NIEZRÓWNANA JAKOŚĆ

Profesjonalny serwis iPhone 15 Plus

IPhone 15 Plus nie działa prawidłowo? Potrzebujesz pomocy doświadczonego fachowca? W naszym serwisie pogwarancyjnym szybko naprawimy Twój telefon zgodnie z zaleceniami producenta. Zadzwoń do nas i zarezerwuj termin wizyty lub zamów ekspresową wysyłkę.

W ramach usługi będziesz mógł skorzystać z kompleksowej diagnostyki, wsparcia profesjonalistów i sprawnej realizacji. Na każdą wymienioną część otrzymasz również długoterminową gwarancję. Zapraszamy!

Kompleksowa diagnostyka

W naszym serwisie Twój
iPhone 5 zostanie poddany kompleksowej diagnostyce
przy użyciu dedykowanych narzędzi.

Wsparcie profesjonalistów

Przez cały czas trwania naprawy będziesz mógł liczyć na wsparcie wykwalifikowanych specjalistów, którzy pomogą Ci rozwiązać każdy problem.

Sprawna
realizacja

Dzięki sprawnej realizacji
szybko odzyskasz telefon
i nie będziesz musiał
przekładać swoich
planów.

Długoterminowa gwarancja

Na każdą wymienioną część otrzymasz długoterminową gwarancję, abyś mógł wygodnie i bezpiecznie korzystać ze swojego telefonu.

Cennik Naprawa iPhone 15 Plus

IPhone 15 to wielki smartfon, który nieustannie cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników na całym świecie. W tym modelu zastosowano specjalną szybkę ochronną, która ściśle przylega do powierzchni 7-calowego wyświetlacza, aby chronić go przed rysami, wgnieceniami i pęknięciami. Szybka może zostać uszkodzona, kiedy telefon wypadnie Ci z ręki lub będziesz go niewłaściwie przechowywać. Drobne ubytki na jej powierzchni mogą doprowadzić do poważnej usterki ekranu.

Wymiana szybki iPhone 15 Plus

IPhone 15 Plus to wielki smartfon, który nieustannie cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników na całym świecie. W tym modelu zastosowano specjalną szybkę ochronną, która ściśle przylega do powierzchni 6,7-calowego wyświetlacza, aby chronić go przed rysami, wgnieceniami i pęknięciami. Szybka może zostać uszkodzona, kiedy telefon wypadnie Ci z ręki lub będziesz go niewłaściwie przechowywać. Drobne ubytki na jej powierzchni mogą doprowadzić do poważnej usterki ekranu.

Wymiana szybki w iPhonie 15 Plus to usługa, którą wykonujemy na miejscu od ręki. W naszym serwisie pogwarancyjnym posiadamy doskonałej jakości części zamienne, które wyróżniają się ponadprzeciętną trwałością i wytrzymałością. W efekcie nowa szybka dobrze zabezpieczy powierzchnię wyświetlacza i zapewni Ci wygodę podczas codziennego użytkowania telefonu. Dzięki naprawie iPhone 5 będzie odporny na uderzenia, a Ty zaoszczędzisz pieniądze i szybko zapomnisz o problemach ze zbitą szybką.

Wymiana wyświetlacza iPhone 15 Plus

IPhone 15 Plus został wyposażony w panoramiczny wyświetlacz Multi-Touch o przekątnej 6,7 cale. Ten niewielki ekran doskonale odzwierciedla barwy i jest również wyjątkowo wygodny w obsłudze. Usterki wyświetlacza bywają bardzo niebezpieczne, ponieważ często prowadzą do uszkodzenia panelu dotykowego, a wówczas nie będziesz w stanie swobodnie korzystać z telefonu. W takim wypadku im szybciej zdecydujesz się na wymianę wyświetlacza w iPhonie 5, tym naprawa będzie prostsza i mniej kosztowna.

W naszym zespole pracują specjaliści, którzy mają duże doświadczenie w reperowaniu nowoczesnych smartfonów. Wymiana wyświetlacza nie jest skomplikowaną usługą i może nam zająć od 30 do 90 minut. W ramach naprawy przeprowadzimy kompleksową diagnostykę, a na nowy podzespół otrzymasz długoterminową gwarancję producenta. Jest to dobry sposób na przywrócenie pełnej sprawności urządzenia i znaczące wydłużenie jego żywotności. Po naprawie znowu będziesz mógł wygodnie dzwonić do bliskich, robić zdjęcia lub grać w ulubione gry.

Wymiana ekranu iPhone 15 Plus

W iPhonie 15 Plus znajdziesz ekran dotykowy, który umożliwia wygodne i sprawne dotarcie do zaawansowanych funkcji. Ten model został również wyposażony w panel przedni i tylny z powłoką oleofobową odporną na odciski palców. Do uszkodzenia ekranu najczęściej dochodzi przez przypadek, gdy urządzenie spadnie na twarde podłoże, zostanie zalane lub użyjesz nieoryginalnych akcesoriów do ładowania. Jeśli ekran jest pęknięty, nie reaguje na dotyk lub pojawią się na nim martwe piksele, to warto go wymienić w naszym serwisie pogwarancyjnym.

Uszkodzona matryca to poważna usterka, której nie należy bagatelizować. Aby uniknąć drogiej naprawy, zgłoś się do serwisu, jak tylko zauważysz pierwsze nieprawidłowości w wyglądzie lub funkcjonowaniu telefonu. W serwisie Twoim iPhone’em 15 Plus zajmie się zespół doświadczonych fachowców, dzięki czemu naprawa przebiegnie szybko i bez żadnych komplikacji. Na wymienioną część otrzymasz długoterminową gwarancję, a urządzenie będziesz mógł wygodnie odebrać w godzinach pracy serwisu.

Wymiana baterii iPhone 15 Plus

IPhone 15 Plus to bardzo ciekawy smartfon o dużym potencjale. Urządzenie posiada wbudowany akumulator litowo-jonowy, którego czas czuwania wynosi do 225 godzin. Żywotność baterii może wynieść 2-3 lata w zależności od sposobu jej użytkowania. Gdy iPhone 5 zaczyna coraz szybciej się rozładowywać, warto sprawdzić stan akumulatora. Jeśli okaże się, że jest już mocno zużyty, to rekomendowanym rozwiązaniem będzie jego wymiana.

Usługa jest przeprowadzana przez doświadczonego fachowca, który wie, jak bezpiecznie rozkręcić telefon i zdemontować wadliwą część. Wymiana baterii w iPhone 5 powinna być również wykonana w sterylnych warunkach, aby do wnętrza urządzenia nie dostał się kurz, pył i inne szkodliwe czynniki zewnętrzne. W naszym serwisie korzystamy tylko z oryginalnych części zamiennych, dzięki którym Twój iPhone 15 Plus będzie działał jak nowy. Jest to świetna alternatywa dla osób, które na co dzień muszą mieć stały dostęp do telefonu. Profesjonalna naprawa pozwala również zaoszczędzić czas i pieniądze.

Wymiana głośnika rozmów iPhone 15 Plus

IPhone 15 Plus doskonale odtwarza dźwięk, dzięki czemu Twój rozmówca powinien zawsze dobrze Cię słyszeć. Jednak z czasem głośnik może ulec zabrudzeniu lub mechanicznemu uszkodzeniu. W takim wypadku emitowany dźwięk będzie zbyt cichy lub niewyraźny, co utrudni Ci prowadzenie rozmów telefonicznych, korzystanie z podstawowych funkcji i programów. Profesjonalna wymiana głośnika przez doświadczonego fachowca to idealne rozwiązanie dla osób, które mają problemy z dźwiękiem w swoim telefonie.

W ramach usługi sprawdzimy stan techniczny iPhone’a 15 Plus i zaproponujemy Ci skuteczną naprawę na korzystnych warunkach. Wymiana głośnika jest całkowicie bezpieczna i nie wpłynie na wartość Twojego telefonu. W tym celu fachowiec użyje oryginalnej części zamiennej, na którą otrzymasz gwarancję producenta. Po naprawie iPhone 5 będzie w pełni sprawy, a Ty wygodnie skorzystasz z ulubionych aplikacji, multimediów i programów. Taka usługa nie jest przesadnie skomplikowana i pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Wymiana mikrofonu iPhone 15 Plus

Trudno wyobrazić sobie codzienne korzystanie z iPhone’a 15 Plus bez w pełni sprawnego mikrofonu. Ten podzespół świetnie zbiera dźwięk podczas rozmów telefonicznych lub nagrywania rolek i filmów. Jeśli zauważysz, że jakość nagranego dźwięku jest słaba, a Twój rozmówca notorycznie prosi Cię o powtórzenie wypowiedzianej kwestii, to prawdopodobnie doszło do uszkodzenia mikrofonu. W naszym serwisie szybko uzyskasz kompleksową pomoc w rozwiązaniu tego problemu, dzięki czemu nie będziesz musiał kupować nowego telefonu.

Specjalista sprawdzi, czy mikrofon jest tylko zabrudzony, czy doszło do jego trwałego uszkodzenia. Na podstawie przeprowadzonych testów zaproponuje Ci korzystne i niedrogie rozwiązanie. Zarówno naprawa, jak i wymiana mikrofonu nie nadwyrężą Twoich finansów i nie zajmą nam dużo czasu. Taka usługa może zostać zrealizowana w ciągu 1-3 roboczych. W efekcie szybko odzyskasz swój telefon i będziesz mógł znowu cieszyć się doskonałej jakości dźwiękiem w każdych okolicznościach.

Wymiana obudowy tylnej szybki iPhone 15 Plus

Stylowy iPhone 15 Plus jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarno-grafitowej i biało-srebrnej. Obudowa w tym modelu została wykonana z wyjątkowo trwałych i odpornych na uderzenia materiałów. Mimo to może się zdarzyć, że ją uszkodzisz, gdy smartfon wypadnie Ci z ręki lub niechcący na niego nadepniesz. Tylna obudowa chroni wnętrze iPhone’a 15 Plus przed czynnikami zewnętrznymi. Dlatego nawet drobne uszkodzenia mogą negatywnie wpłynąć na stan techniczny telefonu.

Wymiana obudowy w iPhonie 15 Plus to standardowa usługa, którą możemy wykonać tego samego dnia. Naprawa nie jest droga, a na nową część otrzymasz długoterminową gwarancję producenta. Dzięki sprawnej realizacji nie będziesz musiał szukać sobie telefonu zastępczego i szybko odzyskasz dostęp do wszystkich ważnych funkcji, aplikacji i programów. Profesjonalna wymiana obudowy to także świetny sposób na odświeżenie wyglądu telefonu i danie mu drugiego życia. W naszym serwisie każde zlecenie jest traktowane priorytetowo, a klienci mogą liczyć na konkurencyjne ceny.

Wymiana aparatu iPhone 15 Plus

Aparat w iPhonie 15 Plus robi dobrej jakości zdjęcia, które możesz z powodzeniem wywołać i umieścić w Twoim portfolio lub albumie rodzinnym. Jednak ten element jest również podatny na różnego rodzaju usterki i uszkodzenia mechaniczne. Klienci często zgłaszają się do nas z pęknięta osłoną obiektywu lub, gdy aparat robi nieostre zdjęcia. Najlepszym sposobem na uporanie się ze wspomnianymi problemami będzie wymiana aparatu w iPhone 5 na nową, oryginalną część.

W naszym serwisie takie naprawy wykonujemy w ciągu 1-5 dni roboczych, w zależności od dostępności danego podzespołu. Wszystkie zlecenia są przeprowadzane na starannie do tego celu przygotowanych stanowiskach roboczych z użyciem specjalistycznych narzędzi. Fachowiec zadba o to, aby dobrze zabezpieczyć telefon na czas naprawy i dokładnie wyczyści jego wnętrze. Po wymianie bez problemu sfotografujesz ważne momenty w swoim życiu. Nowy aparat będzie się świetnie sprawował przez kolejne lata, co korzystnie wpłynie na wartość telefonu.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 15 Plus

Kompaktowy iPhone 15 Plus został wyposażony w pojemną i wydajną baterię, którą możesz szybko naładować przy użyciu zasilacza lub przewodu USB podłączonego do komputera. Jeśli podczas ładowania kabel będzie zbyt mocno napięty lub użyjesz do tego celu nieoryginalnych akcesoriów, to możesz uszkodzić gniazdo ładowania. W takim wypadku iPhone 15 Plus nie będzie wykrywał ładowarki lub będzie się często rozłączać podczas ładowania.

Wspomniana usterka jest bardzo uciążliwa, ponieważ znacząco utrudnia naładowanie baterii do pełna. W efekcie telefon będzie się szybciej rozładowywał lub w ogóle nie będziesz mógł go naładować. Na szczęście wymiana gniazda ładowania w iPhonie 5 to sprawdzony sposób na uporanie się z tą usterką. Usługę wykonujemy zgodnie z zaleceniami producenta, a nowa część zostanie objęta długoterminową gwarancję. Po wymianie gniazdo ładowania znowu będzie działało bez zarzutu, dzięki czemu będziesz mógł wygodnie korzystać z telefonu również poza domem. Profesjonalna naprawa w serwisie iPhone to także dobry sposób na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

Zalany iPhone 15 Plus

IPhone 15 Plus został wyposażony w solidną obudowę, jednak mimo to jego zalanie może doprowadzić do uszkodzenia ważnych podzespołów. Jeśli na telefon wylejesz wodę, napój gazowany, herbatę lub kawę, to najlepiej od razu go wyłącz i zanieś do serwisu pogwarancyjnego. Zalanego iPhone’a nie powinno się podłączać do ładowania oraz to ważne, aby szybko wysuszyć i wyczyścić jego wnętrze.

Nasz zespół ma duże doświadczenie w reperowaniu nowoczesnych smartfonów po zalaniu. Dysponujemy specjalistycznymi narzędziami, które umożliwiają szybkie i bezpieczne rozkręcenie telefonu oraz jego skuteczną naprawę. W ramach usługi przeprowadzamy również kompleksową diagnostykę, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko zlokalizować wszelkie nieprawidłowości. Zanim przystąpimy do naprawy, przedstawimy Ci wstępną wycenę i poprosimy o jej akceptację. Taka usługa jest bardzo opłacalna i pozwala na przywrócenie pełnej sprawności zalanego urządzenia. W efekcie odzyskasz dostęp do ważnych danych i nie będziesz musiał kupować nowego telefonu.

Brak sieci iPhone 15 Plus

IPhone 15 Plus powinien bez problemu łączyć się z wybraną przez Ciebie siecią komórkową. Jeśli urządzenie nie wykrywa sieci, pomimo jej dostępności, to w pierwszej kolejności warto je zrestartować i sprawdzić ustawienia. Gdy to nie pomoże, koniecznie zgłoś się do naszego serwisu, ponieważ brak sieci w iPhone 5 może świadczyć o wystąpieniu poważnej usterki modułu odpowiedzialnego za komunikację z sieciami GSM.

Doświadczony fachowiec sprawnie przeprowadzi odpowiednie testy diagnostyczne, aby ustalić przyczynę problemu i zaproponować Ci skuteczną naprawę. Jeśli okaże się, że doszło do trwałego uszkodzenia jednego z podzespołów, to konieczna będzie jego wymiana przy użyciu dedykowanych narzędzi. Nasz zespół szybko poradzi sobie z tym zadaniem, ponieważ mamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu profesjonalnych napraw nawet najbardziej skomplikowanych podzespołów. Po wykonaniu zlecenia przekażemy Ci w pełni sprawny i gotowy do użytku telefon, z którego będziesz mógł wygodnie korzystać przez następne lata.

Naprawa WiFi iPhone 15 Plus

IPhone 15 to nowoczesny smartfon, który powinien bez problemu łączyć się z dostępnymi sieciami bezprzewodowymi, umożliwiając Ci sprawny przesył danych. Jeśli telefon nie widzi dostępnych sieci, a ikonka WiFi wciąż świeci się na szaro, to prawdopodobnie doszło do uszkodzenia anteny lub samego modułu WiFi. W naszym serwisie szybko przeprowadzimy niezbędną diagnostykę, aby ustalić przyczynę powstania usterki i skutecznie ją wyeliminować.

Naprawa zostanie przeprowadzona w sterylnych warunkach zgodnie z zaleceniami producenta. W serwisie dysponujemy specjalistycznym sprzętem do naprawy nowoczesnych iPhone’ów oraz starannie przygotowanymi stanowiskami roboczymi. W efekcie jesteśmy w stanie bez problemu wymienić każdy podzespół w Twoim iPhonie 15, a na nową część otrzymasz długoterminową gwarancję. Po naprawie znowu będziesz mógł wygodnie korzystać z WiFi niezależnie od tego, gdzie akurat będziesz przebywać. Jest to doskonały sposób na zaoszczędzenie pieniędzy i wydłużenie żywotności smartfona.

Wymiana przycisków iPhone 15 Plus

IPhone 15 Plus cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników, ponieważ dobrze się prezentuje i jest wygodny w codziennej obsłudze. Ten model został wyposażony w przyciski, które znajdują się z boku obudowy i umożliwiają sprawną regulację głośności. Natomiast przyciski do włączania i wyłączania telefonu umieszczono w górnej części obudowy. Jeśli jeden z przycisków nie reaguje na naciskanie lub uległ mechanicznemu uszkodzeniu, to warto się do nas zgłosić, aby szybko uzyskać niezbędną pomoc.

W naszym zespole pracują doświadczeni fachowcy, którzy mają wysokie umiejętności techniczne, dzięki czemu są w stanie sprawnie wymienić przyciski w Twoim iPhonie 15 Plus. Do wykonania zlecenia użyjemy oryginalnej części zamiennej, na którą otrzymasz stosowną gwarancję, a po zakończeniu prac urządzenie zostanie ponownie sprawdzone i skonfigurowane. Usługa nie jest droga i wiąże się z żadnym ryzykiem. W efekcie iPhone 5 zostanie skutecznie i trwale naprawiony, co spowoduje, że doskonale Ci posłuży zarówno w domu, jak i w pracy.

Naprawa układu U2-IC iPhone 15 Plus

Układ U2-IC jest odpowiedzialny za zarządzanie zasilaniem w nowoczesnych iPhone’ach. Jeśli dojdzie do jego uszkodzenia, to możesz mieć problem z włączeniem, obsługą i ładowaniem telefonu. W takim wypadku konieczna będzie szybka interwencja doświadczonego specjalisty, który prawidłowo naprawi lub wymieni uszkodzony podzespół. W naszym serwisie pogwarancyjnym sprawnie poradzimy sobie z tym problemem i zadbamy o bezpieczeństwo Twoich danych.

W tym celu zgłoś się do nas osobiście lub skorzystaj z wysyłki kurierem. Gdy tylko otrzymamy urządzenie, doświadczony fachowiec przeprowadzi kompleksową diagnostykę i zaproponuje Ci korzystne warunki naprawy. Wymiana układu U2-IC jest dosyć skomplikowana, jednak przy pomocy specjalistycznych narzędzi można uzyskać zadowalające rezultaty w stosunkowo niedługim czasie. Jest to optymalne rozwiązanie dla osób, które nie planują w najbliższej przyszłości zakupu nowego telefonu, ponieważ chcą korzystać z iPhone’a 5 jak najdłużej. Cena usługi pozytywnie Cię zaskoczy, a na nową część otrzymasz gwarancję producenta.

Specyfikacja iPhone 15 Plus

IPhone 15 Plusto solidny smartfon o doskonałych parametrach technicznych. Znajdziesz w nim wydajny system operacyjny iOS 18 i procesor Apple A15. Urządzenie zostało wyposażone w pamięć RAM 4000 MB i jest dostępne w wersji z pamięcią wbudowaną o pojemności 128,256 lub 1000 GB. Ponadto iPhone 15 Plus obsługuję kartę nanoSIM i zastosowano w nim nowoczesną technologię LTE.

Ten model jest wyjątkowo lekki i poręczny. Urządzenie waży zaledwie 112 g, dzięki czemu bez problemu mogą z niego korzystać zarówno dorośli, jak i dzieci. W iPhonie 5 znajdziesz wyświetlacz Retina o przekątnej 4 cale, którego rozdzielczość wynosi 1136×640 pikseli przy 326 ppi. Na uwagę zasługuje również 8-megapikselowa kamera iSigh, która umożliwia nagrywanie wideo HD (1080p) do 30 klatek na sekundę z dźwiękiem oraz kamera FaceTime HD, dzięki której zrobisz zdjęcia w rozdzielczości 1,2 MP i nagrasz wideo HD (720p) przy częstości maks. 30 kl./s. Bardzo przydatnymi funkcjami są również: wykrywanie twarzy na filmach i zdjęciach oraz dodawanie geoznaczników do filmów i zdjęć.

IPhone 15 Plus został wyposażony w przyciski i elementy sterujące, które znacząco ułatwiają jego obsługę. Znajdziesz je z boku wyświetlacza, na górze wyświetlacza oraz na samym wyświetlaczu. Urządzenie posiada wbudowany akumulator litowo-jonowy, który możesz naładować za pomocą zasilacza lub przewodu USB podłączonego do komputera. Bateria jest niezwykle wydajna, dzięki czemu umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych, odtwarzanie dźwięków i wideo przez wiele godzin na jednym ładowaniu. Gdy bateria się rozładuje, będziesz mógł ją wygodnie naładować, a cała procedura nie zajmie Ci dużo czasu.

W iPhonie 15 Plus znajdziesz następujące czujniki: żyroskop trójosiowy, przyspieszeniomierz, czujnik zbliżeniowy i czujnik oświetlenia zewnętrznego. Użytkownicy mogą też swobodnie korzystać z nowoczesnego oprogramowania iTunes, a do obsługi niektórych funkcji konieczne będzie założenie konta w Apple ID. 

Warto podkreślić, że w konstrukcji iPhone 15 Plus zastosowano rozwiązania, których celem jest zmniejszenie negatywnego wpływu procesu produkcyjnego na środowisko naturalne. Dlatego w tym modelu ekran podświetlanym diodami LED nie zawiera rtęci, obudowa z aluminium nadaje się do recyklingu, a zasilacz spełnia najbardziej rygorystyczne na świecie normy efektywności energetycznej.

Ten wyjątkowy smartfon jest dostępny w zestawie z zasilaczem USB i słuchawkami dousznymi. Użytkownicy mogą również zaopatrzyć się w inne praktyczne akcesoria takie jak przejściówka ze złącza Lightning na złącze 30-stykowe i przewód złącza Lightning z interfejsem USB.

Najczęściej zadawane pytania!

Wymiana baterii w iPhone 15 Plus to bardzo często wykonywana usługa, która nie zajmuje dużo czasu. Jeśli będziemy dysponowali dedykowaną częścią zamienną, to zrealizujemy naprawę w ciągu niespełna 90 minut. W innym wypadku konieczne będzie zamówienie nowej baterii. Czas oczekiwania na część zwykle wynosi od 1 do 5 dni roboczych w zależności od jej dostępności na magazynie.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, ile zajmie nam wymiana baterii w iPhonie 15 Plus, to zadzwoń do nas lub napisz wiadomość. Fachowiec przygotuje dla Ciebie wstępną wycenę i poinformuje Cię o wszystkich ważnych szczegółach związanych z naprawą. Na tej podstawie będziesz mógł podjąć korzystną dla siebie decyzję.

W ramach usługi możesz się z nami umówić na dogodny dla Ciebie termin. W efekcie nie będziesz musiał czekać w kolejce, a sama naprawa nie wpłynie znacząco na realizację Twoich codziennych obowiązków. Urządzenie możesz nam również przesłać za pośrednictwem sprawdzonej firmy kurierskiej.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z ryzyka, jakie niesie ze sobą korzystanie z uszkodzonego ekranu w iPhonie 15 Plus. Niesprawny wyświetlacz nie tylko może doprowadzić do powstania poważnych usterek innych podzespołów, ale także może negatywnie wpłynąć na Twój wzrok. Plamy, martwe piksele i inne uszkodzenia matrycy powodują szybsze męczenie się wzorku i wywołują nadmierne łzawienie.

Dlatego z naprawą wadliwego ekranu nie warto zwlekać. W naszym serwisie szybko wymienimy niesprawną część na nowy, oryginalny podzespół o takich samych parametrach technicznych. Taka usługa zajmie nam zaledwie chwilę i nie będzie Cię dużo kosztować.

Kiedy warto się umówić na wymianę ekranu? Wizyta w serwisie będzie niezbędna, jeśli zauważysz na powierzchni wyświetlacza rysy, pęknięcia, wgłębienia lub charakterystyczne plamy. Wskazaniem do naprawy są również problemy z obsługą panelu dotykowego. Napisz do nas lub zadzwoń, aby zapoznać się ze szczegółami oferty!

Planujesz oddać iPhone’a 15 Plus do serwisu, ale nie wiesz, jak się do takiej wizyty przygotować? Większość napraw nie wymaga wykonania dodatkowych czynności przez użytkownika. Jednak czasem odpowiednie przygotowanie może przyśpieszyć wykonanie usługi.

Przed wizytą w naszym serwisie zdecydowanie warto zrobić kopię zapasową ważnych danych i plików, które możesz wygodnie zapisać w chmurze. W przypadku niektórych napraw pomocne będzie również naładowanie baterii do poziomu 30% i przygotowanie hasła do Apple ID.

Jeśli naprawa nie jest związana z obsługą karty SIM, to możesz ją wyciągnąć przed oddaniem iPhone’a 15 Plus do serwisu i przełożyć do drugiego aparatu, aby móc dalej wygodnie korzystać ze swojego numeru telefonu.

Gdy masz problemy z nieefektywnym ładowaniem, to wraz z telefonem warto również przynieść do serwisu ładowarkę lub inne akcesoria, z których korzystasz na co dzień. Wówczas będziemy mogli dokładnie sprawdzić wszystkie elementy i szybko ustalimy przyczynę usterki.

Wybierając nasz serwis, możesz liczyć na najwyższy poziom wykonania usług. Każda naprawa jest objęta gwarancją producenta, ponieważ zależy nam na tym, abyś był zadowolony z naszej pracy. Długość gwarancji będzie uzależniona od rodzaju wymienionej części i może wynosić od 6 miesięcy do roku. Jeśli w tym okresie pojawią się jakiekolwiek problemy z częścią zamienną, to będziesz mógł się do nas zgłosić na darmową wymianę wadliwego elementu.

Naprawy w ramach gwarancji zdarzają się rzadko, ponieważ w swojej pracy wykorzystujemy dobrej jakości części zamienne od sprawdzonych dostawców. Jednak, gdy wystąpi taka potrzeba, od razu zajmiemy się Twoim telefon i szybko przywrócimy go do pełnej sprawności.

Dzięki długoterminowej gwarancji zyskasz pewność, że wymiana będzie trwała i skuteczna, a do naprawy użyto oryginalnych i idealnie dopasowanych podzespołów. Jest to doskonały sposób na zaoszczędzenie pieniędzy i wydłużenie żywotności telefonu.

IPhone 15 Plus słynie z prostego i oryginalnego designu. Ten model świetnie się prezentuje i jest również wyjątkowo poręczny. Wymiana obudowy to podstawowa usługa, którą warto wykonać w naszym serwisie, aby zyskać pewność, że naprawa została przeprowadzona poprawnie i otrzymać gwarancję producenta.

Koszt wymiany obudowy w iPhonie 15 Plus nie jest wysoki, za tę usługę zapłacisz około 699 zł. Taka naprawa jest bardzo opłacalna i pozwala w krótkim czasie uzyskać zadowalające efekty. Jednak pamiętaj, że ostateczna cena może być wyższa, jeśli podczas wymiany okaże się, że fachowiec musi wykonać inne niezbędne czynności, aby Twój telefon działał prawidłowo.

Profesjonalna naprawa obudowy będzie konieczna, jeśli chcesz wygodnie korzystać z urządzenia. Nowy element dobrze zabezpieczy pozostałe podzespoły i sprawi, że telefon znowu będzie się świetnie prezentował. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które nie planują zakupu nowego telefon i chcą komfortowo używać iPhone’a 5 przez co najmniej kilka następnych lat.

Obudowa w iPhonie 15 Plus została wykonana z bardzo solidnych i trwałych materiałów. Jednak ten model nie jest odporny na przypadkowe zalanie wodą i kontakt z pyłem. Dlatego, gdy niechcący wylejesz na urządzenie wodę, napój bądź płyn, to warto od razu zgłosić się do naszego serwisu. Urządzenie możesz nam dostarczyć osobiście lub przesłać kurierem.

Czas wykonania naprawy będzie uzależniony od rodzaju uszkodzeń, jakie powstały w wyniku zalania. Doświadczony fachowiec szybko przeprowadzi kompleksową diagnostykę i sprawdzi dostępność części zamiennych. Na tej podstawie zostanie oszacowany przybliżony czas naprawy, który zwykle wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

Zanim przystąpimy do realizacji zlecenia, najpierw zadzwonimy do Ciebie, aby przedstawić Ci plan działania i poprosić o jego akceptację. W kolejnych dniach będziemy Cię na bieżąco informować o postępach, abyś wiedział, na jakim etapie jest naprawa.

Gotowe urządzenie będziesz mógł odebrać w godzinach pracy serwisu w dowolnie wybranym przez siebie terminie. 

Osoby intensywnie korzystające z iPhone’a 15 Plusczęsto ładują telefon co drugi dzień lub nawet codziennie. Nieprawidłowe podłączenie telefonu do ładowarki może doprowadzić do powstania poważnych usterek. Jeśli dojdzie do uszkodzenia gniazda ładowania, to dalsze korzystanie z iPhone’a 5 będzie znacząco utrudnione. Na szczęście ten element można szybko i sprawnie wymienić w naszym serwisie za rozsądne pieniądze.

Wymiana gniazda ładowania w iPhone 15 Plus nie jest skomplikowana, a cena takiej usługi wynosi około 399 zł. Zlecenie możemy wykonać od ręki, jeśli tylko będziemy dysponowali dopasowaną częścią zamienną. Na nowy podzespół otrzymasz kilkumiesięczną gwarancję producenta, a telefon będziesz mógł wygodnie odebrać w godzinach pracy serwisu.

Profesjonalna wymiana gniazda ładowania w iPhonie 15 Plus pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Dzięki zastosowaniu dobrej jakości części zamiennej wygodnie naładujesz telefon w każdych okolicznościach, a urządzenie świetnie Ci posłuży przez kolejne lata.

Masz jakieś pytania?

Zapraszamy do kontaktu! Czekamy na Twój telefon i chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń do nas!

Zadzwoń do nas już teraz i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Napisz e-maila!

Napisz do nas wiadomość, a nasz zespół przyjemnością odpowie na Twoje pytania!