NIEZRÓWNANA JAKOŚĆ

Profesjonalny serwis iPhone 15

Twój iPhone 15 ma usterkę? Szukasz kogoś, kto zajmuje się profesjonalną naprawą telefonów od Apple? W naszym serwisie pogwarancyjnym oferujemy szybkie uzyskanie niezbędnego wsparcia. Możliwość rezerwacji naprawy na miejscu lub zamówienia wysyłki do serwisu jest dostępna poprzez kontakt telefoniczny, lub mailowy.

Szybka realizacja usług, konkurencyjne ceny oraz korzystne warunki gwarancji stanowią podstawę oferty, która obejmuje również pełną diagnostykę i darmową wycenę. Mamy wieloletnie doświadczenie w naprawie telefonów marki Apple, co potwierdzają pozytywne opinie naszych dotychczasowych klientów. Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu! Zapraszamy do kontaktu!

Ekspresowa realizacja

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i niezbędną wiedzę do tego, aby w ekspresowym tempie przeprowadzać naprawy iPhone 15. Do tego przeprowadzamy pełną diagnostykę urządzenia.

Konkurencyjne ceny

Gwarantujemy, że nasi klienci mogą liczyć na bardzo konkurencyjne ceny napraw iPhone 15 oraz rabaty, które pozwolą im zaoszczędzić na usunięciu usterki z ich telefonu.

Gwarancja

Podczas wykonywania usługi naprawy iPhone 15 wykorzystujemy tylko i wyłącznie wysokiej jakości części zamienne, które gwarantują, że smartfon będzie działał bez zarzutu przez długie lata. Dodatkowo nakładamy wieloletnią gwarancję na wykonane usługi naprawy.

Darmowa wycena

Nasi klienci mogą liczyć nie tylko na szybką naprawę, ale także na darmową wycenę usunięcia usterki lub awarii w iPhone 15. Dzięki temu mogą oni podjąć najkorzystniejszą dla siebie i swojego portfela decyzję.

Cennik Naprawa iPhone 15

Uszkodzony iPhone 15 nie będzie prawidłowo funkcjonował, a nawet pozornie drobna usterka może znacząco utrudniać codzienne użytkowanie urządzenia, co przełoży się nie tylko na wzrost irytacji, ale także na zdolność wywiązywania się ze swoich obowiązków. Profesjonalna naprawa w serwisie pogwarancyjnym stanowi komfortowe rozwiązanie, które umożliwia szybkie pozbycie się problemu i powrót do wygodnego korzystania z ulubionych aplikacji i programów. Jeśli zależy Ci na szybkiej i profesjonalnej naprawie Twojego iPhona, to zapraszamy do naszego nieautoryzowanego serwisu Apple, który zajmuje się naprawami pogwarancyjnymi.

Cennik

Napraw iPhone 15
 • Wymiana Szybki 1200 zł
 • Wymiana Baterii 450 zł
 • Wymiana Ekranu 2200 zł
 • Wymiana tylnej Szybki 700
Popular

Wymiana szybki iPhone 15

Szybka w iPhonie 15, wykonana z hartowanego szkła, skutecznie chroni urządzenie przed uderzeniami, rysami i pęknięciami, które mogą powstawać podczas codziennego użytkowania smartfona. Silniejsze uderzenie lub upadek z dużej wysokości mogą jednak spowodować jej uszkodzenie. Konieczna wtedy okazuje się jej wymiana przy użyciu dedykowanych narzędzi.

W naszym serwisie pogwarancyjnym pracują profesjonaliści, którzy sprawnie przeprowadzą wymianę zbitej szybki na nową, część zamienną. Jest to najlepsze rozwiązanie dla naszych klientów, którzy chcą uniknąć jeszcze droższych w naprawie uszkodzeń ekranu iPhone 15. Podczas naprawy usuwane są wszystkie pozostałości szybki z panelu dotykowego. Następnie nasi specjaliści przytwierdzają nową część do powierzchni ekranu. Montaż wykonywany jest w bardzo krótkim czasie, co w znacznym stopniu ogranicza wydatki na naprawę szybki w iPhone 15. Po wykonaniu usługi urządzenie znowu świetnie się prezentuje i może służyć użytkownikowi przez wiele lat.

Wymiana wyświetlacza iPhone 15

Uszkodzony wyświetlacz w iPhonie 15 może prowadzić do poważnych problemów i znacząco pogorszyć komfort jego użytkowania. Wszelkiego rodzaju rysy, czy też pęknięcia mogą doprowadzić nawet do awarii panelu dotykowego, co w znacznym stopniu uniemożliwi korzystanie z funkcji i programów, jakie są dostępne na smartfonie. Naprawa takiej usterki jest jednak możliwa w serwisie pogwarancyjnym, gdzie wymiana wyświetlacza odbywa się szybko i nie wpływa na wartość urządzenia.

Montaż nowej części realizowany jest w sterylnych warunkach przez zespół doświadczonych specjalistów przy użyciu dedykowanych narzędzi i oryginalnych oraz najwyższej jakości części zamiennych, które są idealnie dopasowane do telefonu. Klient otrzymuje gwarancję na wymieniony wyświetlacz, a iPhone 15 jest dokładnie sprawdzany i ponownie skonfigurowany. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasi klienci oszczędzają czas i pieniądze, a nowy wyświetlacz zapewnia wysoki poziom komfortu używania telefonu.

Wymiana ekranu iPhone 15

Mechaniczne uszkodzenie ekranu w iPhonie 15 jest usterką, która często dotyka także inne smartfony, nawet pomimo stosowania szybki ochronnej z hartowanego szkła. Chwila nieuwagi może spowodować uszkodzenie powierzchni wyświetlacza, czego konsekwencją będzie nieprawidłowa reakcja na dotyk. Problemy takie jak ubytki, martwe piksele, paski czy plamy na wyświetlaczu wymagają profesjonalnej wymiany wyświetlacza w sprawdzonym serwisie pogwarancyjnym.

Nasi specjaliści bardzo szybko zajmą się wymianą wadliwej części na nową, która będzie oryginalna i o odpowiednich parametrach technicznych. W ramach oferowanej przez nas usługi telefon zostanie dokładnie oczyszczony, a na jego powierzchni zamontowana nowa szybka ochronna. Dzięki temu można zaoszczędzić pieniądze i znacząco przedłużyć żywotność telefonu. Po naprawie panel dotykowy będzie działał bez zarzutu, a korzystanie z innowacyjnych funkcji, aplikacji i programów będzie jeszcze łatwiejsze.

Wymiana baterii iPhone 15

iPhone 15 ma wydajną baterię, która zapewnia długie godziny pracy na jednym ładowaniu. Jednak intensywne użytkowanie i częste ładowanie mogą przyspieszyć zużycie baterii, co skutkuje koniecznością jej ładowania nawet kilka razy dziennie. W serwisie pogwarancyjnym skutecznie rozwiązujemy ten problem poprzez wymianę zużytej baterii na nową i oryginalną lub zamiennik najwyższej jakości.

Wykwalifikowany specjalista najpierw dokładnie ocenia stan baterii, a następnie przystępuje do jej profesjonalnej wymiany, wykorzystując dedykowane do tego celu narzędzia. Oferowana przez nas usługa wymiany baterii dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie, a na dodatek na nowy akumulator nakładana jest gwarancja. Dzięki takiej wymianie użytkownik może znowu cieszyć się komfortowym korzystaniem z telefonu przez całe dni bez potrzeby ciągłego ładowania. Jest to szczególnie istotne dla osób, które intensywnie użytkują swojego iPhone 15, np. do celów służbowych.

Wymiana głośnika rozmów iPhone 15

W iPhonie 15 wbudowano innowacyjne rozwiązania technologiczne, które zapewniają doskonałą jakość dźwięku podczas rozmów telefonicznych. Jeżeli pojawią się problemy z jakością dźwięku, jak np. zniekształcenia, szumy czy trzaski, może to świadczyć o zabrudzeniu lub uszkodzeniu mechanicznym głośnika.

W naszym serwisie pogwarancyjnym dokonujemy szybkiej wymiany głośnia na nowy komponent, dzięki czemu nasi klienci mogą znów cieszyć się wyraźnym dźwiękiem podczas rozmów. Naprawy dokonuje osoba z odpowiednimi kwalifikacjami i umiejętnościami technicznymi na specjalnie przygotowanym do tego stanowisku roboczym, przy użyciu wyłącznie oryginalnych części zamiennych objętych gwarancją. Dzięki temu po naprawie nie ma obaw o ponowne pojawienie się usterki.

Wymiana mikrofonu iPhone 15

iPhone 15 został wyposażony w mikrofon wysokiej jakości, który zapewnia doskonałe zbieranie dźwięku. Należy jednak pamiętać, że nawet najlepsze komponenty mogą ulegać awariom i uszkodzeniom. Jeśli podczas rozmowy pojawi się pogłos albo użytkownika nie będzie słyszeć osoba, która prowadzi z nim konwersację, niezbędne będzie sprawdzenie i ewentualna wymiana mikrofonu. Zabrudzenie lub uszkodzenie mikrofonu w trakcie codziennego użytkowania to usterka, którą można skutecznie wyeliminować poprzez czyszczenie lub wymianę uszkodzonego podzespołu.

W naszym profesjonalnym serwisie klient zostanie obsłużony w błyskawicznym tempie, a cena za usługę wymiany mikrofonu iPhone 15 będzie atrakcyjna. Po naprawie mikrofon ponownie będzie rejestrował dźwięk bez zakłóceń, dzięki czemu możliwe będzie komfortowe prowadzenie rozmów telefonicznych lub nagrywanie relacji z ważnych wydarzeń. Na dodatek na nowy mikrofon nakładana jest wieloletnia gwarancja.

Wymiana tylnej szybki (obudowy) iPhone 15

Obudowa w iPhonie 15 jest pokryta niezwykle trwałym i odpornym na uszkodzenia mechaniczne szkłem, które zapewnia mu doskonałą ochronę dla wewnętrznych komponentów smartfona. Mimo to, w przypadku zniszczenia tylnej części obudowy urządzenia w wyniku upadku, niezbędna jest jej wymiana na nową. Chociaż naprawa może wydawać się prosta, to jednak wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. Nasz zespół serwisowy dysponuje wszystkimi niezbędnymi narzędziami, aby szybko i sprawnie wymienić obudowę w iPhone 15 oraz przywrócić mu estetyczny design.

Uszkodzona obudowa stanowi nie tylko defekt estetyczny, ale również ryzyko dostania się wilgoci, kurzu i innych zanieczyszczeń do wnętrza telefonu, co może z kolei doprowadzić do awarii kluczowych komponentów. Wymiana obudowy iPhone 15 w serwisie jest atrakcyjna cenowo i nie pochłania dużo czasu. Dzięki takiej naprawie użytkownik będzie mógł nadal cieszyć się z komfortowego korzystania z wszystkich funkcji smartfona, a jego żywotność znacząco się wydłuży.

Wymiana aparatu iPhone 15

W iPhonie 15 wbudowano nowoczesny system dwóch aparatów, który pozwala na wykonywanie zdjęć wysokiej jakości i to niezależnie od pory dnia, czy roku. Usterki tego podzespołu mogą wynikać z zabrudzeń, pęknięcia osłony soczewki czy problemów systemowych. Po zgłoszeniu się do naszego serwisu, szybko ustalimy przyczynę problemów z jakością obrazu i zaproponujemy korzystne warunki naprawy. Jeśli jednak usterka okaże się poważniejsza, to niezbędne będzie dokonanie wymiany aparatu iPhone 15 na nowy.

Po wykonaniu usługi iPhone 15 znów będzie prezentował się jak nowy i umożliwiał użytkownikowi wykonywanie profesjonalnych zdjęć na potrzeby prywatne lub służbowe. Wymiana aparatu nie jest zbyt kosztowna, przebiega szybko i sprawnie, dzięki czemu nasi klienci mogą zaoszczędzić pieniądze, które musieliby wydać na nowy sprzęt. Jest to także doskonały wybór dla osób, które na co dzień uwielbiają robić zdjęcia.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 15

Podłączenie iPhone'a 15 do ładowarki i brak reakcji urządzenia na ładowanie może być spowodowane poluzowaniem się lub uszkodzeniem gniazda ładowania. Taka usterka ogranicza swobodne korzystanie z telefonu i uniemożliwia przesyłanie danych na komputer. Na szczęście, istnieje możliwość szybkiej wymiany wadliwego gniazda ładowania przy użyciu dedykowanych narzędzi i akcesoriów.

W serwisie pogwarancyjnym z przyjemnością przystąpimy do takiej naprawy i zaoferujemy usługę w cenie, która może pozytywnie zaskoczyć klienta. Wymiana gniazda ładowania w iPhonie 15 przeprowadzana jest w sterylnych warunkach, zgodnie z najwyższymi standardami, przy użyciu oryginalnej części zamiennej objętej gwarancją. Dzięki temu Twój iPhone 15 będzie ponownie sprawnie się ładował i umożliwi płynne przesyłanie danych na komputer. Profesjonalna naprawa nie tylko pozwala zaoszczędzić pieniądze, ale także eliminuje potrzebę zakupu nowego telefonu.

Zalany iPhone 15

Jeśli iPhone 15 zostanie zalany, to niekoniecznie musi to skutkować poważnymi uszkodzeniami, biorąc pod uwagę jego odporność na przypadkowe zachlapanie, wodę i pył. Zazwyczaj krótkotrwałe narażenie na wodę nie powoduje awarii, ale należy dokładnie obserwować funkcjonowanie urządzenia. W przypadku wystąpienia nieprawidłowości w działaniu, jak np. częste zawieszanie się, konieczna jest pełna diagnostyka i odpowiednia naprawa.

Fachowcy w naszym zespole, którzy posiadają bogate doświadczenie w naprawach smartfonów po zalaniu bardzo szybko zdiagnozują problem, dokładnie wysuszyć wnętrze smartfona i w razie potrzeby wymienią uszkodzone komponenty na nowe, czyli na oryginalne części lub zamienniki z gwarancją. Proces naprawy jest prosty i może zająć od jednego do pięciu dni roboczych. Zalany iPhone 15 można uratować i sprawić, że będzie on działał bez zarzutu przez wiele lat. Wystarczy jedynie zgłosić się do nas, a my zajmiemy się całą resztą i zwrócimy telefon, który będzie w pełni sprawny.

Brak sieci iPhone 15

Brak możliwości wykrycia sieci komórkowej przez smartfon iPhone 15 jest usterką, która uniemożliwia normalne korzystanie z urządzenia. Wymaga to przeprowadzenia szczegółowej wieloetapowej diagnostyki, aby zidentyfikować przyczynę problemu. Proces przywracania pełnej funkcjonalności może być czasochłonny, ale dzięki zaawansowanemu sprzętowi dostępnemu w naszym serwisie pogwarancyjnym, naprawa jest jak najbardziej możliwa.

Zajmujący się urządzeniem zespół fachowców przeprowadzi naprawę w warunkach sterylnych, zgodnie z rekomendacjami. Problemy z wykrywaniem sieci mogą wynikać z uszkodzenia modułu GSM, co wymaga jego wymiany przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi. Dzięki profesjonalnemu podejściu, możliwe jest całkowite usunięcie usterki. Dzięki temu możliwa będzie sprawna komunikacja z siecią komórkową i swobodne korzystanie z wszystkich funkcji smartfona.

Naprawa Face ID iPhone 15

Funkcja Face ID pozwala zabezpieczyć dane i odblokować iPhone 15, ale jej poprawne działanie zależy od wielu powiązanych ze sobą czynników. W przypadku wystąpienia problemów z Face ID, konieczna jest kompleksowa diagnostyka, aby zidentyfikować przyczynę usterki. Uszkodzenie taśmy sygnałowej zazwyczaj nie stanowi dużego wyzwania dla fachowców, ale w niektórych sytuacjach może być wymagane użycie specjalistycznego sprzętu do naprawy lub wymiany uszkodzonej części.

W naszym serwisie pogwarancyjnym zostaną podjęte wszelkie starania, aby szybko przeprowadzić diagnostykę i poinformować klienta o kosztach ewentualnej naprawy. Skuteczne przywrócenie funkcji Face ID w iPhonie 15 zapewni ponowną wygodę w odblokowywaniu urządzenia i dostępie do najważniejszych programów oraz aplikacji, jakie się na nim znajdują.

Wymiana przycisków iPhone 15

IPhone 15 to nowoczesny smartfon, do którego obsługi wykorzystuje się głównie panel dotykowy, a przyciski boczne używane są przez większość użytkowników tylko sporadycznie. Uszkodzenie tych elementów może powodować zacinanie się przycisków lub brak odpowiedniej reakcji na naciskanie. W przypadku trwałego uszkodzenia choć jednego z klawiszy konieczna jest wymiana wszystkich elementów umieszczonych na jednej taśmie sygnałowej.

Zespół fachowców z naszego serwisu posiada niezbędną wiedzę i narzędzia, aby sprawnie wykonać taką naprawę. Wystarczy umówić się z nami na wizytę w wybranym terminie lub wysłać iPhone 15 kurierem, co przyspieszy proces naprawy urządzenia. Dzięki temu będzie ono działało jak nowe i nie będzie już sprawiać problemów z przyciskami bocznymi.

Specyfikacja iPhone 15

iPhone 15 jest flagowym modelem telefonu od marki Apple. Nieustanny rozwój technologii sprawił, że również i w nim znalazło się wiele innowacyjnych rozwiązań usprawniających działanie smartfona oraz komfort jego użytkowania. W iPhone 15 znajduje się wyświetlacz Super Retina XDR o przekątnej 6,1 cala, który dodatkowo wyposażony jest funkcję Dynamic Island. Jednocześnie wyświetlacz ma zaokrąglone rogi, co podkreśla jego opływowe kształty. Urządzenie ma wbudowany czip A16 Bionic, który montowany był między innymi w modelach Apple serii 14. Układ dodatkowo jest wyposażony w 6-rdzeniowy CPU i 5-rdzeniowy GPU, a wszystko wspiera 16-rdzeniowy system Neural Engine. Zapewnia on płynne działanie telefonu na co dzień i rozgrywkę na najwyższym poziomie w grach mobilnych. iPhone 15 dostępny jest w kilku wersjach numerycznych tego modelu:

 • A2846 – Stany Zjednoczone, Portoryko, 

 • A3089 – Kanada, Guam, Japonia, Meksyk, Arabia Saudyjska i Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych, 

 • A3092 – Chiny kontynentalne, Hongkong, Makau, 

 • A3090 – inne kraje i regiony.

Standardowo, jak w większości telefonów, iPhone 15 obsługuje dwie karty SIM, dostępny jest w kilku wariantach pamięci podręcznej (128, 256, 512GB). Z tyłu znajdują się dwa aparaty – główny o rozdzielczości 48 MP i szerokokątny 12 MP. Dodatkowo można nagrywać filmy w rozdzielczości 4K z częstością 60 klatek na sekundę. iPhone 15 wyróżnia się także bardzo mocną bateria, która ma pojemność 3 349 mAh. W połączeniu z energooszczędnym czipem A16 Bionic pozwala na:

 • 20 godzin wyświetlania filmów,

 • 16 godzin odtwarzania filmów przesyłanych strumieniowo,

 • 80 godzin odtwarzania dźwięku.

Baterię można naładować w tradycyjny sposób za pomocą kabla lub bezprzewodowo za pomocą ładowarki Qi, lub MagSafe. Dzięki technologii błyskawicznego ładowania akumulator można naładować w 30 minut do 50%. iPhone 15 to nowoczesny smartfon, który jak przystało na Apple’a wyróżnia się na tle konkurencji wieloma nowinkami technologicznymi. Jest to urządzenie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników smartfonów.

 

Najczęściej zadawane pytania!

Koszt naprawy iPhone 15 uzależniony jest od tego, co jest uszkodzone i w jakim stopniu. Tańsze będzie usuwanie usterki bez konieczności wymiany części na nową. Naprawa iPhone 15 może zająć kilkanaście minut, jeśli jest to np. wyczyszczenie gniazda ładowania. Natomiast w przypadku bardziej skomplikowanych usterek, gdzie konieczna jest wymiana części na nową, czas naprawy może wydłużyć się do 5 dni roboczych. Wymiana baterii w iPhone 15 to koszt, który oscyluje w granicach 249 – 449 złotych i każdorazowo jest ustalany z klientem przed rozpoczęciem naprawy.Usterki w iPhone 15 mogą w mniejszym lub większym stopniu wpływać na komfort użytkowania urządzenia. Z tego też względu, w przypadku pojawienia się jakiejkolwiek z nich, warto udać się do serwisu pogwarancyjnego, aby ją wyeliminować.


IPhone 12 to nowoczesny smartfon, w którym znajdziesz najnowsze rozwiązania technologiczne. Naprawa takiego urządzenia wymaga posiadania rozległej wiedzy i umiejętności technicznych. Fachowiec musi umieć posługiwać się specjalistycznymi narzędziami, które umożliwiają bezpieczne zreperowanie ważnych podzespołów. Dodatkowo wszystkie naprawy powinny być wykonywane w sterylnie czystych warunkach na starannie do tego celu przygotowanych stanowiskach roboczych.

W naszym serwisie pogwarancyjnym wyjątkowo dbamy o jakość wykonywanych usług. Naprawy są realizowane zgodnie z najwyższymi standardami, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko przywrócić wszystkie ważne funkcje w Twoim telefonie. Wybierając nasz serwis, zyskasz fachowe wsparcie i doradztwo, a ceny poszczególnych usług pozytywnie Cię zaskoczą. Jest to świetna alternatywa dla osób, które chcą, aby iPhone 12 znowu działał jak nowy i świetnie się prezentował w każdych okolicznościach.

Masz jakieś pytania?

Zapraszamy do kontaktu! Czekamy na Twój telefon i chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń do nas!

Zadzwoń do nas już teraz i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Napisz e-maila!

Napisz do nas wiadomość, a nasz zespół przyjemnością odpowie na Twoje pytania!