NIEZRÓWNANA JAKOŚĆ

Profesjonalny serwis iPhone 16 Plus

W Twoim iPhone'a 16 Plus wystąpiła usterka? Nie wiesz, gdzie naprawić swój smartfon od Apple? W naszym serwisie pogwarancyjnym masz możliwość uzyskania profesjonalnego wsparcia. Oferujemy naszym klientom szybką pomoc i szeroki wachlarz specjalistycznych usług. Rezerwacja naprawy jest możliwa zarówno na miejscu, jak i poprzez wysyłkę urządzenia do serwisu. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail, a my ustalimy dogodny termin naprawy.

Oferowane przez nas usługi charakteryzują się krótkim czasem realizacji, konkurencyjnymi cenami oraz korzystnymi warunkami gwarancji, a także pełną diagnostyką urządzenia i darmową wyceną. Mamy wieloletnie doświadczenie w naprawie smartfonów marki Apple. Nasz pełen profesjonalizmy i skuteczność napraw potwierdzone jest pozytywnymi opiniami klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Atrakcyjne ceny

Nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne ceny napraw iPhone 16 Plus, a także rabaty, dzięki którym zaoszczędzą pieniądze.

Szybka realizacja

Nasze bogate doświadczenie w naprawie iPhone 16 Plus sprawia, że usterki usuwamy błyskawicznie.

Darmowa wycena

Nasi klienci mogą liczyć na darmową wycenę naprawy swojego iPhone 16 Plus, dzięki czemu mogą podjąć najkorzystniejszą dla siebie decyzję.

Gwarancja

Do naprawy iPhone 16 Plus wykorzystujemy wysokiej jakości, nowe części zamienne oraz specjalistyczne narzędzia, ułatwiające usuwanie usterek.

Cennik

Napraw iPhone 16
  • Wymiana Szybki 1000 zł
  • Wymiana Baterii 450 zł
  • Wymiana Ekranu 2200 zł
  • Wymiana tylnej Szybki 600
Popular

Cennik Naprawa iPhone 16 Plus

W przypadku uszkodzenia iPhone'a 16 Plus, nawet drobna usterka może istotnie wpływać na codzienne funkcjonowanie urządzenia i zwiększać poziom irytacji użytkownika oraz ograniczać jego możliwości wykonywania codziennych obowiązków. Skorzystanie z profesjonalnych usług naprawy w naszym serwisie pogwarancyjnym to wygodne rozwiązanie, które pozwala na szybkie usunięcie problemu i umożliwia powrót do komfortowego korzystania z ulubionych funkcji iPhone 16 Plus. Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia nas w jednym z punktów stacjonarnych!

Wymiana szybki iPhone 16 Plus

Szybka w iPhonie 16 Plus jest wykonana z hartowanego szkła, które zapewnia skuteczną ochronę przed uderzeniami, rysami i pęknięciami, które mogą występować w trakcie codziennego użytkowania smartfona. Mimo to, silniejsze uderzenia lub upadki z wysokości mogą prowadzić do jej uszkodzenia, przez co konieczna będzie jej wymiana na nową.

W naszym serwisie pogwarancyjnym pracują profesjonaliści, którzy sprawnie dokonują wymiany uszkodzonej szybki na nową, wysokiej jakości część zamienną. Taka naprawa nie tylko zapobiega potencjalnie droższym uszkodzeniom ekranu, ale także gwarantuje, że urządzenie po wymianie szybki prezentuje się estetycznie i może być użytkowane jeszcze przez długi czas. Nasi specjaliści usuwają wszelkie pozostałości uszkodzonej szybki przed montażem nowej części. Odbywa się to sprawnie i szybko, co w znacznym stopniu minimalizuje koszty i czas potrzebny na naprawę.

Wymiana wyświetlacza iPhone 16 Plus

Uszkodzenie wyświetlacza w iPhonie 16 Plus może powodować poważne problemy i wpływać negatywnie na komfort użytkowania telefonu. Rysy lub pęknięcia mogą nawet doprowadzić do awarii panelu dotykowego znacznie ograniczając dostęp do podstawowych funkcji i aplikacji smartfona. W konsekwencji niezbędna będzie wymiana całego wyświetlacza wraz z panelem dotykowym.

W naszym serwisie pogwarancyjnym naprawa takiego uszkodzenia nie jest niczym skomplikowanym. Odbywa się ona szybko i sprawnie, a na dodatek nie zmniejsza wartości smartfona. Montaż nowej części przeprowadzany jest w sterylnych warunkach przez doświadczony zespół specjalistów, którzy wykorzystują dedykowane do tego narzędzia oraz najwyższej jakości części zamienne. Ponadto każdy klient otrzymuje gwarancję na wymieniony wyświetlacz, a po naprawie urządzenie jest poddawane dokładnemu sprawdzeniu i konfiguracji.

Wymiana ekranu iPhone 16 Plus

Mechaniczne uszkodzenia ekranu w iPhonie 16 Plus, podobnie jak w przypadku innych smartfonów, mogą wystąpić nawet przy użyciu ochronnej szybki ze szkła hartowanego. Chwilowa nieuwaga często prowadzi do uszkodzeń, które wpływają na działanie panelu dotykowego, wbudowanego w wyświetlaczu. Problemy takie jak ubytki, martwe piksele czy plamy wymagają profesjonalnej naprawy w sprawdzonym serwisie pogwarancyjnym.

Specjaliści w naszym serwisie szybko dokonają wymiany ekranu na nowy. Usługa obejmuje dokładne wyczyszczenie telefonu i montaż nowej szybki ochronnej. Dzięki temu można zaoszczędzić pieniądze i wydłużyć żywotności iPhone 16 Plus. Po naprawie funkcjonalność panelu dotykowego wraca do normy, a korzystanie ze smartfona oraz jego funkcji i aplikacji znów jest przyjemne i wygodne.

Wymiana baterii iPhone 16 Plus

Wydajna bateria w iPhone 16 Plus pozwala na długotrwałą pracę urządzenia bez konieczności jego częstego ładowania. Jednak intensywne korzystanie z telefonu i jego regularne ładowanie mogą przyczyniać się do szybszego zużycia baterii, co z kolei może spowodować, że będzie ona musiała być ładowana kilkukrotnie w ciągu dnia. W znacznym stopniu wpłynie to na komfort użytkowania urządzenia od Apple.

W serwisie pogwarancyjnym możemy ten problem szybko i skutecznie rozwiązać, dokonując wymiany baterii na nową. Proces naprawy rozpoczyna się od dokładnej oceny stanu baterii przez naszego wykwalifikowanego specjalistę, który następnie przeprowadza wymianę, korzystając z dedykowanych narzędzi. Usługa wymiany baterii dostępna jest w atrakcyjnej cenie, a na nowo zamontowany akumulator udzielana jest gwarancja. Takie rozwiązanie umożliwia użytkownikom ponowne cieszenie się z długiego czasu pracy telefonu bez potrzeby jego ciągłego ładowania. Ma to ogromne znaczenie dla osób, które intensywnie korzystają z iPhone'a 16 Plus w różnych celach, np. w służbowych.

Wymiana głośnika rozmów iPhone 16 Plus

W iPhonie 16 Plus zastosowano innowacyjne technologie, które gwarantują wysoką jakość dźwięku podczas rozmów telefonicznych. Problemy takie jak zniekształcenia, szumy czy trzaski mogą jednak wskazywać na zabrudzenie lub uszkodzenie mechaniczne głośnika.

W naszym serwisie pogwarancyjnym przeprowadzana jest szybka wymiana głośnika na nowy, co pozwala klientom ponownie cieszyć się czystym dźwiękiem w trakcie rozmów. Naprawę wykonuje wykwalifikowany technik, który dysponuje odpowiednimi umiejętnościami i pracuje na specjalnie wyposażonym stanowisku, z użyciem wyłącznie wysokiej jakości części zamiennych. Na dodatek są one objęte gwarancją, co zapewnia użytkownikom spokojne użytkowanie telefonu po naprawie, bez obaw o ponowne pojawienie problemu.

Wymiana mikrofonu iPhone 16 Plus

iPhone 16 Plus wyposażony jest w mikrofon wysokiej jakości, który zapewnia doskonałe zbieranie dźwięku. Jest to istotne zarówno podczas prowadzenia rozmów, jak i nagrywania. Mimo to nawet najlepsze komponenty mogą ulec awariom lub uszkodzeniom. Efektem może być pojawiający się pogłos lub problemy z tym, aby osoba po drugiej stronie słyszała użytkownika iPhone 16 Plus. Zabrudzenie lub uszkodzenie mikrofonu są usterkami, które mogą być skutecznie rozwiązane poprzez wyczyszczenie lub wymianę podzespołu.

W profesjonalnym serwisie pogwarancyjnym możesz zlecić naprawę mikrofonu iPhone 16 Plus. Cały proces przywracania urządzenia do pełnej sprawności nie zajmuje zbyt wiele czasu, a na dodatek usługa jest oferowana w atrakcyjnej cenie. Po wykonanej naprawie mikrofon znów rejestruje dźwięk bez zakłóceń i umożliwia komfortowe prowadzenie rozmów oraz nagrywanie.

Wymiana obudowy tylnej szybki iPhone 16 Plus

Obudowa w iPhonie 16 Plus jest wykonana z wyjątkowo trwałego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne szkła. Stanowi ono doskonałą ochronę dla wewnętrznych komponentów smartfona. Jeśli jednak tylna część obudowy ulegnie zniszczeniu w wyniku upadku, konieczna okazuje się jej wymiana na nową. Mimo iż naprawa może wydawać się prosta to jednak wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi.

Nasz zespół serwisowy dysponuje odpowiednim wyposażeniem, dzięki czemu jest w stanie szybko dokonać wymiany i przywrócić urządzeniu estetyczny wygląd. Uszkodzenie obudowy nie tylko pogarsza wygląd telefonu, ale także zwiększa ryzyko przedostania się wilgoci, kurzu i innych zanieczyszczeń do jego wnętrza, co może negatywnie wpłynąć na działanie najistotniejszych komponentów. Wymiana obudowy w Iphone 16 Plus w naszym serwisie oferowana jest w atrakcyjnej cenie i nie wymaga dużo czasu.

Wymiana aparatu iPhone 16 Plus

W iPhonie 16 Plus zaimplementowano zaawansowany system wysokiej jakości aparatów, który umożliwia robienie doskonałych zdjęć niezależnie od pory dnia, roku czy pogody. Problemy z działaniem tego podzespołu mogą być spowodowane zabrudzeniami, pęknięciem osłony soczewki lub awariami oprogramowania.

W naszym serwisie szybko zdiagnozujemy przyczynę słabej jakości obrazu i przedstawimy opcje naprawy. W przypadku poważniejszych uszkodzeń konieczna może się okazać wymiana całego modułu aparatu na nowy. Taka naprawa spowoduje, że iPhone 16 Plus ponownie stanie się świetnym narzędziem do robienia zdjęć i nagrywania filmów. Koszt wymiany aparatu nie jest wysoki, a cały proces przebiega szybko i bezproblemowo. Takie rozwiązanie problemu szczególnie docenią pasjonaci fotografii, dla których jakość wykonanych zdjęć ma bardzo duże znaczenie.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 16 Plus

Brak reakcji iPhone'a 16 Plus na podłączenie do ładowarki może być wynikiem poluzowania się lub uszkodzenia gniazda ładowania. Taka usterka nie tylko utrudnia korzystanie z telefonu, ale również uniemożliwia przesyłanie danych na komputer. W takich przypadkach warto skorzystać z usług naszego serwisu pogwarancyjnego.

Oferujemy szybką wymianę uszkodzonego gniazda, wykorzystując do tego celu dedykowane narzędzia i akcesoria. Proces wymiany gniazda ładowania w iPhonie 16 Plus odbywa się w sterylnych warunkach i przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Używamy przy tym wysokiej jakości części zamienne, na które udzielana jest gwarancja. Po wykonaniu usługi Twój iPhone 16 Plus bez problemu będzie się ładował i umożliwi płynne przesyłanie danych np. na komputer.

Zalany iPhone 16 Plus

Zalanie iPhone'a 16 Plus nie musi oznaczać poważnych uszkodzeń, ponieważ jego konstrukcja zapewnia pewien stopień ochrony przed przypadkowym zachlapaniem i pyłem. W większości przypadków krótkotrwałe narażenie na wodę nie prowadzi do awarii. Warto jednak wtedy dokładnie monitorować pracę urządzenia. Po zauważeniu jakichkolwiek nieprawidłowości, takich jak na przykład częste zawieszanie się telefonu, niezbędne będzie przeprowadzenie pełnej diagnostyki urządzenia.

Zespół naszych fachowców ma niezbędne doświadczenie w zakresie napraw smartfonów iPhone 16 Plus, które zostały zalane. Dzięki temu możemy przeprowadzić szybką diagnostykę telefonu, a następnie dokładnie osuszyć jego wnętrze, a w razie konieczności wymienić uszkodzone elementy na nowe. Naprawa może trwać od jednego do pięciu dni roboczych. Po usunięciu usterki iPhone'a 16 Plus wróci do pełnej sprawności i i będzie działać bez zarzutu przez długi czas.

Brak sieci iPhone 16 Plus

Jeśli iPhone 16 Plus nie wykrywa sieci komórkowej niezbędne jest ustalenie przyczyny tej usterki. W tym celu trzeba przeprowadzić szczegółową i wieloetapową diagnostykę. Choć proces przywracania łączności z siecią GSM może być złożony i wymagać czasu, to jednak nasi fachowcy mają niezbędne doświadczenie, aby usunąć taką usterkę.

Specjaliści pracujący w naszym serwisie pogwarancyjnym wykonują pracę w sterylnych warunkach i zgodnie z obowiązującymi praktykami. Dzięki fachowej wiedzy są w stanie szybko zdiagnozować uszkodzenie modułu GSM i rozwiązać problemy z siecią. Profesjonalne podejście gwarantuje kompleksowe rozwiązanie problemu i umożliwia użytkownikowi ponowne korzystanie z wszystkich funkcji smartfona.

Naprawa Face ID iPhone 16 Plus

Funkcja Face ID w iPhone 16 Plus pozwala zabezpieczyć dane i odblokować urządzenie. Do swojego sprawnego działania wymaga synchronizacji wielu elementów. W przypadku problemów z Face ID niezbędna jest dokładna diagnostyka urządzenia w celu ustalenia przyczyny awarii. Uszkodzenie taśmy sygnałowej można naprawić przy pomocy specjalistycznego sprzętu.

W naszym serwisie pogwarancyjnym podejmujemy wszelkie działania, aby szybko zdiagnozować problem i przedstawić klientowi informacje o kosztach naprawy. Odzyskanie pełnej funkcjonalności Face ID umożliwi użytkownikowi ponowne, bezproblemowe korzystanie z odblokowywania telefonu za pomocą rozpoznawania twarzy i ułatwi dostęp do najważniejszych funkcji, programów oraz aplikacji zainstalowanych na iPhone 16 Plus.

Wymiana przycisków iPhone 16 Plus

iPhone 16 Plus to nowoczesne urządzenie, które w dużym stopniu opiera swoje funkcjonowanie na panelu dotykowym. Natomiast przyciski boczne są wykorzystywane przez użytkowników stosunkowo rzadko. Niemniej jednak ich uszkodzenie może skutkować ich zacinaniem się lub nieodpowiednią reakcją na naciskanie, co może znacząco wpływać na komfort użytkowania iPhone 16 Plus. W sytuacji, gdy dojdzie do trwałego uszkodzenia jakiegokolwiek z klawiszy konieczna jest wymiana wszystkich elementów umieszczonych na wspólnej taśmie sygnałowej.

Fachowcy z naszego serwisu pogwarancyjnego dysponują odpowiednią wiedzą i narzędziami. Dzięki temu mogą szybko i sprawnie przeprowadzić wymianę przycisków bocznych. Nasi klienci mają możliwość umówienia się na wizytę w naszym serwisie w dogodnym dla nich terminie. Mogą również wysłać swojego smartfona iPhone 16 Plus kurierem do jednego z naszych punktów stacjonarnych. Po naprawie iPhone 16 Plus będzie działać bez zarzutu, a użytkownik będzie mógł w pełni korzystać ze swojego telefonu.

Naprawa układu U2-IC iPhone 16 Plus

iPhone 16 to nowoczesny smartfon, który powinien bardzo szybko się ładować bez względu na okoliczności. Jeśli proces ładowania wydłuża się, a urządzenie często się rozładowuje i przegrzewa to mogło dojść do uszkodzenia układu U2-IC, który odgrywa istotną rolę w zarządzaniu zasilaniem smartfona.

Specjaliści z naszego serwisu pogwarancyjnego mają dedykowane narzędzia i akcesoria, które pozwalają na skuteczne usunięcie tego problemu. Naprawa pozwala nie tylko usunąć usterkę, ale również jest sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy. Po zgłoszeniu się do serwisu przeprowadzona zostanie szczegółowa diagnostyka, a następnie przedstawione zostaną opcje naprawy. Wymiana uszkodzonego układu U2-IC na nowy komponent odbywa się zgodnie z rekomendacjami producenta. Po zakończeniu naprawy iPhone 16 odzyska swoją sprawność ładowania.

Najczęściej zadawane pytania!

Czas trwania naprawy iPhone 16 Plus uzależniony jest od rodzaju i stopnia usterki. W przypadku poważniejszych awarii, ich usunięcie będzie zajmować więcej czasu. Niektóre usterki usuwamy od ręki nawet w kilkanaście minut.


Koszt naprawy iPhone 16 uzależniony jest od rodzaju usterki. W przypadku konieczności wymiany części na nową, koszt naprawy będzie wyższy.


Wymiana tylnej obudowy zwykle trwa do kilku dni roboczych, w zależności od tego, czy mamy część zamienną na stanie w swoim serwisie. 


Bez względu na to jaka usterka pojawi się w Twoim iPhonie 16 Plus, zawsze warto udać się do naszego serwisu pogwarancyjnego, aby możliwie jak najszybciej ją usunąć. Dzięki temu nie dojdzie do poważniejszych awarii, które mogłyby zwiększyć koszty i wydłużyć czas naprawy.


Masz jakieś pytania?

Zapraszamy do kontaktu! Czekamy na Twój telefon i chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń do nas!

Zadzwoń do nas już teraz i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Napisz e-maila!

Napisz do nas wiadomość, a nasz zespół przyjemnością odpowie na Twoje pytania!