iphone bateria wymina

Wymiana baterii w iPhone 12 mini

Wymiana Baterii iPhone: 199 zł

Choć iPhone wydaje się niezniszczalnym urządzeniem, to w rzeczywistości tak samo się zużywa, jak inne urządzenia. Jednym z najczęściej zużywających się elementów w telefonach Apple jest bateria. Jak sobie poradzić z wymianą baterii w iPhone 12 mini? Podpowiadamy!

Zużycie baterii w iPhone 12 mini - po czym poznamy?


Zużyta bateria w iPhone 12 mini może dawać o sobie znać na różne sposoby. Jakie dokładnie? Na pewno sygnałem, którego nie powinniśmy bagatelizować, jest wyłączanie się urządzenia bez konkretnej przyczyny przy różnych wartościach procentowych. Co więcej, szybkie rozładowywanie się baterii w iPhone 12 mini również może oznaczać zużycie baterii, zwłaszcza jeśli dzieje się tak, gdy nasze urządzenie pozostaje w spoczynku. Szybkie nagrzewanie się urządzenia, czy wyłączanie na zimnie również może sygnalizować zużycie baterii. Co więcej, z czasem zaczyna ona puchnąć, więc wybrzuszenie tylnej klapki będzie świadczyło, że jej stan się pogarsza.

Wymiana baterii w iPhone 12 mini - jak się za to zabrać?


Jeśli chcemy sprawnie przebranąć przez wymianę baterii, to na pewno nie powinniśmy działać we własnym zakresie. Pamiętajmy, że w iPhone'ach wszystkie części są ze sobą połączone, więc przypadkowe uszkodzenie jednego z nich może oznaczać poważne konsekwencje. Jeśli nie chcemy ich doświadczyć, lepiej zlecić wymianę baterii profesjonaliście.

Profesjonalna wymiana baterii w iPhone 12 mini


Profesjonalna wymiana baterii iphone 12 mini oznacza wsparci ze strony najlepszych fachowców z branży. Serwisanci zajmujący się iPhone'ami to wykwalifikowane osoby o bardzo szerokiej wiedzy oraz umiejętność. W połączeniu z wysokiej jakości sprzętem do diagnostyki oraz naprawy są w stanie wykryć nawet niewielkie usterki i zająć się ich naprawą. Aby fachowcy mogli zabrać się za wymianę baterii w naszym urządzeniu, musimy im go jak najszybciej dostarczyć. Z tym jednak nie powinno być żadnych trudności, ponieważ do dyspozycji mamy kilka punktów stacjonarnych. Jeśli okaże się, że nie mieszkamy w pobliżu żadnego z nich, to wcale nie musi oznaczać rezygnacji z usług najlepszych fachowców z branży. Zawsze możemy zdecydować się na wysyłkową wymianę baterii w iPhone 12 mini, a to oznacza dostarczenie urządzenia za pośrednictwem kuriera. Wybierając taką opcję, wystarczy opisać usterkę, podać adres zwrotny i nadać przesyłkę. Po wymianie baterii urządzenie zostanie do nas odesłane. Jeśli chodzi o samo postępowanie przy wymianie baterii w iPhone 12 mini, to praktycznie zawsze procedura wygląda tak samo. Na początku serwisanci wykonują dokładną diagnostykę, która pozwala potwierdzić nasze przypuszczenia oraz wykluczyć inne nieprawidłowości. Dzięki temu zyskamy pewność, że po powrocie nasze urządzenie znów będzie działało bez zarzutu. Jeśli problem stanowi zużyta bateria, to serwisanci zabiorą się do demontażu starego ogniwa i wymienią go na nowe. Warto w tym miejscu wspomnieć, że jeśli okaże się, że w tym czasie, gdy zgłosimy się z iPhone 12 mini, serwisanci nie będą mieli innych pilnych zleceń, to możemy liczyć na wymianę baterii od ręki. W takich przypadkach czas realizacji usługi to zaledwie pół godziny.