NIEZRÓWNANA JAKOŚĆ

Profesjonalny serwis iPhone 16

Twój iPhone uległ awarii? Potrzebujesz wsparcia ekspertów, którzy mają doświadczenie w naprawie smartfonów od Apple? Zgłoś się do naszego serwisu pogwarancyjnego.

Szybka realizacja zleceń, atrakcyjne ceny oraz korzystne warunki gwarancji to standard oferowanych przez nas usług. Każdy nasz klient może skorzystać z pełnej diagnostyki i darmowej wyceny naprawy iPhone 16. Zapraszamy do kontaktu!

Atrakcyjne ceny

Dla naszych klientów mamy przygotowane atrakcyjne ceny i rabaty, dzięki którym mogą zaoszczędzić pieniądze.

Szybka realizacja

Wszystkie naprawy staramy się zrealizować w jak najkrótszym czasie, aby nasi klienci nie musieli długo czekać na swojego iPhone'a 16.

Darmowa wycena

Nasi klienci mogą liczyć na darmową wycenę naszych usług, co pozwala im podjąć najkorzystniejszą decyzję.

Gwarancja

Podczas usuwania usterki używamy tylko wysokiej jakości części zamiennych, a naprawy są objęte długoterminową gwarancją.

Cennik

Napraw iPhone 16
  • Wymiana Szybki 1000 zł
  • Wymiana Baterii 450 zł
  • Wymiana Ekranu 2200 zł
  • Wymiana tylnej Szybki 600
Popular

Cennik Naprawa iPhone 16

Uszkodzenie iPhone'a 16 może poważnie zakłócić jego funkcjonalność, sprawiając, że nawet drobne problemy stają się przeszkodą w jego codziennym użytkowaniu. Taka sytuacja może mieć wpływ na możliwość wykonywania codziennych obowiązków. Oferujemy profesjonalną naprawę iPhone 16 w naszym serwisie pogwarancyjnym, który przeprowadzą nasi eksperci w zakresie napraw smartfonów od Apple. Zapewniamy szybkie usunięcie usterki i przywrócenie urządzeniu pełnej sprawności w kilka dnia, w zależności od rodzaje awarii. Dzięki temu znów będziesz mógł korzystać ze swojego telefonu i ulubionych aplikacji oraz programów bez żadnych przeszkód.

Wymiana szybki iPhone 16

W przypadku iPhone'a 16 szybka, która jest wykonana z hartowanego szkła, zapewnia skuteczną ochronę przed uderzeniami, rysami oraz pęknięciami, które mogą pojawić się podczas codziennego użytkowania. Mimo tej ochrony, silne uderzenie lub upadek z wysokości mogą spowodować jej uszkodzenie. W takiej sytuacji konieczna jest wymiana szybki, a to wymaga użycia specjalistycznych narzędzi.

W naszym serwisie pogwarancyjnym możliwa jest ekspresowa wymiana na nową, oryginalną część lub zamiennik. Jest to efektywny sposób na ochronę ekranu przed dalszymi uszkodzeniami, których naprawa może być jeszcze droższa lub niemożliwa do wykonania. Podczas naprawy usuwane są wszystkie pozostałości uszkodzonej szybki, a następnie montowana jest nowa część. Po skończonej naprawie iPhone 16 prezentuje się jak nowy i zapewnia użytkownikowi satysfakcję z użytkowania smartfona na kolejne lata.

Wymiana wyświetlacza iPhone 16

Uszkodzenie wyświetlacza w iPhone 16 może powodować trudności w jego użytkowaniu. Głębokie rysy i pęknięcia mogą spowodować poważną awarię panelu dotykowego, przez co niemożliwe stanie się użytkowanie zainstalowanych na smartfonie aplikacji i programów. W naszym serwisie pogwarancyjnym taka usterka jest sprawnie naprawiana, a wymiana wyświetlacza nie wpływa negatywnie na wartość urządzenia.

Proces montażu nowego ekranu odbywa się w sterylnych warunkach i przy użyciu specjalistycznych narzędzi oraz oryginalnych lub zamiennych części. Nasi klienci otrzymują również gwarancję na zamontowany wyświetlacz, a urządzenie jest dodatkowo dokładnie testowane i konfigurowane, aby zapewnić jego bezproblemowe działanie.

Wymiana ekranu iPhone 16

Mechaniczne uszkodzenie ekranu w iPhonie 16 jest często spotykaną usterką, a jego prawidłowe funkcjonowanie może być zakłócone przez ubytki, martwe piksele, paski czy plamy. W takich przypadkach wymagana jest profesjonalna wymiana ekranu w zaufanym serwisie pogwarancyjnym. Uszkodzenia mogą wystąpić nawet mimo używania szybki ochronnej z hartowanego szkła. Niekiedy wystarczy chwila nieuwagi, żeby doszło do naruszenia ekranu, przez co nie będzie reagował na dotyk.

Nasz zespół specjalistów szybko zajmie się Twoim iPhone 16 i wymieni uszkodzoną część na nową. Usługa obejmuje również dokładne wyczyszczenie telefonu i instalację nowej szybki ochronnej. Po zakończeniu naprawy panel dotykowy będzie funkcjonował bez zarzutu i umożliwi Ci normalne korzystanie z nowoczesnych funkcji, aplikacji i programów w Twoim iPhone 16.

Wymiana baterii iPhone 16

iPhone 16 jest wyposażony w bardzo wydajną baterię, która zapewnia użytkownikom długie godziny pracy bez konieczności częstego ładowania smartfona. Intensywne korzystanie z urządzenia Apple i częste jego ładowanie mogą przyspieszyć zużycie baterii. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest wymiana zużytej baterii.

W naszym serwisie pogwarancyjnym oferujemy szybką i skuteczną pomoc, która polega na wymianie zużytej baterii na nową. Usługa jest wykonywana przez wykwalifikowanego specjalistę, który na początku dokładnie ocenia stan baterii, a następnie przystępuje do jej wymiany przy użyciu specjalistycznych narzędzi. Dzięki temu użytkownik może ponownie cieszyć się z długiego korzystania z telefonu bez konieczności ciągłego jego podłączania do ładowarki. Jest to szczególnie ważne dla osób używających iPhone'a 16 w celach zawodowych.

Wymiana głośnika rozmów iPhone 16

W iPhone 16 zaimplementowano najnowocześniejsze technologie. Powinno to gwarantować doskonałą jakość dźwięku podczas rozmów telefonicznych. Po pewnym czasie użytkowania smartfona mogą pojawić się problemy z odbiorem dźwięku. Może to świadczyć o zabrudzeniu lub uszkodzeniu mechanicznym głośnika rozmów, czego efektem będzie zniekształcenie głosu oraz obecność szumów i trzasków w tle.

Nasz serwis pogwarancyjny oferuje szybką naprawę takiej usterki poprzez wymianę uszkodzonej części na nową. Naprawa odbywa się na specjalnie przygotowanym stanowisku pracy przez osoby, które posiadają niezbędne kwalifikacje do tego. Wykorzystują przy tym wyłącznie najwyższej jakości części zamienne, na które udzielana jest kilkumiesięczna gwarancja producenta. Dzięki temu, po naprawie, użytkownik może być pewny, że głośnik rozmów będzie funkcjonować bez zarzutu.

Wymiana mikrofonu iPhone 16

W iPhone 16 zastosowany został mikrofon wysokiej jakości, który zapewnia doskonałe zbieranie dźwięku. Problemy z jakością dźwięku podczas rozmowy, jak np. słaba słyszalność, pogłos czy konieczność wielokrotnego powtarzania wypowiedzi, mogą sygnalizować potrzebę sprawdzenia stanu technicznego mikrofonu. Taki problem jest najczęściej wynikiem zabrudzenia lub uszkodzenia mikrofonu w trakcie jego codziennego użytkowania.

Nasz serwis pogwarancyjny szybko zdiagnozuje problem i wykona niezbędną naprawę iPhone’a 16 w atrakcyjnej cenie. Po naprawie mikrofon znowu będzie rejestrował dźwięk bez zakłóceń, a użytkownik telefonu będzie mógł przeprowadzić rozmowę telefoniczną lub nagrać dźwięk z ważnego wydarzenia.

Wymiana obudowy tylnej szybki iPhone 16

Obudowa iPhone'a 16 jest pokryta wytrzymałym szkłem, które zapewnia ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. W przypadku uszkodzenia tyłu obudowy urządzenia zalecana jest jego wymiana na nową część. Mimo iż może wydawać się to proste to wymaga jednak zastosowania specjalistycznych narzędzi.

Specjaliści z naszego serwisu pogwarancyjnego szybko poradzą sobie z wymianą obudowy i przywrócą urządzeniu doskonały wygląd. Uszkodzona obudowa nie tylko szpeci smartfon, ale również stwarza ryzyko przedostania się wilgoci, kurzu i innych zanieczyszczeń do jego wnętrza. Odkładanie naprawy na później może nieść za sobą dodatkowe ryzyko uszkodzenia innych komponentów. Wymiana obudowy w naszym serwisie pogwarancyjnym zostanie wykonana w ekspresowym tempie i w atrakcyjnej cenie.

Wymiana aparatu iPhone 16

W iPhone 16 zastosowano zaawansowany system aparatów, który umożliwia tworzenie zdjęć wysokiej jakości niezależnie od pory roku. Usterki tego elementu mogą wynikać z zabrudzeń, uszkodzeń mechanicznych, czy problemów systemowych. Po zgłoszeniu się do naszego serwisu, szybko zostanie zdiagnozowana przyczyna kłopotów z jakością obrazu. Przedstawimy także atrakcyjną ofertę cenową za naprawę iPhone 16.

W przypadku poważnych uszkodzeń zalecana jest wymiana uszkodzonego aparatu na nowy, przy użyciu dedykowanych do tego celu narzędzi. Po takiej naprawie urządzenie będzie prezentować się jak nowe, a użytkownik znów będzie mógł wykonywać profesjonalne zdjęć zarówno w celach prywatnych, jak i zawodowych. Wymiana aparatu w iPhone 16 nie będzie droga i pozwoli oszczędzić czas, który inaczej trzeba by było przeznaczyć na zakup nowego urządzenia.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 16

Gdy iPhone 16 nie reaguje na podłączenie do ładowarki może to być sygnał, że pojawiają się problemy z gniazdem ładowania. Utrudniają one nie tylko ładowanie urządzenia, ale również mogą przeszkadzać w przesyłaniu danych na komputer. Nasz serwis pogwarancyjny oferuje szybką wymianę wadliwego gniazda ładowania. Wykorzystujemy do tego celu specjalistyczne narzędzia i akcesoria.

Naprawa przeprowadzana jest w warunkach zapewniających sterylność i zgodność z najwyższymi standardami. Dzięki temu iPhone 16 znów będzie się ładował i bezproblemowo łączył się z komputerem w celu przesyłania danych. Taka naprawa jest ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala uniknąć dodatkowych wydatków związanych z zakupem nowego telefonu i zapewnia przy tym pełną funkcjonalność urządzenia.

Zalany iPhone 16

Zalanie iPhone’a 16 nie musi oznaczać, że uszkodzenia będą nieodwracalne. Dzięki jego odporności na wodę i pył można uniknąć poważnych problemów, ale tylko po krótkotrwałym kontakcie urządzenia z wodą. Mimo to, po takim zdarzeniu zaleca się dokładne obserwowanie działania iPhone 16, aby wykryć ewentualne nieprawidłowości w jego funkcjonowaniu.

Nasi specjaliści z doświadczeniem w naprawach smartfonów po zalaniu są gotowi do przeprowadzenia niezbędnych testów oraz osuszenia wnętrza iPhone’a 16. Jeśli będzie to konieczne, to wymienią uszkodzone komponenty na nowe. Naprawa może zostać zrealizowana w ciągu 1 do 5 dni roboczych. Dzięki temu urządzenie powróci do pełnej sprawności, jak przed zalaniem

Brak sieci iPhone 16

Brak możliwości wykrycia sieci komórkowej przez iPhone 16 to poważny problem, który uniemożliwia korzystanie z podstawowych funkcji telefonu. Rozwiązanie tego rodzaju kłopotu wymaga szczegółowej i wieloetapowej diagnostyki, której celem będzie dokładne zidentyfikowanie źródła usterki.

W naszym serwisie pogwarancyjnym dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, który umożliwia szybkie odnalezienie wadliwego komponentu, odpowiedzialnego za powstały problem. Naprawą zajmuje się zespół specjalistów, który przeprowadza ją w sterylnych warunkach. Często problem braku sieci wynika z uszkodzenia modułu GSM, co wymaga jego wymiany za pomocą specjalnych narzędzi. Dzięki precyzyjnie przeprowadzonej naprawie Twój iPhone 16 znów będzie łączył się z siecią komórkową, a Ty będziesz mógł bezproblemowo korzystać z wszystkich funkcji telefonu.

Naprawa Face ID iPhone 16

Funkcja Face ID w iPhone 16 umożliwia użytkownikom wygodne zabezpieczanie danych i odblokowywanie urządzenia. Jednak jej efektywne działanie zależy od szeregu skomplikowanych czynników, co sprawia, że naprawa tej funkcji może być dużym wyzwaniem. W takich przypadkach konieczna jest kompleksowa diagnostyka mająca na celu zidentyfikowanie przyczyny usterki. Uszkodzenie taśmy sygnałowej zwykle nie stanowi dużego problemu dla naszych specjalistów. W niektórych sytuacjach może być wymagane użycie zaawansowanego sprzętu do naprawy lub wymiany uszkodzonej części.

Nasz serwis pogwarancyjny podejmuje wszelkie niezbędne działania, aby szybko i sprawnie przeprowadzić diagnostykę i przedstawić szczegóły dotyczące kosztów naprawy. Dzięki temu klient może podjąć odpowiednią i korzystną dla siebie decyzję. Skuteczne przywrócenie funkcjonalności Face ID pozwala na powrót do wygodnego korzystania z telefonu i odblokowywania go za pomocą rozpoznawania twarzy. W skrócie, naprawa Face ID iPhone to specjalistyczna usługa, która ma na celu przywrócenie funkcji rozpoznawania twarzy w urządzeniach Apple i powinna być przeprowadzana przez autoryzowany serwis w celu zapewnienia najlepszej jakości naprawy i zachowania gwarancji.

Wymiana przycisków iPhone 16

iPhone 16 to nowoczesne urządzenie, które bazuje głównie na obsłudze poprzez panel dotykowy, a przyciski boczne są używane przez większość użytkowników jedynie okazjonalnie do szybkiego włączania i wyłączania telefonu czy regulacji głośności. Uszkodzenie tych elementów może powodować ich zacinanie się lub niewłaściwą reakcję na naciski. W przypadku trwałego uszkodzenia choćby jednego klawisza, niezbędna okazuje się wymiana wszystkich przycisków.

Zespół fachowców w naszym serwisie pogwarancyjnym jest przygotowany do przeprowadzenia takiej naprawy z zachowaniem najwyższej staranności i na dedykowanym stanowisku roboczym. Klient może umówić się na wizytę lub wysłać urządzenie kurierem, a serwis szybko zajmie się problemem, gwarantując, że telefon powróci do stanu używalności. Dzięki temu wymienione przyciski będą działały płynnie, eliminując potrzebę rozważania zakupu nowego urządzenia. Każde zlecenie traktowane jest z indywidualną uwagą, co zapewnia wysoką jakość świadczonych usług.

Naprawa układu U2-IC iPhone 16

iPhone 16 to nowoczesny smartfon, który powinien bardzo szybko się ładować bez względu na okoliczności. Jeśli proces ładowania wydłuża się, a urządzenie często się rozładowuje i przegrzewa to mogło dojść do uszkodzenia układu U2-IC, który odgrywa istotną rolę w zarządzaniu zasilaniem smartfona.

Specjaliści z naszego serwisu pogwarancyjnego mają dedykowane narzędzia i akcesoria, które pozwalają na skuteczne usunięcie tego problemu. Naprawa pozwala nie tylko usunąć usterkę, ale również jest sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy. Po zgłoszeniu się do serwisu przeprowadzona zostanie szczegółowa diagnostyka, a następnie przedstawione zostaną opcje naprawy. Wymiana uszkodzonego układu U2-IC na nowy komponent odbywa się zgodnie z rekomendacjami producenta. Po zakończeniu naprawy iPhone 16 odzyska swoją sprawność ładowania.

Specyfikacja iPhone 16

Nie ma na chwilę obecną zbyt dużo informacji na temat nowego smartfona od Apple i jego specyfikacji, ale pewne dane ujrzały już światło dzienne. iPhone 16 tak samo, jak wcześniejsze modele będzie wyprodukowany w kilku wariantach. Istotną informacją jest oczywiście to, że będzie on wyposażony w czip A18. Będzie on produkowany w 3-nanometrowym procesie technologicznym. Jest to pierwsza sytuacja, w której tańsze i nieco słabsze wersje iPhone’a 16 będą wyposażone w lepszy procesor. Poza tym ich pamięć RAM zostanie zwiększona do 8GB. W iPhone 16 do łączności bezprzewodowej będzie służył modem Qualcomm x70. Na dodatek wszystkie smartfony od Apple będą obsługiwać Wi-Fi 6E. W tańszych modelach będzie ekran o przekątnej 6,1 cala w panelu LTPS, bateria 4500 mAh i standardowo aparaty 49 MP. W iPhone 16 powinien być również zaimplementowany system iOS 18, który również w tym roku będzie miał swoją premierę.Najczęściej zadawane pytania!

Wymiana wyświetlacza w iPhone 16 może być przeprowadzona bez większych problemów i od ręki, jeśli będziemy posiadali na stanie odpowiednią część zamienną.  Czas potrzebny na realizację tej usługi jest zależy od kilku czynników – stanu technicznego urządzenia, dostępność części zamiennej oraz bieżące obciążenie pracą serwisu.  

Telefon nie musi być specjalnie przygotowywany. Wystarczy przynieść do nas urządzenie na umówioną godzinę z niezbędnymi akcesoriami. Nasi eksperci spytają także o wszystkie problemy, jakie występują w smartfonie iPhone 16. 
iPhone 16 należy odpowiednio zapakować i zabezpieczyć go, aby podczas transportu nie uległ zniszczeniu. Warto zapakować go w oryginalne pudełko wraz ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami. Proponujemy przed wysyłką zgrać z niego na komputer wszystkie istotne pliki, jak zdjęcia, czy filmy. Czas potrzebny na wymianę tylnej obudowy w iPhone 16 zależy od szeregu różnych czynników. Jeśli uszkodzenia ramy urządzenia są poważniejsze, to zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz będzie znajdować się wiele drobnych odłamków, które trzeba usunąć. Niekiedy może zajść potrzeba dodatkowego wyczyszczenia telefonu.Masz jakieś pytania?

Zapraszamy do kontaktu! Czekamy na Twój telefon i chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń do nas!

Zadzwoń do nas już teraz i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Napisz e-maila!

Napisz do nas wiadomość, a nasz zespół przyjemnością odpowie na Twoje pytania!