NIEZRÓWNANA JAKOŚĆ

Serwis Samsung S24 Ultra

Masz telefon marki Samsung, ale zauważyłeś, że ostatnio nie działa tak, jak powinien? A może to tylko drobna usterka, którą można naprawić szybko naprawić? Dzięki kompleksowym usługom, które oferujemy w naszym serwisie, możesz przywrócić swojego Samsunga S24 Ultra do pełnej sprawności.

Oryginalne części

Montujemy tylko oryginalne części zamienne, które gwarantują jakość i trwałość naprawy. Dzięki temu każda naprawa serwisowa przyczynia się do przywrócenia urządzenia do stanu idealnego.

Pełna diagnostyka

Pełna diagnostyka telefonu w serwisie stanowi szybki i precyzyjny sposób na zidentyfikowanie wszelkich problemów z urządzeniem. Proces ten pozwala na dokładne ustalenie przyczyn ewentualnych awarii i ich szybkie usunięcie.

Profesjonalne usługi

Nasza profesjonalna naprawa zapewnia gwarancję fachowej obsługi i dokładności w usuwaniu usterek. Oferowane rozwiązania są niezawodne, dzięki czemu klienci mogą liczyć na skuteczne przywrócenie pełnej funkcjonalności swoich urządzeń.

Gwarancja na naprawę

Nasza gwarancja serwisu daje pewność, że naprawa zostanie przeprowadzona solidnie i z największą starannością.

Naprawa Telefonu Samsung S24 Ultra

Specjalizujemy się w naprawie smartfonów marki Samsung od wielu lat, dzięki czemu możemy zadbać o każdy detal podczas naprawy i szybko zdiagnozować problem. Pomagamy naszym klientom szybko odzyskać swoje urządzenie, które będzie w pełni funkcjonalne. W ramach oferowanych usług dostępne są między innymi wymiany zbitej szybki, wyświetlacza oraz baterii.

Wykorzystujemy przy tym oryginalne części do Samsunga S24 Ultra lub wysokiej jakości zamienniki. Wszystkie przeprowadzane naprawy są objęte gwarancją, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo i satysfakcję naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą usług naprawczych, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników smartfonów.

Wymiana wyświetlacza Samsung S24 Ultra

Wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung S24 Ultra jest złożoną i precyzyjną operacją, która znacząco poprawia jakość użytkowania smartfona. Po wymianie, telefon wygląda jak nowy, bez widocznych rys, uszkodzeń czy pęknięć ekranu, co wpływa korzystnie zarówno na jego funkcjonalność, jak i estetykę.

W naszym serwisie staramy się realizować naprawy jak najszybciej, jednocześnie dając gwarancję na wykonane przez nas usługi naprawy. To daje klientom pewność, że ewentualne problemy związane z wymianą wyświetlacza zostaną rozwiązane bez dodatkowych kosztów. Zaawansowane narzędzia i techniki umożliwiają nam na dokładne przeprowadzenie naprawy i zminimalizowanie ryzyka powstania kolejnych usterek. Nowy wyświetlacz zapewnia wysoki komfort użytkowania smartfona, a jakość obrazu oraz reakcja na dotyk jest na najwyższym poziomie.

Wymiana Szybki Samsung S24 Ultra

Jako serwis specjalizujący się w naprawie smartfonów Samsung, jesteśmy świadomi funkcji, jaką pełni ekran w doświadczeniu użytkowania Samsung S24 Ultra. Oferujemy profesjonalną usługę wymiany zbitej szybki, która pozwali użytkownikowi na powrót do komfortowego korzystania ze swojego smartfona.

Wykwalifikowana kadra naszych techników podejmuje się nawet najbardziej skomplikowanych napraw, zapewniając jednocześnie przy tym szybką i precyzyjną wymianę uszkodzonej szybki. W trakcie procesu wymiany elementu kładziemy ogromny nacisk na jakość wykonania usługi oraz szybkość realizacji naprawy. Korzystanie ze sprawdzonych komponentów gwarantuje, że Samsung S24 Ultra będzie nadal spełniać najwyższe standardy. Dzięki naszej usłudze, ekran smartfona odzyska pierwotną jakość obrazu, a korzystanie z telefonu ponownie stanie się przyjemne.

Wymiana tylnej Szybki Samsung S24 Ultra

Wymiana tylnej szybki w telefonie Samsung S24 Ultra przynosi znaczące korzyści. Przede wszystkim telefon odzyskuje pierwotny wygląd, ponieważ wyeliminowane są wszelkiego rodzaju rysy, pęknięcia i inne uszkodzenia. Po naprawie smartfon prezentuje się jak nowy, a zamontowana szybka skutecznie zabezpiecza wewnętrzne części smartfona przed dalszymi poważniejszymi awariami, które mogłyby prowadzić do bardziej kosztownych napraw.

Dzięki gwarancji na nasze usługi, klienci mogą być pewni, że każda naprawa serwisowa zostanie wykonana z pełnym profesjonalizmem. Nasza ekipa serwisantów z dużą starannością dba o każdy szczegół podczas wymiany szybki, co gwarantuje doskonały efekt końcowy. Wymiana tylnej szybki w Samsung S24 Ultra w naszym serwisie jest doskonałym sposobem na przywrócenie mu pełnej funkcjonalności i estetycznego wyglądu.

Wymiana Baterii Samsung S24 Ultra

Wymiana baterii w telefonie Samsung S24 Ultra jest kluczowym krokiem w utrzymaniu wydajności i użyteczności urządzenia. Nowa bateria przywraca pełną wydajność i eliminuje problemy z krótkim czasem działania smartfona. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się znacznie dłuższym czasem pracy telefonu.

Szybka wymiana baterii zapewnia, że Samsung S24 Ultra może znów efektywnie spełniać wszystkie swoje funkcje. Jest to również znacznie tańsza opcja niż zakup nowego telefonu. Nasi specjaliści dokładają zawsze wszelkich starań, aby naprawy przebiegały błyskawicznie, a telefony wracały do stanu, jak w dniu ich zakupu.

Specyfikacja Samsung S24 Ultra

Samsung Galaxy S24 Ultra wyposażony jest w ogromny wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X o rozdzielczości 3120 x 1440, który jest uznawany za jeden z najlepszych wyświetlaczy w smartfonach. Charakteryzuje się bardzo szczegółowym obrazem, wysokim kontrastem, żywymi kolorami oraz szerokimi kątami widzenia. Adaptacyjna częstotliwość odświeżania w zakresie od 1 do 120 Hz zapewnia płynność animacji i przewijania ekranu, co równocześnie przyczynia się do oszczędzania energii.

Ekran pokryty jest szkłem Corning Gorilla Armor, które redukuje odbicia i zwiększa przejrzystość obrazu, co sprawia, że treści są czytelne nawet w bardzo słoneczne dni. Niezwykle wysoka szczytowa jasność ekranu, która może osiągnąć wartość nawet 2600 nitów, stanowi znaczące ulepszenie w porównaniu do 1750 nitów w poprzednim modelu, Galaxy S23 Ultra. Rozmiar ekranu to 6,8 cala.

Sercem Samsung Galaxy S24 Ultra jest najnowszy procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, który zapewnia wyjątkową szybkość działania w każdych warunkach, włączając w to multitasking oraz korzystanie z zaawansowanych graficznie gier i aplikacji. Procesor umożliwia również obsługę Wi-Fi 7, co jest cechą wyróżniającą go wśród smartfonów, ponieważ jest to najnowszy standard łączności bezprzewodowej.

Wsparcie w wykonywaniu zadań zapewnia 12 GB pamięci operacyjnej RAM typu LPDDR5X, która dodatkowo zwiększa efektywność i płynność działania urządzenia. Pamięć masowa w standardzie UFS 4.0 oferowana jest w wariantach od 256 GB do 1 TB. Pozwala to na przechowywanie dużej ilości danych bez wpływu na szybkość pracy smartfona. Seria Galaxy S24 to pierwsze telefony Samsunga z fabrycznie zainstalowaną wersją 6.1 nakładki One UI. Jest ona oparta na Androidzie 14 i wprowadza nowe funkcje, większą personalizację oraz ulepszenia działania systemu. 

Aparaty w smartfonach Galaxy S Ultra zawsze stanowiły szczyt możliwości technologicznych, co znajduje swoje potwierdzenie również w modelu Samsung Galaxy S24 Ultra. Aparat główny zachowuje imponującą rozdzielczość 200 Mpix, dzięki czemu na zdjęciach można wyłapać wiele szczegółów.  Dodatkowo, urządzenie wyposażone jest w 12-megapikselowy aparat ultraszerokokątny, który umożliwia szerokie kadry, a także dwa aparaty z teleobiektywem — 10 Mpix z 3-krotnym zoomem oraz 50 Mpix z 5-krotnym zoomem, które oferują wysokiej jakości zbliżenia bez utraty detali.

Jeśli chodzi o możliwości wideo, Samsung Galaxy S24 Ultra może rejestrować obrazy w rozdzielczości 8K przy 30 klatkach na sekundę. Jest to doskonała jakość i pozwala na bardzo szczegółowe nagrania. Filmy nagrane w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę również prezentują się świetnie.

Samsung Galaxy S24 Ultra cechuje się długim działaniem baterii przy normalnym użytkowaniu. Bateria może zasilać smartfona nawet przez dwa pełne dni. Nawet przy intensywnym korzystaniu ze smartfona i jego funkcji multimedialnych, trudno jest całkowicie rozładować naładowaną do pełna baterię w ciągu jednego dnia. Jej pojemność wynosi 5000 mAh. Samsung dokonał kolejnych ulepszeń w zarządzaniu energią w swoim najnowszym i najbardziej zaawansowanym flagowcu. 
 Najczęściej zadawane pytania!

W modelu Samsung S24 Ultra, tak samo jak i w innych smartfonach, mogą występować różne problemy wymagające naprawy.  Często spotykane bardziej lub mniej poważne awarie to uszkodzony ekran, problemy z baterią, kłopoty z ładowaniem, awarie aparatu, zawieszanie się systemu, brak dźwięku lub problemy z głośnikiem. Użytkownicy mogą również mieć trudności z łącznością, smartfon może mieć uszkodzenia obudowy, pojawią się problemy z reakcją dotyku, awarie przycisków fizycznych oraz uszkodzenia złącza słuchawkowego. Te problemy mogą znacząco wpływać na funkcjonalność urządzenia.


Na początku każdej diagnozy problemu z Samsung S24 Ultra ustalane jest, czy przyczyna leży po stronie sprzętowej, czy może dotyczyć oprogramowania. W przypadku problemów z oprogramowaniem skuteczne mogą okazać się działania takie jak zresetowanie urządzenia, aktualizacja oprogramowania lub przywrócenie ustawień fabrycznych. Jeśli samodzielne próby naprawy nie przynoszą efektów, warto udać się do autoryzowanego serwisu Samsunga lub lokalnego specjalisty od naprawy smartfonów. Przy zgłoszeniu nam naprawy ważne jest dostarczenie dokładnego opisu problemu, informacji o historii urządzenia, numerze seryjnym i modelu, a także statusie gwarancji.
Wymiana baterii w Samsung S24 Ultra prowadzi przede wszystkim do wzrostu wydajności urządzenia. Po kilku latach użytkowania, bateria smartfona zazwyczaj traci na wydajności, a jej wymiana umożliwia przywrócenie dłuższego czasu pracy urządzenia. Jest to również często tańsza opcja niż zakup nowego smartfona.
W naszym serwisie naprawiamy różne modele i marki telefonów. Nie ograniczamy się tylko do Samsungów. Mamy duże doświadczenie w naprawach telefonów i innych urządzeń, które zostały stworzone przez różnych producentów. Technicy w naszym zespole są zawsze gotowi do tego, aby przeprowadzić profesjonalną i przede wszystkim skuteczną naprawę. Nasi klienci mogą korzystać z naszych usług serwisowych niezależnie od marki czy modelu smartfona. 


Samodzielna wymiana ekranu w Samsung S24 Ultra to dość ryzykowna czynność. Przede wszystkim należy mieć wiedzę oraz odpowiednie narzędzia do przeprowadzenia takiej naprawy. W przeciwnym razie można dodatkowo uszkodzić urządzenie, przez co koszty naprawy wzrosną.
Masz jakieś pytania?

Zapraszamy do kontaktu! Czekamy na Twój telefon i chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń do nas!

Zadzwoń do nas już teraz i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Napisz e-maila!

Napisz do nas wiadomość, a nasz zespół przyjemnością odpowie na Twoje pytania!