NIEZRÓWNANA JAKOŚĆ

Profesjonalny serwis iPhone XS

Twój iPhone XS nie działa? Mamy na to sposób! W naszym serwisie natychmiast otrzymasz niezbędną pomoc. W tym celu zadzwoń i zarezerwuj termin naprawy lub zamów wysyłkę kurierem.

W obu przypadkach możesz liczyć na: wysoką jakość świadczonych usług, skuteczną i trwałą naprawę, zastosowanie oryginalnych części zamiennych i kompleksową obsługę. W naszym zespole pracują doświadczeni specjaliści z wieloletnim stażem. Zapraszamy do kontaktu!

Wysoka jakość
usług

W serwisie iPhone XS
wszystkie usługi są
realizowane zgodnie z najwyższymi
standardami.

Skuteczna i trwała naprawa

Nasi specjaliści dbają o to, aby każda usterka została skutecznie i trwale naprawiona zgodnie z zaleceniami producenta.

Oryginalne części zamienne

W serwisie iPhone XS korzystamy tylko z oryginalnych części zamiennych, które zamawiamy od sprawdzonych dostawców.

Kompleksowa
obsługa

Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę i doradztwo. Będziemy Cię wspierać na każdym
etapie realizacji usługi.

Cennik

Napraw iPhone XS
  • Wymiana Szybki 350 zł
  • Wymiana Baterii 200 zł
  • Wymiana Ekranu 250 zł
  • Wymiana tylnej Szybki 200
Popular

Cennik Naprawa iPhone XS

IPhone XS to kolejny bardzo udany model marki Apple. Jeśli chcesz w pełni korzystać z jego funkcjonalności, to nie możesz bagatelizować drobnych uszkodzeń i usterek. W naszym serwisie pogwarancyjnym sprawnie poradzimy sobie z każdym problemem, jaki może wystąpić w Twoim iPhonie XS. Usługi realizujemy bez zbędnej zwłoki, a ceny poszczególnych napraw pozytywnie Cię zaskoczą. Sprawdź, co możesz zyskać, wybierając naszą ofertę!

Wymiana szybki iPhone XS

Wymiana zbitej szybki nie jest skomplikowana, jednak mimo to warto ją zlecić fachowcom. Wynika to z faktu, że podczas demontażu wadliwej części osoba niedoświadczona mogłaby łatwo uszkodzić wyświetlacz, a wymiana tego elementu będzie zdecydowanie droższa niż montaż samej szybki. Tymczasem w naszym serwisie pogwarancyjnym posiadamy profesjonalne narzędzia, dzięki którym sprawnie naprawimy Twojego iPhone’a XS.

Usługa jest całkowicie bezpieczna i w żaden sposób nie wpłynie na wartość telefonu. Podczas wymiany serwisant ostrożnie usunie fragmenty zbitej szybki oraz pozostałości po kleju. Następnie do idealnie wyczyszczonej powierzchni zostanie przytwierdzona nowa szybka ochronna. W naszym serwisie korzystamy tylko z oryginalnych części zamiennych o doskonałych parametrach technicznych. W efekcie urządzenie będzie dobrze zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi i przypadkowymi uszkodzeniami. Taka usługa nie nadwyręży Twojego budżetu i pozwoli Ci zaoszczędzić czas, który musiałbyś przeznaczyć na poszukiwania nowego telefonu.

Wymiana wyświetlacza iPhone XS

Obsługa iPhone’a XS jest wyjątkowo komfortowa, ponieważ zastosowano w nim nowoczesny wyświetlacz Super Retina HD o przekątnej 5,8 cala. Jednak z czasem na jego powierzchni mogą powstawać niewielkie rysy i pęknięcia lub nawet poważniejsze uszkodzenia. Takich usterek nie warto bagatelizować, a najlepiej będzie, jeśli od razu zgłosisz się do naszego serwisu pogwarancyjnego.

Nasi fachowcy wymienią wyświetlacz w Twoim iPhonie XS przy użyciu specjalistycznych narzędzi. Profesjonalna naprawa obejmuje również bezpłatną diagnostykę i przygotowanie wstępnej wyceny. Co ważne, taka usługa nie jest skomplikowana i możemy ją wykonać w ciągu 90-120 minut. Po naprawie Twój iPhone XS będzie wyglądał jak nowy, a obsługa ekranu znowu stanie się prosta i efektywna. Nowy wyświetlacz zapewni ci wysoką jakość obrazu, dzięki czemu bez problemu poradzisz sobie z realizacją swoich codziennych zadań. Jest to również doskonały sposób na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

Wymiana ekranu iPhone XS

W iPhonie XS znajdziesz nowoczesny ekran OLED Multi-Touch o przekątnej 5,8 cala. Wyświetlacz wyróżnia się wysoką rozdzielczością i wieloma praktycznymi funkcjami. Jednak nie będziesz mógł z niego wygodnie skorzystać, jeśli zostanie trwale uszkodzony. W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem będzie profesjonalna wymiana ekranu w naszym serwisie pogwarancyjnym.

Naprawa wyświetlacza to skuteczny sposób na wyeliminowanie problemów z obrazem i panelem dotykowym. W naszym zespole pracują doświadczeni fachowcy, którzy wiedzą, jak szybko i bezpiecznie wymienić wadliwy ekran w Twoim iPhonie XS. W ramach usługi przeprowadzimy kompleksową diagnostykę i dobrze zabezpieczymy dane zapisane na Twoim telefonie. Wadliwy wyświetlacz wymienimy na oryginalną część zamienną, która zostanie objęta długoterminową gwarancją producenta. W efekcie Twój telefon znowu będzie działał tak samo dobrze, jak przed wystąpieniem usterki i świetnie Ci posłuży przez kolejne lata.

Wymiana baterii iPhone XS

Czy wiesz, że bateria w iPhonie XS jest aż o 30 minut wydajniejsza niż bateria w iPhonie X? Jeśli jednak Twój telefon często się rozładowuje i wciąż musisz go podpinać do zasilacza, to prawdopodobnie doszło do nadmiernego zużycia baterii. Z czasem sytuacja może się stać jeszcze bardziej uciążliwa. Dlatego, gdy zauważysz pierwsze objawy zużycia baterii, warto od razu zgłosić się do naszego serwisu pogwarancyjnego.

W naszym zespole pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy mają bardzo duże doświadczenie i wysokie umiejętności techniczne, dzięki czemu sprawnie zajmą się Twoim iPhone’em XS. Zużytą baterię wymienimy na nowy akumulator o doskonałych parametrach technicznych, który zapewni Ci długi czas pracy na jednym ładowaniu. Naprawa zostanie wykonana na starannie do tego celu przygotowanym stanowisku roboczym w sterylnych warunkach, a na nową część otrzymasz długoterminową gwarancję producenta. W efekcie będziesz mógł znowu swobodnie korzystać ze swojego iPhoen’a XS w każdych okolicznościach.

Wymiana głośnika rozmów iPhone XS

IPhone XS gwarantuje wysoką jakość dźwięku zarówno podczas rozmów telefonicznych, jak i w trakcie odtwarzania ulubionych multimediów. Jednak warto pamiętać, że już nawet drobne zabrudzenie lub uszkodzenie głośnika rozmów może spowodować, że dźwięk nie będzie wyraźny, a w tle pojawią się szumy i trzaski. Dzięki profesjonalnej naprawie w naszym serwisie Twój iPhone XS będzie działał jak nowy, a Ty odzyskasz dostęp do wszystkich istotnych funkcji.

Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość, aby zarezerwować termin naprawy. Nasi fachowcy dołożą wszelkich starań, żebyś nie musiał długo czekać na wymianę głośnika rozmów w iPhonie XS. Czas wykonania usługi będzie w dużej mierze uzależniony od dostępności części zamiennej i obłożenia pracą serwisu. Gdy już będziemy dysponowali danym podzespołem, od razu przystąpimy do realizacji Twojego zlecenia. W ramach usługi przeprowadzimy bezpłatną diagnostykę i udzielimy Ci również kilkumiesięcznej gwarancji na wymienioną część. Jest to doskonała okazja, aby zadbać o stan techniczny swojego telefonu i znacząco wydłużyć jego żywotność.

Wymiana mikrofonu iPhone XS

IPhone XS to niezawodne urządzenie, które możesz z powodzeniem wykorzystywać do realizowania swoich pasji i obowiązków zawodowych. Jeśli dojdzie do uszkodzenia mikrofonu, to może się okazać, że przeprowadzenie wideokonferencji lub nagranie dźwięku na ważnym spotkaniu będzie niemożliwe. Na szczęście z taką usterką szybko sobie poradzą nasi serwisanci.

Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz, a umówimy Cię na dogodny termin naprawy i przedstawimy wstępny koszt usługi. W przypadku trwałego uszkodzenia mikrofonu rekomendowanym działaniem będzie jego wymiana. Usługa jest przeprowadzana zgodnie z zaleceniami producenta na starannie do tego celu przygotowanym stanowisku roboczym. W ramach wymiany otrzymasz oryginalną część zamienną, która zostanie objęta długoterminową gwarancją producenta. Jest to doskonały sposób na zaoszczędzenie pieniędzy i zadbanie o stan techniczny Twojego telefonu. Naprawiony iPhone XS świetnie Ci posłuży przez kolejne lata.

Wymiana obudowy iPhone XS

Tylna obudowa w iPhonie XS pięknie się prezentuje, a jednocześnie jest również bardzo trwała i odporna na zarysowania. Ten element został zrobiony z wysokiej jakości szkła, dzięki czemu doskonale zabezpiecza wnętrze urządzenia przed wilgocią, kurzem i różnego rodzaju zanieczyszczeniami. Mimo to tylną obudowę w iPhonie XS można łatwo uszkodzić, gdy na przykład urządzenie spadnie z dużej wysokości lub uderzy o ostry przedmiot. Wymianę tego elementu możesz bezpiecznie zlecić doświadczonym fachowcom z naszego serwisu.

Zmiana obudowy to standardowa procedura, która nie jest obarczona żadnym ryzykiem. W naszym serwisie mamy dostęp do profesjonalnego sprzętu i narzędzi, dzięki którym sprawnie zdemontujemy wadliwą część, a w jej miejsce wstawimy nową obudowę w wybranym przez Ciebie kolorze. Taka usługa nie jest skomplikowana i nie będzie Cię dużo kosztować. W ramach naprawy otrzymasz też stosowną gwarancję na nową część, a urządzenie będziesz mógł wygodnie odebrać w godzinach pracy serwisu.

Wymiana aparatu iPhone XS

Nowoczesny iPhone XS został wyposażony w dwa aparaty 12 MP z obiektywem szerokokątnym i teleobiektywem, dzięki którym bez problemu zrobisz bardzo dobre ujęcia. Zastosowana technologia gwarantuje najwyższą jakość obrazu. Dlatego, gdy zdjęcia wyjdą nieostre lub pojawią się na nich plamy, może to oznaczać, że doszło do zabrudzenia lub uszkodzenia jednego z aparatów. W takim wypadku warto odwiedzić nasz serwis pogwarancyjny.

Doświadczony fachowiec przeprowadzi kompleksową diagnostykę iPhone’a XS, aby sprawdzić, co się z nim dzieje i zaproponować Ci skuteczne rozwiązanie Twoich problemów. Jeśli aparat został trwale uszkodzony, to rekomendowanym działaniem będzie jego wymiana. Na szczęście taka usługa nie jest bardzo kosztowna, a jej wykonanie nie zajmuje dużo czasu. Wymianę aparatu możemy zrealizować jeszcze tego samego dnia, jeśli tylko będziemy mieli na stanie dopasowaną część zamienną. W innym wypadku naprawa może potrwać od 1 do 2 dni roboczych. Po tym czasie odzyskasz swój telefon i będziesz mógł znowu robić doskonałej jakości zdjęcia.

Wymiana gniazda ładowania iPhone XS

Gniazdo ładowania w iPhonie XS pełni bardzo ważną funkcję. Uszkodzenie tego elementu może Ci utrudnić sprawne przesyłanie danych i szybkie ładowanie telefonu. Dlatego, gdy zauważysz, że gniazdo ładowania jest poluzowane, a urządzenie nie wykrywa przewodu, warto pomyśleć o profesjonalnej naprawie w naszym serwisie pogwarancyjnym.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych fachowców, którzy sprawnie przeprowadzą wymianę gniazda ładowania w Twoim iPhonie XS. Taka usługa zostanie wykonana zgodnie z wytycznymi producenta oraz z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi i akcesoriów. Proponowana naprawa nie jest droga i nie wpłynie znacząco na wartość Twojego telefonu. Po wymianie otrzymasz kilkumiesięczną gwarancję na nową część, a gniazdo ładowania znowu będzie doskonale spełniało swoją funkcję. W efekcie zaoszczędzisz pieniądze, które musiałbyś wydać na zakup nowego telefonu i znacząco wydłużysz żywotność urządzenia.

Zalany iPhone XS

IPhone XS ma klasę wodoodporności IP68 zgodną z normą IEC 60529, dzięki czemu urządzenie jest odporne na zachlapania, wodę i pył. Jednak wspomniane oznaczenie nie daje stuprocentowej gwarancji, że urządzenie nie ulegnie uszkodzeniu w wyniku zalania. Dlatego po każdym długotrwałym kontakcie z cieczą lub innym płynem warto dokładnie obserwować telefon. Jeśli zauważysz niepokojące sygnały w postaci bardzo wolnej pracy, częstego nagrzewania się baterii lub samoistnego restartowania się telefonu, to koniecznie zadzwoń do nas, aby umówić się na kompleksową diagnostykę.

W naszym serwisie poddamy Twój telefon licznym testom, żeby sprawdzić jego stan techniczny. W wyniku zalania ciecz może się dostać do wnętrza urządzenia. Dlatego fachowiec rozkręci iPhone’a XS, aby wyczyścić i osuszyć wszystkie podzespoły. Niekiedy w ramach naprawy po zalaniu niezbędna będzie również wymiana niektórych części. W takim wypadku na nowy podzespół otrzymasz długoterminową gwarancję producenta i możesz również liczyć na bardzo korzystne ceny.

Brak sieci iPhone XS

W iPhonie XS zastosowano najnowsze rozwiązania technologiczne, dzięki czemu to urządzenie jest wyjątkowo komfortowe w codziennym użytkowaniu. Brak połączenia z siecią komórkową może być chwilowy i wówczas wystarczy, że zrestartujesz smartfon, aby odzyskać dostęp do tej ważnej funkcji. Jednak czasem taki problem wynika z poważnej usterki podzespołu odpowiedzialnego za komunikację z sieciami GSM. Wówczas warto się zdecydować na profesjonalną naprawę w naszym serwisie pogwarancyjnym.

Brak sieci w iPhonie XS to usterka, która wymaga wykonania wieloetapowej diagnostyki przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Na tej podstawie będziemy w stanie stwierdzić, co przyczyniło się do powstania usterki i jak można szybko i skutecznie naprawić Twój telefon. W naszym serwisie pogwarancyjnym usługi realizujemy zgodnie z wytycznymi producenta oraz z zachowaniem najwyższych standardów. Wszystko po to, abyś mógł szybko odzyskać w pełni sprawny telefon. Wybierając naszą ofertę, możesz również liczyć na bardzo atrakcyjne ceny.

Naprawa Face ID iPhone XS

Funkcja Face ID cieszy się od lat ogromną popularnością wśród użytkowników. Dzięki niej odblokujesz swojego iPhone’a XS w ciągu zaledwie kilku sekund o każdej porze dnia i nocy. Jednak niektóre usterki mogą spowodować, że system rozpoznawania twarzy przestanie działać. W takim wypadku możesz stracić dostęp do ważnych danych i nie będziesz mógł wygodnie korzystać ze swojego telefonu. Face ID można skutecznie naprawić przy użyciu specjalistycznych narzędzi i akcesoriów.

W naszym serwisie szybko otrzymasz fachową pomoc. Twoim zleceniem zajmie się wykwalifikowany serwisant z wieloletnim stażem, który wykona kompleksową diagnostykę, aby ustalić przyczynę powstania usterki. Prawidłowe działanie Face ID jest uzależnione od kilku powiązanych ze sobą podzespołów. Jeśli choć jeden z nich uległ trwałemu uszkodzeniu, wówczas konieczna będzie jego wymiana na oryginalną część zamienną. Taka usługa może być dosyć kosztowna, jednak warto ją wykonać, jeśli nie planujesz w najbliższym czasie kupować nowego telefonu.

Wymiana przycisków iPhone XS

Przyciski w iPhonie XS są bardzo dyskretnie umieszczone z boku obudowy. Jednocześnie dostęp do nich jest wyjątkowo komfortowy, a codzienna obsługa nie sprawia żadnego problemu. Za pomocą przycisków szybko ustawisz pożądaną głośność w telefonie lub włączysz i wyłączysz urządzenie. Co zrobić, gdy klawisze przestaną działać?

Taka usterka może się od czasu do czasu pojawiać w iPhone'ach XS. Jeśli dojdzie do trwałego uszkodzenia mechanizmu działania przycisków lub ich struktury, to warto się zdecydować na profesjonalną wymianę w naszym serwisie pogwarancyjnym. Naprawa zostanie zrealizowana przez doświadczonego fachowca, który bezpiecznie zdemontuje wadliwą część i podda ją stosownej utylizacji. Następnie wnętrze smartfona zostanie dokładnie oczyszczone, aby można było zamontować nowy podzespół. Po zakończeniu prac iPhone XS zostanie ponownie sprawdzony i skonfigurowany, dzięki czemu będziesz mógł od razu wygodnie go używać.

Naprawa układu U2-IC iPhone XS

IPhone XS powinien się szybko ładować bez żadnych zbędnych komplikacji. Jeśli jednak urządzenie często się wyłącza, nagrzewa i rozładowuje, to mogło dojść do uszkodzenia układ U2-IC odpowiedzialnego za komunikację z gniazdem ładowania i zarządzanie zasilaniem. Jest to bardzo poważna usterka, której nie należy bagatelizować. Aby odzyskać wszystkie funkcjonalności w iPhonie XS, zadzwoń do naszego serwisu i umów się na profesjonalną naprawę.

Doświadczony fachowiec szybko sprawdzi stan techniczny Twojego telefonu i zaproponuje Ci adekwatne rozwiązanie. W przypadku uszkodzenia modułu U2-IC najczęściej przeprowadza się jego wymianę na starannie do tego celu przygotowanym stanowisku roboczym. Taka usługa jest dosyć skomplikowana, ale pozwala na uzyskanie zadowalających rezultatów. Po naprawie iPhone XS znowu będzie się sprawnie ładował, a Ty bez problemu skorzystasz ze wszystkich innowacyjnych funkcji. W efekcie urządzenie doskonale Ci posłuży przez następne lata.

Specyfikacja iPhone XS

IPhone XS to starannie zaprojektowany model o wszechstronnym zastosowaniu. Ten model wyróżnia się bardzo wysoką wydajnością i doskonałymi parametrami technicznymi. W iPhonie XS znajdziesz procesr A12 Bionic oraz system operacyjny iOS 12. Pamięć RAM wynosi aż 4 GB, a pamięć masowa może mieć odpowiednio: 64 GB, 256 GB lub 512 GB. Tak wyposażone urządzenie umożliwi Ci sprawne wykonywanie codziennych obowiązków i realizowanie zaawansowanych projektów.

W iPhonie XS na uwagę zasługuję także wodoszczelna obudowa ze stalowymi ramkami. Ten model wspaniale się prezentuje w każdym świetle i możesz go zamówić w 3 atrakcyjnych wersjach kolorystycznych. Dostępne kolory to: złoty, srebrny i gwiezdna szarość. IPhone XS waży 177 g, a przy tym jest cienki i niezwykle poręczny. W efekcie możesz z niego wygodnie korzystać przez wiele godzin bez przerwy.

Nowoczesny iPhone XS został wyposażony w innowacyjny wyświetlacz OLED Multi-Touch o przekątnej 5,8 cala i rozdzielczości 2436×1125 pikseli. Zastosowanie szerokiej gamy kolorów i powłoki oleofobowej odpornej na odciski palców sprawia, że obsługa ekranu jest wyjątkowo prosta i komfortowa. Wyświetlacz wiernie odwzorowuje kolory, a panel dotykowy szybko reaguje na dotyk, dzięki czemu dostęp do poszczególnych funkcji jest znacznie ułatwiony.

W iPhonie XS znajdziesz dwa nowoczesne aparaty 12 MP z obiektywem szerokokątnym i teleobiektywem, dzięki którym wygodnie skorzystasz z takich funkcji jak: panorama, optyczna stabilizacja obrazu, optyczny zoom 2x, tryb portretowy, czy lokalne mapowanie tonalne. Użytkownicy mogą także nagrywać wideo w 4K, nagrywać wideo z ciągłym autofokusem i powiększać obraz w trakcie odtwarzania. 

IPhone XS posiada innowacyjny aparat TruDepth 7 MP, który jest wykorzystywany do aktywowania funkcji Face ID. W tym modelu system rozpoznawania twarzy pozwala na szybkie i sprawne wykonywanie płatności przy użyciu telefonu zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i przez aplikację czy w sklepie internetowym.

IPhone XS, podobnie jak poprzednie modele, charakteryzuje się wysoką jakością dźwięku i umożliwia komfortowe prowadzenie rozmów audio oraz wideo. Ten smartfon ma aż o 30 minut wydajniejszą baterię w porównaniu z iPhone’em X, co bezpośrednio przekłada się na wygodę jego użytkowania i pozwala na wielogodzinne korzystanie z ulubionych funkcji, aplikacji i programów.

W iPhonie XS znajdziesz również praktyczne czujniki, wbudowane i bezpłatne aplikacje i ułatwienia dostępu dla osób niepełnosprawnych.

Najczęściej zadawane pytania!

Nasi klienci często są bardzo zabiegani i nie mogą zwolnić się z pracy w ciągu dnia. Jeśli nie możesz lub nie chcesz poświęcać czasu na wizytę w serwisie, to prześlij nam urządzenie kurierem. Zamówienie wysyłki do serwisu jest bardzo proste i nie zajmie Ci więcej niż kilka minut. Z takiej opcji może skorzystać każda osoba, która chce, abyśmy szybko i sprawnie naprawili jej iPhone’a XS.

W takim wypadku jedyne co musisz zrobić, to dobrze opisać problem, jaki masz z telefonem i prawidłowo przygotować smartfon do wysyłki. Jeśli nie wiesz dokładnie, jak to zrobić, to zadzwoń do nas lub napisz, a chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Wysyłka do serwisu pozwoli Ci zaoszczędzić czas, jaki musiałbyś poświęcić na dojazd do placówki. Paczkę możesz nadać z dowolnie wybranego przez Ciebie miejsca w godzinach pracy kuriera. Jest to doskonałe rozwiązanie dla klientów z całego kraju.

Niedziałający panel dotykowy w iPhonie XS to poważny problem, którego nie należy bagatelizować. Jeśli chcesz móc znowu korzystać ze swojego telefonu, to koniecznie zadzwoń do nas i umów termin naprawy.

Czas wymiany ekranu w iPhonie XS będzie uzależniony od kilku czynników. Pierwszym z nich jest dostępność dedykowanej części zamiennej. Kolejnym ważnym aspektem jest obłożenie pracą danego serwisanta. Ostatni element wpływający na czas wykonania usługi to stan techniczny Twojego telefonu.

Jeśli będziemy mieli zamiennik na stanie, a w Twoim telefonie nie wykryjemy żadnych dodatkowych usterek, to wymiana ekranu w iPhonie XS może nam zająć od 90 do 120 minut. 

Aby przyspieszyć naprawę i uzyskać pewność, że zostanie wykonana w konkretnym dniu, koniecznie zadzwoń do nas wcześniej i umów się na dogodny dla Ciebie termin. W ten sposób zapewnisz sobie szybką naprawę i będziesz mógł bez problemu wrócić do swoich codziennych aktywności.

Obudowa w iPhonie XS pełni wiele ważnych funkcji. Ten element musi się doskonale prezentować, być wygodny w codziennym użytkowaniu oraz powinien dobrze zabezpieczać wnętrze smartfona przed czynnikami zewnętrznymi i uszkodzeniami mechanicznymi.

Dlatego każdy ubytek w obudowie może być potencjalnie niebezpieczny dla prawidłowego funkcjonowania Twojego telefonu. Wymiana obudowy w iPhonie XS jest rekomendowana, gdy na jej powierzchni pojawią się wgniecenia, pęknięcia lub bardzo głębokie rysy. Takie uszkodzenia z czasem będą się powiększać, dlatego nie warto zwlekać z naprawą w profesjonalnym serwisie pogwarancyjnym.

W naszym zespole pracują specjaliści, którzy wymienią obudowę w Twoim iPhonie XS w ciągu zaledwie 60 minut na dowolnie wybrany przez Ciebie kolor. Usługa nie jest droga, a po jej wykonaniu urządzenie będzie wyglądało jak nowe. W ten sposób zaoszczędzisz sporo pieniędzy i znacząco wydłużysz żywotność swojego iPhone’a XS.

Wiele osób wykorzystuje nowoczesnego iPhone’a XS do robienia doskonałej jakości zdjęć. W tym modelu zastosowano bardzo dobry aparat, a jego obsługa jest niezwykle prosta i intuicyjna. Gdy aparat tylny nie działa lub robi nieostre ujęcia, warto rozważyć jego wymianę. Ta stosunkowo prosta i niedroga usługa sprawi, że znowu będziesz mógł bez ograniczeń korzystać ze swojego smartfona.

Wymiana aparatu w iPhonie XS nie jest skomplikowana i nie zajmuje dużo czasu. W naszym serwisie cena takiej usługi wynosi 499 zł. W ramach naprawy dobrze zabezpieczymy wnętrze Twojego telefonu i wszystkie znajdujące się na nim dane. Fachowiec zamontuje w iPhonie XS nową część o takich samych parametrach technicznych, na którą otrzymasz długoterminową gwarancję producenta. W efekcie urządzenie będzie działało tak samo dobrze, jak przed wystąpieniem usterki, a Ty bez problemu zrobisz nim wyraźne i wyjątkowo udane ujęcia.

IPhone XS to bardzo zaawansowane technologicznie urządzenie, które składa się z wielu wzajemnie powiązanych ze sobą podzespołów. Klienci zgłaszają się do nas z różnymi niepokojącymi objawami wskazującymi na występowanie określonych usterek. Jednak często podczas diagnostyki może się okazać, że inne elementy również wymagają naprawy.

Dlatego każdego iPhone’a XS poddajemy szczegółowym testom, aby wykluczyć lub potwierdzić występowanie różnego rodzaju usterek. Na tej podstawie jesteśmy w stanie przedstawić Ci faktyczny stan telefonu i zaproponować adekwatną naprawę. 

W naszym serwisie wszystkie usługi są realizowane zgodnie z zaleceniami producenta w sterylnych warunkach oraz z zachowaniem najwyższych standardów. Warto podkreślić, że nasi fachowcy realizują tylko te naprawy, które zostały zaakceptowane przez klienta. Dlatego zawsze najpierw ustalamy plan wykonania usługi ze zleceniodawcą i przedstawiamy muszczegółową wycenę.

Nowoczesny iPhone XS można z powodzeniem ładować bezprzewodowo. Z tego powodu użytkownicy często bagatelizują problemy z gniazdem ładowania. Jednak ten element jest bardzo ważny, ponieważ umożliwia sprawny przesył danych i pozwala na szybkie ładowanie telefonu. Naprawa takiej usterki nie zajmuje dużo czasu i nie nadwyręży Twoich finansów, dlatego warto ją wykonać najszybciej, jak to będzie możliwe.

W naszym serwisie pogwarancyjnym zadbamy o to, abyś nie musiał długo czekać na wymianę gniazda ładowania w swoim iPhonie XS. Jeżeli będziemy dysponowali dopasowaną częścią zamienną, to taką usługę możemy wykonać w ciągu 60 minut. W innym wypadku naprawa może potrwać od 2 do 3 dni roboczych.

W ramach usługi możesz liczyć na dokładne sprawdzenie stanu technicznego urządzenia i otrzymasz również długoterminową gwarancję na wymienioną część. Jest to doskonały sposób na przywrócenie wszystkich funkcjonalności w iPhonie XS.

Zalany iPhone XS może zdecydowanie wolniej pracować, często się zacinać, wyłączać i samoistnie restartować. W takim wypadku konieczna będzie wieloetapowa diagnostyka, aby ocenić stan techniczny telefonu i wszystkich znajdujących się w nim podzespołów.

Bardzo trudno jest oszacować koszt takiej usługi, ponieważ cena będzie uzależniona od ilości pracy, jaką trzeba będzie wykonać, aby naprawić iPhone’a XS. W ramach zlecenia fachowiec dokładnie wyczyści i osuszy wnętrze telefonu oraz podda urządzenie licznym testom.

Jeśli okaże się, że nie trzeba wymieniać żadnego podzespołu, to koszt takiej usługi może wynieść około 150 zł. W innym wypadku naprawa będzie zdecydowanie droższa. Jednak warto się na nią zdecydować, jeśli chcesz w przyszłości komfortowo korzystać z iPhone’a XS. Nasi fachowcy dołożą wszelkich starań, abyś szybko odzyskał w pełni sprawny i gotowy do użytku telefon.

Masz jakieś pytania?

Zapraszamy do kontaktu! Czekamy na Twój telefon i chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń do nas!

Zadzwoń do nas już teraz i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Napisz e-maila!

Napisz do nas wiadomość, a nasz zespół przyjemnością odpowie na Twoje pytania!