NIEZRÓWNANA JAKOŚĆ

Profesjonalny serwis iPhone 11

Masz problem z iPhone’em 11? Potrzebujesz fachowej pomocy? W naszym serwisie pogwarancyjnym szybko naprawimy Twój telefon i przywrócimy go do pełnej sprawności! Zadzwoń do nas, aby zarezerwować termin wizyty lub zamów wysyłkę kurierem.

Wybierając nasze usługi, będziesz mógł skorzystać z pełnej diagnostyki, profesjonalnej naprawy, oryginalnych części zamiennych i długoterminowej gwarancji producenta. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Pełna
diagnostyka

W ramach usługi przeprowadzimy pełną diagnostykę, dzięki której dowiesz się, jaki jest stan techniczny Twojego telefonu.

Profesjonalna
naprawa

W naszym serwisie wykonujemy profesjonalne naprawy przy użyciu specjalistycznych narzędzi i dedykowanych akcesoriów.

Oryginalne części zamienne

Nasi fachowcy korzystają jedynie z oryginalnych
części zamiennych, które pozyskują od
sprawdzonych dostawców.

Gwarancja
producenta

Na każdy wymieniony
podzespół otrzymasz długoterminową
gwarancję
producenta.

Cennik

Napraw iPhone 11
  • Wymiana Szybki 350 zł
  • Wymiana Baterii 250 zł
  • Wymiana Ekranu 250 zł
  • Wymiana tylnej Szybki 300
Popular

Cennik Naprawa iPhone 11

Drobne usterki w iPhonie 11 mogą spowodować, że wykonywanie codziennych czynności zajmie Ci zdecydowanie więcej czasu niż powinno. W takim wypadku nie zwlekaj, tylko od razu zgłoś się do naszego serwisu pogwarancyjnego. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych fachowców, którzy szybko poradzą sobie z każdą usterką w Twoim iPhonie 11. Naprawy przeprowadzamy bez zbędnej zwłoki, a ceny usług pozytywnie Cię zaskoczą!

Wymiana szybki iPhone 11

IPhone 11 został wyposażony w solidną szybkę ochronną, która świetnie chroni wyświetlacz przed uszkodzeniem. Jeśli dojdzie do jej zbicia, to może być Ci trudno odczytać dane z ekranu lub będziesz mieć problem, aby aktywować poszczególne aplikacje i funkcje. Dodatkowo zbita szybka wygląda bardzo nieestetycznie, przez co nie będziesz mógł zabrać telefonu na ważne spotkanie z klientem.

W naszym serwisie sprawnie wymienimy szybkę w Twoim iPhonie 11. Taka usługa może zostać wykonana od ręki, jeśli tylko będziemy dysponowali dopasowaną częścią zamienną. W trakcie naprawy fachowiec starannie usunie wadliwą część i pozostałości po kleju. Na tak przygotowanym podłożu zostanie zamontowana nowa szybka, na którą otrzymasz gwarancję producenta. Naprawa w naszym serwisie jest całkowicie bezpieczna i pozwala znacząco wydłużyć żywotność urządzenia. Po wymianie będziesz mógł wygodnie obsługiwać panel dotykowy, a nowa szybka doskonale zabezpieczy telefon przed upadkiem i innymi trudnymi do przewidzenia zdarzeniami.

Wymiana wyświetlacza iPhone 11

IPhone 11 to nowoczesny smartfon wyposażony w wyświetlacz Liquid Retina HD. Wymiana tego elementu nie jest bardzo skomplikowana. W naszym serwisie pogwarancyjnym możemy ją wykonać w ciągu 60-120 minut. Na taką usługę warto się zdecydować, gdy rysy i pęknięcia uniemożliwiają Ci poprawne odczytywanie i przetwarzanie danych. Wymiana wyświetlacza w iPhonie 11 jest całkowicie bezpieczna i pozwala na przywrócenie wszystkich funkcjonalności w nowoczesnym smartfonie.

Poprawne działanie ekranu jest bardzo ważne. Ten element umożliwia wygodne korzystanie z aparatu, kamery, multimediów i wielu zaawansowanych programów. Bez sprawnego wyświetlacza nie przeprowadzisz wideokonferencji i nie zagrasz w ulubione gry. Dlatego, gdy tylko pojawią się pierwsze problemy, warto od razu zgłosić się do naszego serwisu pogwarancyjnego. Dzięki fachowej pomocy, szybko odzyskasz telefon i będziesz mógł wrócić do swoich codziennych aktywności.

Wymiana ekranu iPhone 11

W iPhonie 11 znajdziesz wyświetlacz LCD Multi-Touch o przekątnej 6,1, wykonany w technologii IPS. Przestronny ekran idealnie odwzorowuje kolory, a jego obsługa jest wygodna i bezproblemowa. Niektóre usterki mogą spowodować trwałe uszkodzenie wyświetlacza i panelu dotykowego. W takim wypadku włączenie ulubionej aplikacji i przeglądanie stron internetowych nie będzie możliwe. Wymiana ekranu w iPhonie 11 to korzystne rozwiązanie dla osób, które planują jeszcze długo korzystać z tego telefonu.

W naszym serwisie możesz liczyć na fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Wszystkie naprawy wykonujemy zgodnie z zaleceniami producenta oraz z zachowaniem najwyższych standardów. Podczas wymiany fachowiec starannie zabezpieczy wnętrze iPhone’a 11 i wszystkie zapisane na nim dane. W efekcie nie musisz się martwić, że po naprawie stracisz dostęp do ważnych dla Ciebie programów, multimediów i aplikacji. Nowy ekran będzie w pełni kompatybilny z Twoim urządzeniem i otrzymasz na niego co najmniej kilkumiesięczną gwarancję producenta.

Wymiana baterii iPhone 11

Bateria w iPhonie 11 jest bardzo wydajna, dzięki czemu możesz używać tego modelu przez wiele godzin na jednym ładowaniu. Sam proces ładowania jest szybki i komfortowy, ponieważ urządzenie możesz też ładować bezprzewodowo. Jednak jeśli intensywnie korzystasz z iPhone’a 11 i często go ładujesz, to bateria może się przedwcześnie zużyć. Ten element ma ogromny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie całego urządzenia, dlatego nie warto zwlekać z jego wymianą.

Jeśli chcesz szybko i bez żadnych komplikacji wymienić baterię w iPhonie 11, to zadzwoń do nas i umów się na dogodny termin naprawy. Urządzenie możesz nam też wysłać kurierem. W obu przypadkach zajmiemy się Twoim zleceniem najszybciej, jak to będzie możliwe i zaproponujemy Ci montaż nowej baterii o doskonałych parametrach technicznych. Na wymienioną część otrzymasz gwarancję producenta, dzięki czemu nie musisz się martwić, że podobna usterka wystąpi ponownie w najbliższej przyszłości.

Wymiana głośnika rozmów iPhone 11

Prowadzenie rozmów telefonicznych i wideokonferencji przez iPhone’a 11 jest bardzo wygodne. Jednak niektóre usterki mogą powodować poważne problemy z dźwiękiem. Gdy zauważysz, że w trakcie rozmowy pojawiają się zakłócenia, szumy lub trzaski, to prawdopodobnie doszło do uszkodzenia głośnika rozmów. Ten element możemy bardzo sprawnie wymienić w naszym serwisie pogwarancyjnym.

Doświadczony fachowiec najpierw przeprowadzi pełną diagnostykę urządzenia, aby ustalić przyczynę usterki. Następnie przedstawi Ci plan naprawy i wstępną wycenę. Gdy ją zaakceptujesz, serwisant od razu przystąpi do pracy. Wymiana głośnika rozmów w iPhonie 11 zostanie przeprowadzona w sterylnych warunkach na starannie do tego celu przygotowanym stanowisku roboczym. W efekcie znowu będziesz mógł korzystać z doskonałej jakości dźwięku w każdych okolicznościach. Po naprawie iPhonie 11 będzie działał jak nowy i nic nie straci na swojej wartości. Jest to skuteczny sposób na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

Wymiana mikrofonu iPhone 11

Uszkodzony mikrofon w iPhonie 11 to poważny problem, który może Ci znacząco utrudnić wykonywanie rozmów telefonicznych i nagrywanie dźwięków. Taka awaria może być związana z zabrudzeniem lub mechanicznym uszkodzeniem mikrofonu. Jeśli zauważysz pogorszenie jakości dźwięku lub w ogóle nie będziesz mógł włączyć mikrofonu, to koniecznie zgłoś się do naszego serwisu pogwarancyjnego.

Wymiana mikrofonu w iPhonie 11 nie zajmie nam dużo czasu i nie nadwyręży Twoich finansów. W ramach usługi otrzymasz oryginalną część zamienną, która zostanie objęta długoterminową gwarancją producenta. Naprawy przeprowadzamy przy użyciu specjalistycznego sprzętu i dedykowanych narzędzi. Wszystko po to, abyś mógł dalej bez przeszkód korzystać ze swojego urządzenia. Po wymianie mikrofonu Twój telefon zostanie ponownie sprawdzony i skonfigurowany. W efekcie, gdy go odbierzesz, będzie w pełni sprawny i gotowy do użytku. Jest to doskonały sposób na wyeliminowanie problemów z rejestracją dźwięku w Twoim iPhonie 11.

Wymiana obudowy iPhone 11

Tylna obudowa w iPhonie 11 została wykonana ze szkła, dzięki czemu wspaniale się prezentuje i jest również niezwykle poręczna. Ponadto ten model jest dostępny w aż 6 zachwycających wersjach kolorystycznych. Podczas codziennego użytkowania telefonu łatwo może dojść do uszkodzenia tylnej obudowy. Wymiana tego elementu nie jest skomplikowana, jednak powinna zostać przeprowadzona przez doświadczonego serwisanta, który posiada wysokie umiejętności techniczne.

W naszym serwisie szybko zajmiemy się Twoim telefonem i zaproponujemy Ci naprawę w bardzo korzystnej cenie. Wymiana obudowy w iPhonie 11 zajmie nam około 60 minut. W ramach usługi przeprowadzimy kompleksową diagnostykę i dokładnie wyczyścimy wnętrze urządzenia. Następnie usuniemy wadliwą część, a w jej miejsce zamontujemy nową obudowę w wybranym przez Ciebie kolorze. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zaoszczędzić pieniądze i odświeżyć wygląd swojego telefonu. Na nową obudowę otrzymasz kilkumiesięczną gwarancję producenta.

Wymiana aparatu iPhone 11

IPhone 11 to urządzenie, które robi doskonałej jakości zdjęcia, ponieważ zostało wyposażone w dwa aparaty 12 MP z obiektywem ultraszeroko¬kątnym i szeroko¬kątnym. Jednak, aby móc w pełni korzystać z tej funkcjonalności, aparat musi być w pełni sprawny. Jeśli dojdzie do uszkodzenia obiektywu lub innych elementów tego podzespołu, to zadzwoń do nas lub napisz wiadomość, aby się umówić na profesjonalną naprawę.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych fachowców, którzy mają ogromne doświadczenie w reperowaniu nowoczesnych smartfonów. Wymiana aparatu w iPhonie 11 nie zajmie nam dużo czasu, a na nową część otrzymasz stosowną gwarancję producenta. W ramach usługi Twój telefon zostanie dokładnie sprawdzony i skonfigurowany. Montaż nowej części nie wiąże się z żadnym ryzykiem, ponieważ jest wykonywany w sterylnych warunkach na starannie przygotowanym stanowisku roboczym. W efekcie taka naprawa będzie nie tylko skuteczna, ale przede wszystkim trwała.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 11

Niesprawne gniazdo ładowania to bardzo powszechna usterka. Do uszkodzenia może dojść w trakcie wykonywania codziennych czynności lub, gdy używasz nieoryginalnych akcesoriów. Jeśli iPhone 11 nie wykrywa przewodu lub często się rozłącza podczas ładowania, to warto skontaktować się z naszym serwisem pogwarancyjnym. Szybko wymienimy gniazdo ładowania w Twoim iPhonie 11, dzięki czemu będziesz mógł dalej wygodnie go używać zarówno w domu, jak i w pracy.

Naprawa zostanie przeprowadzona zgodnie z zaleceniami producenta oraz z zachowaniem należytej staranności. W ramach usługi wymienimy wadliwą część na oryginalny zamiennik, który doskonale Ci posłuży przez co najmniej kilka następnych lat. Po naprawie wygodnie naładujesz iPhone’a 11 niezależnie od tego, gdzie aktualnie będziesz przebywać. Jest to dobry sposób na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy, które musiałbyś wydać na zakup nowego telefonu. Zadzwoń do nas lub napisz, aby umówić się na dogodny termin wizyty.

Zalany iPhone 11

Rozlanie wody lub innej cieczy na iPhone’a 11 może się przydarzyć każdemu. Zwykle wystarczy chwila nieuwagi, aby doszło do nieszczęścia. Co prawda ten model jest odporny na zachlapania, wodę i pył, jednak każdy dłuższy kontakt z płynną substancją może być potencjalnie niebezpieczny dla praiwdłowego funkcjonowania telefonu. Bezpośrednio po zalaniu warto od razu wysuszyć urządzenie, aby ograniczyć kontakt z wilgocią. Jeśli zauważysz, że iPhone 11 nie działa tak, jak powinien, to nie czekaj, tylko od razu umów się na profesjonalną naprawę w naszym serwisie pogwarancyjnym.

Doświadczony fachowiec przeprowadzi pełną diagnostykę iPhone’a 11 przy użyciu specjalistycznych narzędzi. Na tej podstawie ustali, które podzespoły wymagają wyczyszczenia, naprawy bądź wymiany. Taka usługa jest bardzo opłacalna, ponieważ pozwala szybko przywrócić wszystkie funkcjonalności w telefonie. Jeżeli okaże się, że niektóre elementy wymagają wymiany, to fachowiec użyje do tego celu oryginalnych części zamiennych, na które uzyskasz gwarancję producenta. W efekcie Twój iPhone 11 znowu będzie działał jak nowy.

Brak sieci iPhone 11

IPhone 11 nie chce się połączyć z siecią komórkową? Próbowałeś go restartować, ale wciąż nie widzi dostępnych sieci? W takim wypadku mogło dojść do poważnego uszkodzenia modułu odpowiedzialnego za komunikację z sieciami GSM. Ten podzespół pełni bardzo ważną funkcję w telefonie. Jeśli nie będzie działał prawidłowo, możesz mieć problem, aby wykonywać połączenia telefoniczne oraz, możesz mieć także ograniczony dostęp do swoich danych.

Usunięcie tej usterki wiąże się z koniecznością wymiany uszkodzonego modułu. Taką naprawę może przeprowadzić jedynie doświadczony fachowiec, który dysponuje profesjonalnym sprzętem. W naszym serwisie pogwarancyjnym zatrudniamy najlepszych specjalistów, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprawnie poradzić sobie z brakiem sieci w iPhonie 11. Naprawa może potrwać trochę dłużej, niż w przypadku innych usterek, jednak warto ją wykonać, ponieważ pozwala na całkowite wyeliminowanie problemu z dostępem do sieci komórkowych.

Naprawa Face ID iPhone 11

Naprawa Face ID w iPhone 11 może być przeprowadzana przez nasz serwis, Face ID to zaawansowany system biometryczny, który umożliwia odblokowywanie i uwierzytelnianie za pomocą rozpoznawania twarzy. Jeśli Face ID przestaje działać, może to wynikać z różnych przyczyn, takich jak problemy z oprogramowaniem, uszkodzenia sensorów lub problem związany z układem odpowiedzialnym za rozpoznawanie twarzy.

Ważne jest, aby korzystać z zaufanego serwisu, który stosuje oryginalne części i ma doświadczenie w naprawie urządzeń Apple. Unikniemy w ten sposób nieautoryzowanych napraw, które mogą wpływać na działanie Face ID i mogą wprowadzać potencjalne zagrożenia bezpieczeństwa. Dzięki profesjonalnej naprawie Face ID, użytkownicy iPhone 11 będą mogli ponownie cieszyć się pełną funkcjonalnością tej zaawansowanej technologii biometrycznej, która zapewnia wygodne i bezpieczne korzystanie z telefonu.

Wymiana przycisków iPhone 11

Przyciski boczne w iPhonie 11 są wyjątkowo narażone na uszkodzenia mechaniczne. Jeśli telefon spadnie z dużej wysokości, to łatwo może dojść do ich zarysowania lub odkształcenia. Niesprawne przyciski utrudniają swobodne korzystanie z telefonu. W takim wypadku nie będziesz mógł wygodnie włączyć i wyłączyć urządzenia oraz sterować głośnością. Korzystanie z przycisków, które działają bardzo opornie, może być frustrujące. Dlatego nie czekaj, tylko od razu umów się na naprawę w naszym serwisie pogwarancyjnym.

Doświadczony fachowiec wymieni przyciski w Twoim iPhonie 11 w ciągu zaledwie 90 minut. Taka usługa nie jest przesadnie droga, a jednocześnie pozwala na całkowite wyeliminowanie usterki. Po naprawie przyciski boczne będą znowu działały jak nowe, a Ty wygodnie skorzystasz ze wszystkich ważnych funkcji w swoim telefonie. Pamiętaj, że w naszym serwisie przeprowadzamy naprawy zgodnie z zaleceniami producenta oraz z zachowaniem najwyższych standardów. Po wymianie otrzymasz również długoterminową gwarancję producenta na nową część.

Naprawa układu U2-IC iPhone 11

Klienci bardzo często zgłaszają się do nas, gdy mają problemy z ładowaniem iPhone’a 11. Niestety taka usterka nie zawsze dotyczy zużytej baterii lub niesprawnego gniazda ładowania. Czasem za nieefektywne ładowanie i problemy z zasilaniem może być odpowiedzialny wadliwy układ U2-IC, który znajduje się na płycie głównej. Zarówno jego naprawa, jak i wymiana są bardzo skomplikowane, dlatego powinny być wykonane przez doświadczonego fachowca.

W naszym serwisie pogwarancyjnym możemy bezpiecznie przeprowadzić naprawę układu U2-IC w Twoim iPhonie 11. Do tego celu użyjemy dedykowanych narzędzi, a jeśli będzie to konieczne, to wymienimy wadliwy podzespół na nową część o takich samych parametrach technicznych. W efekcie iPhone 11 znowu będzie sprawie się ładował w każdych okolicznościach, co pozwoli Ci wygodnie skorzystać ze wszystkich ważnych funkcji. Taka naprawa jest bardzo opłacalna i znacząco wydłuży żywotność Twojego telefonu.

Specyfikacja iPhone 11

IPhone 11 to kolejna świetna propozycja od marki Apple. Ten smartfon wyróżnia się stylowym designem i doskonałymi parametrami technicznymi. Zastosowano w nim wydajny procesor A13 Bionic i niezawodny system operacyjny Apple iOS 13. Urządzenie zostało wyposażone w aż 4 GB pamięci RAM i jest dostępne w wersji z pamięcią masową o pojemności: 64 GB, 128 GB i 256 GB.

IPhone 11 jest trochę cięższy od poprzednich modeli, ponieważ waży 194 g. Mimo to smartfon jest bardzo poręczny, a jego obsługa nie sprawi Ci najmniejszego problemu. W tym nowoczesnym telefonie znajdziesz wyświetlacz LCD Multi-Touch o przekątnej 6,1 cala, wykonany w technologii IPS. Przestronny ekran jest doskonale zabezpieczony szybką ochronną, a panel dotykowy niezwykle szybko się włącza i jest bardzo intuicyjny w obsłudze.

IPhone 11 ma stylową obudowę zrobioną ze specjalnego szkła, która jest dostępna w 6 kolorach: czerwonym, czarnym, zielonym, żółtym, fioletowym i białym. Obudowa jest szczelna i doskonale chroni urządzenie przed zachlapaniem, kontaktem z wodą i pyłem. Na uwagę zasługuje również pojemna bateria, którą można ładować bezprzewodowo, za pomocą zasilacza lub kabla USB podłączonego do komputera. Wbudowany akumulator umożliwia odtwarzanie wideo do 17 godzin, a dźwięku do 65 godzin na jednym ładowaniu.

IPhone 11 może Ci również posłużyć do robienia dobrej jakości zdjęć, ponieważ zastosowano w nim dwa aparaty 12 MP z obiektywem ultraszeroko­kątnym i szeroko­kątnym oraz aparat TrueDepth 12 MP z przysłoną ƒ/2,2. Dzięki nowoczesnym aparatom nie tylko zrobisz zdjęcia, ale także nagrasz filmy wideo w 4K i przeprowadzisz udaną wideokonferencję. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które na co dzień intensywnie korzystają z aparatu na użytek prywatny lub zawodowy.

W tym modelu na uwagę zasługuje również funkcja Face ID, za pomocą której zapłacisz w sklepach, aplikacjach i internecie. System rozpoznawania twarzy doskonale działa także przy słabszym oświetleniu, dzięki czemu wygodnie z niego skorzystasz w każdych okolicznościach.

IPhone 11 umożliwia wygodne prowadzenie rozmów audio i wideo przez FaceTime. Bardzo przydatną funkcją jest również możliwość udostępniania filmów, programów telewizyjnych i muzyki w połączeniach FaceTime dzięki funkcji SharePlay. Dodatkowo w urządzeniu znajdziesz wiele wbudowanych i całkowicie darmowych aplikacji oraz liczne ułatwienia dostępu dla osób z wadami wzroku i słuchu, oraz z ograniczonymi możliwościami ruchowymi.

Najczęściej zadawane pytania!

Baterie w nowoczesnych iPhone’ach są tak skonstruowane, aby zachowały co najmniej 80% swojej pojemności po 500 pełnych cyklach ładowania. W efekcie ten podzespół powinien Ci dobrze posłużyć przez 2-3 lata. Po tym okresie można już rozważać wymianę baterii, szczególnie jeśli zauważysz, że coraz częściej trzeba ją ładować.

Wymiana baterii w iPhonie 11 nie jest skomplikowana i nie zajmuje dużo czasu. Dlatego nie musisz się obawiać, że zostaniesz na dłuższy czas pozbawiony dostępu do ważnych dla Ciebie danych. Jeśli się z nami umówisz na konkretny termin naprawy, to możemy ją wykonać od ręki, a urządzenie otrzymasz z powrotem po około 90 minutach.

Nowa bateria sprawi, że ładowanie iPhone’a 11 znowu stanie się proste i przyjemne. W efekcie będziesz mógł bez przeszkód zabrać urządzenie w długą podróż, na wakacje lub na wyjazd służbowy. Jednocześnie profesjonalna wymiana akumulatora w naszym serwisie pogwarancyjnym nie nadwyręży Twojego domowe budżetu i nie wpłynie znacząco na wartość urządzenia.

Niektóre osoby próbują samodzielnie wymienić szybkę, baterię lub obudową w iPhonie 11 przy pomocy zestawów naprawczych dostępnych w internecie. Jednak takie działanie jest bardzo ryzykowne, ponieważ może doprowadzić do trwałego uszkodzenia ważnych podzespołów.

Oddając iPhone’a 11 do renomowanego serwisu pogwarancyjnego, zyskasz pewność, że urządzenie zostanie prawidłowo naprawione zgodnie z zaleceniami producenta. Serwisant dysponuje odpowiednim sprzętem, dzięki któremu może wymienić wskazane podzespoły z zachowaniem należytej ostrożności.

Dodatkowym atutem profesjonalnej naprawy w naszym serwisie jest również możliwość otrzymania długoterminowej gwarancji na wymienioną część. W efekcie nie musisz się martwić, że usterka ponownie wystąpi w najbliższej przyszłości. 

Jeśli zależy Ci na tym, aby iPhone 11 został trwale naprawiony i nic nie stracił na swojej wartości, to nie zwlekaj, tylko zadzwoń i umów się na wizytę w naszym serwisie pogwarancyjnym!

Masz uszkodzone przyciski, ale nie wiesz, czy ich naprawa będzie dla Ciebie opłacalna? Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość, a chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Przede wszystkim warto mieć świadomość, że wymiana przycisków w iPhonie 11 nie zajmuje dużo czasu. Taką usługę możemy wykonać w ciągu 60-90 minut, a do tego celu użyjemy oryginalnych części zamiennych o doskonałych parametrach technicznych, na które otrzymasz długoterminową gwarancję producenta.

Cena wymiany jednego przycisku w iPhonie 11 wynosi około 119 zł. Doświadczony fachowiec przeprowadzi taką naprawę zgodnie z zaleceniami producenta na starannie do tego celu przygotowanym stanowisku roboczym.

Po wymianie przyciski będą działały tak samo dobrze, jak przed wystąpieniem usterki, dzięki czemu bez problemu skorzystasz ze wszystkich ulubionych funkcji, aplikacji i programów w swoim telefonie. W efekcie zaoszczędzisz sporo czasu i pieniędzy. 

W naszym serwisie pogwarancyjnym dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie naprawy zrealizować jak najszybciej. Czas wymiany obudowy w Twoim iPhonie 11 może być uzależniony od kilku czynników.

Gdy do nas zadzwonisz lub napiszesz, najpierw sprawdzimy, czy dysponujemy odpowiednią częścią zamienną. Jeśli nie będziemy mieć jej na stanie, to od razu ją zamówimy, a czas oczekiwania może wynieść od 1 do maksymalnie 5 dni roboczych.

Jeśli jednak część będzie dostępna od ręki, a fachowcy nie będą zajęci innymi zleceniami, to możemy wymienić obudowę w Twoim iPhonie 11 na miejscu w zaledwie 90 minut. W przypadku, gdy wszyscy pracownicy będą zajęci, zaproponujemy Ci najbliższy wolny termin naprawy. Wówczas urządzenie możesz nam dostarczyć osobiście lub przesłać za pośrednictwem sprawdzonej firmy kurierskiej. Jeśli zdecydujesz się na tę drugą opcję, to będziemy się z Tobą kontaktowali telefonicznie, aby ustalić szczegóły wykonania usługi i odbioru telefonu.

Zbita szybka w iPhonie 11 to poważny usterka, która może doprowadzić do uszkodzenia całego panelu dotykowego. Jednak wiele osób bagatelizuje ten problem i dalej korzysta z telefonu. Tymczasem przez drobne rysy i pęknięcia może przeniknąć do środka wilgoć lub różnego rodzaju zanieczyszczenia. Dlatego zbitą szybkę najlepiej wymienić od razu, jak tylko zauważysz pojawienie się pierwszych ubytków na powierzchni ekranu.

W naszym serwisie pogwarancyjnym taka usługa nie jest droga, a jej wykonanie zajmuje maksymalnie 30 minut. Dzięki zastosowaniu oryginalnej części zamiennej Twój telefon będzie doskonale zabezpieczony przed czynnikami zewnętrznymi, co sprawi, że jego żywotność zostanie znacząco wydłużona.

Naprawę zbitej szybki warto powierzyć fachowcom, którzy wiedzą, jak bezpiecznie zamontować nową część w Twoim telefonie. W efekcie zaoszczędzisz czas i pieniądze, a iPhone 11 znowu będzie się doskonale prezentował. Jest to świetna opcja dla osób, które na co dzień używają smartfona do wykonywania swoich obowiązków zawodowych.

Wyświetlacz w iPhonie 11 jest bardzo wygodny w codziennej obsłudze. Najczęściej do jego uszkodzenia dochodzi w wyniku upadku z dużej wysokości, uderzenia o twardy przedmiot, zwarcia lub zalania. W naszym serwisie pogwarancyjnym sprawnie wymienimy tę część na nowy podzespół o doskonałych parametrach technicznych.

Cena oryginalnej części zamiennej jest dosyć wysoka. Za nowy wyświetlacz do iPhone’a 11 zapłacisz około 1189 zł. Jednak warto się zdecydować na wymianę, ponieważ dzięki niej będziesz mógł znowu wygodnie korzystać ze swojego telefonu.

W innym wypadku możesz stracić dostęp do danych zapisanych na telefonie, ulubionych aplikacji, zdjęć i multimediów. Wymiana wyświetlacza w naszym serwisie pogwarancyjnym przebiega bardzo szybko i nie wpłynie znacząco na wartość Twojego telefonu. W efekcie zaoszczędzisz pieniądze, które musiałbyś wydać na zakup nowego urządzenia, a iPhone 11 doskonale Ci posłuży przez kolejne lata.

Zalanie iPhone’a 11 to bardzo powszechna usterka, z którą klienci często zgłaszają się do naszego serwisu. Niestety trudno jest ustalić dokładny czas trwania naprawy po zalaniu. Zanim przystąpimy do pracy, musimy najpierw wykonać wieloetapową diagnostykę Twojego urządzenia. Dopiero na tej podstawie będziemy w stanie określić, które elementy wymagają naprawy bądź wymiany oraz, ile czasu to potrwa.

W przypadku wymiany ważnych podzespołów może się okazać, że nie mamy ich na stanie i wówczas trzeba je będzie zamówić u naszego dostawcy. Czas oczekiwania na poszczególne części może być różny i zwykle wynosi od 1 do nawet 5 dni roboczych.

Jeśli jednak wszystkie części zamienne będą się znajdowały w naszym magazynie, to od razu rozpoczniemy naprawę i dołożymy wszelkich starań, abyś jak najszybciej odzyskał swój telefon. Urządzenie będziesz mógł odebrać w dogodnym dla Ciebie terminie w godzinach pracy serwisu.

Masz jakieś pytania?

Zapraszamy do kontaktu! Czekamy na Twój telefon i chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń do nas!

Zadzwoń do nas już teraz i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Napisz e-maila!

Napisz do nas wiadomość, a nasz zespół przyjemnością odpowie na Twoje pytania!