NIEZRÓWNANA JAKOŚĆ

Profesjonalny serwis iPhone 8

Skomplikowana naprawa iPhone’a 8? Skorzystaj z naszej oferty! Dzięki profesjonalnej naprawie w najlepszym serwisie pogwarancyjnym Twój telefon będzie działał jak nowy. Wybierając nasze usługi, otrzymasz kompleksowe wsparcie na każdym etapie pracy, szybką realizację, oryginalne i idealnie dopasowane części zamienne oraz najdłuższą gwarancję.

Jest to sprawdzony sposób na przedłużenie żywotności urządzenia i zaoszczędzenie sporej sumy pieniędzy. Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Kompleksowe
wsparcie

Na każdym etapie realizacji naprawy możesz liczyć na kompleksowe wsparcie doświadczonych specjalistów.

Szybka
realizacja

W trosce o Twój komfort zadbamy o to, aby zlecenie zostało zrealizowane bez zbędnej zwłoki.

Oryginalne części zamienne

W najlepszym serwisie iPhone korzystamy tylko z oryginalnych części zamiennych od renomowanych producentów.

Najdłuższa
gwarancja

W ramach usługi otrzymasz od nas długoterminową gwarancję producenta na wymienioną część.

Cennik

Napraw iPhone 8
  • Wymiana Szybki 200 zł
  • Wymiana Baterii 150 zł
  • Wymiana Ekranu 200 zł
  • Wymiana tylnej Szybki 200
Popular

Cennik Naprawa iPhone 8

Jeśli Twój iPhone 8 często się zacina, nieprawidłowo odtwarza dźwięki lub szybko się rozładowuje, to nie zwlekaj z jego naprawą. Każda usterka może w dłuższej perspektywie czasowej doprowadzić do uszkodzenia ważnych podzespołów. W naszym serwisie pogwarancyjnym sprawnie przywrócimy w iPhonie 8 wszystkie ważne funkcje, a ceny poszczególnych usług pozytywnie Cię zaskoczą. W efekcie znowu będziesz mógł korzystać ze swojego telefonu bez żadnych ograniczeń.

Wymiana szybki iPhone 8

W iPhonie 8 znajdziesz panoramiczny wyświetlacz LCD Multi-Touch o przekątnej 4,7 cala, który został wyposażony w solidną szybkę ochronną. Dzięki niej ekran jest właściwie zabezpieczony przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Szybka może się zbić, jeśli iPhone 8 spadnie z dużej wysokości, uderzy o twardy przedmiot lub niechcący na niego nadepniesz. Rysy na powierzchni szybki uniemożliwią Ci wygodne odczytanie informacji z ekranu i sprawią, że Twój wzrok będzie się szybciej męczył.

W naszym serwisie pogwarancyjnym wymienimy zbitą szybkę w iPhonie 8 przy użyciu dedykowanych narzędzi, abyś mógł dalej wygodnie korzystać ze swojego telefonu. Usługa jest przeprowadzana w sterylnie czystych warunkach przez wykwalifikowanego specjalistę. Czas trwania naprawy może wynieść od 15 do 60 minut, a wymieniony element zostanie objęty długoterminową gwarancją producenta. Prawidłowy montaż nowej części spowoduje, że urządzenie będzie się wspaniale prezentować i dobrze Ci posłuży w każdej sytuacji.

Wymiana wyświetlacza iPhone 8

IPhone 8 to nowoczesny smartfon, w którym znajdziesz wyświetlacz Retina HD o rozdzielczości 1334 x 750 pikseli przy 326 pikselach na cal. Prawidłowe odwzorowywanie kolorów jest bardzo ważne podczas codziennej obsługi smartfona. Dlatego każda rysa, pęknięcie i paski na ekranie mogą spowodować, że będzie Ci trudno wykonać podstawowe czynności na telefonie. Dodatkowo takie usterki mogą się przyczynić do całkowitego uszkodzenia matrycy i panelu dotykowego.

Profesjonalna wymiana wyświetlacza w naszym serwisie pogwarancyjnym nie jest droga. Doświadczony specjalista szybko zajmie się Twoim iPhone’em 8 i przeprowadzi kompleksową diagnostykę, aby przygotować rzetelną wycenę. Wszystkie naprawy wykonujemy bardzo sumiennie i zawsze działamy w zgodzie z wytycznymi producenta. Po wymianie od razu będziesz mógł skorzystać ze swojego telefonu, ponieważ specjalista zadba o to, aby był odpowiednio skonfigurowany. Jest to świetny sposób na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

Wymiana ekranu iPhone 8

Ekran dotykowy w iPhonie 8 jest niezwykle wygodny i umożliwia sprawne dotarcie do ważnych funkcji i programów. Wiele osób bagatelizuje drobne uszkodzenia, które z czasem pojawiają się na ekranie, ponieważ sądzą, że nie mają one wpływu na funkcjonowanie telefonu. Tymczasem przez rysy i ubytki do wnętrza urządzenia może się dostać brud, wilgoć i kurz, które doprowadzą do całkowitego uszkodzenia ekranu. Jeśli chcesz uniknąć kosztownej naprawy, to koniecznie zgłoś się do naszego serwisu iPhone.

Profesjonalna naprawa przeprowadzona przez doświadczonego fachowca szybko rozwiąże Twoje problemy z niesprawnym ekranem. Jeśli konieczna będzie wymiana wadliwego podzespołu, to zaproponujemy Ci bardzo atrakcyjną cenę, a na nową część otrzymasz gwarancję producenta. Urządzenie możesz przynieść do serwisu osobiście lub zamówić wysyłkę kurierem. W obu przypadkach potraktujemy Twoje zlecenie priorytetowo. Po naprawie ekran znowu będzie dobrze spełniał swoją funkcję, a Ty wygodnie skorzystasz ze wszystkich programów i aplikacji.

Wymiana baterii iPhone 8

Czy wiesz, że im częściej ładujesz baterię, tym szybciej się zużywa? Dlatego specjaliści zalecają, aby zawsze ładować baterię do końca i odłączać ją od ładowarki, gdy tylko ten proces się zakończy. Nieprawidłowa eksploatacja telefonu powoduje, że baterię trzeba częściej wymieniać, ponieważ zbyt szybko się rozładowuje. Tymczasem wymiana baterii w iPhonie 8 nie jest skomplikowana, ale wymaga użycia specjalistycznych narzędzi.

Nasz zespół specjalistów ma duże doświadczenie w reperowaniu nowoczesnych iPhone’ów. W efekcie jesteśmy w stanie bezpiecznie wymienić baterię w Twoim smartfonie z zachowaniem najwyższych standardów. W ramach usługi zdemontujemy i zutylizujemy wadliwą część, a w jej miejsce zamontujemy nowy podzespół o takich samych parametrach technicznych. Jest to optymalne rozwiązanie dla osób, które chcą zaoszczędzić pieniądze i nie planują w najbliższym czasie zmiany telefonu. Po wymianie bateria znowu będzie się sprawnie ładować, dzięki czemu wygodnie skorzystasz z telefonu, gdy będziesz poza domem.

Wymiana głośnika rozmów iPhone 8

Prowadzenie rozmów z najbliższymi przez iPhone’a 8 jest bardzo wygodne i komfortowe. W tym modelu zastosowano najnowsze rozwiązanie technologiczne, dzięki czemu użytkownicy cieszą się doskonałą jakością dźwięku. Jednak warto pamiętać, że głośnik rozmów może łatwo ulec zabrudzeniu lub uszkodzeniu, a wówczas będziesz słabo słyszeć swojego rozmówcę i możesz też mieć problem, aby wygodnie skorzystać z ulubionych multimediów.

Na szczęście wymiana głośnika rozmów w iPhonie 8 nie jest trudna, a jej wykonanie możesz bezpiecznie zlecić naszym fachowcom. W ramach usługi przeprowadzimy rozszerzoną diagnostykę i dokładnie sprawdzimy stan Twojego telefonu. Na tej podstawie przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną wycenę. Nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby jak najszybciej wymienić głośnik rozmów w iPhonie 8. Naprawa może nam zająć od 1 do 3 dni roboczych. Przez cały ten czas będziemy Cię na bieżąco informować o postępach, a gotowe urządzenie będziesz mógł wygodnie odebrać w godzinach pracy serwisu.

Wymiana mikrofonu iPhone 8

W iPhonie 8 znajdziesz wbudowany mikrofon o doskonałych parametrach technicznych. Dzięki niemu urządzenie doskonale zbiera dźwięk zarówno podczas rozmów telefonicznych, jak i koncertów lub innych wydarzeń kulturalnych. Usterek tego podzespołu absolutnie nie warto ignorować. Jeśli dźwięk zarejestrowany przez mikrofon jest niewyraźny, to koniecznie zgłoś się do naszego serwisu.

Fachowiec wykona niezbędne testy, aby ocenić stan techniczny iPhone’a 8 i zaproponuje Ci korzystne warunki naprawy. Wymiana mikrofonu zostanie przeprowadzona przy użyciu specjalistycznego sprzętu i dopasowanej części zamiennej. W ramach usługi zutylizujemy wadliwą część, a na nowy podzespół otrzymasz gwarancję producenta. W naszym serwisie wszystkie zlecenia realizujemy z zachowaniem najwyższych standardów. Ponadto dzięki zastosowaniu nowoczesnych narzędzi i akcesoriów proponowana naprawa będzie trwała i skuteczna. W efekcie znowu wygodnie skorzystasz z mikrofonu, a urządzenie doskonale Ci posłuży przez kolejne lata.

Wymiana obudowy iPhone 8

W iPhonie 8 obudowa została wykonana z niezwykle wytrzymałego aluminium i szkła. Ten element doskonale chroni wnętrze urządzenia i wszystkie ważne podzespoły. Stylowa obudowa jest dostępna w 4 interesujących wersjach kolorystycznych. Jednak drobne rysy, pęknięcia i ubytki mogą sprawić, że telefon nie będzie się dobrze prezentował, a do wnętrza dostanie się wilgoć i zanieczyszczenia.

Dlatego, gdy tylko zauważysz, że obudowa w iPhonie 8 jest uszkodzona, koniecznie zleć jej wymianę w naszym serwisie pogwarancyjnym. Dzięki sprawnej naprawie uchronisz urządzenie przed wystąpieniem poważniejszej usterki i zaoszczędzisz pieniądze. Doświadczony fachowiec zrealizuje taką usługę w ciągu 30-60 minut. W efekcie szybko odzyskasz telefon i nie będziesz musiał rezygnować ze swoich codziennych zobowiązań. Profesjonalna naprawa w serwisie pogwarancyjnym to sprawdzony sposób na przywrócenie wszystkich funkcjonalności w nowoczesnym smartfonie.

Wymiana aparatu iPhone 8

IPhone 8 został wyposażony w aparat 12 MP z obiektywem szerokokątnym, który umożliwia robienie bardzo dobrej jakości zdjęć. Uszkodzenie tego elementu może być wyjątkowo kłopotliwe. W najlepszym wypadku fotografie będą nieostre, a w najgorszym aparat w ogóle się nie włączy. Z naprawą takiej usterki nie warto zwlekać, tym bardziej że może zostać bezpiecznie przeprowadzona w naszym serwisie pogwarancyjnym.

Gdy dostarczysz nam urządzenie, szybko wykonamy diagnostykę i przedstawimy Ci plan naprawy. Uszkodzony aparat w iPhonie 8 najlepiej będzie wymienić na nową, oryginalną część zamienną. Taka usługa jest całkowicie bezpieczna i nie wpłynie znacząco na wartość Twojego telefonu. Nowy aparat umożliwi Ci robienie wyraźnych i precyzyjnych zdjęć, dzięki czemu znowu będziesz mógł wygodnie używać iPhone’a 8 zarówno w domu, jak i w pracy. Z wymiany aparatu warto skorzystać, gdy nie planujesz w najbliższym czasie zakupu nowego telefonu.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 8

Ładowanie iPhone’a 8 powinno przebiegać szybko i bezproblemowo. Jeśli podczas wykonywania tej czynności zauważysz, że telefon nie wykrywa przewodu lub często się rozłącza, to prawdopodobnie doszło do uszkodzenia gniazda ładowania. Taką usterkę warto naprawić, póki jeszcze możesz ładować telefon. W innym wypadku urządzenie się rozładuje, a Ty stracisz dostęp do znajdujących się na nim danych.

Wybierając nasz serwis iPhone, uzyskasz kompleksowe wsparcie. Doświadczony fachowiec przeprowadzi bezpłatną diagnostykę i poinformuję Cię o działaniach, jakie należy podjąć, aby Twój iPhone 8 znowu poprawnie się ładował. W przypadku trwałego uszkodzenia gniazda ładowania rekomendowanym rozwiązaniem będzie jego wymiana na dobrej jakości część zamienną. Usługę wykonujemy na sterylnie czystym stanowisku roboczym zgodnie z zaleceniami producenta. Na nowe gniazdo ładowania otrzymasz długoterminową gwarancję, a urządzenie będziesz mógł wygodnie odebrać w godzinach otwarcia serwisu.

Zalany iPhone 8

Do naszego serwisu klienci bardzo często zgłaszają się z zalanym iPhone’em 8. Choć to nowoczesne urządzenie jest odporne na zachlapania, wodę i pył, to jednak długotrwały kontakt z cieczą może doprowadzić do uszkodzenia niektórych podzespołów. Gdy dojdzie do zalania iPhone’a 8, warto uważnie go obserwować. Objawy, które powinny Cię zaniepokoić to przede wszystkim: częste przegrzewanie się telefonu, samoistne wyłączanie się telefonu i zdecydowanie wolniejsza praca urządzenia.

W takim wypadku najlepiej od razu zadzwoń do nas, aby zarezerwować termin naprawy lub zamów wysyłkę kurierem. Nasz zespół specjalistów szybko zajmie się Twoim telefonem i przeprowadzi pełną diagnostykę, aby ustalić, które podzespoły uległy uszkodzeniu. Na tej podstawie przygotujemy dla Ciebie wycenę i poprosimy Cię o jej akceptację. Naprawa po zalaniu może nam zająć od 1 do 7 dni roboczych, w zależności od dostępności poszczególnych części zamiennych. Jest to sprawdzony sposób na przywrócenie wszystkich funkcjonalności w Twoim telefonie.

Brak sieci iPhone 8

Brak łączności z siecią komórkową to poważny problem, który uniemożliwia wykonywanie połączeń telefonicznych. Jeżeli taka usterka pojawi się w Twoim iPhonie 8, to będziesz potrzebować profesjonalnej pomocy doświadczonego fachowca. W naszym serwisie posiadamy niezbędne narzędzia i sprzęt, aby wykonać zaawansowaną naprawę lub wymianę modułu odpowiedzialnego za komunikację z sieciami GSM. Taka usługa jest dosyć skomplikowana, ale jej prawidłowe wykonanie pozwala na całkowite wyeliminowanie kłopotliwej usterki.

W serwisie iPhone każda naprawa jest poprzedzona kompleksową diagnostyką. Na tej podstawie przygotujemy dla Ciebie plan działania i wstępną wycenę. Gdy zaakceptujesz naszą propozycję, będziemy mogli przystąpić do pracy. W ramach usługi zabezpieczymy Twoje dane, a na wymienione części otrzymasz gwarancję producenta. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które na co dzień bardzo intensywnie korzystają z iPhone’a 8 do wykonywania swoich obowiązków zawodowych.

Naprawa Touch ID iPhone 8

Użytkownicy iPhone’a 8 bardzo cenią sobie funkcję Touch ID, ponieważ ułatwia dostęp do wielu funkcji i sprawia, że codzienne korzystanie z telefonu jest zdecydowanie przyjemniejsze. W tym modelu czytnik linii papilarnych został umieszczony w przycisku Początek. Za pomocą Touch ID możesz płacić iPhone’em w sklepach lub, gdy używasz internetowych aplikacji. Dlatego, gdy ta funkcja nie działa prawidłowo, warto się zgłosić do renomowanego serwisu pogwarancyjnego.

W naszym zespole pracują fachowcy, którzy mają ogromne doświadczenie w przeprowadzaniu skomplikowanych napraw nowoczesnych smartfonów. Wystarczy, że dostarczysz nam urządzenie osobiście lub zamówisz wysyłkę kurierem, a my dołożymy wszelkich starań, aby szybko i sprawnie usunąć problematyczną usterkę. Naprawa Touch ID w iPhonie 8 może nam zająć maksymalnie od 1 do 5 dni roboczych. W tym czasie będziemy Ciebie stale informować o postępach w naprawie, a po wykonaniu usługi urządzenie zostanie ponownie sprawdzone i skonfigurowane.

Wymiana przycisków iPhone 8

Przyciski w iPhonie 8 mają designerski kształt i znacząco ułatwiają obsługę telefonu. Dlatego, gdy choć jeden z nich nie działa prawidłowo, możesz mieć problem, aby szybko wykonać najzwyklejsze czynności. Korzystanie z niesprawnego przycisku w dłuższej perspektywie czasowej jest bardzo męczące. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie profesjonalna naprawa w naszym serwisie pogwarancyjnym.

W ramach usługi możesz liczyć na konkurencyjne ceny i fachowe doradztwo. Specjalista przeprowadzi bezpłatną diagnostykę i przygotuje dla Ciebie rzetelną wycenę. Wymiana przycisków w iPhonie 8 nie jest droga i nie zajmuje dużo czasu. Wszystkie naprawy wykonujemy na starannie do tego celu przygotowanych stanowiskach roboczych w sterylnie czystych warunkach. W efekcie po wymianie przycisków iPhone 8 będzie działał jak nowy, a Ty wygodnie skorzystasz ze wszystkich innowacyjnych funkcji. Jest to świetna alternatywa dla osób, które chcą mieć zawsze szybki i komfortowy dostęp do swojego telefonu.

Naprawa układu U2-IC iPhone 8

Klienci bardzo często zgłaszają się do nas, gdy mają problemy z ładowaniem iPhone’a 8. Taka usterka jest bardzo uciążliwa, ponieważ telefon może się rozładować w każdej chwili, a wówczas jego ponowne naładowanie nie będzie możliwe. Problemy z ładowaniem nie zawsze są spowodowane zużyciem baterii. Czasami usterka może wynikać z uszkodzenia układu U2-IC odpowiedzialnego z zarządzanie zasilaniem. W takim wypadku ewentualna naprawa będzie bardzo skomplikowana i czasochłonna.

W naszym serwisie dysponujemy niezbędnym sprzętem i narzędziami, aby wymienić układ U2-IC w Twoim smartfonie. Naprawa będzie przeprowadzona przez doświadczonego specjalistę, który wie, jak bezpiecznie wymieniać ważne podzespoły w iPhone’ach 8. W naszym serwisie wszystkie zlecenia są realizowane zgodnie z wytycznymi producenta oraz z zachowaniem najwyższych standardów. W trakcie naprawy fachowiec dobrze zabezpieczy Twoje dane, a na wymienioną część otrzymasz długoterminową gwarancję producenta.

Specyfikacja iPhone 8

W iPhonie 8 producent wprowadził wiele innowacji. Na uwagę zasługuje na przykład zastosowanie wytrzymałej, szklanej obudowy i zaimplementowanie systemu ładowania bezprzewodowego. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w 6-rdzeniowy procesor Apple X11 Bionic z zaawansowanym układem graficznym i bardzo wydajny system operacyjny iOS 11. W tym modelu pamięć RAM wynosi 2 GB, a pamięć masowa może mieć pojemność 64 GB, 128 GB lub 256 GB w zależności od preferencji użytkownika.

Stylistyka iPhone’a 8 została delikatnie odświeżona. Urządzenie możesz zamówić z obudową w kolorze złotym, srebrnym, gwiezdnej szarości lub czerwonym. Ten kompaktowy smartfon waży jedyne 148 g, dzięki czemu możesz komfortowo z niego korzystać przez wiele godzin. IPhone 8 został wyposażony w nowoczesny wyświetlacz panoramiczny LCD Multi-Touch o przekątnej 4,7 cala, wykonany w technologii IPS o rozdzielczości 1334 x 750 pikseli przy 326 pikselach na cal. Ciekawym rozwiązaniem jest również zastosowanie powłoki oleofobowej odpornej na odciski palców.

IPhone 8 posiada klasę IP67 zgodną z normą IEC 60529, co sprawia, że jest dobrze zabezpieczony przed kontaktem z wodą i pyłem oraz przypadkowym zachlapaniem. W tym urządzeniu znajdziesz aparat 12 MP z obiektywem szeroko­kątnym i aparat FaceTime HD 7MP ze wbudowanym trybem portretowym. W efekcie przy użyciu iPhone’a 8 możesz zrobić doskonałe zdjęcia i wysokiej jakości filmy, które z powodzeniem wykorzystasz w domu lub w pracy.

W iPhonie 8 zastosowano również innowacyjną funkcję Touch ID, która umożliwia sprawne odblokowanie ekranu i płacenie iPhone’em w sklepach. Nowością w stosunku do poprzednich modeli jest wykorzystanie baterii z systemem ładowania bezprzewodowego, którą możesz również ładować za pomocą zasilacza lub przewodu USB podłączonego do komputera. Wybudowany akumulator jest bardzo wydajny i wyposażono go w możliwość szybkiego ładowania, dzięki której możesz go naładować do 50% w niespełna 30 minut.

Podobnie jak w poprzednich modelach, tak i w iPhonie 8 znajdziesz wiele praktycznych czujników, ułatwienia dostępu dla osób niepełnosprawnych i darmowe aplikacje od Apple. Producent zadbał również o to, aby urządzenie było bezpieczne dla środowiska. Dlatego szyba ekranu nie zawiera aresnu, a ekran podświetlany diodami LED nie zawiera rtęci. Dodatkowo wyeliminowano takie materiały jak PCW i beryl oraz zastosowano aluminium, które świetnie nadaje się do recyklingu.

W zestawie wraz z iPhone’em 8 znajdziesz również niezwykle komfortowe słuchawki EarPods ze złączem Lightning, zasilacz USB i przewód z Lightning na USB.

Najczęściej zadawane pytania!

Wymiana baterii w iPhonie 8 nie jest skomplikowaną usługą. Jednak jej czas trwania może być uzależniony od wielu czynników. Naprawa przebiegnie zdecydowanie szybciej, jeśli będziemy dysponowali odpowiednią częścią zamienną, a nasi pracownicy nie będą bardzo obciążeni pracą.

Wymiana baterii w iPhonie 8 może nam zająć od 40 do 90 minut. W tym czasie fachowiec przeprowadzi pełną diagnostykę i sprawnie zrealizuje naprawę zgodnie z wytycznymi producenta. Jeśli jednak okaże się, że poza zużytą baterią w telefonie występują również inne usterki, wówczas naprawa może się przedłużyć do kilku dni roboczych.

W serwisie iPhone wyjątkowo zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie usługi zostały wykonane w jak najkrótszym czasie. Wymianę baterii przeprowadzimy w sterylnych warunkach, a na nową część otrzymasz długoterminową gwarancję. Dzięki naprawie szybko odzyskasz telefon i będziesz mógł wygodnie z niego korzystać przez kolejne lata.

Profesjonalna naprawa w serwisie iPhone to kompleksowa usługa, w ramach której możesz liczyć na pełną diagnostykę, rzetelną wycenę i staranne przeprowadzenie każdego rodzaju naprawy. Z takiej oferty warto skorzystać, gdy iPhone 8 nie działa prawidłowo, uniemożliwiając Ci używanie podstawowych funkcji.

Problemy z obrazem, dźwiękiem czy ładowaniem telefonu mogą spowodować, że wykonanie najprostszych czynności zajmie Ci zdecydowanie za dużo czasu. Niektóre usterki mogą również utrudniać realizowanie połączeń telefonicznych. W takim wypadku, zamiast się męczyć, lepiej od razu oddać urządzenie do serwisu, aby zostało szybko naprawione.

Doświadczony specjalista wykona niezbędną naprawę w ciągu maksymalnie kilku dni roboczych. W naszym serwisie możesz też liczyć na niskie ceny i wyjątkowo miłą obsługę. W efekcie nie przepłacisz za naprawę i zyskasz w pełni sprawne urządzenie. 

Wymiana tylnej obudowy w iPhonie 8 to bardzo popularna usługa. Ta część może zostać łatwo zarysowania podczas chowania smartfona do kieszeni lub torebki. Nieestetyczne wgłębienia i pęknięcia będą Ci przeszkadzały w wygodnym użytkowaniu telefonu. Ile kosztuje taka naprawa?

Wymiana tylnej obudowy w iPhonie 8 może dotyczyć samej tylnej szybki przy zachowaniu starego korpusu lub może polegać na wymianie całej ramy. W pierwszym przypadku usługa będzie tańsza. Za montaż nowej tylnej szybki zapłacisz niecałe 300 zł. Jeśli jednak zdecydujesz się na wymianę całej obudowy, to musisz się liczyć z kosztem rzędu 450 zł.

W ramach naprawy dokładnie sprawdzimy stan Twojego iPhone’a 8, a doświadczony fachowiec zadba o to, aby urządzenie znowu doskonale się prezentowało. Wymiana obudowy to także dobry moment na odświeżenie stylistyki telefonu. Wystarczy, że wybierzesz ramę w innym kolorze, a Twoje urządzenie znowu będzie wyglądało modnie i stylowo.

Wysyłka do serwisu iPhone to bardzo wygodna opcja dla osób, które nie mogą się pojawić osobiście w naszej placówce. Z takiego udogodnienia może skorzystać każdy klient, jednak to ważne, aby iPhone 8 został dobrze zapakowany i przygotowany do wysyłki.

Zamówienie wysyłki jest bardzo proste i nie zajmuje dużo czasu. Możesz to zrobić, będąc w domu, w pracy lub na służbowym wyjeździe. Pracownik serwisu skontaktuje się z Tobą, jak tylko otrzyma urządzenie i przedstawi Ci wstępny plan wykonania usługi. W efekcie nie będziesz musiał rezygnować ze swoich zawodowych obowiązków, a Twój iPhone 8 znajdzie się w dobrych rękach i zostanie szybko naprawiony.

Wysyłka do serwisu iPhone to duża oszczędność czasu. W takim wypadku nie musisz się martwić dojazdem do serwisu i nie musisz też poświęcać czasu na szukanie parkingu. Jednocześnie wybierając tę opcję, zyskasz pewność, że urządzenie dotrze do nas bez żadnych komplikacji.

Nowoczesny iPhone 8 został wyposażony w dwa aparaty, które pozwalają na uzyskanie doskonałej jakości zdjęć. Gdy jeden z nich ulegnie uszkodzeniu, warto się zdecydować na profesjonalną wymianę w naszym serwisie pogwarancyjnym.

Czas trwania usługi będzie uzależniony od dostępności części zamiennej i obciążenia pracą serwisu. Jeśli okaże się, że mamy na stanie dopasowany zamiennik, to możemy zrealizować naprawę w ciągu zaledwie 2-3 godzin. W innym wypadku ten okres wydłuży się do kilku dni roboczych.

Przed każdą naprawą przeprowadzamy pełną diagnostykę, aby wykluczyć występowanie innych usterek. Jeśli konieczne będzie wykonanie dodatkowych czynności, to czas realizacji usługi może nieznacznie ulec wydłużeniu.

Niezależnie od zaistniałych okoliczności będziemy się z Tobą na bieżąco kontaktować, abyś zawsze wiedział, na jakim etapie jest naprawa. Jednocześnie nasi fachowcy dołożą wszelkich starań, abyś nie musiał długo czekać na swój telefon.

Niektóre usterki nie są na tyle uciążliwe, aby skłonić użytkownika do wizyty w serwisie. Jednak warto pamiętać, że w dłuższej perspektywie czasowej każdy wadliwy element może doprowadzić do uszkodzenia kolejnych podzespołów.

Jeśli zauważysz, że gniazdo ładowania jest wyraźnie poluzowane, zabrudzone lub po prostu uszkodzone, to nie zwlekaj, tylko od razu umów się z nami na konkretny termin wizyty. W ten sposób zapobiegniesz powstawaniu dalszych uszkodzeń i sprawisz, że naprawa będzie dużo prostsza i tańsza.

Szybka reakcja skutecznie uchroni Cię przed wysokimi kosztami naprawy, a jednocześnie spowoduje, że szybko odzyskasz iPhone’a 8 i znowu będziesz mógł z niego wygodnie korzystać przez kolejne lata.

Wymiana gniazda ładowania nie wiąże się z żadnym ryzykiem, a na nową część otrzymasz gwarancję producenta. W efekcie żywotność urządzenia zostanie znacząco wydłużona.

Czytnik linii papilarnych to bardzo wygodna funkcja. Osoby, które na co dzień nie rozstają się ze swoimi telefonami, mogą za jej pomocą odblokowywać ekran nawet kilkadziesiąt razy dziennie. Taka częstotliwość z czasem prowadzi do wyrobienia się przycisku i wówczas konieczna będzie jego profesjonalna wymiana.

Na szczęście proponowana usługa nie jest droga i możemy ja bezpiecznie przeprowadzić w naszym serwisie pogwarancyjnym. W takim wypadku wymienia się cały przycisk Home Button, a koszt naprawy wynosi około 249 zł.

Doświadczony fachowiec może zrealizować zlecenie w ciągu kilku godzin. Niekiedy jednak trzeba zamówić część zamienną i wówczas okres naprawy może się wydłużyć do 7 dni.

Wymiana Touch ID w iPhonie 8 jest bardzo opłacalna. Dzięki niej będziesz mógł dalej korzystać z telefonu bez żadnych ograniczeń, a nowy przycisk doskonale Ci posłuży przez wiele lat. Jest to sprawdzony sposób na zaoszczędzenie pieniędzy i przedłużenie żywotności urządzenia.

Masz jakieś pytania?

Zapraszamy do kontaktu! Czekamy na Twój telefon i chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń do nas!

Zadzwoń do nas już teraz i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Napisz e-maila!

Napisz do nas wiadomość, a nasz zespół przyjemnością odpowie na Twoje pytania!