NIEZRÓWNANA JAKOŚĆ

Profesjonalny serwis iPhone X

IPhone X nie chce się włączyć? Potrzebujesz fachowej pomocy? W naszym serwisie doskonale poradzimy sobie z każdą, nawet wyjątkowo wymagającą usterką. Zadzwoń do nas lub napisz, aby zarezerwować termin naprawy. Urządzenie możesz też wygodnie wysłać do nas kurierem.

W ramach oferty będziesz mógł skorzystać z takich udogodnień jak darmowa diagnostyka, ekspresowa naprawa, konkurencyjne ceny i gwarancja producenta. W naszym serwisie każde zlecenie traktujemy priorytetowo. Zapraszamy do kontaktu!

Darmowa diagnostyka

Nasi fachowcy przeprowadzą darmową diagnostykę, która pozwoli na szybkie ustalenie przyczyny powstania usterki.

Ekspresowa naprawa

W naszym serwisie dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie naprawy były realizowane ekspresowo bez zbędnej zwłoki.

Konkurencyjne ceny

Wybierając nasz serwis pogwarancyjny, będziesz mógł skorzystać z wyjątkowo atrakcyjnych cen.

Gwarancja producenta

W naszym serwisie otrzymasz długoterminową gwarancję producenta na każdą wymienioną część.

Cennik

Napraw iPhone X
  • Wymiana Szybki 350 zł
  • Wymiana Baterii 150 zł
  • Wymiana Ekranu 250 zł
  • Wymiana tylnej Szybki 200
Popular

Cennik Naprawa iPhone X

IPhone X to nowoczesny smartfon wyposażony w wiele innowacyjnych funkcji. Jednak drobne usterki mogą spowodować znaczny dyskomfort podczas wykonywania rozmów telefonicznych, odtwarzania multimediów i korzystania z ulubionych aplikacji. W takim wypadku warto się zdecydować na profesjonalną naprawę w renomowanym serwisie. Nasz zespół fachowców szybko zajmie się Twoim telefonem, abyś znowu mógł wygodnie używać wszystkich nowoczesnych funkcjonalności.

Wymiana szybki iPhone X

Klienci bardzo często zgłaszają się do nas ze zbitą szybką. Jest to wierzchnia warstwa, która ma za zadanie chronić 5,8-calowy wyświetlacz Super Retina HD w iPhonie X. Do naruszenia powierzchni szybki zwykle dochodzi przez przypadek podczas wykonywania codziennych czynności. Urządzenie może spaść na podłogę, uderzyć o ostry przedmiot lub zostać zarysowane. Na szczęście wymiana tego elementu nie jest skomplikowana i nie będzie Cię dużo kosztowała.

W naszym serwisie pogwarancyjnym przeprowadzimy profesjonalną naprawę zgodnie z wytycznymi producenta. Fachowiec precyzyjnie usunie wszystkie pozostałości po zbitej szybce oraz pozbędzie się warstwy kleju. Na tak przygotowane podłoże zostanie nałożona nowa szybka o takich samych parametrach technicznych. Dzięki zastosowaniu dobrej jakości części zamiennej iPhone X będzie doskonale chroniony przed przypadkowymi uderzeniami, co sprawi, że wygodnie skorzystasz z telefonu w każdych okolicznościach. Cena takiej usługi nie jest wysoka, a po wymianie otrzymasz długoterminową gwarancję na nową część.

Wymiana wyświetlacza iPhone X

Nowoczesny iPhone X został wyposażony w wyświetlacz OLED Multi-Touch o przekątnej 5,8 cala. Ta technologia umożliwia bardzo wierne odwzorowanie barw i najdrobniejszych szczegółów. Gdy wyświetlacz zostanie uszkodzony, na jego powierzchni mogą się pojawić plamy, martwe piksele i różnego rodzaju przebarwienia, przez które nie będziesz mógł komfortowo korzystać z telefonu. Jeśli chcesz się szybko pozbyć uciążliwego problemu, to koniecznie odwiedź nasz serwis iPhone X.

W ramach usługi doświadczony specjalista wykona darmową diagnostykę Twojego telefonu. Na tej podstawie przedstawimy Ci wstępny kosztorys i poprosimy o jego akceptację. W naszym serwisie naprawy są wykonywane w ekspresowym tempie. Jeśli będziemy dysponowali częścią zamienną, to wymienimy wyświetlacz w iPhonie X w ciągu 60-120 minut. Taka usługa jest całkowicie bezpieczna i pozwala na uzyskanie zadowalających rezultatów. Po naprawie urządzenie będzie wyglądało jak nowe i wspaniale Ci posłuży przez następne lata.

Wymiana ekranu iPhone X

Wymiana ekranu w iPhonie X to standardowa usługa, którą bardzo często wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. Wskazaniem do przeprowadzenia tego typu naprawy jest niesprawny ekran dotykowy, pęknięcia lub głębokie rysy na wyświetlaczu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dostępowi do oryginalnych części zamiennych jesteśmy w stanie szybko przywrócić wszystkie funkcjonalności w Twoim telefonie.

W naszym zespole pracują wykwalifikowani fachowcy, którzy mają odpowiednie umiejętności techniczne, aby bezpiecznie zdemontować wadliwą część i zamontować nowy podzespół. W ramach naprawy oferujemy naszym klientom długoterminową gwarancję producenta. Jeśli usterka ponownie wystąpi w Twoim iPhonie X we wskazanym okresie, to będziesz mógł skorzystać z darmowej naprawy, a Twoje zlecenie zostanie potraktowane priorytetowo. Jest to optymalne rozwiązanie dla osób, które chcą zaoszczędzić pieniądze i nie planują w najbliższej przyszłości wymiany telefonu.

Wymiana baterii iPhone X

Bateria w iPhonie X jest bardziej wydajna od akumulatorów montowanych w poprzednich modelach. Dodatkowo możesz ją wygodnie ładować bezprzewodowo we współpracy z ładowarkami, które mają certyfikat Qi. Zużycie lub uszkodzenie baterii może spowodować, że nie będzie się ładowała prawidłowo lub będzie się bardzo szybko rozładowywać. W takim wypadku warto ją wymienić w naszym serwisie pogwarancyjnym.

Zarezerwowanie naprawy bądź zamówienie wysyłki kurierem zajmie Ci tylko chwilę. W naszym serwisie korzystamy z oryginalnych części zamiennych, które są objęte gwarancją producenta. Wymiana baterii w iPhonie X zostanie przeprowadzona w sterylnie czystych warunkach na starannie do tego celu przygotowanym stanowisku roboczym. Po naprawie urządzenie będzie działało jak nowe, dzięki czemu szybko naładujesz baterię za pomocą zasilacza, przewodu USB lub ładowarki bezprzewodowej. Jest to świetny sposób na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy oraz znaczące wydłużenie żywotności urządzenia.

Wymiana głośnika rozmów iPhone X

Głośnik rozmów w iPhonie X gwarantuje doskonałą jakość dźwięku niezależnie od tego, czy prowadzisz rozmowę telefoniczną, czy korzystasz z nowoczesnych aplikacji. Ten element może też łatwo zostać zabrudzony lub uszkodzony podczas codziennego korzystania z telefonu. Zniekształcony i zbyt cichy dźwięk sprawi, że nie będziesz w stanie wygodnie używać iPhone’a X. Wymiana głośnika w naszym serwisie pogwarancyjnym, to świetny sposób na poradzenie sobie z tym problemem.

Taka usługa nie jest obarczona żadnym ryzykiem i nie wpłynie znacząco na wartość Twojego telefonu. Naprawę iPhone’a X przeprowadzimy zgodnie z zaleceniami producenta oraz z zachowaniem należytej staranności. W ramach usługi zamontujemy w Twoim telefonie nową część o doskonałych parametrach technicznych, na którą uzyskasz kilkumiesięczną gwarancję. W efekcie będziesz mógł komfortowo korzystać ze swojego telefonu zarówno w domu, jak i w pracy czy podróży.

Wymiana mikrofonu iPhone X

IPhone X został wyposażony w nowoczesny i bardzo czuły mikrofon. Jego zadaniem jest zbieranie dźwięku podczas rozmów telefonicznych lub gdy nagrywasz filmy i rolki. Niesprawny mikrofon generuje bardzo wiele problemów. W takim wypadku rozmówca może Cię bardzo słabo słyszeć, a rejestrowanie dźwięku podczas różnego rodzaju wydarzeń będzie znacząco utrudnione. Na szczęście wymiana mikrofonu w iPhonie X nie zajmuje dużo czasu. Naprawę możesz zlecić fachowcom z naszego serwisu pogwarancyjnego.

W ramach usługi przeprowadzimy kompleksową diagnostykę, aby sprawdzić stan techniczny Twojego telefonu. Fachowiec zaproponuje Ci skuteczną i trwałą naprawę na bardzo korzystnych warunkach. Dzięki profesjonalnie przeprowadzonej wymianie zaoszczędzisz czas i pieniądze, które musiałbyś wydać na zakup nowego urządzenia. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które na co dzień bardzo intensywnie korzystają ze swojego iPhone’a X i chcą, aby ich telefon zawsze działał bez zarzutu.

Wymiana obudowy iPhone X

Obudowa w iPhonie X została wykonana ze szkła i aluminium. Ten element jest dostępny w dwóch kolorach: gwiezdnej szarości i srebrnym. Obudowa w iPhonie X świetnie się prezentuje i dobrze chroni wnętrze telefonu przed uszkodzeniem. Jednak drobne pęknięcia, rysy i wgniecenia mogą spowodować, że do wnętrza dostanie się wilgoć. Dlatego wadliwą obudowę warto od razu wymienić w naszym serwisie pogwarancyjnym.

Taka naprawa nie jest skomplikowana, ale wymaga użycia specjalistycznego sprzętu. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych fachowców, którzy są w stanie wymienić obudowę w iPhonie X w ciągu zaledwie 60 minut. W ramach naprawy możesz też zdecydować się na zmianę koloru obudowy, aby odświeżyć wygląd telefonu. Nowa obudowa będzie się wspaniale prezentować i doskonale ochroni wnętrze przed zanieczyszczeniami. W efekcie żywotność urządzenia zostanie znacząco wydłużona, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze będziesz mógł wydać na inne przyjemności.

Wymiana aparatu iPhone X

IPhone X został wyposażony w nowoczesny aparat 12 MP z obiektywem szerokokątnym i teleobiektywem. Dlatego ten model jest chętnie wybierany przez osoby, które potrzebują dobrego sprzętu do robienia profesjonalnych zdjęć. Jeśli zauważysz, że Twoje fotografie są nieostre lub aparat w ogóle nie będzie chciał się włączyć, to może oznaczać, że doszło do jego trwałego uszkodzenia. Tego rodzaju usterkę sprawnie naprawimy w naszym serwisie pogwarancyjnym.

Zadzwoń do nas lub napisz, aby ustalić termin wykonania usługi. Urządzenie możesz nam przynieść osobiście lub możesz też zamówić wysyłkę kurierem. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie jeśli prowadzisz bardzo aktywny tryb życia i nie masz czasu, aby w ciągu dnia podjechać do naszego serwisu. Wymiana aparatu w iPhonie X może nam zająć od 60 do 120 minut, a cena tej usługi pozytywnie Cię zaskoczy. Jeśli nie będziemy dysponowali częścią zamienną, to poinformujemy Cię o tym fakcie i zaproponujemy inny, równie szybki termin naprawy.

Wymiana gniazda ładowania iPhone X

Choć iPhone’a X można ładować bezprzewodowo, to jednak użytkownicy wciąż często korzystają z gniazda ładowania, aby szybko naładować telefon lub przesłać ważne dane na komputer. Gdy ten element ulegnie uszkodzeniu, nie będziesz mógł komfortowo korzystać z urządzenia, a transfer danych na komputer stanie się wręcz niemożliwy.

Wymiana gniazda ładowania w profesjonalnym serwisie to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i pieniądze. W ramach usługi dokładnie sprawdzimy stan techniczny Twojego telefonu oraz przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę naprawy. W naszym serwisie mamy dostęp do wysokiej jakości części zamiennych, dzięki którym iPhone X będzie działał tak samo dobrze, jak przed wystąpieniem usterki. Po wymianie gniazda ładowania urządzenie zostanie ponownie sprawdzone i skonfigurowane, a na nową część otrzymasz długoterminową gwarancję producenta. W efekcie znowu będziesz mógł wygodnie ładować telefon niezależnie od tego, gdzie aktualnie przebywasz.

Zalany iPhone X

IPhone X jest odporny na zachlapania, wodę i pył, dlatego użytkownicy zwykle nie martwią się, gdy ich urządzenie zostanie przypadkowo zalane. Jednak pomimo udowodnionej odporności, warto sprawdzić stan telefonu po każdym kontakcie z wodą lub inną cieczą. Jeśli wilgoć przedostanie się do wnętrza, to trzeba będzie szybko wysuszyć i oczyścić urządzenie, aby uniknąć zwarcia lub uszkodzenia ważnych podzespołów.

W naszym serwisie pogwarancyjnym pracują fachowcy, którzy mają wysokie umiejętności techniczne i świetnie sobie radzą z naprawą iPhone’a X po zalaniu. Gdy dostarczysz nam telefon, poddamy go dokładnej diagnostyce i starannie sprawdzimy każdą część. Jeśli konieczna będzie wymiana jednego z podzespołów, to znajdziemy dopasowany element o doskonałych parametrach technicznych i sprawnie go wymienimy. Wykonanie takiej usługi może nam zająć od 1 do 7 dni roboczych w zależności od stopnia skomplikowania naprawy i dostępności wybranych części zamiennych.

Brak sieci iPhone X

Brak sieci w iPhonie X to jedna z najpoważniejszych usterek, jakie mogą wystąpić w tym modelu. Jej naprawa musi być poprzedzona wieloetapową diagnostyką wykonaną przez doświadczonego specjalistę. Dlatego, jeśli Twój iPhone X nie może się połączyć z siecią komórkową, koniecznie zgłoś się do nas po fachową pomoc. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprawnie znaleźć przyczynę problemu i ją trwale wyeliminować.

W takim wypadku naprawa może się wiązać z wymianą niektórych podzespołów. W naszym serwisie mamy dostęp do oryginalnych części zamiennych o doskonałych parametrach technicznych, dzięki którym Twój iPhone X będzie działał jak nowy. W trosce o wysoką jakość oferowanych usług wszystkie naprawy są realizowane zgodnie z zaleceniami producenta, a na nową część otrzymasz długoterminową gwarancję. W efekcie znowu będziesz mógł wygodnie korzystać ze swojego telefonu, a urządzenie dobrze Ci posłuży przez kolejne lata. Jest to doskonały sposób na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

Naprawa Face ID iPhone X

Face ID w iPhonie X to innowacyjna funkcja, dzięki której możesz ekspresowo odblokować telefon lub bezpiecznie płacić iPhone’em w sklepach, aplikacjach i internecie. Jednak niektóre sytuacje mogą spowodować trwałe uszkodzenie podzespołów odpowiedzialnych za działanie systemu rozpoznawania twarzy. W takim wypadku naprawa będzie bardzo wymagająca, a jej wykonanie może nam zająć od 1 do 7 dni roboczych.

Funkcję Face ID w iPhonie X można przywrócić, jednak, aby to zrobić, trzeba użyć specjalistycznego sprzętu diagnostycznego i dedykowanych narzędzi. Dlatego taką naprawę warto zlecić doświadczonym fachowcom z naszego zespołu. W naszym serwisie wszystkie zlecenia realizujemy zgodnie z wytycznymi producenta na specjalnie do tego celu przygotowanych stanowiskach roboczych. W efekcie naprawa Face ID w iPhonie X będzie nie tylko skuteczna, ale także trwała. Cena usługi nie jest wygórowana, a po skończeniu prac urządzenie zostanie ponownie sprawdzone i skonfigurowane, abyś mógł od razu wygodnie z niego korzystać.

Wymiana przycisków iPhone X

Przyciski w iPhonie X są bardzo intuicyjne i wygodne w obsłudze. Dzięki nim sprawnie włączysz i wyłączysz telefon, a także wyregulujesz dźwięk. Usterka tego elementu może być spowodowana uszkodzeniem mechanicznym, zwarciem lub zalaniem. Jeśli czujesz, że przyciski nie działają tak dobrze, jak kiedyś lub w ogóle nie reagują na naciskanie, to zgłoś się do naszego serwisu, aby szybko uzyskać niezbędną pomoc.

Wymiana przycisków w iPhonie X nie zajmie nam więcej niż 60-90 minut. Ponadto taka usługa jest całkowicie bezpieczna i nie wpłynie znacząco na wartość Twojego telefonu. Dzięki profesjonalnej wymianie obsługa iPhone’a X będzie znowu prosta i przyjemna, a samo urządzenie będzie się świetnie prezentowało. Nowe przyciski umożliwią Ci szybki dostęp do ważnych funkcji i sprawią, że codzienne korzystanie z urządzenia znowu będzie niezwykle komfortowe. Jest to optymalne rozwiązanie dla osób, które w danym momemncie nie chcą inwestować pieniędzy w zakup nowego telefonu.

Naprawa układu U2-IC iPhone X

Ładowanie iPhone’a X powinno być szybkie i bezproblemowe. Jeśli urządzenie zbyt wolno się ładuje, często się rozładowuje, wyłącza i przegrzewa, to mogło dojść do uszkodzenia układu U2-IC. Ten moduł znajduje się na płycie głównej i jest odpowiedzialny za komunikację przez gniazdo ładowania oraz zarządzanie zasilaniem w nowoczesnych iPhone’ach. Zarówno naprawa, jak i wymiana układu U2-IC wymagają posiadania wysokich umiejętności technicznych i powinny być poprzedzone kompleksową diagnostyką.

W naszym serwisie pogwarancyjnym jesteśmy w stanie wykonać skuteczną naprawę modułu U2-IC. Taka usługa może nam zająć od 1 do 7 dni roboczych i jest przeprowadzana w sterylnie czystych warunkach. Jeśli konieczna będzie wymiana wspomnianego modułu, to użyjemy do tego celu oryginalnej części zamiennej, na którą otrzymasz gwarancję producenta. W efekcie iPhone X znowu będzie się sprawnie ładował, a Ty bez problemu skorzystasz ze wszystkich innowacyjnych funkcjonalności w swoim smartfonie.

Specyfikacja iPhone X

IPhone X to średniej wielkości smartfon o doskonałych parametrach technicznych. W tym modelu zastosowano wysokiej jakości wyświetlacz OLED i wiele nowoczesnych funkcji, które znacząco wpływają na komfort jego użytkowania. W iPhonie X znajdziesz wydajny 6-rdzeniowy procesor A11 Bionic i solidny system operacyjny iOS 11. W efekcie urządzenie zyskało potężną moc obliczeniową, dzięki której użytkownicy mogą swobodnie korzystać z nowoczesnych programów i aplikacji.

Pamięć RAM w iPhonie X wynosi 3GB. Ten telefon jest dostępny w wersji z pamięcią masową o pojemności 64 lub 256 GB. Przy użyciu iPhone’a Xmożesz komfortowo grać w gry online i odtwarzać multimedia. Na 5,8-calowym wyświetlaczu Super Retina HD bez problemu dostrzeżesz wszystkie detale, a rozdzielczość wynosząca 2436 na 1125 pikseli przy 458 pikselach na cal umożliwia bardzo wierne odwzorowanie kolorów. IPhone X jest również stosunkowo lekki i poręczny. Mimo nieco większych rozmiarów z łatwością mieści się w kieszeni, a jego masa wynosi 174 g.

Tym, co wyróżnia iPhone’a X na tle poprzednich modeli, jest brak czytnika linii papilarnych, który został zastąpiony innowacyjnym systemem rozpoznawania twarzy. Funkcja Face ID znacząco zwiększa bezpieczeństwo znajdujących się na telefonie danych i umożliwia sprawne odblokowanie telefonu oraz wykonywanie płatności i zatwierdzanie transakcji płatniczych.

W iPhonie X zastosowano również innowacyjne aparaty 12 MP z obiektywem szerokokątnym i teleobiektywem oraz aparat TrueDepth 7 MP z matrycą BSI i automatyczną stabilizacją obrazu. W efekcie tym telefonem zrobisz doskonałe ujęcia i selfie, a także bez problemu nagrasz wideo 4K. Wśród wielu interesujących funkcji na uwagę zasługują również: wykrywanie twarzy i postaci, redukcja szumu czy powiększanie obrazu podczas odtwarzania.

W iPhonie X znajdziesz nowoczesny akumulator litowo-jonowy do wielokrotnego ładowania, który może pracować nawet do 2 godzin dłużej niż bateria w iPhonie 7. W tym modelu czas bezprzewodowego odtwarzania dźwięku na jednym ładowaniu wynosi do 60 godzin, a wideo do 13 godzin. IPhone X został również wyposażony w opcję szybkiego ładowania i system ładowania bezprzewodowego.

Producent zadbał o to, aby w iPhonie X znajdowało się wiele praktycznych aplikacji oraz liczne ułatwienia dostępu dla niepełnosprawnych użytkowników. W efekcie z tego urządzenia mogą wygodnie korzystać osoby mające problem ze wzrokiem, słuchem lub narządem ruchu. Dodatkowo w konstrukcji urządzenia zastosowano wiele rozwiązań, których celem jest ochrona środowiska naturalnego.

Najczęściej zadawane pytania!

Wymiana zbitej szybki w iPhonie X to podstawowa usługa, którą możemy wykonać w bardzo krótkim czasie. Taka naprawa nie wiąże się z koniecznością rozkręcenia telefonu, dzięki czemu demontaż wadliwej części jest szybki i bezproblemowy.

Najważniejszy etap wymiany to montaż nowej szybki, która powinna ściśle przylegać do powierzchni ekranu. Doświadczony fachowiec poradzi sobie z tym zadaniem w ciągu 15-30 minut. W ramach usługi znajdziemy dla Ciebie oryginalny zamiennik, który doskonale ochroni powierzchnię wyświetlacza przed uszkodzeniami mechanicznymi. Po naprawie urządzenie będzie się fantastycznie prezentować i świetnie Ci posłuży przez lata.

Zadzwoń do nas lub napisz, aby zarezerwować termin naprawy lub zamówić wysyłkę do serwisu. Szybko znajdziemy dla Ciebie wolny termin i pozyskamy dobrej jakości część zamienną, na którą otrzymasz stosowną gwarancję. Taka usługa nie nadwyręży Twoich finansów i korzystnie wpłynie na wartość twojego telefonu.

Niektóre osoby próbują same naprawiać swoje telefony przy użyciu ogólnodostępnych narzędzi. Jednak takie działanie jest obarczone sporym ryzykiem, ponieważ bardzo łatwo można uszkodzić ważne podzespoły. Korzystanie z usług renomowanego serwisu pogwarancyjnego, który wykonuje wszystkie naprawy zgodnie z zaleceniami producenta to zdecydowanie lepsze rozwiązanie.

W takim wypadku nie musisz się martwić o jakość wykonanej usługi ani o to, czy wybrana część jest dobrze dopasowana do Twojego modelu telefonu. Ponadto w naszym serwisie pogwarancyjnym zlecenia są realizowane w sterylnie czystych warunkach na starannie do tego celu przygotowanych stanowiskach roboczych.

Nasz zespół dysponuje również profesjonalnym sprzętem i dedykowanymi narzędziami do przeprowadzania zaawansowanych napraw nowoczesnych smartfonów. To wszystko sprawia, że możemy sprawnie uporać się z każdą usterką w Twoim iPhonie X, a jednocześnie jesteśmy w stanie zaoferować Ci bardzo korzystne ceny.

Uszkodzony wyświetlacz utrudnia wykonywanie połączeń telefonicznych i odpisywanie na wiadomości. Jeśli chcesz uniknąć kosztownej naprawy, to nie zwlekaj, tylko od razu oddaj urządzenie do naszego serwisu. Cena wymiany wyświetlacza w iPhone X nie jest wygórowana i na pewno nie zrujnuje Twojego budżetu.

W ramach usługi zamontujemy w Twoim telefonie oryginalną część zamienną, na którą otrzymasz długoterminową gwarancję producenta. Cena naprawy będzie uzależniona od czasu trwania usługi oraz dostępności części zamiennej i może wynieść około 700 zł.

Wymiana wyświetlacza w iPhonie X jest bardzo opłacalna. Dzięki niej nie będziesz musiał kupować nowego telefonu, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Nowa część będzie idealnie dopasowana do Twojego telefonu, a fachowiec zadba o to, abyś nie stracił dostępu do ważnych dla Ciebie danych. Taka naprawa to świetny sposób na danie smartfonowi drugiego życia.

Wysyłka do serwisu to innowacyjna usługa, dzięki której zaoszczędzisz czas i nie będziesz musiał pojawiać się osobiście w naszym punkcie. Aby z niej skorzystać, należy jedynie prawidłowo przygotować urządzenie do wysyłki i zamówić kuriera pod wskazany adres. Gdy tylko otrzymamy iPhone’a X, od razu przeprowadzimy pełną diagnostykę i zaproponujemy Ci korzystne warunki naprawy.

Przygotowanie telefonu do wysyłki jest proste i nie zajmie Ci dużo czasu. Wystarczy, że dobrze zabezpieczysz telefon przed wstrząsami i zapakujesz go do dopasowanego pudełka. Jeśli naprawa nie dotyczy karty SIM, to możesz ją wyciągnąć i przełożyć do innego telefonu. Natomiast w przypadku problemów z ładowaniem do paczki warto dołączyć również zasilacz i przewód USB, z którego na co dzień korzystasz. 

Dzięki wysyłce do serwisu nie będziesz musiał marnować czasu i paliwa na dojazd do naszej placówki. Nasz pracownik będzie Cię na bieżąco informował o postępach w naprawie i skontaktuje się z Tobą, gdy urządzenie będzie już gotowe do odbioru.

System rozpoznawania twarzy to bardzo zaawansowana funkcja. Jej poprawne działanie jest uzależnione od wielu wzajemnie powiązanych ze sobą mechanizmów. Jeśli iPhone X nie rozpoznaje Twojej twarzy i nie chce się odblokować, to jedynym ratunkiem będzie profesjonalna naprawa w naszym serwisie.

Czas wykonania takiej usługi będzie uzależniony od wielu czynników. Po wykonaniu pełnej diagnostyki przy użyciu dedykowanego sprzętu będziemy w stanie precyzyjnie określić, ile potrwa naprawa. Jednak w przypadku niedziałającej funkcji Face ID okres ten może wynieść od 3 do 7 dni roboczych.

Przez ten cały czas będziemy Cię na bieżąco informować o poczynionych postępach, a specjalista dobrze zabezpieczy znajdujące się na Twoim telefonie dane. Przed wydaniem iPhone X zostanie jeszcze raz sprawdzony i skonfigurowany. W efekcie otrzymasz w pełni sprawne i gotowe do użytku urządzenie, które doskonale Ci posłuży przez co najmniej kilka następnych lat.

W naszym serwisie bardzo często spotykamy się z sytuacją, gdy konieczna jest wymiana wadliwej części na nowy, oryginalny podzespół. W takim wypadku otrzymasz gwarancję producenta, która zwykle wynosi od 6 do 12 miesięcy.

W ramach gwarancji możesz liczyć na darmową naprawę bądź wymianę danej części, jeśli we wskazanym okresie ulegnie ona awarii. Tego typu sytuacje zdarzają się niezwykle rzadko. Jednak jeśli zajdzie taka potrzeba, to naprawę iPhone’a X na gwarancji będziemy traktowali priorytetowo.

Gwarancja producenta jest doskonałym zabezpieczeniem przed ponownym wystąpieniem usterki. Można ją uzyskać tylko wtedy, gdy korzysta się z dobrej jakości części zamiennych pochodzących od sprawdzonych producentów.

W naszym serwisie dbamy o to, aby dostarczać klientom najlepsze dostępne na rynku rozwiązania. Dlatego wszystkie naprawy wykonujemy z zachowaniem najwyższym standardów, a na każdą wymienioną część otrzymasz długoterminową gwarancję producenta.

Wymiana baterii w iPhonie X nie jest drogą usługą, a jednocześnie znacząco wydłuża żywotność urządzenia. Jeśli Twoja bateria zdecydowanie za szybko się rozładowuje, to przynieś nam swój telefon, a my sprawdzimy, jaki jest stopień jej zużycia.

Wymianę baterii zwykle wykonuje się, gdy jej żywotność oscyluje w okolicach 80%. Taka usługa nie jest droga i w zależności od cen rynkowych zamiennika może wynieść od 199 do 299 zł. Nowa bateria będzie w pełni kompatybilna z iPhone X, dzięki czemu znowu będziesz mógł przez wiele godzin wygodnie rozmawiać przez telefon, odtwarzać filmy i korzystać z zaawansowanych aplikacji.

W naszym serwisie możesz liczyć na atrakcyjne ceny, a od czasu do czasu oferujemy również ciekawe promocje, zniżki i rabaty. Jest to zatem doskonała okazja, aby wymienić starą baterię w iPhonie X i móc znowu w pełni korzystać z możliwości tego nowoczesnego telefonu. Ponadto profesjonalna naprawa to także świetny sposób na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

Masz jakieś pytania?

Zapraszamy do kontaktu! Czekamy na Twój telefon i chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń do nas!

Zadzwoń do nas już teraz i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Napisz e-maila!

Napisz do nas wiadomość, a nasz zespół przyjemnością odpowie na Twoje pytania!