NIEZRÓWNANA JAKOŚĆ

Profesjonalny serwis iPhone XR

IPhone XR nie działa tak, jak powinien? Mamy na to sposób! Zadzwoń do nas i zarezerwuj profesjonalną naprawę w serwisie lub zamów wysyłkę kurierem. Nasi specjaliści szybko zajmą się Twoim zleceniem i dopilnują, aby zostało wykonane na czas.

Decydując się na naprawę w naszym serwisie, możesz liczyć na wysoką jakość usług, oryginalne części zamienne, długoterminową gwarancję i atrakcyjne ceny. Sprawimy, że Twój iPhone XR znowu będzie świetnie się spisywał. Zapraszamy do kontaktu!

Wysoka
jakość

W naszym serwisie naprawy są wykonywane na najwyższym poziomie oraz z zachowaniem szczególnej staranności.

Oryginalne części zamienne

Nasi fachowcy korzystają jedynie z oryginalnych części zamiennych pozyskiwanych od sprawdzonych dostawców.

Długoterminowa
gwarancja

W ramach naprawy każdy klient otrzyma długoterminową gwarancję na wymienioną część.

Atrakcyjne
ceny

W trosce o zadowolenie naszych klientów dbamy o to, aby ceny oferowanych przez nas usług były wyjątkowo atrakcyjne.

Cennik

Napraw iPhone XR
  • Wymiana Szybki 350 zł
  • Wymiana Baterii 200 zł
  • Wymiana Ekranu 250 zł
  • Wymiana tylnej Szybki 200 zł
Popular

Cennik Naprawa iPhone XR

Niesprawny iPhone XR będzie miał ograniczoną funkcjonalność, co spowoduje, że utracisz dostęp do wybranych opcji. Z naprawą tego urządzenia nie warto zwlekać, ponieważ nawet niewielkie usterki mogą prowadzić do wystąpienia poważnej awarii. Jeśli chcesz bezpiecznie naprawić swojego iPhone’a XR, to chętnie Ci w tym pomożemy. Przywrócenie wszystkich funkcji w Twoim telefonie zajmie nam tylko chwilę i nie nadwyręży domowego budżetu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Wymiana szybki iPhone XR

Szybka w iPhonie XR jest bardzo podatna na różnego rodzaju uszkodzenia. Zadaniem tego elementu jest ochrona wyświetlacza przed czynnikami zewnętrznymi. Gdy dojdzie do zbicia szybki, urządzenie nie będzie właściwie zabezpieczone, co może prowadzić do powstania kolejnych usterek. Uszkodzoną szybkę możesz wygodnie wymienić w naszym serwisie pogwarancyjnym. Czas wykonania usługi wynosi 15-30 minut. W ramach naprawy fachowiec zamontuje w iPhonie XR solidną szybkę wykonaną ze szkła hartowanego, które jest niezwykle wytrzymałe, a jednocześnie przyjemne w dotyku.

Dzięki profesjonalnie przeprowadzonej naprawie Twój smartfon będzie wyglądał jak nowy, a Ty odzyskasz dostęp do ulubionych funkcji. Nowa szybka doskonale zabezpieczy powierzchnię ekranu przed stłuczeniem i zarysowaniem. W efekcie będziesz mógł zawsze wygodnie skorzystać ze swojego telefonu, nie martwiąc się, że znowu dojdzie do uszkodzenia szybki.

Wymiana wyświetlacza iPhone XR

W iPhonie XR zastosowano nowoczesny wyświetlacz Liquid Retina HD o przekątnej 6,1 cala. Przestronny ekran ma zaokrąglone rogi, które doskonale podkreślają jego opływowy kształt. Jednak drobne rysy, pęknięcia i wgłębienia mogą spowodować, że wyświetlacz nie będzie prawidłowo funkcjonował. W takim wypadku możesz mieć problem, aby szybko odczytać dane i ważne dla Ciebie powiadomienia. W naszym serwisie wymienimy Twój wyświetlacz na nową, oryginalną część bez zbędnej zwłoki.

Zadzwoń do nas, aby zarezerwować termin naprawy lub zamów wysyłkę do serwisu. Wszystkie zlecenia realizujemy bardzo sprawnie oraz z zachowaniem najwyższych standardów. Wymiana wyświetlacza w iPhonie XR nie jest kosztowna i może nam zająć od 90 do 120 minut, jeśli będziemy dysponowali adekwatną częścią zamienną. Na nowy podzespół otrzymasz kilkumiesięczną gwarancję producenta, dzięki czemu żywotność Twojego urządzenia zostanie znacząco przedłużona. Po naprawie będziesz mógł komfortowo korzystać ze wszystkich najważniejszych funkcji w iPhonie XR.

Wymiana ekranu iPhone XR

IPhone XR wyposażono w wyświetlacz LCD Multi-Touch o przekątnej 6,1 cala, który został wykonany w technologii IPS. W tym modelu ekran dotykowy jest niezwykle prosty i komfortowy w codziennej obsłudze. Jeśli masz problem z aktywacją poszczególnych funkcji, a ekran reaguje na dotyk z wyraźnym opóźnieniem, to warto sprawdzić jego stan w naszym serwisie pogwarancyjnym.

Doświadczony fachowiec przeprowadzi kompleksową diagnostykę i poinformuje Cię o jej wyniku. Jeśli okaże się, że ekran w iPhonie XR jest trwale uszkodzony, to zaproponujemy Ci jego wymianę na bardzo atrakcyjnych warunkach. Jest to doskonały sposób na przywrócenie wszystkich funkcjonalności w iPhonie XR i odzyskanie dostępu do kluczowych danych. Po wymianie ekran będzie działał jak nowy, dzięki czemu bez problemu skorzystasz z aplikacji, przeglądarki internetowej i ulubionych multimediów. W ramach naprawy otrzymasz również długoterminową gwarancję producenta na wymienioną część.

Wymiana baterii iPhone XR

Nowoczesny iPhone XR to kolejny model, w którym zastosowano system bezprzewodowego ładowania. W efekcie codzienne ładowanie telefonu jest bardzo wygodne i szybkie. Jednak warto pamiętać, że każda bateria ma określoną żywotność. Jeśli bardzo często ładujesz telefon lub robisz to nieprawidłowo, to łatwo może dojść do zużycia tego elementu. Wymiana baterii w iPhonie XR nie jest bardzo skomplikowana, ale powinien ją wykonać doświadczony fachowiec, który wie, jak bezpiecznie zdemontować poszczególne elementy obudowy.

W naszym serwisie pogwarancyjnym wymienimy baterię w Twoim iPhonie XR w ciągu zaledwie kilkudziesięciu minut. Taka usługa nie jest obarczona żadnym ryzykiem i nie wpływa też znacząco na wartość telefonu. W ramach wymiany zamontujemy w urządzeniu oryginalną część zamienną, na którą otrzymasz gwarancję producenta. Po naprawie iPhone XR znowu będzie się sprawnie ładował, dzięki czemu bez problemu zrealizujesz wszystkie swoje plany.

Wymiana głośnika rozmów iPhone XR

IPhone XR gwarantuje wysoką jakość dźwięku w każdych okolicznościach. Dlatego, gdy podczas rozmów telefonicznych lub odtwarzania dźwięków pojawiają się zakłócenia, szumy i trzaski, wówczas może się okazać, że doszło do uszkodzenia głośnika rozmów. Ten element warto od razu wymienić w naszym serwisie, aby nie doprowadzić do powstania poważniejszej usterki. Naprawa nie zajmie nam dużo czasu, a po jej zakończeniu otrzymasz gwarancję producenta na nową część.

Profesjonalna wymiana głośnika rozmów w iPhonie XR to świetny sposób na przywrócenie wszystkich funkcji w Twoim telefonie. Jeśli masz już dość niewyraźnego dźwięku i chcesz znowu swobodnie prowadzić rozmowy telefoniczne, to zadzwoń do nas lub napisz, aby zarezerwować termin naprawy. Wybierając nasz serwis, możesz liczyć na fachową i miłą obsługę oraz bardzo atrakcyjne ceny. W efekcie zaoszczędzisz sporo pieniędzy, a urządzenie doskonale Ci posłuży przez kolejne lata.

Wymiana mikrofonu iPhone XR

Niesprawny mikrofon w iPhonie XR może znacząco utrudnić Ci wykonywanie rozmów telefonicznych i nagrywanie dźwięku. Ten element powinien doskonale zbierać dźwięk zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz budynku. Jednak zabrudzenia i drobne uszkodzenia mogą spowodować, że w tle pojawią się trzaski i szumy lub mikrofon w ogóle przestanie działać.

Nasz zespół specjalistów posiada duże doświadczenie w reperowaniu nowoczesnych iPhone’ów. Dlatego sprawnie zajmiemy się Twoim zleceniem i będziemy w stanie szybko Ci pomóc. Uszkodzony mikrofon zostanie wymieniony na dobrej jakości część zamienną, którą pozyskamy od sprawdzonego dostawcy. W ramach naprawy sprawdzimy wnętrze iPhone’a XR i dobrze zabezpieczymy zapisane na nim dane. W naszym serwisie wszystkie usługi wykonujemy zgodnie z zaleceniami producenta, dzięki czemu Twój telefon nic nie straci na swojej wartości, a jego żywotność zostanie znacząco wydłużona.

Wymiana obudowy iPhone XR

IPhone XR występuje w aż 6 zachwycających wersjach kolorystycznych. W tym modelu obudowa ma designerski kształt, dzięki czemu urządzenie możesz z powodzeniem wykorzystać zarówno do celów prywatnych, jak i do celów służbowych. Ten element ma konstrukcję szklano-stalową, która sprawia, że jest wyjątkowo odporny na przypadkowe uszkodzenia. Mimo to obudowa w iPhonie XR może być narażona na zarysowania i pęknięcia. Jeśli na jej powierzchni zauważysz jakiekolwiek ubytki, to nie zwlekaj, tylko od razu zadzwoń do naszego serwisu pogwarancyjnego.

Doświadczony specjalista szybko wymieni obudowę w iPhonie XR na model we wskazanym przez Ciebie kolorze. Taką usługę wykonujemy na starannie do tego celu przygotowanym stanowisku roboczym oraz przy użyciu dedykowanych narzędzi. Naprawa jest całkowicie bezpieczna, a na nową część otrzymasz gwarancję producenta. W ten sposób nie tylko zadbasz o schludny wygląd swojego telefonu, ale także zaoszczędzisz sporo pieniędzy i znacząco wydłużysz jego żywotność.

Wymiana aparatu iPhone XR

IPhone XR został wyposażony w aparat 12 MP z obiektywem szeroko¬kątnym, który pozwala na robienie doskonałej jakości zdjęć. Z tego względu jest on chętnie wykorzystywany zarówno przez amatorów, jak i przez specjalistów do przeprowadzania ciekawych sesji fotograficznych i przygotowywania materiałów marketingowych. Co zrobić, gdy aparat w iPhonie XR przestał działać? W takim wypadku zadzwoń do nas i zarezerwuj termin naprawy!

Nasz zespół specjalistów szybko zajmie się Twoim telefonem. W ramach usługi wykonamy pełną diagnostykę, a jeśli będzie to konieczne, to również wymienimy uszkodzoną część. W naszym serwisie mamy dostęp do dobrej jakości podzespołów, które pozyskujemy od sprawdzonych dostawców. Wszystkie naprawy są przeprowadzane zgodnie z wytycznymi producenta oraz z zachowaniem najwyższych standardów. W efekcie nie musisz się martwić o jakość wykonanej usługi, a urządzenie doskonale Ci posłuży przez kolejne lata. Jest to świetna alternatywa dla osób, które nie planują w najbliższym czasie zakupu nowego telefonu.

Wymiana gniazda ładowania iPhone XR

Gdy dojdzie do uszkodzenia gniazda ładowania w iPhonie XR, nie będziesz mógł ładować telefonu przez przewód i przesyłać danych na komputer. Taka usterka występuje dosyć często, ponieważ złącze może zostać łatwo uszkodzone lub poluzowane podczas codziennego użytkowania telefonu. Na szczęście gniazdo ładowania wygodnie wymienisz w naszym serwisie pogwarancyjnym.

Wspomniana usługa nie jest skomplikowana, dlatego jej wykonanie nie zajmie nam dużo czasu. Jeśli doszło do trwałego uszkodzenia gniazda ładowania, to rekomendowanym rozwiązaniem będzie go wymiana na oryginalną część zamienną o takich samych parametrach technicznych. Naprawa zostanie przeprowadzona w sterylnych warunkach na starannie do tego celu przygotowanym stanowisku roboczym. W jej trakcie fachowiec zadba o to, aby dobrze zabezpieczyć wnętrze iPhone’a XR przed czynnikami zewnętrznymi. Warto podkreślić również, że nasi klienci mogą liczyć na bardzo atrakcyjne ceny, a wszystkie usługi są realizowane zgodnie z wytycznymi producenta.

Zalany iPhone XR

Zalanie iPhone’a XR jest zawsze obarczone sporym ryzykiem. Teoretycznie ten model jest odporny na zachlapanie, wodę i pył, jednak w praktyce dłuższy kontakt z wodą może doprowadzić do uszkodzenia ważnych podzespołów. Dlatego urządzenie bezpośrednio po zalaniu warto dokładnie obserwować. Jeśli zauważysz, że iPhone XR bardzo wolno działa, często się zacina lub przegrzewa, to warto sprawdzić jego stan w renomowanym serwisie pogwarancyjnym.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby naprawić iPhone’a XR po zalaniu. W ramach usługi wykonamy wieloetapową diagnostykę i przedstawimy Ci wstępny plan naprawy wraz z proponowaną wyceną. Gdy ją zaakceptujesz, będziemy mogli przystąpić do czyszczenia, naprawy i wymiany poszczególnych elementów. Na każdą nową część otrzymasz długoterminową gwarancję producenta, a po wykonaniu usługi urządzenie zostanie jeszcze raz sprawdzone i skonfigurowane. Wszystko po to, aby się upewnić, że iPhone XR działa poprawnie i świetnie Ci posłuży przez lata.

Brak sieci iPhone XR

Brak sieci w iPhonie XR to jedna z najpoważniejszych usterek, jakie mogą wystąpić w tym modelu. W takim wypadku telefon nie może się połączyć z siecią komórkową, przez co nie będziesz w stanie wykonać połączeń telefonicznych. Przyczyną problemów z brakiem sieci może być uszkodzony moduł odpowiedzialny za komunikację z sieciami GSM. Jego wymiana jest bardzo skomplikowana, dlatego powinna zostać przeprowadzona przez doświadczonego specjalistę.

W naszym serwisie pogwarancyjnym dołożymy wszelkich starań, aby szybko przywrócić wszystkie ważne funkcje w Twoim telefonie. W ramach usługi przeprowadzimy kompleksową diagnostykę i zaproponujemy Ci bardzo korzystne warunki naprawy. Jeśli konieczna będzie wymiana uszkodzonego modułu, to pozyskamy dla Ciebie oryginalną część zamienną o doskonałych parametrach technicznych. Usługa zostanie wykonana na starannie do tego celu przygotowanym stanowisku roboczym, a na nową część otrzymasz gwarancję producenta. W efekcie zaoszczędzisz czas i pieniądze, które musiałbyś wydać na zakup nowego telefonu.

Naprawa Face ID iPhone XR

Naprawa Face ID w iPhone XR jest procesem mającym na celu przywrócenie funkcji rozpoznawania twarzy w tym konkretnym modelu iPhone'a. iPhone XR został wyposażony w zaawansowany system biometryczny Face ID, który umożliwia użytkownikom odblokowywanie urządzenia, autoryzację płatności i innych działań za pomocą skanu twarzy. W przypadku problemów z działaniem Face ID w iPhone XR, przyczyny mogą być różnorodne. Mogą to być uszkodzenia mechaniczne, problemy z oprogramowaniem, uszkodzenia czujnika TrueDepth, kamery przedniej lub innych komponentów związanych z rozpoznawaniem twarzy.

Naprawa Face ID w iPhonie XR jest bardzo wymagająca i może nam zająć od 2 do nawet 7 dni. W ramach usługi fachowiec będzie musiał wykonać wieloetapową diagnostykę, na podstawie której ustali przyczynę usterki i przygotuje skuteczny plan działania. Podczas naprawy może się okazać, że niektóre części trzeba będzie wymienić. W takim wypadku fachowiec skorzysta z oryginalnych części zamiennych, a na każdy nowy podzespół otrzymasz gwarancję producenta. Dzięki profesjonalnej naprawie można w pełni przywrócić funkcję Face ID w iPhonie XR, co pozwoli Ci na wygodne korzystanie ze wszystkich udogodnień w Twoim smartfonie.

Wymiana przycisków iPhone XR

Przyciski w nowoczesnym iPhonie XR idealnie się komponują z gładką obudową. Jednak te elementy mogą również łatwo ulec uszkodzeniu, jeśli urządzenie spadnie z dużej wysokości lub niechcący je zarysujesz. Niesprawne przyciski to duży kłopot dla użytkowników, ponieważ utrudniają włączenie i wyłączenie telefonu oraz sprawną regulację głośności. W naszym serwisie pogwarancyjnym szybko pomożemy Ci uporać się z tym problemem.

Doświadczony specjalista wymieni uszkodzone przyciski w iPhonie XR na nowe części o takich samych parametrach technicznych. Naprawa zostanie przeprowadzona w sterylnie czystych warunkach zgodnie z zaleceniami producenta oraz z zachowaniem najwyższych standardów. W efekcie nowe przyciski będą idealnie dopasowane do obudowy Twojego telefonu, a Ty znowu będziesz mógł wygodnie z nich korzystać w dowolnie wybranym przez siebie momencie. Taka naprawa nie jest droga i nie zajmuje dużo czasu, a rezultaty bardzo pozytywnie Cię zaskoczą.

Naprawa układu U2-IC iPhone XR

Jeśli w Twoim iPhonie XR pojawiły się problemy z ładowaniem, urządzenie często się przegrzewa lub wyłącza, to takie objawy mogą wskazywać na poważne uszkodzenie układu U2-IC. Ten moduł znajduje się na płycie głównej i jest odpowiedzialny za komunikację przez gniazdo ładowania oraz zarządzanie zasilaniem. Jego naprawa jest bardzo skomplikowana i wymagająca, dlatego powinna zostać wykonana przez specjalistę o wysokich umiejętnościach technicznych.

Nasz zespół składa się z doświadczonych fachowców, którzy są w stanie sprawnie przeprowadzić każdą naprawę w Twoim iPhonie XR. W przypadku uszkodzenia modułu U2-IC najpierw wykonamy kompleksową diagnostykę, a następnie przedstawimy Ci plan działania i wstępną wycenę. Taka naprawa nie należy do tanich, jednak dzięki niej będziemy w stanie skutecznie i trwale przywrócić wszystkie funkcjonalności w Twoim iPhonie XR. Jeśli chcesz dalej wygodnie korzystać ze swojego smartfona, to koniecznie zgłoś się do nas po profesjonalną pomoc.

Specyfikacja iPhone XR

IPhone XR wyróżnia się przestronny wyświetlaczem i doskonałymi parametrami technicznymi. Ten model jest przystępny cenowo i możesz go zamówić w 6 ciekawych wersjach kolorystycznych. Klienci mają do wyboru takie odcienie jak: żółty, biały, koralowy, czerwony, czarny i niebieski. W tym urządzeniu producent zastosował niezawodny procesor A12 Bionic i niezwykle wydajny system operacyjny iOS 12. IPhone XR ma też aż 3 GB wbudowanej pamięci RAM, a pamięć masowa w tym modelu może mieć pojemność: 64 GB, 128 GB lub 256 GB.

IPhone XR to bardzo ciekawa propozycja dla zwolenników większych smartfonów. Urządzenie ma 150,9 mm wysokości i waży 194 gramy. W efekcie możesz na nim wygodnie realizować zaawansowane projekty graficzne lub analizować ważne dane. Na uwagę zasługuje również nowoczesny wyświetlacz Liquid Retina HD o przekątnej 6,1 cala wykonany w technologii IPS. Jego rozdzielczość wynosi 1792 x 828 pikseli przy 326 pikselach na cal. Ponadto wyświetlacz w iPhonie XR jest wyposażony w szeroką gamę kolorów i posiada powłokę oleofobową, która jest odporna na odciski palców.

W iPhonie XR znajdziesz innowacyjny aparat 12 MP z obiektywem szeroko­kątnym i aparat TrueDepth 7 MP. Mając takie urządzenie, możesz wygodnie robić i obrabiać zdjęcia oraz nagrywać i odtwarzać wysokiej jakości filmy wideo. Dodatkowo urządzenie jest odporne na zachlapania, wodę i pył, ponieważ posiada klasę IP67 zgodną z normą IEC 60529.

Producent wyposażył iPhone’a XR w funkcję Face ID. Jest to zaawansowany system rozpoznawania twarzy, który umożliwia szybkie odblokowanie i zablokowanie smartfona, a także wykonywanie płatności telefonem w sklepach, aplikacjach i internecie. Face ID stanowi skuteczne zabezpieczenie, dzięki któremu Twoje dane nie dostaną się w niepowołane ręce.

Za pośrednictwem nowoczesnego iPhone’a XR możesz prowadzić rozmowy wideo przez FaceTime w sieciach komórkowych lub Wi‑Fi, a także rozmowy audio przez FaceTime, Voice over LTE, lub rozmowy telefoniczne przez Wi‑Fi. W urządzeniu znajdziesz również takie funkcje jak wbudowany GPS, kompas cyfrowy czy mikrolokalizacja iBeacon.

W iPhonie XR zastosowano niezwykle wydajną baterię litowo-jonową, którą możesz ładować bezprzewodowo, przez zasilacz lub przez przewód USB podłączony do komputera. Czas rozmowy na jednym ładowaniu wynosi do 25 godzin, a czas odtwarzania dźwięku na jednym ładowaniu wynosi aż 65 godzin. Dodatkowo urządzenie jest wyposażone w możliwość szybkiego ładowania przy pomocy dedykowanego zasilacza.

W iPhonie XR znajdziesz także wiele praktycznych funkcji typu: VoiceOver, Zoom, Lupa, Assistive Touch, Przeczytaj ekran czy Stuknięcie w tył, które ułatwią Ci jego codzienną obsługę

Najczęściej zadawane pytania!

Masz uszkodzony telefon i nie wiesz, co z nim zrobić? Zarezerwowanie terminu naprawy w naszym serwisie zajmie Ci dosłownie chwilę. W tym celu zadzwoń do nas lub napisz wiadomość tekstową, a my znajdziemy dla Ciebie dogodny termin i zaproponujemy atrakcyjne warunki naprawy.

Zawsze staramy się jak najszybciej realizować zlecenia, aby nasi klienci nie musieli długo radzić sobie bez telefonu. Jeśli jednak okaże się, że nie dysponujemy potrzebną częścią zamienną, to czas naprawy może się odrobinę wydłużyć.

Nie masz czasu odwiedzić nas osobiście? W takim wypadku możesz zamówić wysyłkę kurierem. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu Twój iPhone XR bezpiecznie do nas dotrze w ciągu 1-2 dni. Gdy tylko otrzymamy urządzenie, od razu przeprowadzimy diagnostykę i poinformujemy się o jej wynikach. Następnie przedstawimy Ci plan naprawy i poprosimy o jego akceptację. Gdy tylko ją uzyskamy, będziemy mogli przystąpić do działania. 

IPhone XR to urządzenie, na którym użytkownicy przechowują wiele ważnych danych. Smartfon może być wykorzystywany w pracy, do płacenia rachunków lub robienia zakupów. Dlatego nawet najdrobniejsza usterka może negatywnie wpłynąć na komfort Twojego życia.

Do naszego serwisu możesz się zgłosić z każdym problemem, jaki wystąpi w Twoim iPhonie XR. Nasi fachowcy dokładnie sprawdzą stan techniczny urządzenia i poinformują Cię, co można zrobić, aby telefon lepiej funkcjonował. W ramach oferty nie tylko naprawimy iPjone’a XR ale także doradzimy Ci najlepsze dostępne na rynku rozwiązania.

Nasz serwis warto odwiedzić również wtedy, gdy nagle stracisz dostęp do swoich danych. Pracujący dla nas specjaliści mają wysokie umiejętności techniczne i rozległą wiedzę, dzięki czemu szybko odzyskają Twoje dane i przywrócą telefon do pełnej sprawności.

Wybierając nasz serwis, nie musisz się martwić o jakość wykonywanych usług, ponieważ wszystkie naprawy są przeprowadzane z użyciem specjalistycznego sprzętu w sterylnie czystych warunkach.

Zastanawiasz się nad naprawą w serwisie iPhone XR, ale nie wiesz, jak długo będziesz musiał sobie radzić bez telefonu? Jeśli masz problem z uszkodzonymi przyciskami i chcesz je szybko wymienić to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Taką usługę możemy zrealizować w ciągu 60-120 minut, jeśli tylko będziemy dysponowali dopasowaną częścią zamienną.

W innym wypadku dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej pozyskać dla Ciebie nową część, a gdy ją otrzymamy, Twoje zlecenie zostanie potraktowane priorytetowo. Okres oczekiwania na oryginalny zamiennik może wynieść od 2 do 7 roboczych.

Jeśli chcesz przyspieszyć naprawę, to możesz również wysłać nam iPhone’a XR kurierem. W ten sposób unikniesz kosztów związanych z dojazdem do serwisu i zaoszczędzisz sporo czasu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą, jak tylko otrzyma urządzenie i będzie Cię na bieżąco informował o postępach w naprawie. W efekcie szybko odzyskasz telefon i znowu będziesz mógł z niego wygodnie korzystać.

Uszkodzony mikrofon w iPhonie XR to poważny problem, przez który nie będziesz mógł swobodnie korzystać z podstawowych funkcji w Twoim telefonie. Tymczasem wymiana tego elementu jest naprawdę niedroga i nie zajmie nam dużo czasu.

W ramach usługi otrzymasz oryginalną część zamienną, dzięki której szybko zapomnisz o kłopotach z dźwiękiem w telefonie. Za całą naprawę zapłacisz jedyne 200 zł, a po wykonaniu zlecenia urządzenie zostanie jeszcze raz sprawdzone i skonfigurowane.

Dzięki profesjonalnej naprawie mikrofon w iPhonie XR znowu będzie doskonale zbierał dźwięk niezależnie od tego, gdzie akurat będziesz przebywać. Wymiana tego podzespołu jest całkowicie bezpieczna i sprawi, że zaoszczędzisz sporo pieniędzy, które będziesz mógł wydać na inne, równie ważne dla Ciebie przyjemności. Jest to optymalne rozwiązanie dla osób, które nie planują w najbliższej przyszłości zakupu nowego telefonu.

W naszym serwisie pogwarancyjnym korzystamy tylko ze sprawdzonych części zamiennych, które pozyskujemy od renomowanych producentów. Wymianę uszkodzonego podzespołu przeprowadzamy tylko wtedy, gdy nie jest możliwa jego naprawa. W takim wypadku otrzymasz długoterminową gwarancję na wybraną część, która może wynieść od 6 do 12 miesięcy.

Jeśli część objęta gwarancją ulegnie awarii, to zostanie wymieniona bezpłatnie w dowolnie wskazanym przez Ciebie terminie. Takie naprawy zdarzają się sporadycznie i zawsze są przez nas traktowane priorytetowo. Dlatego wymianą wadliwej części zajmie się doświadczony fachowiec z wieloletnim stażem.

Gwarancja producenta to doskonałe zabezpieczenie dla klientów, a jednocześnie dowód na to, że zastosowana część odznacza się najwyższą jakością. W efekcie nie musisz się martwić, że usterka wystąpi ponownie, a w razie jakichkolwiek problemów natychmiast otrzymasz od nas niezbędną pomoc.

W iPhonie XR producent zastosował wiele innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Funkcja Face ID umożliwia wygodne odblokowanie telefonu bez konieczności wpisywania kodu czy przykładania palca do ekranu. System rozpoznawania twarzy bazuje na bardzo zaawansowanych i złożonych mechanizmach. Dlatego jego naprawa nie należy do najprostszych.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych fachowców, którzy są w stanie sprawnie poradzić sobie z każdym problemem w iPhonie XR. Jednak skuteczna i trwała naprawa Face ID wymaga czasu. Jeśli będziemy dysponowali wszystkimi niezbędnymi częściami zamiennymi, to usługa może zostać zrealizowana w ciągu 2-7 dni roboczych.

W tym czasie będziemy się z Tobą kontaktować, aby informować Cię o poczynionych postępach. Niekiedy jedynym sposobem na przywrócenie funkcji Face ID w iPhonie XR jest wymiana płyty głównej. Taka usługa jest dosyć kosztowna, ale pozwala na uzyskanie zadowalających rezultatów.

Szybka pełni w iPhonie XR funkcję ochronną. Gdy dojdzie do jej zbicia, urządzenie nie będzie właściwie zabezpieczone przed brudem, kurzem i wilgocią. W naszym serwisie pogwarancyjnym wymienimy uszkodzoną szybkę w Twoim iPhonie XR na nową część o doskonałych parametrach technicznych. Nowy element będzie odporny na rysy i zadrapania, a jego codzienna obsługa nie sprawi Ci żadnego problemu.

Koszt wymiany zbitej szybki będzie uzależniony od dostępności części zamiennej i zwykle wynosi około 350 zł. W ramach usługi urządzenie zostanie dokładnie sprawdzone pod kątem występowania innych nieprawidłowości. Jest to świetna okazja, aby zadbać o stan techniczny iPhone’a XR. W efekcie żywotność telefonu ulegnie znacznemu wydłużeniu, a Ty zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Ponadto nowa szybka będzie się doskonale prezentować i sprawi, że iPhone XR świetnie Ci posłuży przez kolejne lata.

 

Masz jakieś pytania?

Zapraszamy do kontaktu! Czekamy na Twój telefon i chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń do nas!

Zadzwoń do nas już teraz i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Napisz e-maila!

Napisz do nas wiadomość, a nasz zespół przyjemnością odpowie na Twoje pytania!