Wymiana Szybki Twój Serwis

Serwis iPhone Wrocław

Wymiana Szybki oddział Wrocławski:
Ulica Gwarna 4
50-001 Wrocław, na przeciwko dworca głównego.
Czynne w godzinach:
Poniedziałek - Piątek
10:00-18:00
Telefon: 578298618

Wymiana Szybki Twój Serwis Apple we Wrocławiu

Nasz serwis powstał w 2011 roku, od tego momentu specjalizujemy się w naprawie sprzętu Apple. Nasza przygoda z serwisowaniem produktów Apple zaczęła się o wile wiele wcześniej w serwisie autoryzowanym w Wielkiej Brytanii. Mieliśmy w naszych rękach pierwsze iPhone i wdzieliśmy je od środka!

To było jak magia, pierwsze ekrany dotykowe, kompletna rewolucja na rynku telefonów komórkowych. Właśnie tak zaczęła się era smartfonów. Zakochaliśmy się w marce Apple i po dziś dzień ta miłość nie wygasła. Nasza serwis to nie tylko praca ale również pasja oraz filozofia. Chcemy po prostu pomagać!

Serwis iPhone Wrocław

W roku 2012 jako pierwszy serwis iPhonów wprowadziliśmy naprawy od ręki, i od tamtej pory staramy się by twój iPhone wrócił do Ciebie po godzinie. Ostatnim czasem wprowadziliśmy naprawy na oryginalnych częściach prosto od Apple. Dzięki programowi Self Repair, mamy dostęp do tych samych części co Autoryzowane Serwis Apple.

Naszą przewagą nad serwisem gwarancyjnym jest to że nie usuwamy danych klienta. Wymieniamy uszdzony podzespół, przeprowadzamy kalibrację i po paru chwilach można cieszyć się swoim urządzeniem z zachowaniem danych klienta. Czy może być coś lepszego? Nie sądzę! Dodatkowo naszym autem jest szerg usług, których serwis autrozywany nie może wykonać. Takimi usługami są wymiana samej szybki z przodu lub tyłu bez wymiany cłąego komponentu. Jest to bardziej ekologiczne, ponieważ nie marnujemu całego wyświetlacza czy obudowy, tylko przeprwadzmay proces regerancji. Taka naprawa jest ekolicgoczna dla środowiska oraz dużo tańsza dla klienta.