatów 12 MP (główny i ultraszeroko-kątny). To urządzenie robi doskonałe zdjęcia, które z powodzeniem możesz wykorzystać do celów zawodowych. Jednak aparat jest również dosyć delikatnym elementem. Już nawet drobne zabrudzenia bądź rysy na osłonie mogą spowodować, że zdjęcia będą niewyraźne. Na szczęście wymiana aparatu w iPhonie 12 nie jest droga i możesz ją szybko wykonać w naszym serwisie pogwarancyjnym.

Urządzenie możesz nam dostarczyć osobiście lub zamówić wysyłkę do serwisu. W ramach naprawy przeprowadzimy kompleksową diagnostykę i zaproponujemy Ci adekwatne rozwiązanie. W przypadku trwałego uszkodzenia jednego z aparatów konieczna będzie jego wymiana na starannie do tego celu przygotowanym stanowisku roboczym. Wszystkie naprawy realizujemy zgodnie z zaleceniami producenta oraz z zachowaniem najwyższych standardów. Jest to doskonały sposób na przywrócenie podstawowych funkcji w Twoim iPhonie 12 i przedłużenie jego żywotności.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 12

Niesprawne gniazdo ładowania to bardzo powszechna usterka, przez którą nie będziesz mógł korzystać z wielu ważnych funkcji w swoim iPhonie 12. Do uszkodzenia tego elementu najczęściej dochodzi podczas korzystania z nieoryginalnych akcesoriów lub, gdy telefon spadnie Ci na podłogę w trakcie ładowania. Uszkodzone lub poluzowane gniazdo ładowania możesz wymienić w naszym serwisie pogwarancyjnym.

W tym celu zadzwoń do nas lub napisz, aby się umówić na dogodny dla Ciebie termin naprawy. Nasi specjaliści szybko zajmą się Twoim iPhone 12, abyś nie musiał rezygnować ze swoich codziennych zobowiązań. W ramach naprawy wymienimy wadliwą część na nowy podzespół o takich samych parametrach technicznych, na który otrzymasz gwarancję producenta. Usługa zostanie wykonana w sterylnie czystych warunkach na starannie do tego celu przygotowanym stanowisku roboczym. W efekcie urządzenie doskonale Ci posłuży przez kolejne lata.

Zalany iPhone 12

Nowoczesny iPhone 12 jest odporny na przypadkowe zachlapanie, kontakt z wodą i pyłem. Jeśli jednak bezpośrednio po zalaniu urządzenia, zauważysz niepokojące objawy, to warto skonsultować jego stan techniczny z doświadczonym specjalistą. Co powinno Cię skłonić do wizyty w serwisie? Profesjonalna naprawa może być konieczna, jeśli urządzenie po zalaniu często się zacina, samoistnie wyłącza lub restartuje. IPhone 12 może się też przegrzewać lub będzie zdecydowanie wolniej pracował.

W naszym zespole pracują specjaliści, którzy mają duże doświadczenie w reperowaniu nowoczesnych smartfonów. Gdy dostarczysz nam urządzenie, najpierw przeprowadzimy kompleksową diagnostykę, aby ustalić, które podzespoły wymagają naprawy lub wymiany. Na tej podstawie przygotujemy wycenę usługi i poprosimy Cię o jej akceptację. Naprawa po zalaniu może nam zająć więcej czasu, ponieważ często wiąże się z koniecznością wymiany kilku uszkodzonych podzespołów. Jednak warto się na nią zdecydować, jeśli chcesz, aby iPhone 12 znowu działał jak nowy.

Brak sieci iPhone 12

IPhone 12 został wyposażony w wiele innowacyjnych funkcji. Niektóre usterki mogą spowodować, że nie będziesz mógł swobodnie korzystać z tego urządzenia. Brak sieci w iPhonie 12 to poważny problem, przez który nie będziesz w stanie wykonać połączeń telefonicznych. Jeśli pomimo zmiany ustawień, urządzenie wciąż nie może się połączyć z dostępną siecią, to mogło dojść do uszkodzenia modułu odpowiedzialnego za komunikację z sieciami GSM. W takim wypadku niezbędna będzie profesjonalna naprawa w renomowanym serwisie pogwarancyjnym.

Nasi specjaliści mają rozległą wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu są w stanie wymienić wadliwy układ na nową część o takich samych parametrach technicznych. Jednak zanim to nastąpi, będziemy musieli wykonać wieloetapową diagnostykę i zabezpieczymy znajdujące się na telefonie dana. W ramach usługi otrzymasz również gwarancję producenta na wymienioną część, a urządzenie będziesz mógł wygodnie odebrać w godzinach pracy serwisu.

Naprawa Face ID iPhone 12

Face ID to funkcja, która cieszy się ogromnym uznaniem wśród użytkowników na całym świecie. Dzięki niej możesz szybko odblokować telefon lub zalogować się do ważnych aplikacji. System rozpoznawania twarzy powinien sprawnie działać nawet przy bardzo słabym świetle. Jeśli iPhone 12 nie chce się odblokować, to może oznaczać, że doszło do uszkodzenia jednego z elementów, który odpowiada za prawidłowe działanie funkcji Face ID.

Naprawa systemu rozpoznawania twarzy jest bardzo trudna, dlatego powinien się nią zająć doświadczony fachowiec o wysokich umiejętnościach technicznych. Specjalista musi wykonać kompleksową diagnostykę, aby ustalić, które elementy nie funkcjonują prawidłowo. Na tej podstawie przygotujemy dla Ciebie plan naprawy i przedstawimy Ci wstępną wycenę usługi. Jeśli konieczna będzie wymiana niektórych podzespołów na nowe, to użyjemy do tego celu oryginalnych części zamiennych, na które otrzymasz gwarancję producenta. Profesjonalna naprawa w serwisie pogwarancyjnym to skuteczny sposób na przywrócenie funkcji Face ID w iPhonie 12.

Wymiana przycisków iPhone 12

Przyciski w iPhonie 12 umożliwiają wygodną regulację głośności oraz włączenie i wyłączenie telefonu. Do ich uszkodzenia najczęściej dochodzi, gdy smartfon spadnie z dużej wysokości lub uderzy o twardy przedmiot. Jeśli przyciski nie reagują na naciskanie lub musisz je bardzo mocno nacisnąć, aby włączyć daną funkcję, to warto zgłosić się do naszego serwisu pogwarancyjnego.

W przypadku trwałego uszkodzenia przycisków w iPhonie 12 rekomendowanym rozwiązaniem będzie ich wymiana na nową, oryginalną część zamienną. Taka usługa nie jest droga i nie nadwyręży Twoich finansów. Doświadczony fachowiec sprawnie zdemontuje wadliwą część, oczyści wnętrze urządzenia, a następnie zamontuje nowe przyciski. Naprawa jest objęta gwarancją producenta, dzięki czemu nie musisz się obawiać, że podobna usterka pojawi się ponownie w najbliższej przyszłości. Gdy odbierzesz swój telefon, będziesz mógł znowu wygodnie korzystać z przycisków bocznych.

Naprawa układu U2-IC iPhone 12

Prawidłowe działanie układu odpowiedzialnego za ładowanie telefonu i zarządzanie zasilaniem jest bardzo ważne. Gdy urządzenie nie chce się ładować, często się zawiesza i przegrzewa, nie będziesz w stanie z niego efektywnie korzystać. W takim wypadku konieczne będzie wykonanie wieloetapowej diagnostyki, aby ustalić przyczynę usterki. Jeśli okaże się, że doszło do uszkodzenia modułu U2-IC, to warto się zdecydować na jego profesjonalną wymianę w naszym serwisie.

Taka usługa jest bardzo skomplikowana, ponieważ układ U2-IC znajduje się na płycie głównej. Doświadczony fachowiec musi ostrożnie zdemontować wadliwą część przy użyciu specjalistycznego sprzętu, a następnie zamontować nowy moduł zgodnie z wytycznymi producenta. Naprawę wykonuje się w sterylnych warunkach na starannie do tego celu przygotowanym stanowisku roboczym. Decydując się na wymianę układu U2-IC w naszym serwisie, zyskasz pewność, że usługa zostanie zrealizowana poprawnie, a naprawa będzie skuteczna i trwała.

Specyfikacja iPhone 12

IPhone 12 wyróżnia się opływowym kształtem i zastosowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych. Ten smartfon został wyposażony w bardzo wydajny procesor A 14 Bionic i system operacyjny iOS 14, dzięki czemu sprawnie poradzi sobie z każdym zadaniem, grą, aplikacją czy zaawansowanym oprogramowaniem. Urządzenie posiada aż 4 GB RAM, a jego pamięć masowa może wynieść odpowiednio: 64 GB, 128 GB lub 256 GB. W efekcie możesz na nim bezpiecznie przechowywać wszystkie ważne dla Ciebie dane.

Obudowa w iPhonie 12 jest zrobiona ze szkła i aluminium. Przód urządzenia został dodatkowo wzmocniony warstwą Ceramic Shield. Pomimo większych rozmiarów iPhone 12 jest stosunkowo lekki i waży jedyne 162 g. Dostępne wersje obudowy to: czarny, biały, czerwony, niebieski, fioletowy i zielony. Ten model doskonale się prezentuje, dlatego może być również wykorzystywany jako telefon służbowy.

W iPhonie 12 znajdziesz wyświetlacz Super Retina XDR, OLED o przekątnej 6,1 cala i rozdzielczości 2532 na 1170 pikseli przy 460 pikselach na cal. Szeroka gama kolorów i doskonałe parametry techniczne sprawiają, że ekran w tym modelu bardzo realistycznie odwzorowuje barwy i jest też niezwykle intuicyjny w codziennej obsłudze.

Nowoczesny iPhone 12 został również wyposażony w podwójny aparat fotograficzny z OIS, trybem nocnym, trybem portretowym i 2-krotnym zoomem optycznym. Na uwagę zasługuje także aparat TrueDepth 12 MP z oświetleniem portretowym wzbogaconym o sześć efektów. Te innowacyjne podzespoły umożliwiają robienie bardzo precyzyjnych zdjęć oraz nagrywanie wysokiej jakości filmów wideo.

W iPhonie 12 nie mogło zabraknąć funkcji Face ID, dzięki której użytkownicy mogą bezpiecznie płacić telefonem w sklepach, aplikacjach i internecie. Urządzenie posiada również wbudowany GPS, kompas cyfrowy, WiFi i mikrolokalizację iBeacon. W iPhonie 12 zastosowano innowacyjne rozwiązania technologiczne, które umożliwiają sprawne odtwarzanie dźwięków i wideo, a także prowadzenie rozmów wideo i audio przez FaceTime.

W tym modelu znajdziesz również niezwykle wydajną baterię litowo-jonową, która może być ładowana bezprzewodowo przy użyciu nowoczesnej ładowarki MagSafe. Dodatkowo smartfon został wyposażony w możliwość szybkiego ładowania, czujnik zbliżeniowy, akcelerometr i czujnik oświetlenia zewnętrznego.

Decydując się na zakup iPhone’a 12, zyskasz funkcjonalne urządzenie z wieloma wbudowanymi aplikacjami, które doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji.

Najczęściej zadawane pytania!

Wysyłka iPhone’a 12 do serwisu to usługa stworzona specjalnie z myślą o klientach, którzy nie mają czasu, aby osobiście dostarczyć nam uszkodzone urządzenie. W takim wypadku wystarczy, że zamówisz kuriera i poprawnie zaadresujesz paczkę. Gdy telefon dotrze do punktu, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły naprawy.

Wysyłkę do serwisu może zamówić każdy klient niezależnie od rodzaju zgłaszanego problemu. IPhone’a 12 możesz nadać, będąc w domu, w pracy lub na wakacjach. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i pieniądze. 

Nasi fachowcy dołożą wszelkich starań, aby jak najszybciej zająć się Twoim telefonem, a ceny poszczególnych usług pozytywnie Cię zaskoczą. Gdy urządzenie będzie już w pełni sprawne i gotowe do odbioru, od razu Cię o tym poinformujemy. Jest to świetna alternatywa dla osób, które na co dzień są bardzo zajęte i trudno im wygospodarować czas na wizytę w serwisie pogwarancyjnym.

Czysta i idealnie gładka obudowa w iPhonie 12 wspaniale się prezentuje w każdych okolicznościach. Jednak, jeśli na jej powierzchni pojawią się pęknięcia, głębokie rysy i wgniecenia, to iPhone 12 nie będzie już wyglądał estetycznie. Takiego telefonu nie zabierzesz ze sobą na spotkanie z ważnym klientem lub firmową konferencję.

Tylną obudowę warto wymienić, gdy uszkodzenie wyraźnie przeszkadza Ci w codziennym użytkowaniu telefonu lub jest bardzo widoczne dla osób postronnych. Pamiętaj, że każdy ubytek w obudowie telefonu może potencjalnie doprowadzić do uszkodzenia ważnych podzespołów. Dlatego z profesjonalną naprawą nie należy długo zwlekać. Gdy zauważysz pierwsze rysy lub pęknięcia, zadzwoń do nas, aby się umówić na dogodny dla Ciebie termin naprawy.

Wymiana obudowy w iPhonie 12 nie jest droga. Nowa część sprawi, że Twój telefon znowu będzie się świetnie prezentował, a Ty będziesz mógł z niego bez przeszkód korzystać zarówno w domu, jak i w pracy.

IPhone 12 został wyposażony w wygodne przyciski, dzięki którym szybko zmienisz głośność, wyciszysz telefon lub włączysz i wyłączysz urządzenie. Ten element może ulec mechanicznemu uszkodzeniu, a wówczas codzienne korzystanie z telefonu będzie wymagało od Ciebie więcej wysiłku.

Wiele osób bagatelizuje problem z przyciskami, dopóki ten element nie przestanie całkowicie działać. Tymczasem wymiana przycisków nie zajmuje dużo czasu i nie jest też droga. Dlatego zdecydowanie warto ją wykonać, gdy tylko pojawią się pierwsze objawy usterki.

W naszym serwisie pogwarancyjnym możemy wymienić przyciski w Twoim iPhonie 12 w zaledwie 90 minut, jeśli będziemy dysponowali dedykowaną częścią zamienną. W innym wypadku zaproponujemy Ci dogodny termin wykonania usługi z uwzględnieniem Twoich planów i potrzeb.

Po wymianie będziesz mógł znowu wygodnie korzystać z przycisków, aby aktywować wybrane funkcje. Jest to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy i wydłużenie żywotności urządzenia.

Osoby, które bardzo intensywnie korzystają z iPhone’a 12, ładują swój telefon co najmniej raz dziennie albo i częściej. Nadmierna eksploatacja baterii może spowodować, że szybciej dojdzie do jej zużycia. W takim wypadku telefon będzie się bardzo szybko rozładowywał, co może Ci utrudnić swobodne wykonywanie codziennych obowiązków. Na szczęście wymiana baterii w iPhonie 12 nie jest droga i możesz ją wygodnie wykonać w naszym serwisie pogwarancyjnym.

Cena usługi zaczyna się od 369 zł, a czas realizacji może wynieść od 60 do 90 minut. Na nową baterię otrzymasz długoterminową gwarancję producenta, dzięki czemu zyskasz pewność, że doskonale Ci posłuży przez kolejne lata.

Po wymianie urządzenie znowu będzie się szybko i sprawnie ładować. Jest to doskonały sposób na zaoszczędzenie pieniędzy i znaczące wydłużenie żywotności urządzenia. Dzięki profesjonalnie przeprowadzonej naprawie Twój telefon będzie działał jak nowy.

IPhone 12 to nowoczesny smartfon, w którym znajdziesz najnowsze rozwiązania technologiczne. Naprawa takiego urządzenia wymaga posiadania rozległej wiedzy i umiejętności technicznych. Fachowiec musi umieć posługiwać się specjalistycznymi narzędziami, które umożliwiają bezpieczne zreperowanie ważnych podzespołów. Dodatkowo wszystkie naprawy powinny być wykonywane w sterylnie czystych warunkach na starannie do tego celu przygotowanych stanowiskach roboczych.

W naszym serwisie pogwarancyjnym wyjątkowo dbamy o jakość wykonywanych usług. Naprawy są realizowane zgodnie z najwyższymi standardami, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko przywrócić wszystkie ważne funkcje w Twoim telefonie. Wybierając nasz serwis, zyskasz fachowe wsparcie i doradztwo, a ceny poszczególnych usług pozytywnie Cię zaskoczą. Jest to świetna alternatywa dla osób, które chcą, aby iPhone 12 znowu działał jak nowy i świetnie się prezentował w każdych okolicznościach.

Funkcja Face ID świetnie zabezpiecza dane znajdujące się na telefonie. Dzięki niej urządzenie może odblokować tylko jego właściciel. Dlatego, gdy system rozpoznawania twarzy nie działa prawidłowo, warto od razu odwiedzić nasz serwis pogwarancyjny.

Naprawa Face ID w iPhonie 12 jest bardzo skomplikowana i może nam zająć od 2 do nawet 7 dni roboczych. W tym czasie przeprowadzimy wieloetapową diagnostykę, dzięki której dowiemy się, które elementy wymagają naprawy bądź wymiany. Na tej podstawie przygotujemy dla Ciebie wstępną wycenę usługi. Gdy ją zaakceptujesz, będziemy mogli rozpocząć naprawę Face ID w Twoim iPhonie 12.

Taka usługa musi zostać wykonana przez wykwalifikowanego fachowca, który sprawnie zdemontuje i naprawi bądź wymieni wadliwe części. Po zakończeniu prac telefon zostanie ponownie sprawdzony i skonfigurowany. Wszystko po to, aby upewnić się, że problem został rozwiązany, a iPhone 12 znowu działa prawidłowo.

Mikrofon w Twoim iPhonie 12 nie działa prawidłowo i zastanawiasz się, czy naprawa będzie opłacalna? W naszym serwisie pogwarancyjnym możesz liczyć na konkurencyjne ceny, miłą obsługę i fachowe doradztwo. Nasi fachowcy sprawnie wymienią mikrofon w Twoim iPhonie 12, a cena tej usługi bardzo pozytywnie Cię zaskoczy.

Jeśli chcesz, znowu wygodnie korzystać ze swojego telefonu, to zadzwoń do nas i zarezerwuj termin naprawy. Wymiana mikrofonu w iPhonie 12 kosztuje 250 zł i może nam zająć od 60 do 90 minut.

Urządzenie możesz nam dostarczyć osobiście lub wysłać za pośrednictwem sprawdzonej firmy kurierskiej. W obu przypadkach potraktujemy Twoje zlecenie priorytetowo. Profesjonalna wymiana mikrofonu w naszym serwisie pogwarancyjnym sprawi, że Twój iPhone 12 doskonale Ci posłuży przez kolejne lata. Jest to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy i znaczące wydłużenie żywotności telefonu.

Masz jakieś pytania?

Zapraszamy do kontaktu! Czekamy na Twój telefon i chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń do nas!

Zadzwoń do nas już teraz i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Napisz e-maila!

Napisz do nas wiadomość, a nasz zespół przyjemnością odpowie na Twoje pytania!