NIEZRÓWNANA JAKOŚĆ

Profesjonalny serwis iPhone 15 Pro Max

Masz problem z iPhone 15 Pro Max? Szukasz skutecznego rozwiązania? W naszym serwisie pogwarancyjnym szybko uzyskasz kompleksowe wsparcie. Naprawy wykonujemy od ręki. W tym celu wystarczy, że zarezerwujesz termin wizyty lub zamówisz bezpłatną wysyłkę.

Wybierając nasz serwis, możesz liczyć na profesjonalną naprawę iPhone’a 15 Pro Max, wysoką jakość oferowanych usług, oryginalne części zamienne i fachowe doradztwo. Zapraszamy do kontaktu!

Profesjonalna naprawa

W naszym serwisie
wykonamy profesjonalną naprawę Twojego telefonu zgodnie z zaleceniami producenta.

Wysoka jakość

Wszystkie zlecenia są realizowane w sterylnie
czystych warunkach z zachowaniem najwyższych standardów.

Oryginalne części

W ramach naprawy stosujemy oryginalne części zamienne, a na każdy nowy podzespół otrzymasz gwarancję producenta.

Fachowe doradztwo

Nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo, dzięki któremu będą mogli podjąć świadomą decyzję o skutecznej naprawie iPhone’a 6.

Cennik Naprawa iPhone 15 Pro Max

Uszkodzony iPhone 6 nie będzie działał prawidłowo, a wówczas dostęp do ważnych funkcji i aplikacji zostanie znacząco ograniczony. Drobne usterki mogą spowodować, że smartfon będzie się dłużej ładował, robił nieostre zdjęcia, nie połączy się z WiFi lub będzie się często zawieszał i restartował. Naprawa nowoczesnego smartfona w naszym serwisie pogwarancyjnym to świetny sposób na przywrócenie pełnej sprawności iPhone’a 15 Pro Max i zaoszczędzenie pieniędzy.

Wymiana szybki iPhone 15 Pro Max

IPhone 15 Pro Max to nowoczesny smartfon, który posiada wyświetlacz Retina HD o przekątnej 6,7 cala. W tym modelu powierzchnia ekranu jest zabezpieczona specjalną szybką ochronną, która jest wyjątkowo przyjemna w dotyku i nie wpływa na komfort obsługi telefonu. Na co dzień szybka ochronna jest narażona na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, które mogą doprowadzić do przerwania jej struktury.

W naszym serwisie możesz wymienić szybkę w iPhonie 15 Pro od ręki. Fachowiec sprawnie zdemontuje uszkodzoną część i oczyści powierzchnię ekranu z odłamków i kleju. Wykonanie takiej usługi zwykle nie zajmuje więcej niż 1-2 dni, a efekt bardzo pozytywnie Cię zaskoczy. Nowa szybka ochronna świetnie zabezpieczy urządzenie, dzięki czemu znowu będziesz mógł komfortowo dzwonić do bliskich i korzystać ze wszystkich multimediów. Po wymianie iPhone 15 Pro Max będzie wyglądał jak nowy, a jego codzienna obsługa stanie się prosta i przyjemna. W ramach usługi na nową część otrzymasz również gwarancję producenta.

Wymiana wyświetlacza iPhone 15 Pro Max

Niesprawny wyświetlacz w iPhonie 15 Pro Max może być przyczyną wielu kłopotów. Gdy ekran z opóźnieniem reaguje na dotyk, może być Ci ciężko przeglądać strony internetowe, obsługiwać podstawowe programy czy otwierać wybrane aplikacje. W przypadku awarii obraz na wyświetlaczu często jest rozmazany, a niekiedy pojawiają się również jaskrawe kolory i martwe piksele, które niekorzystnie wpływają na wzrok.

W takim wypadku szybka naprawa iPhone’a 15 Pro Max w naszym serwisie będzie niezbędna, abyś mógł znowu komfortowo korzystać z telefonu. Doświadczony specjalista wymieni wyświetlacz w Twoim smartfonie przy użyciu dedykowanych narzędzi. W serwisie stosujemy procedury, które są całkowicie bezpieczne i bardzo skuteczne. W efekcie jesteśmy w stanie zrealizować wspomnianą usługę w ciągu 60-90 minut. Cena wymiany wyświetlacza w iPhonie 6 nie jest wysoka, dzięki czemu nie nadwyrężysz domowego budżetu, a nowy ekran zapewni Ci wygodę i sprawi, że bez problemu poradzisz sobie w każdej sytuacji.

Wymiana ekranu iPhone 15 Pro Max

IPhone 15 Pro Max został wyposażony w ekran dotykowy Multi-Touch o przekątnej 6,7 cala z podświetleniem LED. Ten innowacyjny wyświetlacz wykonano w technologii IPS, a jego codzienna obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Powierzchnia ekranu w iPhonie 15 Pro Max jest narażona na różnego rodzaju uszkodzenia. Jeśli dojdzie do pęknięcia, zarysowania lub zalania wyświetlacza, to będziesz mieć problem, aby skorzystać z podstawowych funkcji w Twoim telefonie.

Na szczęście wymiana ekranu w iPhonie 15 Pro Max nie jest trudna i może zostać z powodzeniem zrealizowana w naszym serwisie pogwarancyjnym. W ramach usługi zamontujemy w Twoim smartfonie nowy panel dotykowy o doskonałych parametrach technicznych, dzięki któremu odzyskasz dostęp do wszystkich ważnych danych, programów i aplikacji. W naszym serwisie naprawy są przeprowadzane na dedykowanych stanowiskach roboczych z zachowaniem należytej staranności, a na nową część otrzymasz długoterminową gwarancję. W efekcie iPhone 15 Pro Max zostanie skutecznie zreperowany i nic nie straci na swojej wartości.

Wymiana baterii iPhone 15 Pro Max

Nowoczesny iPhone 15 Pro Max jest zasilany za pomocą wbudowanego akumulatora litowo-jonowego. Sprawna bateria umożliwi Ci wykonywanie połączeń głosowych, odtwarzanie wideo i dźwięku oraz pracę z internetem przez wiele godzin na jednym ładowaniu. Jeśli zauważysz, że akumulator szybciej się rozładowuje lub często się nagrzewa, to warto go wymienić w renomowanym serwisie pogwarancyjnym.

Nasz zespół specjalistów sprawnie zajmie się Twoim iPhone’em 15 Pro Max. Korzystając z nowoczesnych narzędzi diagnostycznych, sprawdzimy stan techniczny baterii oraz innych ważnych podzespołów i zaproponujemy Ci adekwatne działania. Doświadczony fachowiec może wymienić akumulator w iPhonie 15 Pro Max w ciągu jednego dnia. Taka usługa nie jest obarczona żadnym ryzykiem i nie wpłynie na wartość rynkową Twojego telefonu. Dzięki naprawie iPhone 15 Pro Max będzie się szybko i sprawnie ładował w każdych okolicznościach. W efekcie urządzenie będziesz mógł wygodnie zabrać ze sobą do pracy lub w daleką podróż.

Wymiana głośnika rozmów iPhone 15 Pro Max

Problemy z dźwiękiem od czasu do czasu pojawiają się w iPhonie 15 Pro Max, powodując dyskomfort podczas prowadzenia rozmów telefonicznych i odtwarzania multimediów. Jeśli nie słyszysz dobrze swojego rozmówcy lub nie możesz komfortowo wyregulować dźwięku, to mogło dojść do zabrudzenia bądź uszkodzenia głośnika rozmów. Ten element odpowiada za jakość dźwięku w Twoim smartfonie i można go łatwo wymienić w naszym serwisie pogwarancyjnym.

W tym celu zgłoś się do nas osobiście lub zamów wysyłkę do serwisu. Gdy tylko otrzymamy urządzenie, przeprowadzimy kompleksową diagnostykę, aby znaleźć przyczynę usterki. Fachowiec przygotuje dla Ciebie korzystną wycenę oraz przedstawi Ci plan naprawy. Wymiana głośnika rozmów w iPhonie 15 Pro Max nie zajmie nam dużo czasu, szczególnie jeśli będziemy dysponować dopasowaną częścią zamienną. Taką usługę wykonujemy w sterylnych warunkach, a po naprawie otrzymasz długoterminową gwarancję na nową część. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które z różnych powodów nie zamierzają kupować kolejnego telefonu i chcą jak najdłużej korzystać z iPhone’a 15 Pro Max.

Wymiana mikrofonu iPhone 15 Pro Max

W iPhonie 15 Pro Max mogą się pojawić kłopoty z jakością lub głośnością dźwięku rejestrowanego przez mikrofon. W takim wypadku Twój rozmówca może Cię źle słyszeć lub będziesz mieć problem, aby poprawnie nagrać dźwięk. Niepokojącym objawem jest również dziwny pogłos oraz trzaski i szumy pojawiające się w tle. Uszkodzony lub zabrudzony mikrofon możemy sprawnie wymienić w naszym serwisie pogwarancyjnym.

Wymiana tego elementu nie zajmuje dużo czasu, a do jej przeprowadzenia wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt. W ramach usługi fachowiec dokładnie sprawdzi stan techniczny Twojego iPhone’a 15 Pro Max i poinformuje Cię o wszelkich nieprawidłowościach. W naszym serwisie możesz liczyć na konkurencyjne ceny, które pozytywnie Cię zaskoczą. Wymiana mikrofonu nie nadwyręży Twojego budżetu, a na nową część uzyskasz długoterminową gwarancję producenta. W efekcie iPhone 6 będzie znowu doskonale zbierał dźwięk niezależnie od tego, gdzie aktualnie będziesz przebywać. Jest to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy i przedłużenie żywotności telefonu.

Wymiana obudowy iPhone 15 Pro Max

IPhone 15 Pro Max jest dostępny w wersji z obudową w kolorze złotym, srebrnym i gwiezdnej szarości. Ten element został zrobiony z aluminium nadającego się do recyklingu. Obudowa jest niezwykle wytrzymała i odporna na uderzenia oraz wstrząsy. Jeśli jednak dojdzie do jej uszkodzenia, to konieczne będzie szybkie przeprowadzenie profesjonalnej wymiany z użyciem dedykowanych narzędzi. Taka procedura jest całkowicie bezpieczna i nie wiąże się z żadnym ryzykiem.

Nasz zespół posiada duże doświadczenie w naprawianiu nowoczesnych iPhone’ów. Dlatego jesteśmy w stanie wymienić obudowę w Twoim smartfonie od ręki z zachowaniem najwyższych standardów. Wadliwa część zostanie przez nas bezpieczne zdemontowana i poddana stosownej utylizacji. Następnie fachowiec przygotuje wnętrze iPhone’a 15 Pro Max do montażu nowego podzespołu. Po wymianie obudowa znowu będzie prawidłowo spełniać swoją funkcję, dzięki czemu iPhone 15 Pro Max świetnie Ci posłuży przez wiele lat. W efekcie będziesz mógł z niego swobodnie korzystać zarówno w domu, jak i w pracy.

Wymiana aparatu iPhone 15 Pro Max

Aparat w iPhonie 15 Pro Max został wyposażony w szereg praktycznych funkcji. Użytkownicy mogą wygodnie skorzystać z opcji wykrywania twarzy, trybu zdjęć seryjnych czy trybu samowyzwalacza. Urządzenie powinno bez problemu wykonywać dobrej jakości zdjęcia w wybranym przez Ciebie trybie. Jeśli fotografie będą nieostre lub wystąpią inne poważne problemy techniczne, to warto zgłosić się do naszego serwisu, gdzie przeprowadzimy pełną diagnostykę niesprawnego aparatu.

W takim wypadku naprawa najczęściej polega na wymianie uszkodzonego podzespołu na nową, oryginalną część. Fachowiec znajdzie zamiennik, który będzie w pełni kompatybilny z Twoim iPhone’em 15 Pro Max i umożliwi Ci robienie doskonałych ujęć. Montaż nowej części jest wykonywany w sterylnych warunkach z zachowaniem należytej staranności. Dlatego nie musisz się martwić, że naprawa wpłynie na wartość Twojego telefonu. W ramach usługi otrzymasz gwarancję na wymienioną część, a gotowe urządzenie możesz wygodnie odebrać w godzinach pracy naszego serwisu.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 15 Pro Max

Ładowanie nowoczesnego iPhone’a 15 Pro Max nie zajmuje dużo czasu i jest bardzo wygodne. Jednak nieprawidłowe wykonywanie tej czynności może doprowadzić do uszkodzenia gniazda ładowania. Usterka powoduje, że urządzenie nie wykrywa przewodu lub bardzo wolno się ładuje i często się rozłącza. Jeśli chcesz, żeby proces ładowania znowu przebiegał bez żadnych komplikacji, to koniecznie wymień gniazdo ładowania w swoim telefonie.

W naszym serwisie taka usługa może zostać wykonana od ręki na starannie do tego celu przygotowanym stanowisku roboczym. Jedyne, co musisz zrobić, to umówić się na dogodny termin wizyty lub wysłać nam urządzenie za pośrednictwem sprawdzonej firmy kurierskiej. W ramach zlecenia przeprowadzimy pełną diagnostykę i będziemy Cię na bieżąco informować o postępach w naprawie. Po wymianie iPhone 15 Pro Max będzie się szybko ładował, a nowe gniazdo ładowania umożliwi Ci wygodne korzystanie z telefonu przez następne lata. Jest to optymalne rozwiązanie dla osób, które są bardzo związane z tym smartfonem i nie chcą go wymieniać na nowy model.

Zalany iPhone 15 Pro Max

IPhone 15 Pro Max nie jest wodoodporny, dlatego trzeba bardzo uważać, aby go przypadkowo nie zalać wodą, płynem lub inną cieczą. Krótkotrwały kontakt z wodą nie powinien doprowadzić do poważnych uszkodzeń. Jednak iPhone’a 15 Pro Max po zalaniu warto uważnie obserwować. Jeśli urządzenie zacznie się częściej zacinać, przegrzewać lub samoistnie restartować, to warto poddać je kompleksowej diagnostyce.

Po zalaniu w Twoim iPhonie 15 Pro Max mogą się pojawić problemy z ładowaniem, dźwiękiem, pamięcią i dostępem do poszczególnych funkcji. Na szczęście szybka reakcja i profesjonalne czyszczenie telefonu mogą znacząco zminimalizować skutki kontaktu z wodą. Nasz zespół ma duże doświadczenie w reperowaniu nowoczesnych smartfonów po zalaniu. W efekcie jesteśmy w stanie zaproponować Ci skuteczne i trwałe rozwiązania, dzięki którym znowu będziesz mógł bez ograniczeń korzystać ze swojego urządzenia. Taka naprawa pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, które musiałbyś wydać na zakup nowego modelu telefonu.

Brak sieci iPhone 15 Pro Max

Brak sieci w iPhonie 15 Pro Max to usterka, która powoduje, że użytkownik nie może korzystać z podstawowych funkcji w swoim telefonie. Gdy urządzenie nie potrafi połączyć się z dostępną siecią komórkową, warto w pierwszej kolejności je zrestartować i sprawdzić ustawienia. Niekiedy może się okazać, że zmiana ustawień wystarczy, aby przywrócić pożądaną funkcję. Jednak jeśli doszło do trwałego uszkodzenia podzespołu odpowiedzialnego za komunikacje z sieciami GSM, to niezbędna będzie profesjonalna wymiana w serwisie pogwarancyjnym.

Brak sieci w iPhonie 15 Pro Max to skomplikowana usterka, dlatego jej naprawą powinien zająć się doświadczony fachowiec. W naszym zespole pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają wysokie umiejętności techniczne i dysponują odpowiednim sprzętem, aby przywrócić wszystkie funkcjonalności w Twoim telefonie. Jeśli nie chcesz czekać w kolejce, to zadzwoń do nas i zarezerwuj naprawę od ręki w dogodnym dla Ciebie terminie lub zamów darmową wysyłkę iPhone’a 15 Pro Max do serwisu.

Naprawa Touch ID iPhone 15 Pro Max

Touch ID w iPhonie 15 Pro Max to innowacyjny czytnik linii papilarnych, który został umieszczony w przycisku Początek i odpowiada za dostęp do ważnych danych w telefonie. Wspomniany przycisk może się z czasem wyrobić lub uszkodzić, przez co będziesz mieć problem, aby wygodnie aktywować niektóre funkcje. Jego naprawa jest możliwa, jednak wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. W naszym serwisie szybko uzyskasz niezbędne wsparcie wykwalifikowanych fachowców.

Gdy się do nas zgłosisz, sprawdzimy stan Twojego iPhone’a 15 Pro Max i wymienimy uszkodzony przycisk Touch ID na nową, oryginalną część. Naprawa może nam zając od 1 do 5 dni roboczych w zależności od dostępności wybranych podzespołów. Po wykonaniu usługi iPhone 15 Pro Max zostanie ponownie sprawdzony i skonfigurowany, abyś zyskać pewność, że działa poprawnie. Jest to trwały i skuteczny sposób na naprawę urządzenia i danie mu drugiego życia. Wybierając nasz serwis pogwarancyjny, możesz liczyć również na wyjątkowo atrakcyjne ceny.

Wymiana przycisków iPhone 15 Pro Max

Zewnętrzne przyciski w iPhonie 15 Pro Max służą do regulacji głośności, włączania i wyłączania telefonu oraz wyciszania dźwięku. Klawisze są bardzo wygodne w codziennej obsłudze, ponieważ mają odpowiednią wielkość i znajdują się na optymalnej wysokości. Ich uszkodzenie spowoduje, że nie będziesz mógł swobodnie obsługiwać telefonu i możesz też stracić dostęp do ważnych aplikacji. Na szczęście profesjonalna naprawa w naszym serwisie pomoże Ci w sprawnym rozwiązaniu tego problemu.

Niesprawne przyciski wymienimy na nowe zgodnie z wytycznymi producenta. Usługa zostanie przeprowadzona w sterylnych warunkach, żeby do wnętrza iPhone’a 15 Pro Max nie dostały się żadne szkodliwe czynniki wewnętrzne. Fachowiec zadba o to, aby idealnie dopasować nowe elementy do obudowy Twojego telefonu. W efekcie iPhone 15 Pro Max będzie się wspaniale prezentował, a przyciski doskonale Ci posłużą przez kolejne lata. Jest to sprawdzony sposób na wydłużenie sprawności urządzenia i zaoszczędzenie pieniędzy.

Naprawa układu U2-IC iPhone 15 Pro Max

W iPhonie 15 Pro Max znajdziesz nowoczesny układ U2-IC odpowiedzialny za zarządzanie zasilaniem. Uszkodzenie tego modułu może spowodować znaczne utrudnienia w dostępie do podstawowych funkcji. W takim wypadku smartfon nie będzie się prawidłowo ładował i może również często się rozładowywać i restartować. Aby ustalić przyczynę usterki, trzeba będzie przeprowadzić kompleksową diagnostykę. Nasz zespół specjalistów sprawnie poradzi sobie z tym wyzwaniem i skutecznie naprawi Twój telefon.

Wymiana układu U2-IC może nam zająć od 1 do 7 dni roboczych. Głównym czynnikiem, który ma wpływ na czas naprawy, jest dostępność części zamiennej oraz ilość bieżących zleceń w serwisie. Naprawa jest dosyć skomplikowana, ale nie wiąże się z żadnym ryzykiem i nie nadwyręży Twoich finansów. Po zakończeniu prac będziesz mógł wygodnie odebrać w pełni sprawny telefon w godzinach otwarcia serwisu. Dzięki profesjonalnej naprawie Twój iPhone 15 Pro Max będzie działał jak nowy i świetnie Ci posłuży przez kilka kolejnych sezonów.

Specyfikacja iPhone 15 Pro Max

IPhone 15 Pro Max to smartfon wyposażony w ekrany dotykowy Multi-Touch o przekątnej 6,7 cala. Znajdziesz w nim wydajny system operacyjny iOS 17, procesor A15 o architekturze 64-bitowej i koprocesor ruchu M8. Urządzenie waży zaledwie 129 gramów, dlatego jest chętnie wybierane przez zwolenników mniejszych smartfonów. Unikalny design i kształt sprawiają, że świetnie się sprawdzi zarówno do użytku domowego, jak i w pracy.

Nowoczesny iPhone 15 Pro Max posiada również wbudowaną 8-megapikselową kamerę iSight z autofocusem wyposażonym w funkcję Focus Pixels i optyczną stabilizacją obrazu. Wideo jest nagrywane w jakości HD 1080p, a kamera FaceTime HD umożliwia robienie zdjęć o rozdzielczości 1,2 MP. Doskonałe parametry techniczne przekładają się na wysoką jakość filmów oraz zdjęć, dzięki czemu tym telefonem z łatwością uchwycisz wszystkie ważne momenty w swoim życiu.

IPhone 15 Pro Max jest wyposażony także w czytnik linii papilarnych Touch ID, Wi-Fi i Bluetooth 4.2. Urządzenie sprawnie łączy się z sieciami bezprzewodowymi i zapewnia użytkownikom szybki przesył danych w każdych okolicznościach. Dużym ułatwieniem jest również możliwość skorzystania z funkcji lokalizacji oraz możliwość prowadzenia wideorozmów za pomocą Wideo FaceTime.

Producent zastosował w iPhonie 15 Pro Max pojemną baterię, którą możesz ładować przez zasilacz lub przewód USB podłączony do komputera. Czas pracy na jednym ładowaniu wynosi do 14 godzin rozmów telefonicznych w sieci 3G, do 11 godzin odtwarzania wideo w formacie HD i do 50 godzin odtwarzania dźwięku, a czas czuwania wynosi całe 50 dni.

W urządzeniu znajdziesz również barometr, żyroskop trójosiowy, przyśpieszeniomierz, czujnik zbliżeniowy i czujnik oświetlenia zewnętrznego. Te udogodnienia znacząco ułatwią Ci wykonywanie codziennych czynności.

IPhone 15 Pro Max posiada wiele wbudowanych aplikacji i funkcji, które przydają się podczas organizowania pracy, zarządzania pieniędzmi czy porządkowania danych. Ten model obsługuje kartę Nano-SIM i został wyposażony w efektywne złącze Lighting. W zestawie poza telefonem znajdziesz słuchawki, zasilacz USB, przewód ze złącza Lightning na USB i niezbędną dokumentację.

W tym modelu zastosowano trwałe rozwiązania, które są bezpieczne dla środowiska naturalnego. W ramach wspierania postaw proekologicznych obudowa głośnika została zrobiona w 30% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. Jest to zatem świetna opcja dla osób, które chcą wygodnie i bezpiecznie korzystać z najnowszych technologii. 

Najczęściej zadawane pytania!

Uszkodzenie szybki w iPhonie 15 Pro Max to bardzo popularna i często bagatelizowana usterka. Drobne rysy i pęknięcia na ekranie zwykle nie przeszkadzają w korzystaniu z telefonu, choć mogą powodować pewien dyskomfort. Tymczasem nawet stosunkowo niewielkie ubytki są potencjalnie niebezpieczne dla prawidłowego funkcjonowania Twojego telefonu, ponieważ nieprawidłowo zabezpieczony panel dotykowy stanie się bardziej podatny na uszkodzenia.

Dlatego zbitą szybką warto wymienić w naszym serwisie od razu, bez zbędnej zwłoki. Usługa nie jest droga i nie zajmuje dużo czasu, dzięki czemu nie wpłynie znacząco na realizację Twoich planów. Do naprawy wykorzystamy nową część o doskonałych parametrach technicznych, która szczelnie zabezpieczy wyświetlacz i ochroni go przed czynnikami zewnętrznymi. Po wymianie urządzenie będzie się zdecydowanie lepiej prezentowało, a Ty zyskasz nieograniczony dostęp do ulubionych funkcji, aplikacji i danych.

Klienci często zastanawiają się, jak długo trwa wymiana poszczególnych podzespołów, ponieważ martwią się, że nie będą mogli korzystać z urządzenia przez dłuższy czas. W naszym serwisie profesjonalne naprawy są wykonywane w możliwe jak najkrótszym czasie, gdyż wyjątkowo zależy nam na zadowoleniu naszych klientów.

Wymiana gniazda ładowania w iPhonie 15 Pro Max nie jest skomplikowana i może trwać od 30 minut do maksymalnie godziny. Jednak łączny czas naprawy będzie w dużej mierze uzależniony od dostępności części zamiennej. Niekiedy może się okazać, że podzespół trzeba zamówić i wówczas będziemy potrzebowali co najmniej kilku dni roboczych, aby uporać się z Twoim zleceniem.

Naprawa może się również wydłużyć, jeśli się okaże, że w iPhonie 15 PRO MAX występuje więcej usterek, które wymagają naszej interwencji. W takim wypadku będziemy Cię na bieżąco informować o wszystkich podjętych przez nas działaniach, abyś mógł podjąć korzystną dla siebie decyzję.

Wymiana uszkodzonego ekranu w iPhonie 15 Pro Max nie jest droga i bardzo opłaca się ją wykonać, jeśli chcesz dalej wygodnie korzystać z telefonu. W naszym serwisie za taką usługę zapłacisz niespełna 2200 zł, a w zamian otrzymasz w pełni sprawny i gotowy do użytku telefon.

W ramach naprawy dokładnie sprawdzimy wszystkie ważne podzespoły i wyczyścimy wnętrze urządzenia. Czas wykonania usługi zwykle wynosi od 60 do 90 minut, a na nowy ekran otrzymasz długoterminową gwarancję producenta. Wymiana ekranu w iPhone 15 Pro Max jest przeprowadzana na specjalnie do tego celu przygotowanym stanowisku roboczym, co pozwala na uzyskanie trwałych i skutecznych rezultatów.

Finalny koszt usługi nie jest wysoki, a po naprawie urządzenie będzie działało tak samo dobrze, jak przed wystąpieniem usterki. W efekcie zaoszczędzisz sporo pieniędzy i nie będziesz musiał kupować nowego telefonu przez co najmniej kilka najbliższych lat.

Opcja darmowej wysyłki jest bardzo wygodna. W takim wypadku nie musisz odwiedzać nas osobiście, a urządzenie zostanie szybko sprawdzone i poddane stosownej naprawie, gdy tylko dotrze do serwisu. Przygotowanie iPhone’a 15 Pro Max do wysyłki nie jest trudne i zajmie Ci dosłownie chwilę. Telefon najlepiej zabezpieczyć folią bąbelkową i umieścić w dopasowanym pudełku.

W przypadku niektórych napraw do urządzenia warto dołączyć: akcesoria do ładowania, kartę SIM lub dane do konta Apple ID. Niekiedy fachowiec może Cię poprosić również o naładowanie baterii do poziomu 30%.

Przed wysłaniem smartfona nie zapomnij także o zrobieniu kopii zapasowych ważnych danych zapisanych na telefonie. Jeśli do naprawy obecność karty SIM nie będzie wymagana, to przełóż ją do innego urządzenia. W ten sposób będziesz mógł dalej korzystać ze znajdujących się na niej danych, a Twoi bliscy i współpracownicy z łatwością się do Ciebie dodzwonią.

Gdy otrzymamy urządzenie, natychmiast się z Tobą skontaktujemy i przedstawimy Ci szacowany czas naprawy.

Wbudowana bateria litowo-jonowa może się z czasem zużywać. Jest to naturalny proces, który nie powinien Cię niepokoić. Częste ładowanie baterii lub używanie nieoryginalnych akcesoriów dodatkowo przyspiesza zużycie akumulatora. Kiedy warto go wymienić?

Baterię w iPhonie 15 Pro Max możesz bezpiecznie wymienić, gdy jej stopień sprawności wynosi około 80%. W takim wypadku urządzenie będzie się coraz szybciej rozładowywać, przez co proces ładowania trzeba będzie powtarzać nawet kilka razy dziennie.

W naszym serwisie pogwarancyjnym sprawnie wymienimy akumulator, abyś nie musiał długo czekać na odbiór telefonu. Naprawa zostanie przeprowadzona zgodnie z zaleceniami producenta, a na nową część otrzymasz długoterminową gwarancję.

Po wymianie odczujesz znaczną poprawę podczas codziennego korzystania z iPhone’a 15 Pro Max. Już nie będziesz musiał go tak często ładować, a nowa część doskonale Ci posłuży przez kolejne lata. Jest to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy i wydłużenie żywotności telefonu.

Problemy z głośnikiem często pojawiają się po kilku latach użytkowania iPhone’a 15 Pro Max. Na szczęście taka usterka nie jest bardzo skomplikowana i nie wiąże się z koniecznością zdemontowania wielu podzespołów. Czasami wystarczy tylko wyczyścić ten element, aby uzyskać zadowalające rezultaty, a innym razem niezbędna będzie jego wymiana.

Ile trwa taka usługa? W naszym serwisie pogwarancyjnym doświadczony fachowiec może naprawić lub wymienić uszkodzony głośnik rozmów w ciągu zaledwie 30 minut. Jeśli chcesz wygodnie skorzystać z naszej oferty, to zadzwoń i zarezerwuj termin wizyty lub wyślij nam urządzenie kurierem. W obu przypadkach Twoje zlecenie zostanie potraktowane priorytetowo, a fachowcy dołożą wszelkich starań, aby je wykonać w jak najkrótszym czasie.

Profesjonalna wymiana głośnika rozmów w iPhonie 15 Pro Max sprawi, że znowu będziesz mógł się cieszyć doskonałej jakości dźwiękiem w Twoim telefonie, a korzystanie z multimediów stanie się wyjątkowo proste i przyjemne.

W iPhonie 15 Pro Max zastosowano mikrofon o bardzo dobrych parametrach technicznych, który świetnie zbiera dźwięk w pomieszczeniach i na zewnątrz. Gdy ten element przestanie działać poprawnie, wykonywanie połączeń głosowych i nagrywanie filmów będzie niemożliwe. W naszym serwisie pogwarancyjnym wymiana mikrofonu jest przeprowadzana bardzo sprawnie z zachowaniem najwyższych standardów, a cena usługi pozytywnie Cię zaskoczy. 

Koszt naprawy tego elementu wynosi zaledwie 429 zł. W zamian otrzymasz gotowe do użytku i w pełni sprawne urządzenie. W ramach wymiany fachowcy korzystają jedynie z dobrej jakości części zamiennych, które są w pełni kompatybilne z reperowanymi urządzeniami. Na każdy wymieniony podzespół uzyskasz też długoterminową gwarancję producenta. Jest to optymalne rozwiązanie dla osób, które nie chcą inwestować w zakup nowego telefonu. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze będziesz mógł wydać na inne, równie ważne dla Ciebie cele.

Masz jakieś pytania?

Zapraszamy do kontaktu! Czekamy na Twój telefon i chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń do nas!

Zadzwoń do nas już teraz i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Napisz e-maila!

Napisz do nas wiadomość, a nasz zespół przyjemnością odpowie na Twoje pytania!